Opinie o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 w Piotrków Trybunalski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 w Piotrków Trybunalski

Biejaku

Hej! Właśnie planuje rozpocząć pracę na wysokim składzie na magazynie suchym. Przy normalnej pracy jak to wygląda kasowo? Ile się średnio wyciąga przy tym akordzie?

@Biejaku

Na wysokim składzie kasę bedziesz miał w zasadzie taką samą jak na dziale wydania towaru. Pierwszy mies 2700 netto czyli 3010 brutt + 500 bruttopremia fekfencja = Drugi mies w zaleznosci od tego jak bedziesz ogarniał temat...... ALE COŚ OK: 2700 NETTO(PODSTAWA + PREMIA OBECNOSC) + PREMIA UZNANIOWA Z 300/500 ZŁ L... CZYLI OKOŁO 3000 ZŁ DO RĘKI DOSTANIESZ MOŻE 200 ZŁOTYCH WIĘCEJ 3 MIESIĄC TO JUŻ ZALEŻY:) NA STANOWISKU WYDANIA TOWARU I MAGAZYNIERA WYSOKIEGO SKŁADU NIE MASZ PREMII OD AKORDU TYLKO JAK PISAŁEM PREMIĘ UZNANIOWĄ OD KIEROWNIKA. GDZIE PO OKRESIE PRÓBNYM CZYLI PO 3 MIESIĄCACH NA CZYSTO JAK OGARNIASZ TEMAT ZAROBISZ OK 3500/3700 NETTO DO RĘKI

nowinka

dziś miałem rozmowę czy naprawdę tak nędznie się u was zarabia ?

@nowinka

Podstawa wynagrodzenia jest cienka jak (usunięte przez administratora) węża :) ALE !!! Jak będziesz przychodzić do roboty i będziesz wyrabiać normy akordowe to zarobisz trochę pieniążków:D Na wydaniach towaru po okresie próbnym czyli ok 3 mięs jak jesteś samodzielna to i 3500/3700 netto na rękę weźmiesz. Na kompletacji jak dobrze zasuwasz to 3500/4500 netto na rękę....Wiec jak na magazyn lipy totalnej nie ma. Podstawa w dwóch przypadkach to min.krajowa 3350 zł brutto czyli 2350 netto na rękę do tego masz chyba 500 brutto zł premii frekfencyjnej za obecność w pracy(chodzisz do roboty i zero L4) 3350 + 500 = 3850 zł brutto czyli około 2800/2900 zł netto na rękę i do tego dochodzą premie w zależności gdzie pracijesz i na jakim dziale tzn: Jak to jest kompletacja to masz 2 dodatkową premię od akordu czyli ilości skompletowanych palet....No i jak dobrze zapiepszasz i masz końskie zdrowie to nawet i 1500 netto na rekę dostaniess dodatkowo tej premii ;) Na wydaniach po okresie próbnym i osiągnięciu samodzielności możesz liczyć dodatkowo na premię uznaniową od kiero w wysokosci od 300 do 900 zł netto do ręki :) Jak dobrze robisz i bez wpadek to te 900 netto na rękę dodatkowo premii do wypłaty dostaniesz spokojnie ;) Jak na magazyn w rejonie P.Tryb tragedii nie ma. Trza robić i mieć dużooooo siły w przypadku pracy na komplecie a jak będziemy robić na wydaniach dużooooo spokoju wewnętrznego i cierpliwości do kierowców tirów przełożonych i tego że magazyn jest mały jak kurnik i wszystkie rozstawiania palet i wytyczne didyczące załadunków robimy w oparciu o dane zapisane na karteczce.... :) To tyle i jak ci pasuje to do roboty i zero opierdzialania to będzie kasa :)

@Mareczek

A i pomyliłem się z tą podstawą w przypadku tych dwóch stanowisk pracy czyli wydań towaru i kompletacji towaru. Podstawa wynagrodzenia to w obu przypadkach min.krajowa czyli 3010 zł brutto. 3010 zł brutto to 2350 zł netto na rękę. Plus do tego premie o których wspominałem wcześniej.

Biejaku
@Mareczek

Hej! Tak widzę twoją wypowiedź na temat kasy. Aplikuje na wysoki skład na magazyn suchy na kompletację. Zakładając że ogarniam wozek i pracuję w dość szybkim tempie ile jesteś w stanie wyciągnąć od 1 miesiąca? Nigdzie mniej więcej nie ma takich informacji jak to wygląda ..

@Biejaku

Kierownictwo Dino wychodzi z założenia że pierwszy miesiąc to jest nauka i wielkich premii nowy magazynier nie dostanie. Czyli po pierwszym mies pracy możesz liczyć na 3010 zł brutto (czyli 2350 zł netto podstawy) + premia frekfencyjna/za obecność w pracy i zero l4 czyli 500zł brutto do wypłaty. Podsumowując za pierwszy miesiąc dostaniesz w zasadzie niezależnie gdzie pracujesz około 2700zł netto do ręki 3010 brutto podstawy + 500 zł premia za obecność= 3510 zł brutto = 2700 netto na rękę za pierwszy miesiąc pracy....Czasami zdarza się że ludzie biorą ok 2800/2900 albo 3000 netto na rękę pierwszej wypłaty ale to w przypadku jak ktoś jest naprawdę kumaty i już po 2tyg robi sensowne normy albo sam ładuje auta....Ale to rzadkość:) Na poczatek 3510 brutto czyli 2700 netto...Po około 3 miesiącach jak bedziesz samodzielny i nie bedziesz odwalał maniany to na wydaniach zarobisz około 3500/3700netto do ręki a na komplecie po 3 miesiacach jak bedziesz dobrze zapierdzielał i robił dobre normy między 3500 netto na rękę (bardziej dynamicznie ) do 4500 netto na rękę(ostry zapiepsz). Zasada jest taka że teoretycznie z każdym nowym mies zarabiasz trochę wiecej.... 1 miesiąc wypłata ok 2700 netto na łapę -na 90% (10% szans że może 2800 albo 2900 jak jesteś (usunięte przez administratora) wtedy kilka stówek premii za dobrą robotę dostaniesz) 2 miesiąc jak ogarniasz to NAPEWNO 3000 tyś na łapę (+100/300 zeta netto...3 wypłata już więcej....WSZYSTKO ZALEŻY OD TEGO JAK DOBRZE BEDZIESZ (usunięte przez administratora)I ROBIŁ NARMY NA KOMPLETACJI ALBO JAK DOVRZE BĘDZIESZ JEZDZIŁ WÓZKIEM WIDŁOWYM I W JAKIM CZASIE BEZ NICZYJEJ POMOCY BĘDZIESZ SAMODZIELNIEC ROBIŁ ZAŁADUNKI AUT.... 1 mięs NAPEWNO OKOŁO 2700 NA ŁAPĘ 2 mięs jak BĘDZIESZ SAMODZIELNY + WYDAJNY OKOŁO 3000 NA ŁAPĘ + MOŻE ALE TO MOŻE 100/200...CZYLI jakieś max 3200...Ale na 90% trza liczyć że za drugi mies roboty około 3000 na rękę 3 mięs w teorii jeszcze wiecej..... Ale raczej około 3300..... WSZYSTKO ZALEŻY OD OGARNIECIA TEMATU I AUTONOMII W DZIAŁANIU/SAMODZIELNOŚCI....DOBRE ZAROBKI TO DOPIERO POBOKRESIE PRÓBNYM:)

Jacek

Czy niedzielę sawolne?

@Jacek

Wszystko zależy jak leży ;) W większości przypadków to sobota jest dniem wolnym od pracy w tej firmie a w niedzielę np: na dziale wydania towaru idzie się na nockę.....Wszystko zależy od tego na jakim dziale będziesz robić i czy chcesz brać nadgodziny. Niestety ale pracując w magazynie działającym na potrzeby sieci sklepów spożywczych musisz być przygotowany na to że będziesz pracować dużo i w sposób czesto nieregularny....Czyli niedziele też będą pracujące bo markety potrzebują już świeżych dostaw na nowy tydzień . Taka sytuacja :( Albo chcesz robić i pracowac w stabilnej firmie albo szukasz pracy od pon do pt 8h dziennie od 8 do 16 w jakimś przykładowo biurze.

Beata

Na czym polega praca magazyniera narozladunku izaladunki tira to trzeba umieć iodstawiena palet

@Beata

DOKŁADNIE KOCHANIE :) Ta robota polega na jezdzeniu wózeczkiem i przestawianiu paletek z miejsca na miejsce albo pakowaniu palet na TIRY :) Albo jak ktoś jest silny i głupiutki na układaniu chlebków chipsów i zgrzeweczek Coli na paletce i budowaniu z tego piramidki gdzie na koniec to owijasz folijką i KUNIEC. No i przy budowaniu piramidek trzeba zapiepszać jak jakiś komandos Delta Force który ucieka przed r(usunięte przez administratora)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Inwentaryzacja nocna Piotrków Trybunalski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Psychoterapeuta dzieci
EZRA UKSW Sp. z o.o.
Aga

Jak nazywa się dział zwarzywami? W magazynie Dino .Mam propozycję pracy w Dino ale który dział wybrać aby niebylo dźwigania . Który dział wybrać na komplementacji .

@Aga

WSZĘDZIE NA KOMPLETACJI JEST W W JAKIMŚ STOPNIU DŹWIGNIE i niezależnie od działu gdzie występuje kompletacja jest to ciężka fizycznie praca....A NAJGORZEJ JEST NA NAPOJACH....

Ja zrobi się już komplementacji paletę owinie foli jak wypełnić karte na palecie jak te karty wypełnić? Dział komplementacji ? A jak wypełnić karty jak się tira załaduje lub rozładuje jako magazynier?

Nimfomanka
@Kasia

Kasiu kochana :) Od takich tematów to jest Pan Trener Jagoda. Facet bierze GRUBY hajs za szkolenie NOWYCH kotów....Podejdz do tego goscia co Cię szkolił i mu powiedz czego chcesz się dowiedzieć. On łaski nie robi...Musi Ci wyjaśnić co i jak. Można też podejść do jakiegoś sympatycznego robola i go spytać o co biega.... A jak nikt nie chce ci pomóc to idziesz do kiero i mówisz że jest lipa i nie wiesz co z tym zrobić a Kiero robi wtedy (usunięte przez administratora) burzę ;)

Aga

Mam propozycję pracy do Dino magazyny jaki napikera suchy fresh czy mokry lub na magazynie z jeździć wózkami gdzie jest lżej

@Aga

Najlżej jest na dziale wydania towaru :ZAŁADUNEK AUT CIĘŻAROWYCH I ROZWOŻNIE PALETEK PO MAGAZYNIE - Będziesz jezdzić tylko wózkiem widłowym i w zasadzie na tym stanowisku jest 0% pracy fizycznej- W ZASADZIE TYLKO JAZDA WÓZKIEM. Minus tego stanowiska to to że magazyn jest za mały dla takiej ilości asortymentu i nie ma systemu komputerowego gdzie wszystko wiadomo gdzie i jak załadować ustawić palety. Tutaj w Wolborzu wszystko odbbywa się przy użyciu kartek :D Drugie stanowisko na które możesz aplikować\pracować to magazynier kompletacji. Praca ciężka fizycznie i nie ma co się nastawiać na długą pracę na tym stanowisku.....Kilka lat pracy przy kompletacji i jak masz delikatniejszą budowę ciała- KREGOSŁUP ROZWALONY DOSZCZĘTNIE. Co to jest kompletacja? : Masz w uchu słuchawkę gdzie dostajesz wytyczne od systemu informatycznego gdzie masz jechać z pustą paletą i co na nią ładować z regałów. Towary piętrujesz na palecie potem jak system ''da ci znać że już paleta skończona'' owijasz streczem\folią paletę i odwozisz na sektor gdzie wózkowi od załadunków ją przejmują. Problem polega na tym że na tym stanowisku masz płacone od kartonu czyli im więcej palet z kartonami skompletujesz do wysyłki tym więcej zarobisz - JEST TO PRACA W AKORDZIE JAK PISAŁEM CIĘŻKA FIZYCZNIE.....ALE BARDZO PROSTA...DLA DEBILA. TUTAJ TYLKO SIŁA I SZYBKOŚC SIĘ LICZY. JAK JESTEŚ MASZYNĄ\ JAKIMŚ CYBORGIEM TO DAWAJ. Decyzja zalezy od ciebie.

@Aga

A I W RAMACH UZUPEŁNIENIA: Słowo Picker oznacza kompletację :) A dosłownie oznacza ''zbieracza'' Czyli piker dział suchy fresh mokry oznacza pracę na stasnowisku pracownika kompletacji magazynowej - Tak jak pisałem wczesniej bedziesz układać na paletach towar\produkty na czas w akordzie potem to streczować folią odwozić pod wysyłkę i tak 8h dziennie :)

Domi

Hej. Interesuje mnie opinia w magazynie Dino na stanowisku magazyniera. Jak to jest z nadgodzinami czy są i czy są przymusowe i jak często ? I te szkolenia jak wyglądają ? Chodzi mi o to że nie chce sobie pogorszyć a dostałam propozycję pracy w nowym magazynie Dino Lubień Kujawski.

Domi

Pytałam poważnie!!! Nie ma to jak rzetelna odpowiedź :-) gratuluję poziomu!!

Xxx Sieroniowice

Witam. Jeśli chodzi o Magazyn to mogę się wypowiedzieć na temat DINO SIERONIOWICE. Praca Ciezka. pracownicy magazynowi spoko ale nie wszyscy, mobilni co niekturzy to się panosza jak by byli u siebie patrzą i obserwują jak by cię podpierdzielic do kierownika o bele gówno.A co do kierownictwa to Żenada zero kultury i doświadczenia umia gonić tylko do roboty i wiecznie mało.I naganianie ludzi do pracy po 10 godzin i soboty najlepsze że soboty wpisują do grafiku i musisz przyjść. I się tłumacza ze dużo roboty jest,a mało ludzi. jak by traktowali pracowników normalnie to by się nie zwalniali traktuja ludzi jak zecz coś powiesz nie tak to że masz swoje zdanie to już szukają jak cię wypieprzyć to już jesteś ten najgorszy. Co do przerw śniadaniowych to tylko 15 min a bądź troszkę dłużej to już sapią co tak długo byłeś na przerwie zakaz wychodzenia z budynku zakaz palenia papierosów na parkingu bo będzie kara pieniężna od pani bhp. Ludzie przychodzą i odchodzą po miesiącu jak widzą jak jest. Obiecują na rozmowie gruszki na wierzbie a zeczywistosc jest całkiem inna.A co do kierowniczki z suchego Natali zejdź na ziemię bo od tego białego kasku w muzgu ci się poprzewracało jesteś chamska i bezczelna trochę szacunku i kultury do ludzi a jak sie nie nadajesz to się zwolnij. Jedyny kierownik co szło załatwić coś to była pani Julia to była kobitka z ktura dało się większość zeczy załatwić i miała podejście i kulturę do pracownika byle tak dalej pani Julio a pracownicy będą panią szanować jak pani szanuje pracowników.Reszta kierownictwa i brygadzistów to jakaś Żenada . A co do magazynu to jak ktoś chce pracować i się zarzynac to proszę bardzo. ale tu jest dużo roboty w miejscowości i w okolicach może za Mniejsza kasę ale spokojniejsza. Ale cóż jeden z kierowników mobilnych stwierdził ze praca w dino to jest prestiż. Wybór należy do was

RODO

Przestrzegam przed psełdo panią BHP-wką kawał...

DinoPussyMagnet
@RODO

Może i tak.... Ale dobra sztuka jest w sam raz na raz :D

Boniek
@DinoPussyMagnet

Z osobowości taka mściwa Zocha :) Ale z urody może być. Nawet zgrabna. Chociaż w Dino są lepsze Niunie :) Przykładowo ta piękna Blond Valkiria z Kontroli :D Zawsze ma taką fajną chustę/szaliczek pod szyją. Jest też taka fajna myszka z załadunku. Też blondyna z kolczykiem w nosie i gwiazdami na kasku. Trochę szalona ale dobra jest :D

Syfhh

Ogólnie w Dino są dobre samiczki :) Czy to na zm. 2kk czy z przyjęć itd. Szkoda tylko że wszystko co lepsze to już przebrane i zarezerwowane.... Ale mam fotorealistyczną wyobraźnię więc nie jest źle. Robota w Dino obecnie słabo i mówiąc szczerze to te niunie piękne mnie totaj trzymają:) Na chlodni robię wiec jak sobie na taką popatrzę to robi mi się gorąco:D

MagazynowyGuru

Ona chopa potrzebuje i tyle w temacie.

DinoZibbiX

Coś w tym jest z tymi dziewczynami. Byłem na ostatniej imprezie organizowanej przez zmiane 2kk.Poszedlem tam w jednym celu. MYSLAŁEM ŻE BĘDZIE JAKIEŚ CAŁOWANKO. (usunięte przez administratora) Fajnie nam sie rozmawialo i bylismy troche wypici. Myslalem ze stworzylem dobra atmosfere. Zlapalem ja za kolano tak dla beki a ona mi wywalila z całej pety z liscia w ryj.... Mordke miała taką niewwina i sympatyczna :( Też chyba dam sobie spokój z tymi kobietami.

Biedroniuś
@Syfhh

Człowieku....jakieś dziewuszyska z przyjęć albo 2kk czy tam kontroli to paskudy.Najpiękniejszy to jest Tomek z chłodni.....Mniam :) Już tyle czasu pracuję pod jego dowództwem ale powiem wam że tak pięknego mężczyzny to ze świecą szukać :) Nie jeden kolega z chłodni się za nim ogląda. Ale facet nie jest łatwy :D On jest świadomy tego że jest ciachem 10/10 i z byle kim w tango nie idzie. Uwielbiam jak na mnie krzyczy...Lubię takich samców alfa...To mnie kręci :) Ja biedny helota sługa mojego przystojnego króla bogów Zeusa vel Tomasona leżę przed nim i wykonuję z rozkoszą jego rozkazy :D Uhhh.... W przyszłości jak zbiorę się na odwagę to mu wyznam prawdę. Powiem mu że jest mężczyzną mojego życia i chcę z nim mieć dziecko. Wtedy jak się zgodzi to rzucimy wypowiedzenie i pojedziemy tam gdzie namiętność rozpali nas do czerwoności a tym samym nici naszej egzystencji połączą się otwierając nową epicką i szaloną epokę naszego życia.....

Iceman
@Biedroniuś

Ja też mam na naszego Tomasza smaka:) Kiedy jak będzie krzyczał to mu klapsiora dam i tyle.

@Biedroniuś

Trzeba przyznać rację że Pan Tomasz z chłodni to śliczny mężczyzna. Ale ja jestem zdania że Biały też jest kocur.....mrrrr :) Zawsze taki elegancki i profesjonalny.Jak człowiek z nim rozmawia to czuć tą klasę i exp.Widać że jest prawdziwym magazynowym fachmanem. Nawet jak siedzi u siebie przed kompem to tak dostojnie wygląda jak jakiś radziecki generał.

tofik
@KrystynaCycolina

Dziewczyno wyjełaś mi to z ust. Biały to jest prawdziwy prze-kot ninja. Chłop zasady savoir vivre ma opanowane do perfekcji. Jest mega elokwentnym gościem. ZAWSZE MOGĘ NA NIEGO LICZYĆ I ZAWSZE JESTEM TRAKTOWANY PRZEZ NIEGO NA POZIOMIE. Krótko na temat i jeszcze raz: Biały to prze-kot ninja !!!!!

Xxv^vxX
@Iceman

Chłopaki ! Naszemu krzykaczowi przystojniakowi jak będzie dzień mężczyzny to kupimy paletę NERVOSOLU Forte i półpaletę Ashwagandh'y Forte. Może jak zje paletę Nervosolu i przegryzie Ashwagandą to będzie bardziej wychilowany. Jak to mówiła moja świętej pamieci babka: "Złość piękności szkodzi a stres zabija lecz nie od razu a wymiarze długoterminowym" Dlatego coś trzeba z tym zrobić bo szgoda gościa :(

lodowka
@KrystynaCycolina

piszecie na białego a to jedyna osoba tam która po gruncie stąpa. całe szczęście ze jest taki jaki jest.

@lodowka

A czy ktoś go obraża? Jeżeli chodzi o zarządzanie ludźmi i ogarnianie roboty to gość jest naprawdę spoko. I z punktu widzenia "elit z biura" facet jest na pewno dobry w tym co robi. Ale Ja jak i tak mi się wydaje kolega "tofik" mieliśmy coś innego na myśli. Biały to jest taki typ kierownika typu TERMINATOR. Twardo i szorstko tak po wojskowemu albo w stylu korpo zarządza tymi ludźmi :) -Magazynier: Dzień dobry -Biały: Dzień dobry. Tu jest zamówienie XXXXX PROSZĘ je załadować. Rampa XX. -Magazynier: Potwierdzam. -Biały : Bez odbioru. Ale tak uczciwie to Biały w porównaniu do Przystojniaczka Krzykacza i reszty kolegów od zarządzania na chłodni i mroźni jest OK. Krzykacz dostał swego czasu trochę władzy i krzyczy co jakiś czas. Już nie pamięta jak kiedyś był szeregowym żołnierzem.... Teraz nie jest Tomek tylko Pan Tomasz !! Reszta Kierowników z Mroźni/chłodni też widać że nie wiedzą co to znaczy fajna atmosfera w zakładzie pracy :( A u nas na magazynie w Wolborzu są powiedzmy fajni kierownicy....Np: Marta albo Beata. Jak tylko pracujesz sumiennie i uczciwie TO NIGDY OD TYCH KIEROWNICZEK NIE USŁYSZYSZ NICZEGO PRZYKREGO I NIGDY NIE BĘDĄ NA CIEBIE KRZYCZEĆ JAK I PODKŁADAĆ CI KŁÓD POD NOGI (zabieranie premii za byle co itd) Ale na chłodni jest inaczej :( W pracy nie chodzi tylko i wyłącznie o aspekt typowo związany z pieniędzmi. Obecnie w Dino jest w miarę sensownie jeżeli chodzi o tą kwestię. Atmosfera i budowanie pozytywnej relacji w duchu harmonijnej współpracy pomiędzy każdym ogniwem pracowniczej hierarchii jest podstawą każdego dobrego przedsiębiorstwa. Bo każda firma to LUDZIE a każdy człowiek wchodzący w skład tej firmy jest jej integralną częścią. W momencie gdy w pracy jest toksyczna atmosfera cały system zaczyna "szfankować" i z początku dobrze naoliwiona maszyna dostaje piachem pomiędzy tryby.....Co oznacza w praktyce: LUDZIE zaczynają rezygnować z pracy albo traktują ją jako zło koniecznie i szukają czegoś lepszego...

@KrystynaCycolina

Dodam tylko takie uzupełnienie w ramach mojego "opracowania" . Opcję z toksycznym podejściem do pracowników i totalną tyranią ze strony kierowników zrealizowano w pewnym ogromnym magazynie na terenie Rokszyc...... U nich młodzi Polacy nie chcą wogle pracować... DLACZEGO? Bo kierownictwo i ludzie z biura zrobili z tamtego miejsca drugiego haeringa przy znacznie cięższej pracy. Dlatego do tamtego miejsca doklejono pieszczotliwą nazwę: KAUSZWITZ. I tam pomimo faktu że obecnie zmieniono znacznie podejście do pracowników i nie ma już tego co kiedyś to młodzi ludzie i nawet starsi z naszego regionu nie chcą pracować. 70% kadry pracowniczej nie licząc retrakowych kontroli i kierowników to stanowią tam koledzy z Ukrainy. A ci ludzie pracują tam bo nie mają wyboru :( Dlatego warto by Panowie i Panie od zarządzania w Dino ZASTANOWILI SIĘ POWAŻNIE co chcą osiągnąć w kwestii opini publicznej w naszym regionie. Jak zrealizuje się wariant Kauszwitz to po ptokach....Bo raz wytworzonej złej opini w ludziach nie naprawicie w krótkim czasie. Pozdrawiam i proszę to wszystko przemyśleć. Narazie :)

innyswiat
@KrystynaCycolina

troche w inny swiecie zyjesz, takim bardzo różowym

Krejzol
@innyswiat

Ale Pani Cycolina moim zdaniem bardzo mądrze napisała....Uważasz że kobitka nie ma racji? Fakt trochę naiwne jak ona myśli że wpłynie na jakiegoś kierownika typu Krzykacz.

sopel
@lodowka

W tamtym miejscu to najgorsi są brodacze ;) Z nimi to roboty ni ma. Weź się spytaj o cokolwiek jedego czy drugiego to on nic nie wie albo jak ma zły humor to zacznie na ciebie warczeć albo szczekać...Haha. Zero wsparcia zero jakiegoś dobrego słowa z ich strony. Tyle że toto siedzi i wydaje rozkazy. A i patrzą w kamery. To jest ich pasja. Tylko podrapcie się po (usunięte przez administratora) albo zróbcie jakaś minę i już się śmieją. Najgorszy dział w Dino... Chłodnia i Mroźnia.

pracownikX
@lodowka

Nie jedyna, jest Kierownik Wydań, może na pierwszy rzut oka nie sprawa wrażenia miłego bo ma te zdeformowane uszy od walk, ale wystarczy z Nim porozmawiać i od razu ma się do Niego taki naturalny szacunek, elokwentny, rozmawia z Pracownikami, pyta się o problemy i je rozwiązuje, jak dla mnie to gość który chyba ma największe "jaja" na magazynie, a przy tym szacunek do Pracownika, czasami używa niezrozumiałych słów jak coś tłumaczy, ale ogólnie jest w porządku.

pracownikX
@pracownikX

prawda

Udt
@KrystynaCycolina

No ale o "waszym" magazynie przeciez od dawna mówią tez ,że to (usunięte przez administratora)" ?!

Krysia
@Udt

Ok. Ale i tak w Dino w porównaniu do Kauszwitz Dziadtransów i Fm logisticków jest w miarę ludzkie. Tutaj idzie się jakoś dogadać. Poza tym lepiej robić dla Polaka niż jakiegoś szfaba albo innego typa z zachodu.

Dickdickerson

Widzisz przyjacielu Krysia to typ kobiety idealistki. Ona wierzy w sprawę i misję Dino w PL. Jest też z tego co widać DinoPatriotką :D

Dino-TreX
@RODO

Odnośnie Laleczki od BHP. Miałem kiedyś taką ciekawą sytuację. Wychodzę po 14;00 z I zmiany i zapomniałem kamizelki. Po jakimś czasie od wyjścia patrzę a za mną szybko idzie Laleczka od BHP. Nagle słyszę za sobą głośny krzyk: GDZIE JEST KAMIZELKA !!!!! Kolesiówa wnerwiona była jak diabli i myślałem że zara mnie zje albo zagryzie. Gdy była taka wnerwiona i stała blisko mnie bezinteresownie skupiłem swój wzrok na jej oczach....Pamiętam to jak dziś.... W jej oczach dostrzegłem blisko nieokreśloną tęsknotę za czułością czy nawet miłoscią.....Gdy tak stałem zahipnotyzowany i wpatrzony w jej oczy po jakimś czasie głos się jej załamał i na twarzy pojawił się smutek i depresyjny wymiar jej wnętrza uwypuklony chwilową słabością.....Kilka sek później na jej twarzy łza w oku ustąpiła miejsca subtelnemu zmieszaniu gdzie ostatecznie wzrok skierowała ku ziemi i powiedziała że zostaną z uwagii na brak kamizelki wyciągnięte konsekwencje...STRACIŁEM WTEDY PREMIĘ :( Ale pomijając utratę premii to z perspektywy czasu uważam Laleczkę od BHP za wielką zagadkę skrywającą w swoim wnętrzu wiecej tajemnic niż niejedna dojrzała mamuśka po 40'stce.Niesamowita persona.

Wiewiór
@DinoPussyMagnet

No :) Fajna jest. Taka normalna szara myszka z wyglądu. Nie jest podrasowana i może się podobać. Ale złośnica pierwsza klasa. Trza uważać bo ugryzie.... Ciekawe czy prywatnie też taki dziki sharki jest :D

lalsluu

co nic nie piszecie jak tam po imprezach ? to ktora zmiana najlepsza? kto najgorszy

Casanova
@lalsluu

Hehe to może ja się pochwalę :) Tym razem na tej imprezce wyrwałem dorodną mleczną cycatą samicę :D Zabierałem się do niej od kilku miesięcy.... Ale dało radę ostatecznie zaliczyć :D Teraz czas na nowege wyzwanie....Mam na oku taką zgrabną mamuśkę z kontroli. Może dam radę ją jakoś zbajerować i ZALICZYĆ :D KOCHAM TE IMPREZY!!!! NO RULES!!! DRUG AND SEX UNLIMITED!!!! I BEZAPELACYJNIE ZAWSZE JAKAŚ CHĘTNA SIĘ NA JAKIE SEKSOWANKO ZNAJDZIE :)

DinoAlwaros

Cześć Niunia z tej strony twój Alwaros :D Powiem Tobie że tym spontanicznym lodzikiem to mnie zaskoczyłaś......POZYTYWNIE :) Normalnie jesteś taka pracowita i grzeczna mróweczka na tej kompletacji ALE to co zrobiłaś ostatnio to był SZOK I PODZIW :D KURNA TE IMPREZY MUSZĄ BYĆ CZĘŚCIEJ!!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH DINO MANIAKÓW :D

Yyyyy....
@Casanova

Serio??? Czy tylko ja nie dowierzam w to co przeczytałem ...

yyyyy
@Yyyyy....

i wez miej zone czy meza w tych czasach

omom
@Yyyyy....

ciekawe od kiedy takie typy pracuja w dino. w necie duzo przeleci a w realu nawet słowa nie wydusi xdd

Dfhhcc
@omom

Słuchaj....W Dino jest trochę jednak podrywaczy amantów. To nie ulega żadnej wątpliwości. Tylko czekają na sposobność :) No ale jest też część stulejarzy cuckoldów którzy nigdy nic i tylko żyją marzeniami ściętej głowy....

henry dinowski

Kiedy powiększycie magazyn albo zbudujecie dodatkowy? Chaos jest poprostu ogromny. Jak ktoś jest na załadunkach to ma problem by znaleźć wolne miejsce by przygotować palety do wysyłki pod dane zamówienie. Często nie ma gdzie ich nawet postawić i trza wszystko ładować w regał.Kolejny problem to system pracy na załadunkach rodem z lat 80'siątych XXw. Jeździsz jak (usunięte przez administratora) z karteczką i rozwozisz paletki a często jest tak że musisz z taką paletą wracać bo ni ma do czego ją dostawić. Powinien być system informatyczny jak w magazynach konkurencji. Skanerem skanujesz i na nim wyskakuje ci co gdzie i po co. Zabawa w karteczki plus mały magazyn to katastrofa. Bardzo to spowalnia pracę i wydajność całego magazynu.

PILNE !!!!!!!!!!
@henry dinowski

POTWIERDZAM. BUDUJCIE KOLEJNY MAGAZYN I DAJCIE SYSTEM INFORMATYCZNY !!!!!! TAKA DUŻA FIRMA A TAKIE DZIADOWANIE.

kwiaTuszek
@PILNE !!!!!!!!!!

Zgadzam się w 100%. Bardzo by to pomogło wszystko w pracy.

TAK JEST!
@kwiaTuszek

Budujcie nowy magazyn albo zróbta dobudówke..... Bo obecnie to jest jak w kurniku.

Dinoświr
@PILNE !!!!!!!!!!

Druga najwieksza firma w Polsce jeśli chodzi o ilość sklepów a oszczędzają na magazynie i systemie opartym na skanerach. Przecież praca w takim ciasnym pierdzielniku dodatkowo bez systemu komputerowego/informatycznego gdzie wszystko robisz przy użyciu karteczki i dlugopisika TO JEST CYRK!!! MUSICIE COŚ Z TYM ZROBIĆ BO JEST TRAGEDIA!!!

@henry dinowski

Jak tu przyszedłem tutaj to czułem się jakby cofnął się o jakieś 10 lat wstecz. Ale widocznie osoby zarządzające tą firma nie widziały jak powinen wyglądać nowoczesny magazyn. A skoro towar wyjeżdża na sklepy to po co coś ulepszać jak tak czy siak wyjedzie. A przecież kartka jest tania, a wprowadzenie innowacji to koszta…..

DinomaniaXis

Taka prawda. Ale wiesz co jest najgorsze i najśmieszniejsze? Ta oszczędność i skąpstwo ZARZĄDU jest tylko i wyłącznie pozorną oszczędnością. Ponieważ system informatyczny na magazynie i większa przestrzeń magazynowa bardzo ale to bardzo by przyspieszyły cała pracę magazynu a tym samym zysk WŁAŚCICIELA I PODMIOTÓW ZALEŻNYCH...Albowiem "czas to pieniądz a pieniądz to majątek" .....ALE CO MY BIDNE ROBOLE MOŻEMY Z TYM ZROBIĆ...MOŻEMY SOBIE POGADAĆ.....Heh

Ten
@henry dinowski

Zgadzam się w 100% plus jeszcze nie ogarnięte kierownictwo (oczywiście nie całe) i milion niepotrzebnych stanowisk i dzięki temu funkcjonuje to tragicznie.

Mordinomantis
@Ten

Z tym kierownictwem to racja. Ale mam tutaj na myśli chłodnię i mroźnię z wyjątkiem Białego bo to dobra mordeczka jest :) Tomasz karierowicz i brodacze to lipa straszna. Reszta kiero względnie. Na załadunkach Pani Beata i jej przełożony Spoko. ALE BAJZEL Z UWAGI NA BRAK SYS. OPARTEGO NA SKANERACH I CIASNY MAGAZYN TO COŚ STRASZNEGO. Kiedyś pewnie dojdzie do takiej sytuacji że sklepów będzie tak dużo i palet do wysyłki że to wszystko się "zamuli kurna na amen" i wtedy będzie śmiesznie XD

Pixidixi
@henry dinowski

No raczej nie inaczej. Racja w stu procentach. Ciekawym jest że na nowe sklepiki i plan podboju kraju jest forsa a na rozbudowę magazynu lub budowę nowego nie ma forsy.....

robol
@DinomaniaXis

OCZYWIŚCIE!!!!! PRZECIEŻ JAK JEST TAKI CHAOS I BRAK MIEJSCA NA MAGAZYNIE TO OCZYWISTĄ OCZYWISTOŚCIĄ JEST FAKT ŻE WSZYSTKIE PROCESY LOGISTYCZNE SPOWALNIAJĄ W DUŻYM STOPNIU......A CO ZA TYM IDZIE NA LOGIKĘ JEST MNIEJ WYSYŁEK W RAMACH MIESIĄCA CO OSTATECZNIE OZNACZA MNIEJSZE ZYSKI FIRMY W ROKU ROZLICZENIOWYM....

ROCKY

Jak wygląda szkolenie nowych pracowników w dino? Bo słyszałem że trener to sam wymaga szkolenia od podstaw ????

Pikachuu
@ROCKY

Trener jak trener. Jegro robota polega na przeszkalaniu nowych roboli do roboty na kompletacji albo wydaniach towaru. Z początku robi teorię w takiej małej salce i test dotyczący obsługi wózków widłowych. Większość pytań z testu omawia podczas wykładu. Jak jesteś ogarnięty to ten teścik bez problemu zaliczysz. Zresztą nie było chyba typa albo typiary by musiała go powtarzać. Potem Trener zabiera nowicjuszy na obchód po magazynie i tłumaczy co i dlaczego. Jego obsesją (uważam że słusznie) są DISPLAYE (mówi o nich i je pokazuje z 20X) Jak magazyn zostanie przez nowicjuszy poznany to przechodzi do jazdy próbnej wózkiem. Potem jezdzicie Albo wózekiem do kompletacji albo do załadunku. Gość pokazuje na próbę co masz zrobić i to powtarzasz. Czyli: 1: Jeździsz wózkiem do przodu dookoła regałów (jak nie robisz kolizji po zrobieniu 6 kółek jezt git) 2: Potem Trener pokazuje jak jeździć tyłem dookoła regałów. Jak ogarniasz do przechodzisz do kolejnego etapu. 3: Potem pokazuje jak pobierać i jeździć z paletami. Wielu ludzi ma z tym problem na początku. 4: Trener zabiera Cię na dział przyjęć (jak idziesz na zaladunki/wydania) i przez kilka godzin rozładowujesz tiry. Jak będziesz działał na kompletacji daje ci słuchawkę i ustawia system pick up voice pod Ciebie. Następnie pokazuje na próbę jak poprawnie skompletować paletę. I potem pod jego okiem próbujesz sam coś skompletować. Jak ogarnissz wszystko to ŁOGIŃ !!! CAŁA JEGO ROBOTA :D DOBRA FUCHA. TEŻ CHCĘ BYĆ TRENEREM :D Ogólnie P.Jagoda jest bardzo ok. Negatywne opinie dotyczące jego osoby są tworzone przez ludzi którzy nie mają za cholerę drygu do jazdy i psychomotoryki. On jak zobaczy że masz problem z przewożeniem palet albo kulawo jeździsz wózkiem to Cię będzie piłował cały tydzień. I jak mu podpadniesz i uzna że jesteś kijowy kierowca wózeczka to powie kierownikowi że jesteś jełop i wtedy miło w robocie już nie będziesz miał.

Rocky
@Pikachuu

Te regułę to chyba sam trener ,pożal się Boże wpisał, mój znajomy się zatrudniał rok temu i mówił że Pan trener to co niczego nie nauczył, bo dał coś do zrobienia a później znikał na długo. A później wystawiał opinie czy się nadaje do pracy czy nie. Jezu chyba zrezygnuje s tej firmy , może zmiencie trenera na kogoś profesjonalnego.

Karmelowy trener
@Rocky

Jak dobrze jeździsz auto i masz prawko to czego się denerwujesz? Jazda tymi wózkami unoszącymi do 30 cm jest banalnie prosta. Tutaj nie ma filozofii. Jak masz prawko kat B i jeździsz codzienne to te wózki i nauka jazdy na nich to formalność. Wtedy Trener tylko sprawdzi czy w rozsądnym czasie nauczyłeś się jeździć i tyle. Problem może ewentualnie wystąpić później jak już przystąpisz do pracy. Wtedy Jagody już przy tobie nie ma bo gdzieś siedzi u babeczek z biura i już tak chętnie nie pomaga.

Rozwój

Dzień dobry. Poszukujemy chętnych do założenia związków zawodowych Solidarność w waszej firmie, zaznaczę, że dobrze prowadzona organizacja, będzie zajmować się wszystkimi problemami odnośnie prawa pracy, BHP, podwyżek, oraz problemów bieżących. Razem łatwiej bronić swoich praw. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt: Mail: rozwoj.plock@gmail.com Tel. 883 394 331

etam
@Rozwój

eeeee tam, na co to komu

DinoPussyMagnet

Apeluję o doprowadzenie kibla przy bloku P do użytku.... To są jakieś kpiny !! Jak tam wchodzę to mnie cofa. Gdzie Babeczka od brudnej roboty !? Przecie tam jest chlew....

Centrala Krotoszyn
@DinoPussyMagnet

W nawiązaniu do obecnej kryzysowej sytuacji: Z wielkim żalem przyjmujemy do świadomości fakt dotyczący dysfunkcji jednostki sanitarno-socjalnej umiejscowionej przy bloku magazynowym "P" . W związku z powyższym zdecydowaliśmy o likwidacji jednostki sanitarno-socjalnej umiejscowionej przy bloku magazynowym "P" . Anihilacja jednostki odbędzie się w wymiarze natychmiastowym uwzgledniającym miesieczny okres wykonawczy w ramach bieżącego roku kalendarzowego. W trybie natychmiastowym odbędzie się dzisiejszego dnia posiedzenie zarządu gdzie bedziemy głosować w sprawie calkowitej likwidacji wszystkich jednostek sanitarno-socjalnych na terenie Centrum Logistycznego Dino Wolbórz. Osoby odpowiedzialne za niedopełnienie obowiązków pracowniczych będą podlegać pod Wydział Inkwizycji Zakładowej w Krotoszynie pod kierownictwem Inspektora ds. sanitarno/socjalnych-porządkowych. Z wyrazami szacunku: Krotoszyn Centrala. 22.04.2022.r

rzecznik ewera
@DinoPussyMagnet

szanowni panstwo! jak zostało to zaznaczone w bidecie znajduje się kau oraz papier, jeśli ktoś nie potrafi korzystać z toalety tylko jest świnią to niedaleko przy akcyzie jest wyjscie, niech idzie sikać na ściane. podobnie z moczem na podłodze, choroby prostaty się leczy jeśli brak ciśnienia i nie leci do pisuaru na podłogę, identycznie jest w przypadku spodziectwa, zamiast robić (usunięte przez administratora) innym uzytkownikom to mozna sikac na siedzaco. sami robicie ten (usunięte przez administratora)

Retrakowy

Ten chlew robią pewnie jakieś prymitywy z kompletacji na napojach. Oni są tak brani na pieniądze że nie mają czasu by w normalnym czasie iść do toalety.Jak im już dupsko rozrywa to dobiero wtedy biegną właśnie do tego kibla przy bloku P. I żeby nie tracić czasu srają w locie próbując trafić do bidetu bo kibel jest za daleko.....Dla tych pazernych zwierząt tylko hajs się liczy.... Wiem bo widziałem już niecraz nie dwa ich zachowanie...

@DinoPussyMagnet

A kto ten chlew robi,,?inteligentni inaczej pracownicy.

@rzecznik ewera

Logiczne

Logiczne

Wesołych Świąt

Pięknych i radosnych Świąt Dinusie

Czy pracodawca DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ten

Nie jest wręcz przeciwnie.

Ten Matuesz

Chciałem podziękować kierownikowi Białemu za jego profesjonalizm, kulturę osobista i etykietę zawodową, która codziennie decydowały ze praca z tobą była przyjemnością. Pozdrawiam Dziewczyny z przyjęć

Tan
@Ten Matuesz

Dobry sarkazm.

Byly

Jak tam nowy Brygadzista? :D

llargo

Witam chciałem się dowiedzieć czy to prawda że koło Wielunia będzie budowane centrum logistyczne Dino ? I jakie zarobki na kompletacji np fresh

Zostaw merytoryczną opinię o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

Zobacz opinie na temat firmy DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 10 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18
2.3/5 Na podstawie 110 ocen.

DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18