smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Opinie o smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Julita

@Benek, czy możesz wyjaśnić zainteresowanym osobom czym jest Krankenkasa? Nie każdy z kandydatów posiada doświadczenie podobne do twojego i może tego nie wiedzieć. Czy mógłbyś udzielić kilku rad dla osób, które zamierzają wyjechać do pracy po raz pierwszy z firmą Smartjobs Personaldienstleistungen?

Nie zadowolony
@Julita

Pani Julito jest Pani pracownikiem Smartjobs po co te podchody:}

Nie zadowolony

Firma jest super do momentu az zaczniesz pracować pracowałem na solarach w takich warunkach ze tragedia snieg,deszcz wiatr wysoko i bez zabezpieczen,ale zachorowałem i dostałem natychmiast wypowiedzenie bez zadnych skrupolow i bez wstępnej informacji az po terminie tygodniowym,gdzie umowa była już niewarzna,nie polecam tej Firmy chociaż maja dużo ofert pracy omijac szerokim lukiem Moje sugestie dla smartjobs personaldienstleistungen GmbH: Troche szacunku dla ludzi bo pracowałem w takich warunkach ze stracilem zdrowie,nie ladnie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca pochodzi z Polski i ma inne podejście niż Pracodawcy rodowici Niemcy,musi to przemyslec bo Opini będzie więcej i Firma podupadnie,pozdrawiam

tytus

Pracuje i polecam firma ok, warunki finansowe ok.

AK
@tytus

Tytus Prosze napisz mi czy warto czy zeczywiscie placa tak jak pisza, mam na imie Andrzej Kapiciak mieszkam w Texas Usa, praca ma byc dla mojej Serdecznej przyjaciulkji syna, byl juz raz w nemczech ktos mial mu pomudz i wrucil Chlopak wykosztowal sie, ,jest Ambitny, Ma technikum w tym zawodzie i kilka lat praktyki, Chce go zabrac do stanow ale narazie nie chce chce byc w Europie jesli mozesz prosze o cos wiecej Pozdrawiam Serdecznie z Houston Texas jesli mozesz napisz na adres Polandrzej57@yahoo.com

Julita

@monter, jaką odpowiedź usłyszałeś od firmy smartjobs personaldienstleistungen w sprawie utraty środka transportu? Napisałeś, że firma nie pomogła Ci w tym zakresie. Jak w tym przypadku brzmiało uzasadnienie tej decyzji? Czy możesz napisać coś więcej na temat tego czym są grupy podatkowe?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w smartjobs personaldienstleistungen GmbH. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Monter/Serwisant Instalacji Klimatyzacyjnych i Wentylacyjnych?
monter

Nie polecam tej firmy. Mialem kwatere 30 km od miejsca pracy na szesc dni, pozniej kwatere 20 km od miejsca pracy. Dojezdzalem do pracy ze znajomym, gdy on zrezygnowal z pracy zostalem bez srodka transportu. Zglaszlem to w firmie bez odzewu, zostawili mnie samemu sobie, dobrzy i mili w sluchawce telefonu.Gdy zrezygnowalem z pracy dostalem 6 grupe podatkowa,obcieto mi diete. Zarobilem mniej jak w Polsce.

Julita

@tja, dlaczego nie zgadzasz się z opinią użytkownika @Benek? Twoja opinia jest bardzo krótka i nie posiada żadnego uzasadnienia. Może chciałbyś napisać coś więcej na temat firmy Smartjobs. Jak długo pracowałeś dla tej firmy? Czy jest w tej firmie coś co zaliczyłbyś jako plus? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

Pracowałem w tej firmie praca była super no i nocleg też,tylko z dietami było coś nie tak.Musiałem dopłacać do noclegu 3euro/dzień.Przeczytajcie uważnie przed podjęciem pracy umowę,ja tego w pośpiechu nie zrobiłem i był tego efekt.

piotr

Super firma???Szukam jakiegoś ciekawego i rzetelnego opisu współpracy.Jak na razie same oh i ah. Coś mi tu nie pasuje? Nie chce opini na temat pracy , bo wiem jak mam ją wykonywać.Ale może mała opinia na temat warunków umowy , bo zakładam , że wszystkie ohy i ahy są od osób , które podpisały umowę w języku niemieckim oczywiście znając ten język. Ja nie znam mimo to przysłano mi umowę w wersji niemieckiej. To mnie trochę dziwi , bo jeśli agencja jest super to umowa powinna być napisana w języku zrozumiałym dla pracownika? Nie zgodne z prawem jest zawieranie takich umów. Super agencja??? Może jakaś opinia na ten temat? Aha i jeszcze jedno : DO PANA KTÓRY CIESZY SIĘ Z NADGODZIN - IDIOTA!!!

Mieczysław

Bardzo fajne warunki pracy , mogę tylko pochwalić i naturalnie polecam . Atrakcyjne warunki i wysokie stawki a do tego stabilna praca . Jestem bardzo zadowolony

Marian

Agencja godna polecenia , atrakcyjne stawki i super warunki

Julita

@Dziekujzausunietykomentarz, rozumiem, że twoje negatywne zdanie o firmie Smartjobs Personaldienstleistungen wynika z sytuacja jaka Cię spotkała z zakwaterowaniem? Może była to wyjątkowa sytuacja niezależna od pracodawcy, czy pracownicy otrzymali za to zdarzenie jakąś rekompensatę lub przeprosiny? Czy dowiedziałeś się jakie były przyczyny tej sytuacji?

Dlaczego usuwacie negatywne komentarze ?

Julita

@Sindbad, czy miałeś okazję współpracować z firmą smartjobs personaldienstleistungen przy jakimś kontrakcie? Jak oceniasz tę współpracę? Czy firma wspiera pracownika podczas trwania kontraktu, jak oceniasz sprawy mieszkaniowe? To ostatnie dla pracowników ma czasem decydujące znaczenie.

Norbi

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Sindbad
@Norbi

No właśnie , dzwoń do firmy i pytaj o warunki a nie tutaj zadajesz pytania . Z tego co widać po ofertach pracy w tej firmie to mają dużo stanowisk na terenie ałych Niemiec

Ireneusz 1971

Dokładnie , firma godna polecenia Wysokie stawki godzinowe , chyba najlepsze aktualnie w całej branży . Podpisałem umowe na fajnych niemieckich warunkach ,pracuje i polecam wszystkim Irek z Płocka

@Ireneusz 1971

Dzień dobry mam pytanie zaczynam współprace z tą agencją od 06.08 br. jako elektryk Mam zamiar wyjechać 04.08 br. Jestem z Brzegu Opolskiego czy ktoś jedzie w tym terminie?.

Julita

@Gorzowiak z Gorzowa, Twój komentarz nie wiele mówi o pracy w smartjobs personaldienstleistungen GmbH. Może mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź o dodatkowe informacje? Innych użytkowników na pewno interesuje jakie są proponowane warunki zatrudnienia. @oszukany, to co piszesz to poważne zarzuty. Czy na pewno miała miejsce sytuacja o której piszesz? Pamiętaj, że wypowiadasz się na forum, które jest miejscem publicznym, więc wszystkie informacje, które zamieszczasz powinny być zgodne z prawdą.

Arek

Czy firma potrzebuje pracowników, może ktoś wie?

Gorzowiak z Gorzowa

Irek ja też tutaj pracuje i też polecam

Julita

@Janusz, jak widzisz większość opinii wskazuje na to, że pracownicy są zadowoleni z pracy w smartjobs personaldienstleistungen GmbH. Niestety nie wypowiem się w kwestii warunków pracy, ale może ktoś z osób pracujących w tej firmie mógłby pomóc?

Kempes

Nie polecam firmy kopensum za dwa tygodnie pracy w tej firmie zarobiłem 580euro w tym zaliczki 200euro za ubezpieczenie 130 euro podatek140 mieszkanie 125 tagrze muszę do wypłaty dopłacić żenada tego 2 euro diety też nie płacą nie polecam kompensum

Adamczewski
@Kempes

Skoro nie polecasz firmy Kompensum to musisz opinie oddać tej firmie . ja w smartjobsie nie nażekam i nie mam takich sytuacji jak Ty opisujesz .

Janusz
@Kempes

Możecie napisać coś więcej o firmie Kompensum i o (usunięte przez administratora) pośredniku bo zamierzam podjąć pracę. Po ile godzin dziennie się pracuje i jakie warunki pracy i czy są jakieś przerwy w pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o smartjobs personaldienstleistungen GmbH - Erftstadt

• Jak się pracuje w smartjobs personaldienstleistungen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy smartjobs personaldienstleistungen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w smartjobs personaldienstleistungen GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 14 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

smartjobs personaldienstleistungen GmbH