Professional Care 24

Opinie o Professional Care 24

Aktualność
Bogna

Podpowiedzcie mi jak wygląda sprawa znajomości języka obcego?

Wyslizgana
@Bogna

To chyba sama powinnas wiedziec w jakim stopniu znasz jezyk.

Sławomir
@Wyslizgana

Jeśli możesz napisz, czy znajomość komunikatywna jest w porządku, czy raczej trzeba mieć ukończone kursy potwierdzone certyfikatami i posługiwać się biegle językiem obcym?

Mariak

Polecam. Jeżdżę z nimi od roku. Firmę polecała mi koleżanka i się nie zawiodłam. Wszystko czytelne i bezpieczne. Wcześniej jeździłam prywatnie, ale nie polecam za dużo stresu...

Kasiyla

Juz na etapie rozmowy do dzialu obsługi klienta totalna porazka. Pani kierownik rozmawiajac ze mna zalatwiala inne sprawy. Od samego początku mialam poczucie straconego czasu. Kiedy kilka lat temu bylam u tej pani na rozmowie stwierdzila, ze mloda mama to kiepski praciwnik. Szkoda czasu. Z j niemieckim mizna znaleźć prace nie trzeba tracic tu czasu.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Professional Care 24 na stanowisko Asystent / Asystentka ds. obsługi klienta niemieckiego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Zawiedziona

Wyjazd , umowa , dojazd , kasa wszystko na czas zgodnie z umową. Składki odprowadzone. Znajomość języka niemieckiego musi być dobra. W przeciwnym razie będziesz mieć problem z kolejnym wyjazdem tak jak w moim przypadku. Czekam i nie mogę się doczekać .

maryjka58@wp.pl

Super firma

Patrycja

@Ania Masz rację - w tego typu pracy nie można pozwalać sobie na takie zachowanie. Wnioskuję, że jesteś zatrudniona w Professional Care 24. Czy firma organizuje nowo zatrudnionym pracownikom jakieś szkolenia przygotowawcze, wdrażające? Ta kwestia na pewno interesuje niektóre osoby, więc proszę Cię o odpowiedź.

Juliusz

Margarita - Wiesz jak jest u nas. rodziny też mają swoje fochy i niestety opiekunowie to samo. raz mialem taka sztele, że moja zmienniczka przyjechała na miejsce dzień później nikogo nie informując. Firmie powiedziała, że jej mama pilnie trafiła do szpitala, a mi że miała problemy z brzuchem.

@Juliusz

Uważam, że za coś takiego powinna być spora kara. Takie ściemniactwo powinno być bezwzględnie potepiane.

Patrycja

@Pozdrawiam z Saarbrucken To dobrze, że postanowiłaś przeprosić. Myślę, iż powinnaś jednak napisać do nich bezpośrednio: https://professionalcare24.pl/kontakt Jak dawno rozpoczęłaś pracę w Professional Care 24? @Jolanta G Twój staż pracy w tej firmie jest imponujący. To ważne, że dbają tam o swoich pracowników. Widziałam na ich stronie, iż cały czas rekrutują. Może przybliżysz nam to, jak wygląda cała ta procedura?

Jolanta G

Pracuje w tej firmie już sześć lat i jestem zadowolona ponieważ interesują się pracownikami dzwonią do opiekunek i pytają czy wszystko wporzadku . Dlatego uważam ze mogę polecić to firmę innym opiekunka

Pozdrawiam z Saarbrucken

Chciałabym przeprosić panie pracujące w firmie. Napisałam iż po przyjeździe do pewnego domu pogryziona zostałam przez pluskwy. Pragnę nadmienić iż była to alergii chyba na coś innego. A te pluskwy to były zwyczajnie biedronki lub inne żuczki. Zapraszam inne opiekunki do współpracy z firmą.

Patrycja

@Biedronka Jak widać można trafić na zupełnie odmienne warunki - współczuję Ci takich, na jakie akurat Ty trafiłeś. Dobrze, że to zgłosiłeś - informuj nas na bieżąco o rozwoju tej sytuacji. A jak wygląda kwestia ubezpieczenia, jeśli pracuje się w Professional Care 24 niedługi czas?

Patrycja

@Anita @Patryk Ostatnio widziałam, że Professional Care 24 poszukuję nowych ludzi do pracy. Zobaczcie tutaj http://professionalcare24.pl/oferty-pracy Zdecydujecie się na aplikowanie? Dajcie nam znać, co postanowiliście. @Kristin Co masz na myśli przez to, iż nikt się później Wami nie opiekuje? Naprawdę nie możecie liczyć na wsparcie ze strony pracodawcy?

Skala64

Pracowałem w Promedice .Byłem od nich na pięciu kontraktach .Obecnie trafiłem do Care24 pierwszy wyjazd,po przybyciu na miejsce był telefon od koordynatora . Z pieniędzmi jeszcze nie wiem.Zarobki nieporównywalnie lepsze niż w Promedice.Miejsce też okey.

M. G.

Mogę polecić. Dla mnie była to 3 agencja w mojej karierze i trafiłam na naprawdę fajną stellę. Chyba pomogły referencje z poprzednich miejsc, bo na początku mówili że będzie ciężka tam wskoczyć. Jeżdzę tam od pół roku - byłam 2 razy po 2 miesiące.

opiekunka123
@M. G.

Czytając opinie o firmach oczekuję odpowiedzi na takie pytania jak: uczciwe oplacanie skladek przez pracodawcę, uczciwe opisywanie ofert wyplacanie pensji na czas w Euro Nie interesuje mnie czy akurat fajnie Ci sie u jakiejs babki czy dziadka pracuje, bo to nie zalezy od firmy.

M. G.
@M. G.

Jestem innego zdania. Myślę że też mają na to wpływ. A propos twoich pytań Składki od śr. kraj Oferta się zgadzała Pensja na czas

Anita

Sporo dobrego o firmie słyszałam. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników i jakich?

mama opiekunka

moja mama jest opiekunką i sobie firmę chwali.

Oron64
@mama opiekunka

To niech mama wypowie się, a nie zaśmiecasz stronę.

Patrycja

@Magdalena Dobrze również poznać Twoje zdanie. Cieszę się, że jesteś zadowolona ze współpracy w Professional Care 24. Jak długo już tam pracujesz? Jeśli ktoś jeszcze chciałby zabrać głos na temat specyfiki pracy w Professional Care 24, to gorąco zachęcam, bowiem Wasze uwagi mogą pomóc osobom zainteresowanym tym pracodawcą.

Magdalena
@Patrycja

pracuje od 2016 roku.

Patrycja

@Anna Przykro mi z powodu tak złych doświadczeń Twojej koleżanki. Może namówiłabyś ją, żeby sama wypowiedziała się na forum? Wszelkie aktualne informacje związane z firmą Professional Care 24 z "pierwszej ręki" stanowią chyba największe źródło wiedzy dla innych użytkowników forum. Jak myślisz?

Patrycja

@M. G. Jakie zatem dostrzegasz plusy, być może także minusy pracy w firmie Professional Care 24? Wszystkie opinie stanowią istotne informacje dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Professional Care 24 - Toruń

• Jak się pracuje w Professional Care 24?

Zobacz opinie na temat firmy Professional Care 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Professional Care 24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 51 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Professional Care 24