Opinie o Karczma Chata Wiejska w Skórzewo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Karczma Chata Wiejska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Karczma Chata Wiejska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karczma Chata Wiejska w Skórzewo

Czy Karczma Chata Wiejska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Fujj

Zgadza się, wszystko na czarno

Wojtek

Nowy szef , wszystko ok

Marta Nowy wpis

Pracowalam przy imprezie , wszyscy byli dla mnie bardzo mili z pracownikow, domowa atmosfera i Pani Ania tak jak oboecala tak bylo , wszystko zaplacone tak jak ustalilysmy . Dziekuje , mam nadzieje ze jeszcze tam wroce

Natalia K Nowy wpis

Nie znałam poprzedniego szefa ale obecna szefowa Ania jest świetna

Monika Nowy wpis

Nowy szef , wszystko dobrze , w moim przypadku samozatrudnienie ale umowa też

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Karczma Chata Wiejska?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Karczma Chata Wiejska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Magazynier
Asistnet Work Group
Wojtek

Nowy szef , wszystko ok

Czy w Karczma Chata Wiejska możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jula

Za żadne pieniądze nie pracowała bym w tej restauracji, brak słów.

Fujj
@Jula

Pracownicy notorycznie zastraszani Wyzywani (usunięte przez administratora) Szefowa drze (usunięte przez administratora)nawet przy pełnej sali gości Płacone ok ale umowy nie oczekuj Wszystko na czarno Napiwki Twoje

E

Na czarno, lub pół etatu. Wiele obiecują ale to nie pokrywa się w realu. Bo szef unika wtedy pracownika i na koniec wyzywa od najgorszych

@Fujj

Zgadza się, wszystko na czarno

S

Pracowałam w Karczmie przez jakiś czas, ale głównie dorywczo - w weekendy. Stanowczo odradzam. Wszystko na czarno, żadnej umowy, pieniądze płacone z reguły po przepracowanym weekendzie. Raz było ich trochę więcej, raz trochę mniej. W zależności od humoru. A humor często był w kratkę. Szefowa czasem traktowała pracowników jak kochana ciotka, a innym razem dosłownie darła mordę i wkurzała się o wszystko. Potrafiła rzucić bardzo nieprzyjemnym komentarzem. Zresztą nawet klientów czy DJ’ów traktowała bez szacunku. Zdarzało jej się krzyczeć na klientów twierdząc, że to ona ma rację. Bo ona ZAWSZE miała rację. Wyzysk straszny, godziny różne jak to w gastro, ale bardzo często zdarzało się, że pisała o 9, że na 11 tego samego dnia trzeba przyjść… Często nie przychodziłam, bo umowy przecież i tak nie było. Szefowa była łasa na kasę. Potrafiła upchać 6 komunii (6 różnych imprez) na jednej sali, odgradzając ich jedynie drewnianymi płotkami. Zrobiłaby wszystko, żeby zyskać jak najwięcej i wydać jak najmniej… Jeżeli ktoś szuka dorywczej pracy i szybkiego zastrzyku niedużej ilości gotówki, to jasne – można pracować. Ale trzeba włączyć w sobie bardzo duży dystans do szefowej i nie brać jej uwag do siebie. Co często nie było łatwe, bo atmosfera mimo wszystko się udziela…

Karola 4687

Wszystko super, praca na legalu , wynagrodzenie bardzo dobre + napiwki dla siebie

@Karola 4687

A jakiej umowy teraz można się spodziewać na start ? Ile można wyciągnąć z napiwków średnio?

Paulina

Moje sugestie dla Karczma ,,Chata Wiejska": Miałam okazję spędzić w tej firmie jeden dzień jako obsługa klienta, dziękuję Bogu, że tylko jeden. Wszytko było by dobrze, gdyby nie właścicielka prowadzącą ta karczme. Kobieta ma przerost formy nad treścią. Myśli ,że na wszystkim doskonale się zna. Krzyczy na pracowników przy gościach będących na sali, wymaga rzeczy niemożliwych od pracownika będącego tam kilka godzin. Od pierwszych sekund trzeba być już samodzielnym i wszytko umieć. Bez żadnego wprowadzenia i szkolenia, byłam wrzucona na głęboką wode. A na sam koniec dnia gdy określiłam sie, że nie zostanę w tej firmie i że jestem w niej ostatni dzień, wyzwała od najgorszych i że do niczego się nie nadaje. NIE POLECAM!!! Tej firmy, napewno nie tego pracodawcy. Każdy chce u siebie jak najlepiej i potrafię to zrozumieć ale nie za wszelką cenę. Pierwszy raz spotkałam się z takim człowiekiem

@Paulina

Serdecznie dziękuję Ci za ten wpis. W bardzo negatywnym świetle przedstawiasz Właścicielkę Karczmy ,,Chata Wiejska". Być może robisz to zbyt pochopnie, bowiem powinnaś mieć na uwadze, że taka osoba może ciągle pod wpływem stresu. Dlatego należałoby ją usprawiedliwić. Wiesz, czy na chwilę obecną potrzebują tam nowych ludzi do pracy?

@Monika

Witam. Biorę pełną odpowiedzialność za to co pisze na tego typu forach tym bardziej, że robię to pierwszy raz. Widać jak bardzo oburzona jestem tą osobą i całą sytuacją. Odnosząc się do zbyt pochopnego ocenienia sytuacji. Jeżeli osoba jest zbyt nerwowa i nie radzi sobie z emocjami tzn. że nie nadaje się do prowadzenia własnej działalności. Nad tego typu dolegliwościami trzeba panować . Niestety jeśli nie ma SZACUNKU nie ma PRACOWNIKA, jeśli nie ma PRACOWNIKA nie ma FIRMY. O tym trzeba pamiętać prowadząc własną firmę i dać prowadzić ja młodym, energicznym osobą które mają o tym pojęcie i idą do przodu, a nie u których czas się zatrzymał. Pozdrawiam

Banam
@Monika

Bardzo dobrze ocenia . Wytrzymałam tam 3 Msc Mam nadzieje ze założą jej sprawy za (usunięte przez administratora)

Małgorzata
@Banam

Za złe traktowanie jakieś? Bo jeśli to prawda to czemu do teraz nikt jeszcze tego nie zrobił?

@Małgorzata

Nikt tego nie zrobił bo kto chce się bawić w takie sprawy, wydaje mi się, że te osoby które miały możliwość przepracowania w tym miejscu jeden dzień już są wykończone. Wchodzę tu po takim czasie bo widzę kolejne ogłoszenie na Olx że szukają kelnerki, śmiech. (Żadne, duże pieniądze nic nie zdziałają) A tu na stronie, takie zaskoczenie, kolejne negatywne komentarze na temat właścicieli i jej męża którzy nie mają szacunku chyba nawet do samych siebie. Naprawdę proszę się zastanowić dwa razy nad podjęciem pracy w tym miejscu.Pozdrawiam

WK

Witam...Mieliśmy okazję być tam tydz temu i było bardzo miło i smacznie...Kelnerki bardzo sympatyczne wszystko szło szybko i sprawnie...

Małgorzata
@WK

No to brzmi w porządku a dostały może należyty napiwek? ;)

Jaki jest okres rozliczeniowy w Karczma Chata Wiejska? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Przelew ? Hahaha Płatność do ręki owszem… o umówię zapomnij Pracodawca wykańcza pracowników, psychicznie i fizycznie. Pracowałem od wtorku do niedzieli… minimum 9 h a czasami od 8 do 24… traktują Cię jak swoją własność… nie jak pracownika… odradzam cały czas próbuje się podnieść po 3 latach spędzonych w tym miejscu… odradzam pracę, jestem na drodze sądowej z tym pracodawcą… nie wypłacone pieniądze za 3 lata urlopu… nadgodziny nie zapłacone… (usunięte przez administratora)

@Marek

I 3 lata Pan pracował w miejscu w którym był Pan traktowany w ww sposób?

@Marek

Miałam tą nieprzyjemność pracować z Panem Markiem, dziękuję Bogu że to był tylko miesiąc bo właśnie Pan wykańcza ludzi psychicznie bo każdy bał się wejść na kuchnie a nie pretensje do szefostwa. I tak jak ktoś juz zauważył pracować 3 lata jak tak źle było ale właśnie jak się brało za każdą przepracowana godzinę pieniądze to gdzie bedzie lepiej.

Może się ktoś przedstawi… wtedy możemy porozmawiać… zresztą pewne rzeczy wyjaśnią się już niedługo… do zobaczenia na wokandzie… pozdrawiam…

@Gość

Praca w tamtym miejscu była jak sinusoida raz dobrze, raz źle… lecz na samym końcu była katastrofa… epitety które są rzucane w stronę wszystkich pracowników to przesada… latające mięso… praca od wtorku do niedzieli… bez weekendu wolnego… gdy prosiłem o wolne to słyszałem ze nie ma takiej opcji… jak w drodze do pracy miałem awarie auta to usłyszałem ze mam być i koniec… jak oznajmiłam ze chce jakieś wolne weekendy to zaczęło się piekło…

Jagoda

Czy są napiwki dla kelnerów? I jak one są dzielone? Wspólne i dzielone na wszystkich czy każdy zbiera indywidualnie?

Adrian

Jakie stawki dla kelnerów proponuję restauracja?

Julka
@Adrian

Aktualnie wystawiona oferta 16zl ale nawet za 20zl bym nie pracowała... Właścicielka straszna...

Grzegorz

Ale to forum pracownicze i klienci nie tu powinni kierować uwagi.

Barbara

Niestety jakość na przestrzeni lat bardzo się pogorszyła. Szkoda gadać...Żenada. Nie polecam!!!! Powiem tak. W dzisiejszych czasach przy takiej konkurencji pójdą na dno

asalsorka@wp.pl

Byłam tam na weselu.Jedzenie pyszne,obsługa miła,klimat wspaniały.Wystrój karczmy doskonały,dla Tych co lubią zwiedzać skanseny.....balsam dla duszy.Polecam.

karol

Byłem kiedyś w Karczmie w roli prezentera muzycznego. Właściciele potraktowali mnie z góry, rozstawili cały mój sprzęt po kątach bez jakiegokolwiek konsensusu . Tylko krzyk i rozkaz, masz tu "metr na metr" i stój pan, a jak nie to dzwonie do Młodych. Jakby nie było ja też przyjechałem do pracy. Reasumując, jak się wynajmuje za grube pieniądze lokal na wesela to trzeba zapewnić godne warunki wszystkim. Nie tylko obsłudze gastronomicznej, ale także innym pracującym w tym dniu podmiotom zewnętrznym.

Jarosław

Witam, szukam informacji o zatrudnieniu w restauracji Karczma Wiejska Chata. @Jolka możesz coś napisać o zatrudnieniu? Czy stawka godzinowa jest z góry ustalona i jak są dzielone napiwki? Nie jesteś zbyt zadowolona jeśli chodzi o czystość, możesz napisać coś więcej i poprzeć swoje słowa konkretnymi przykładami? Pozdrawiam!

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w 60-185 skórzewo ul.bratnia 10.

mati

Porcje małe a ceny wysokie. Każdy dostaje danie w innym czasie. Byliśmy dwa razy pierwszy i ostatni.

Zostaw merytoryczną opinię o Karczma Chata Wiejska - Skórzewo

• Jak się pracuje w Karczma Chata Wiejska?

Zobacz opinie na temat firmy Karczma Chata Wiejska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karczma Chata Wiejska?

Karczma Chata Wiejska