Opinie o GRAPH IT STUDIO SP Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GRAPH IT STUDIO SP Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GRAPH IT STUDIO SP Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRAPH IT STUDIO SP Z O.O. w Warszawa

Poznań

Nie polecam współpracy z tą firmą, a szczególnie z panem W z zarządu firmy. Problemy z rozliczaniem się i dziwne zawirowania to nic godnego polecenia.

Mira

Możesz wyjaśnić te sugestie odnośnie problemów z płatnościami? To komentarz sprzed 6ściu lat, lepiej być na bieżąco, choć przyznam, że zastanowiła mnie też tamta sugestia co do zmniejszenia stawek architektom po paru miesiącach od publikacji ogłoszeń.

Poznań

joseph
@Poznań

no niestety trzeba się z tą opinią zgodzić. Na taką opinie niestety sami zapracowali.

Współpracownik
@Poznań

Ogromne problemy z płatnościami na rzecz zewnętrznych podwykonawców . Na przelew czeka się miesiącami.

Julia
@joseph

Pan jako bezpośredni pracownik również miał tego typu problemy? Ciekawa jestem bieżącej sytuacji w firmie, ponieważ wciąż z tego co widziałam funkcjonuje a negatywne opinie zostały wstrzymane. Czy coś względem rozliczeń się poprawiło?

Mira Nowy wpis

Czy ktoś jeszcze miał podobny problem, że odmówiono mu zatrudnienia parę dni przed rozpoczęciem samej pracy? z jakich przyczyn tak mogłoby się dziać? zastanawiam się także czy stawka dla architekta nie została przypadkiem zmniejszona? Jak ze 3 miesiące temu szukali to były podane widełki od 8 do 15 tys. a teraz w tym aktualnym ogłoszeniu jest kwota od 6 tys do 12 tys. z czego to wynika?

Arch. Nowy wpis

W jaki sposób poinformowano cię o zmianie zdania i nie zatrudnieniu? Po jakim czasie od rozmowy miałeś/ miałaś zacząć pracować?

Luzak Nowy wpis

Tak się dzieje, gdy nowy pracodawca jest zainteresowany ofertą, poczym dzwoni do poprzedniej firmy (ludzie się znają) i okazuje się, że kandydat, owszem ma gadane, ale w poprzedniej robocie zawalił projekt, albo przynosił lewe zwolnienia. Trzeba dbać o opinię. Pracodawcy to nie frajerzy i potrafią sprawdzić cwaniaka.

Niedoszły pracownik

Firma niekompetentna. Kilka dni przed rozpoczęciem pracy, odmowiła zatrudnienia. Dokładnie 2 dni przed. Bez podania powodu. Unikanie kontaktu, nieodebranie telefonów. Kilkukrotne prośby, maile, spotkane z ignorancją. Zerowe poszanowanie dla drugiego człowieka. NIEPOLECAM

W GRAPH IT STUDIO SP Z O.O. poszukiwana jest osoba na stanowisko architekt. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Julia

nikt nie odpowiedział na zapytanie odnośnie problemów z płatnościami i ciekawi mnie przyczyna. na pewnej stronie w sieci było napisane, że w firmie pracuje obecnie od 2 do 10 osób, czy to prawda? jeśli tak to w jaki sposób się to przedstawia przy podziale na stanowiska?

Hades
@Julia

Firma tonie w długach wobec podwykonawców i pracowników. Zakopywanie dołków przez kopanie nowych. Chcesz pracować z nieuczciwymi ludźmi, zatrudnij się tutaj. Z dala.... z bardzo dalekiego dala!

Hades

Jeśli chcesz mieć pensję wypłacaną z opóźnieniem, być traktowanym jak (usunięte przez administratora)zdany na łaskę p. Prezesa, to proszę bardzo. Osoby zatrudnione na B2B czekają miesiącami za pensją. Brak jakiegokolwiek szacunku do pracowników i współpracowników. Podwykonawcy już swoje opinie napisali.... z dala od tej firmy..

W

Jak wygląda sytuacja w firmie na dzień dzisiejszy? Jaka panuje atmosfera w pracy? Czy są problemy z płatnościami?

piszecie dość sporo o wspólpracy z firmą ( zakładam ze jako podwykonawcy) i problemach z rozliczeniem wtedy, czy pracujac bezpośrednio w firmie jako ich pracownik a nie podwykonawca wtedy nie ma problemów z płacą?

Pracowałem w tej firmie jakiś czas. Za moich czasów działali tylko marketingowo, nie wiem z czego się utrzymywali. Szefostwo zmieniało pracowników jak rękawiczki. Biorą udział w konferencjach, piszą książki a kompletnie nie wiedzą o czym mówią jeżeli chodzi o praktyczną stronę BIM. Wysokie wymagania, nisko średnie wynagrodzenie. Nieprzyjemne traktowanie pracowników. I wyczuwalna atmosfera niezgody zwłaszcza gdy coś się działo między szefem a szefową. Niepotrzebny stres, Nie polecam

Magda
@Andrzej

Andrzeju, raczej żaden Andrzej nigdy nie pracował w Graph’it. Chyba Twoja opinia nie jest chyba wiarygodna.

ws andrzeja
@Magda

p.Andrzej pracował chociażby w Poznaniu wiele wiele lat. Natomiast o ile na rynku wiadomo to w projektach z logiem graphit byli wpisywani (bez ich wiedzy!) chociażby pracownicy ze wcześniejszych spółek tych właścicieli z Poznania. Ciężko uznać tą opinię za niewiarygodną a raczej prawdopodobną na pewno.

Joko

Pracowalam w firnie krótko ale intensywnie. Nie mogę narzekać. Atmosfera fajna. Zarząd w porządku a administracja bardzo kompetentna i zawsze pomocna. polecam

Janek
@Joko

Jak tak fajnie i miło się pracowało to czemu odszedleś po krórkim czasie. Faktem jest, że nie wyplacili wielu ludziom pensji w poprzedniej siedzibie firmy w Poznaniu i się przenieśli do Warszawy.

e45
@Janek

@Janek, nie wiem o czym piszesz. Pracuję w Graph'it od kilku lat i wynagrodzenia są zawsze płacone 5go i zgodnie z umową, co do grosza. Może jak coś ukradłeś z firmy albo rozbiłeś po pijaku samochód, to Ci słusznie potrącili. W firmie jest sporo ciekawych projektów, ale trudnych - nie każdy matoł się utrzyma, Janku.

Ela
@e45

Kolega pisze o sytuacji jaka miala miejsce w Poznaniu. Byc moze nauczyli sie teraz ludzi traktowac jak sprawy poszly do sadu.

mgr inż.
@e45

Radzę poczytać opinie na gowork na temat firmy Wierzowiecki group. Janek ma racje.

@Joko

Nie zapłacili ludziom w Poznaniu i się zwinęli do Wawy.

golub
@Kasia

Ja bym poznaniakowi grosza nie zapłacił. To cwaniaki i nieroby. Nigdy żadnego pracownika z Poznania! W Warszawie ludzie zarabiają 2x tyle co w Poznaniu, ale pracują i mają w głowach 10x tyle (usunięte przez administratora)

@Janek

Janek, trollu jeden, masz na to jakieś dowody że Graph'it komukolwiek nie zapłacił pensji, czy tylko płaci Ci konkurencja na "I" lub"A", od której przeszli go Graph'it super architekci ?

@e45

Znam tego "Janka" - 3 razy przyszedł po imprezie nawalony i rzygał pól dnia, to go w końcu zwolnili. Alkoholik nie może od roku znaleźć teraz roboty, to się mści. :)))

Projektant
@Kasia

Tu chodzi o firme z ktorej graphit sie wywodzi. Tak wiec niech ludzie maja świadomość z kim współpracują.

Pyra
@golub

Kasia ładnie to tak ludzi dyskryminować ze wzgledu na pochodzenie?

Janek
@Kasia

Kasia sama polewala na imprezie i do picia namawiała.

Joko
@Janek

Musiałam wracać w rodzinne strony i przenieść się z Warszawy

PJ White
@Joko

Fajna firma, fajne projekty robi. Każdy miał wzloty i upadki. Niech im się wiedzie. Pozdrawiam.

wlkp
@Kasia

zgadza się. firma nie zapłaciła pensji pracownikom w Poznaniu i w sposób bezczelny zwinęła się do Warszawy. Część poszła do sądu a część pod presją psychiczną została zastraszona kancelarią prawną. Nie chodzi tylko o pensję ale o niewłaściwe traktowanie pracowników i niszczenie ich psychiki. Aż dziw że oni jeszcze istnieją i że chce tam ktokolwiek pracować dla tych ludzi. Z serca żal mi Was, bo wiem przez co możecie przechodzić.

Renata

Ktoś niżej pisze o konferencjach.. Biorą udział w konferencjach, ale jako kto? Jako gość, organizator czy co? Na tym zarabiają?

Trzeba jeszcze nadmienić, że wydali książkę o BIMie, ale o tym że jej część napisali niektórzy pracownicy to już nikt nigdzie nie wspomniał, bo po co.

@Anonim

Wow! - Serio? - napisali książkę o BIM?! - gdzie można kupić?

Prawda

Prawda kto pływa bez kąpielówek wychodzi na jaw jak przychodzi odpływ. Przez ostanie pól roku wielu znajomych straciło pracę i nie dostało wypłat, tymczasem w Graph'it pełny ogień :)))

Czy w GRAPH IT STUDIO SP Z O.O. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

rysa

Działanie na każdy problem jest natychmiastowe. Zawsze pozytywnie. Najwazniejszy jest pracownik

nie warto

szkoda tracic czas na szefa bez klasy oraz niektórych pracowników, którzy czując zagrożenie (usunięte przez administratora) bez powodu.

Edek

Kto to jest Szkot. Szkot to rozrzutny emigrant z Poznania. I tu sie to sprawdza.

e45

chyba "erudycje", (usunięte przez administratora) - jak kogoś obsmarowujesz to chociaż sprawdź znaczenie i pisownie w słowniku ignorancie

Artur
@e45

A czy Ty jesteś pracownikiem GRAPH IT STUDIO? Możesz napisać coś o zatrudnieniu w tej firmie?

Big John
@e45

W Poznaniu nie wypłacili pracownikom kasy i uciekli do Wawy. Ale to chyba przez projekt hotelu w Swinoujsciu za ktory sami nie dostali kasy.

Ewelina
@Big John

Ale generalnie spółka GRAPH jest wypłacalna? I nie ma żadnych opóźnień? Napisz, proszę więcej

Big John
@Ewelina

Czy jest wypłacalna to nie wiem, ale cos tam dłubią w nosie i w projektach to chyba coś zarabiają.

Helena

Ciekawi mnie, jakie warunki w chwili obecnej oferuje się pracownikom GRAPH IT STUDIO. Może powiecie mi, czy ostatnio Wasze wynagrodzenie nieco wzrosło, czy może cały czas utrzymuje się na podobnym poziomie? Serdecznie zachęcam Was do dyskusji.

Teodor

Pani (usunięte przez administratora)bardzo sympatyczna się wydaje. Proszę o konkrety.

Olek

Bardzo różne są te opinie. Myślę o pracy w firmie i stąd zainteresowanie tym forum.

Cludia
@Olek

Idz popracuj troch naucz sie bimu i dalej w świat. U Poznaniaka nie zarobisz.

Ziom
@Cludia

Hehe. Moja znajoma jest z Poznania to jak włącza zmywarkę to kostkę na pół kroi.

Bob inżynier budowniczy

Hej. Opinia raczej taka sobie ale może warto popracować i przemęczyć się u nich żeby bimu się nauczyć. Proszę o radę.

Zostaw merytoryczną opinię o GRAPH IT STUDIO SP Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w GRAPH IT STUDIO SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GRAPH IT STUDIO SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRAPH IT STUDIO SP Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRAPH IT STUDIO SP Z O.O.?

Kandydaci do pracy w GRAPH IT STUDIO SP Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRAPH IT STUDIO SP Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Stępińska 22/30 lok. 424
    00-739 Warszawa

GRAPH IT STUDIO SP Z O.O.