PAWEKO

Mierzyn

Opinie o PAWEKO

anonim 2011-01-07 20:02:50
Właściciele tej firmy wogóle,by się wstydzili.Ludzie na czarno pracują nawet nie za5 zł/h a oni jeżdzą sobie w ciepłe kraje.Pracownicy ci zwłaszcza na polu robią czy to deszcz czy skwar za tą jałmużnę.Tyle się mówi o wypadkach w przepełnionych busach a oni co robią...
Pytam się gdzie są kontrole.Oczywiście ,że są ale każdy dostanie swoją dolę i nikt nie widzi krzywdy tych ludzi,a oni pójdą pracować za grosze,bo w naszym regionie brak zakładów pracy.I tak błędne koło się zamyka!!!
zdzichu 2011-05-09 09:03:01
to pewnie dlatego, te ich surowki takie niedobre:(
ania 2012-03-06 10:01:54
surówki paweko sa super smaczne posiadają różnorodność barw jak i domowy smak. (usunięte przez moderatora)
Nika29 2012-08-09 15:37:56
Dla mnie wyroby z \\\"Paweko\\\"są przepyszne.Ludzie psuja opinię właścícielom że mało płacą itd ale przecież nikt z pracujących o transport sie nie martwi!!! i również nikt tam nikogo na siłę nie trzyma,kto chce to pracuje kto nie chce nie pracuje!! Pracowałam tam i dla mnie właścicíele jak i ich wyroby są ok
anna 2016-04-23 09:05:58
Surówki mi również bardzo smakują, terminy ważnosci długie nie sa bo przecież w sroduk sa warzywa wiec trzeba zjadac od razu,ja polecam.
Zostaw swoją opinię o PAWEKO - Mierzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAWEKO