Opinie o Instal Czudec w Czudec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Instal Czudec. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instal Czudec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal Czudec w Czudec

YYYYY Nowy wpis

Piszecie tu o badaniach alkomatem, a ja znalazłem co prawda starą ofertę dla specjalisty ds. bhp i zastanawiam się czy takie badania wchodzą w skład obowiązków takiej osoby. Jasno tego nie było w ogłoszeniu, no ale jednak... Nic mi nie mówi atrakcyjne wynagrodzenie, więc ile są w stanie zaproponować na początek?

Jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa z atmosferą w tej firmie? Nadal jest tak, że pracownicy mają dużo obowiązków i są obserwowani na kamerach podczas pracy? Czy może już nie ma takiego napięcia ze strony szefostwa? Zatrudniłabym się tutaj, wiedząc, że nie pracuje się pod presją. :) Więc dajcie znać, czy coś się zmieniło, bo poważnie rozważam aplikację w to miejsce.

CINEK Nowy wpis

Tam się nigdy nie zmieni nic . Szkoda bo jest potencjał i możliwości ale przezesy dyrektorzy i kierownictwo traktuje Cie jak zwykłego (usunięte przez administratora)

Niepijacyalkoholik

Czy w celach bezpieczeństwa pracownicy są kontrolowani jeśli chodzi o trzeźwość ? Ogólnie jak z BHP ?

kapusta Nowy wpis
@Niepijacyalkoholik

Tak. Prezes często lata z alkomatem.

Jaki jest wkład kierownictwa Instal Czudec w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

żul czesław

atmosfery ???? chyba niewolniczej harówy cały czas pod kamerami taka to wam atmosfera

@żul czesław

A po co te kamery i dlaczego tak określasz pracę tutaj? Podasz, jakie są obowiązki i pieniądze?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Instal Czudec? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Czy Instal Czudec zatrudnia studentów?

Kapusta

Na piasek możesz być i doktorem

@Kapusta

Jeśli chodzi o studentów, to w pierwszej kolejności zatrudniają na staż czy jest to okres jakiś powiedzmy próbny, przygotowawczy? Dasz znać? Jeśli jest ten okres próbny, to ile dają na początek i na ile można liczyć potem jak się ma już jakieś dośwadczenie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Instal Czudec odbywa się w siedzibie firmy?

R.

Rozmowy odbywają się w zakładzie produkcyjnym tj. w Czudcu.

@R.

czy rozmowa o pracę na stanowisko biurowe także?

Romantyk

Bardzo Dobra firma,to co piszą poprzednicy to kompletna bzdura.Pisze to ktoś taki który wyleciał za picie wódki lub nierób w odwecie aby się zemścić.

Cinek
@Romantyk

A romantyk to kto kapuś Grzesia? Rzeszowiaczki ? Sory ale tam możesz robić wydajnie 120 % a i tak będą na Ciebie krzyczeć mówić że mało i nie wyrabiacie się. Dyrektor zawsze mówi że robota jest pewna do konca roku ale pieniądze kiepskie

Barberi

Pisz prawdę.

@Barberi

To jaka jest prawda?

@Romantyk

Czyżbyś był jednym z piesków prezesa?

Julia

A co według Ciebie na to wskazuje? Czyli za alkohol nikt nie został zwolniony jednak?

Jeśli chcesz zarabiać 2500-2700 jako spawacz-slusarz to ta firma jest dla Ciebie.

Przemysław

Czytam, że premie pracownicy raz dostają, a raz nie. Ale jak to tak, bez kompletnie żadnego powodu pracownicy nie dostają premii?

R.
@Przemysław

Jest to kwestia obecności w pracy oraz wypracowania premii wypracowanej przez całą brygadę.

@R.

Czyli indywidualnie jedynie można przyczynić się do premii po prostu będąc? winnym przypadku człowiek jest zależy od innych? :/ Jak średnio te premie brygadowe wychodzą?

Chętny

Panie tu trzeba robić wszystko. Czy ten chłop się jeszcze pasie w tej firmie??

Chętny

Panie tu trzeba robić wszystko! Czy ten chłop jeszcze się tam pasie???

Firma porażka. Za taką robotę co jest na tym zakładzie powinno być minimum 4 tys na rękę , a nie najniższa krajowa. Nie wspomnę o premii ( raz dają , raz nie ).

Paaniee!! Tu trzeba robić wszystko!! Z tego się już drugi rok śmieje!! Hehehe!!! Idź dyrektoku już z tej firmy bo robisz bardzo złe wrażenie!!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Instal Czudec? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

W firmie raczej nie ma nadgodzin. Jak już wystąpią to jest możliwość ich odbioru.

zainteresowany

Witam, z czym wiąże się w praktyce stanowisko specjalisty ds. kontroli jakości, i na jaką stawkę można liczyć ?

Czy aby było już wam dobrze że nic nie piszecie.

Dzisiaj Polsat interwencja. Wypowiedź pani agaty i pana Grzegorza. W czasie wypowiedzi trochę wystraszeni byli ale czemu znowu kłamią że mur im przeszkadza w prowadzeniu dIalalnosci jak tamtymi drzwiami nie wyjeżdżali już kilka miesięcy. Widzę że trEba zadzwonić do Polsatu i sprostować ich wypowiedzi. O troszkę opowiedzieć co się tu wyprawia w tej firmie. Moze wtedy przejza na oczy i zaczną nas traktować z należytym szacunkiem i zaczną płacić normalnie za nasza pracę. A nie kupować co chwile nowe auta.

Wczoraj znowu mieliśmy pracująca sobotę i pieniądze znowu ma czarno dostaliśmy . Za jedna sobotę płacą prawie tyle co premia za cały miesiac

Zero szacunku dla pracowników co tej firmie poświęcili całe życie a na koniec są traktowani jak śmieci. Nie ma żadnego podziękowania za włożony trod w budowę tej firmy

Ludzie się nie zwalniają bo ostatnio fajny cyrk się odstawia . Czasem jest jak w zoo malpy skaczą i krzyczą za bilety nie trzeba płacić a zabawa jest pierwsza klasa trochę zabawy i śmiechu a jak wszystko padnie to weźmiemy odprawę i będziemy zadowoleni

Haha bardzo dobre romantyk to co napisałeś. Ale niestety to nie prawda bo nawet za picie wódki nie wrzucają z pracy tylko zabierają premie bo nie ma kto robić. Jak prezes Grzesiu bierze na alkomat i ci wywarze że pijany to wysyła do domu i każe przyściennej jutro. A nie robienie to nie słyszałem żeby ktoś wyleciał a robię tam juz ponad cztery lata.(usunięte przez administratora)

Akurat to, że w tej firmie zamiast od razu wyrzucać ludzi z pracy, pracodawca stosuje kary porządkowe, dobrze o nim świadczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Instal Czudec - Czudec

• Jak się pracuje w Instal Czudec?

Zobacz opinie na temat firmy Instal Czudec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instal Czudec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instal Czudec
2.2/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Rzeszowska 37B
    38-120 Czudec