Opinie o Karczma Chata Wiejska w Skórzewo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Karczma Chata Wiejska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Karczma Chata Wiejska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karczma Chata Wiejska w Skórzewo

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w 60-185 skórzewo ul.bratnia 10.

mati

Porcje małe a ceny wysokie. Każdy dostaje danie w innym czasie. Byliśmy dwa razy pierwszy i ostatni.

Magda

Zadzwonili do mnie z tej karczmy abym przyszła na rozmowę. Przyjechałam i to mi wystarczyło żeby stwierdzić, że to jakaś wielka pomyłka. Kelnerki zestresowane, jakieś wystraszone, masakra..Czekając na szefową słyszałam jak wrzeszczy na kuchni..no ale jak już się zjawiła przebiła wszystko.. Na "dzień dobry" mnie opieprzyła, że nie mam stroju bo tam się od razu pracuje a nie rozmawia..i wyzwała mnie od leni itp.(tak naprawdę potrzebowali tylko na jeden dzień do pomocy obsługi imprezy i szukali frajera) Chora kobieta widać to na pierwszy rzut oka, OMIJAJCIE TO MIEJSCE!!!!!

Jolka
@Magda

Zgadzam się też starałam się tam o pracę, szefowa zaproponowała wyzysk aż strach o tym pisać !! W kuchni nic się nie zmarnuje koleżanka tam pracuje i też nie chcę pisać do czego zmusza kelnerów szefowa. Dziwne że SANEPID to jeszcze toleruje !! Odradzam serdecznie.

Sylwia

W dniu 16/10/2016 byliśmy wraz z mężem i córką " gośćmi " Państwa restauracji. Karczma Chata Wiejska zawsze była dla nas miejscem pierwszego wyboru. Niestety w niedzielę zostaliśmy potraktowani arogancko i bezczelnie. Piszę do Państwa bo jak pewnie wiecie jeden niezadowolony klient swoją opinie przekaże około 10-20 znajomym zadowolony powie max 3 osobą. Drodzy Państwo godz 17.45 niedzielne popołudnie, restauracja pusta,przyjeżdżamy do Was pytamy o żurek - słyszymy nie ma ( zaznaczę że nie po raz pierwszy brakuje dań którymi się tak szczycicie na waszej stronie internetowej ) Zajmujemy miejsce przy stoliku po 3 minutach przychodzi Pani kelnerka która mów że właściwie lokal jest juz zamknięty ( 3 godziny przed czasem ) ponieważ nie mają już żadnego dania z karty - wszystkie dania a raczej produkty z których są one przyrządzone się wyprzedały :( Cóż za ironia losu - nie ma żadnego dania z blisko 40 propozycji które są w karcie ?????? Pani kelnerka odprowadzając nas jak niemile widzianych osobników do drzwi , pokazała kartkę o rezerwacji stolików. Drodzy Państwo powtarzam - restauracja była praktycznie pusta, była godz 18. Na moje pytanie czy naprawdę nie ma żadnego dania Pani odpowiedziała - łososia nie mamy. Sama pracuję w korporacji, wiem jak teraz ważne są standardy obsługi klienta - jestem przekonana, że musicie bardzo nad nimi popracować. Proponuję, też zmianę godzin otwarcia od 13 do czasu wyczerpania produktów z których przyrządzamy WSZYSTKIE DOSTĘPNE DANIA czyli mniej więcej 18 : ( Bo jeśli nie brakło produktów, to proszę Państwa brakło chęci do obsługi klienta - niestety.

Rambu

Po 4 latach, przerażenie, brak zainteresowania ze strony obslugi jak i wlasciciela.Totalny chaos, brak organizacji. Toalety jak za dawnych czasów Dworca PKP. Miałam wrażenie, że chodzi tylko o kasę. Absolutie nie polecam nikomu

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Karczma Chata Wiejska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Magazynier w Dąbrówce
Asistnet Work Group
Joasia

Karczma chata wiejska to największa porażka. Szefowa która to prowadzi jest ze tak to ujme chora krzyczy na swoich pracowników zneca się psychicznie zapewnia umowę o pracę ubezpieczenie a tak naprawde zatrudnia na czarno jeszcze tak chorej kobiety jak ona nie wiedziałam wiem to bo pracowałam tam ale dzięki Bogu juz to minęło

Zostaw merytoryczną opinię o Karczma Chata Wiejska - Skórzewo

• Jak się pracuje w Karczma Chata Wiejska?

Zobacz opinie na temat firmy Karczma Chata Wiejska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karczma Chata Wiejska?

Karczma Chata Wiejska