Ewros Sp. z o.o.

Piastów

Opinie o Ewros Sp. z o.o.

michał żak 2012-03-13 21:02:37
dominika1990 - 2010-12-06 14:18:50 odpowiedz | cytuj
Witam Was, Ewros Sp. z o.o. jest nawet bardzo solidną firmą. Współpraca z tą firmą jest nawet pozytywna. Szybki kontakt idużo ciekawych ludzi. Mogę z całym przekonaniem polecić Ewros Sp. z o.o..Pozdrawiam wsz

Pierwsza podstawowa sprawa - NIGDY w życiu nie pracowała żadna Dominika w firmie Ewros Sp.j.Sp. z.o.o. [usunięte przez moderatora]. A ten zakład przymusowej pracy powinien być dawno zamknięty rezem z właścicielem i kierownictwem Sp.j. Sp.z.o.o.
gosc 2013-08-24 20:58:00
Właściciel nie płaci całości wynagrodzenia,każe pracować po nocach,w niedziele i swięta.wyzyskiwacz i cham.
Gizbern 2015-04-27 09:34:21
Pracowałem w tej firmie jakiś czas. 8 godzin dziennie to jakbyś w pracy nie był według tej firmy. Standardem jest tam 9-10h dziennie. Oczywiści nie za wszystkie godziny dostaniesz pieniądze. Za urlop częściowy ekwiwalent bo nigdzie nie pojedziesz. A jak już się uprzesz na urlop to Cie zwolnią. Wyzysk i mobbing.
Sejmo 2016-04-21 21:28:17
No przymknie na to oko, bo dzięki nadgodzinom może nieźle sobie do pensji dorobić @tatun. Ogólnie to firma jest w porządku, wiem, że atmosfera jest dobra, podobno z kierownictwem nie ma problemu w Piastowie. Szukali kiedyś kogoś do działu techniczno=planistycznego i dawali ubezpieczenie.
Zostaw swoją opinię o Ewros Sp. z o.o. - Piastów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewros Sp. z o.o.