Opinie o ITRONS Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ITRONS Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ITRONS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITRONS Sp. z o.o. w Kraków

Gość Nowy wpis

Itrons... Hm dużo można powiedzieć o tej firmie. Firma.jakich wiele ale kadra "kierownicza" pozostawia wiele do życzenia, mowa tutaj o Pani Katarzynie która mając wielce projekty postanawia robić na przysłowiową pałę wszystko, firmy podwykonawcze strzeżcie się roboty pod nimi

Podwykonawca Nowy wpis
@Gość

Całkowicie się nie zgadzam. Pani Katarzyna jest bardzo konkretnym kierownikiem, jeżeli wykonujesz rzetelnie to na co się umawiasz nie ma problemu. Jeżeli chodzi o płatności - praktycznie zawsze dostajemy przed terminem. Super, że nie chcecie pracować dla Itrons - będziemy mieli mniej kiepskiej konkurencji :)

Olga Nowy wpis

Opowie mi ktoś co obecnie dzieje się w firmie? Pytam, bo tu jakaś windykacja z należnościami się reklamowała a na stronie widziałam, że zapraszają do podesłana cv. Gdyby było coś nie tak to raczej by nie rekrutowali? wiadomo jakie warunki tu u siebie obecnie mają? Ile osób pracuje i na jakiej stawce?

KANCELARIA Nowy wpis

pomagam odzyskać należności, bez opłat wstępnych i zaliczek, proszę o kontakt 72()..,,..8()2..,,..()()5

www

brak płatności w terminie, obcinanie kasy przy końcowym rozliczeniu. jako podwykonawca nie polecam współpracy

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ITRONS Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w ITRONS Sp. z o.o.?

Małgosia

zawsze po trzech miesiącach

Owu

Nie polecam

Jak jest z pakietem medycznym w ITRONS Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Maciek

Nie można. W firmie pracuje jeden inżynier . Nie polecam współpracy jako podwykonawca . (usunięte przez administratora)

Damian
@Maciek

Dlaczego nie polecasz współpracy z ITRONS jako podwykonawca? Co Twoim zdaniem powinno zmienić się w firmie, aby współpraca układała się lepiej? Liczę na Twoją wypowiedź!

bolek

Firma pozbyła się juz wszystkich pracowników fizycznych. zresztą w burze tez coraz mniej osób. Może myślą o kontrowanym wycofaniu się z rynku?

wilkosz-jarek@wp.pl

Firma jak firma Szkoda, właściwy firmy jest osobą niesłowną. Nie polecam!

Damian
@wilkosz-jarek@wp.pl

Mógłbyś napisać kilka słów więcej na temat zatrudnienia? Czy widzisz także dobre strony tej współpracy? Czasem spokojna rozmowa z szefem pozwala wyjaśnić nieporozumienia i kontynuować zatrudnienie w bardziej przyjaznej atmosferze. Czy nowo przyjęci pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę długoterminową? To dla wielu osób ważny czynnik przy podejmowaniu zatrudnienia.

młody

Jak wygląda sprawa z nadgodzinami na stanowisku inżyniera budowy oraz jakiego wynagrodzenia można spodziewać się na start?

Krzysiek

Justyno, tego typu rzeczy tzn jakie? Mirku, co rozumiesz przez "jasno określone zasady"? Czy uważasz, że te wymagania które zawarto w ogłoszeniu do którego link jest niżej są odpowiednie dla osób bez doświadczenia i po studiach? Wnioskuję, że do takich ludzi ogłoszenie jest kierowane skoro znalazło się na biurze karier PK. Jak to się dzieje, że do tej pory nikt się tutaj nie udzielał a teraz tylu zadowolonych, podejrzewam, że byłych już pracowników (na stronie firmy jest aż 9 osób) i nikt nie ma na imię: Mirek, Justyna czy Czarek. Skoro firma taka super to dlaczego nadal w niej nie pracujecie? Nadal nie napisał nikt jak kwestia zarobków. Jaka forma zatrudnienia. Jak kwestia rozwoju. Czy młody człowiek chętny do rozwoju otrzyma tam pomoc czy ma sobie radzić sam ? Rozumiem, że osoby podane na stronie mają odpowiednie uprawnienia odnośnie branży i wieloletnie doświadczenie w niej? Proszę o odpowiedź na pytania.

Mirek

Krzysiek dla mnie to nie jest zastanawiające bo obecny rynek pracy jest rotujący nie ze względu na pracodawcę a poszukiwaczy marzeń zawodowych. Pracowałem w Itronsie i ten czas sobie chwalę. Teraz robię na własną rękę bo mam już kompetencje. Kilku moich kolegów zrobiło podobnie ale dużo też szuka dalej. Dlatego sądzę, że rotacja o której piszesz wynika tylko z tego. Sam byłem mamiony przez inne firmy różnymi dodatkami i sądzę, że wielu ludzi przychodzi i zamiast stabilnej roboty skacze gdzieś gdzie obiecują gruszki na wierzbie. Ja mam z nimi styczność dalej i sądzę że negatywne opinie są od tych co liczyli, że się nie napracują a dobrze zarobią. A sama firma widzę że się rozwija. Mają już naprawdę duże roboty. Lubię atmosferę w ITRONS Sp. z o.o. za: Mnie najbardziej podoba się jasno określone zasady

Justyna

Potwierdzam. Solidna firma. Nie wiem skąd to narzekanie- mnie nie spotkały tego typu rzeczy w tej firmie. Pozdrawiam

Czarek

Świetna firma a jak czytam wpisy to znowu marudzenie. Chyba nikt nie zdoła dogodzić takim osobom.

Krzysiek

Ocena 5/6 a jeszcze całkiem niedawno była 2/6 - interesujące. Zmasowana akcja pracowników? Zastanawiające jest to, że regularnie pojawiają się ogłoszenia tej firm na stanowisko inżyniera budowy. Zakres obowiązków jak dla kierownika a typ zatrudnienia - staż (wg ostatniego ogłoszenia dostępnego pod adresem: http://www.kariery.pk.edu.pl/oferty-pracy/pokaz/19276 ). Czy to metoda: jak najmniejszym kosztem złapać dużą rybę? Może ktoś z pracowników powie skąd wynikają ciągłe braki kadrowe? Kwestia organizacji pracy czy zarobków?

Kamila

@pm po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że masz inne zdanie na temat pracy w ITRONS niż @Paulina Może zatem opisz, jak z Twojej perspektywy wygląda praca tutaj. Na jakie zarobki i jaką formę zatrudnienia może liczyć pracownik? Czy są oferowane szkolenia, która mogą podnieść kwalifikacje i umiejętności?

Paulina

duży haos, brak organizacji, dużo obowiązków, kiepskie zarobki, średnia atmosfera w biurze, stres i ciągłe ciśnienie.

pm
@Paulina

chyba "chaos" ... Opinia byłego, roszczeniowego pracownika, który nie był w stanie wykonywać podstawowego zakresu swoich obowiązków, bez kompetencji i jakiegokolwiek zaangażowania.

Cezary

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Kamila

Dlaczego nikt z osób pracujących aktualnie w Itrons nie jest aktywny na tym forum. Warto zamieszczać w tym miejscu swoje wszystkie spostrzeżenia wynikające z zatrudnienia w tej firmie. Informacje pochodzące od pracowników będą ważnym punktem odniesienia dla osób, które chciałyby zacząć współpracę z Itrons.

admin

Jak oceniasz firmę Itrons Sp. z o.o.? Twój komentarz ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o ITRONS Sp. z o.o. - Kraków

ITRONS Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 134 ocen.

ITRONS Sp. z o.o.