Opinie o LXW Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie LXW Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LXW Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LXW Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy LXW Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Były klient Nowy wpis

Droga firmo LXW sp. z o.o. Macie ostatnią szansę na zwrot wpłaconych przeze mnie pieniędzy! Przypominam: W lipcu 2019 roku kupiłem w moto-akcesoria.pl kask Shubert C4 (nr zamówienia 000244687) i do dnia dzisiejszego pomimo wielu monitów go nie otrzymałem! Wszystkim RADZĘ omijać ten sklep!!!

@Były klient

Może pozew zbiorowy? W końcu sklep istnieje do dzisiaj, a że farmazonią coś o nowym wlaścicielu? |Czy mnie jako oszukanego przez sklep a nie właściciela to interesuje? Potrzebują na tacy danych do zwrotów ukradzionych pieniędzy, czy dać ich dane na tacy Policji?

Piotr Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Sklep nie realizuje zapłaconych zamówień - od lipca niezrealizowane zamówienie towaru będącego na stanie w Lousie, którego moto-akcesoria.pl są "oficjalnym partnerem handlowym". Ciągłe e- maile z nową datą realizacji. Na infolinii durne tłumaczenia typu: reorganizacja, remanent itp., itd. Zgłoszę oszustwo na policji, może dzięki temu otrzymam zamówiony towar i nie oszukają innych klientów. Nie omieszkam też poinformować firmę Louis o postępowaniu "oficjalnego partnera handlowego" Ostrzegam wszystkich którzy chcą dokonać zakupu w tym sklepie: OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM.

Klient

Szanowni Państwo. Przestrzegam przed tym sklepem. 2 sierpnia 2019 roku zamówiłem u nich kask Schuberth E1. Do tej pory nie otrzymałem kasku ani zwrotu pieniędzy. (usunięte przez administratora)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie LXW Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Tomasz

Nie polecam .Normalna banda (usunięte przez administratora).Omijac szerokim lukiem .(usunięte przez administratora) .Czekam na zestaw kluczy od polowy sierpnia.Nie mam ani pieniedzy ani towaru.Wymyslaja jakies bajeczki za kazdym razem inne.Ja mam dosc srodkow i czasu zeby sprawe doprowadzic do konca.

Tomi3311

Nie polecam .Normalna banda oszustow.Omijac szerokim lukiem .(usunięte przez administratora) .Czekam na zestaw kluczy od polowy sierpnia.Nie mam ani pieniedzy ani towaru.Wymyslaja jakies bajeczki za kazdym razem inne.Ja mam dosc srodkow i czasu zeby sprawe doprowadzic do konca.

Marek_gabrys

Już prawie dwa miesiące mnie zwodzą i nie chcą oddać pieniedzy. Dziesiatki telegonów i emaili i cały czas wymyslaja nlwe wymówki. To jest banda oszustów

Były klient

moto-akcesoria.pl zmienia spółki, aby ukryć swoje oszustwa takie jak wprowadzanie w błąd regulaminem którego nie stosują (o zwrot pieniędzy za niezrealizowane zamówienie trzeba ich prosić kilka miesięcy - zwrot dostałem po 3 miesiącach) najpierw moto-akcesoria, później LSR, a teraz LXW. Na stronie podają, że są spółką LXW i nie mają zwiazku z LSR, ale domena jest zarejestrowana na LSR. (usunięte przez administratora) !!! Reszta opinii jest na: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,4206

moto
@Były klient

"były kliencie" domena jest zarejestrowana na firmę LXW,, opinie w linku dotyczą LSR i tak - nie mamy związku z tą firmą ;) polecam najpierw sprawdzić dokładnie a potem pisać

xyz
@moto

A ja sądzę, że macie, i może przestaniecie kłamać ludzi ;) dodajmy jeszcze, że w międzyczasie było wiele innych spółek no bo jak by inaczej Pan DD właściciel mógł inaczej :)

Antoni

(usunięte przez administratora) i kłamcy. PONAD SIEDEMDZIESIĄT DNI czekam na realizację opłaconego zamówienia (towar w ciągłej sprzedaży w Louis.de, którego niby są "partnerem handlowym"). W kolejnych mailach jestem zwodzony co raz to innymi wymówkami. Sytuacja dotyczy wielu innych osób, których opinie na stronie FB tej pseudofirmy są usuwane (proszę spojrzeć na podaną ilość komentarzy pod zdjęciami i faktyczną ich liczbę). Za (haha) "niedogodności" zaproponowano na przyszłe zakupy rabat 10% , który może mieć każdy. Proszę nawet nie myśleć o jakichkolwiek zakupach w tym "sklepie".

Bogdan

Zakupiłem kask przez internet, wszystko gra i teraz mam w czym śmigać! dali dodatkowy rabat, kask wysłany na drugi dzień, polecam. Bogdan

@Bogdan

DZIĘKUJEMY!

Darek

Kupiłem ostatnio kask on-line i niestety musiałem go zwrócić.. zwrot nastąpił zgodnie z zapewnieniem czyli do 14 dni. Nie wiem dlaczego inni mają takie problemy

@Darek

Dziękujemy, mam nadzieję że nie było większych problemów ;) Pozdrawiam

Tomasz

Omijać szerokim łukiem. Pięć dni temu na tej stronie wystawiłem negatywną opinię i nie ma po niej ani śladu, nie dotrzymują terminów dostaw w przypadku rezygnacji nie oddają pieniędzy pomimo licznych pism i telefonów.

@Tomasz

Witam, nie jesteśmy w stanie usunąć tu opinii więc to raczej nie możliwe, natomiast jeśli chodzi o jakikolwiek zwrot pieniążków proszę do nas napisać maila z numerem zamówienia i dopiskiem gowork, jeśli pieniążki nie zostały do tej pory zwrócone.

Zostaw merytoryczną opinię o LXW Sp. z o.o. - Warszawa

LXW Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.

LXW Sp. z o.o.