Opinie o Kaufland Polska w Olecko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kaufland Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kaufland Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska w Olecko

lo

marta przestan dzialac zaszkodzilas sobie a nie kauflandowi w olecku juz napewno nie znajdziesz pracy za zla masz opinie

Zając

Jak widać niektóre osoby z zazdrości i zawiści są w stanie oczerniać kogoś, kto wprowadził naprawdę wiele zmian na tym dziale- NA DOBREEEEE!!! Atmosfera super. Naprawdę pracują tam dobrzy ludzie. A Pani ANONIM polecam zajrzeć do słownika wyrazów obcych i poznać dokładnie znaczenie słowa "mobbing" Pozdrawiam. P.S. Kochaj Kierownika swego, zawsze możesz mieć gorszego ;)

ok

nieprawda od kiedy jest gosia pracujemy spokojniej i nie ma zadnego mobingu

xyz

tak to prawda w kauflandzie w Olecku nie masz życia jak komuś nie wyliżesz ,pracują tam same plotkary,dlaczego tam jest taki bałagan. ,bo wszyscy koło informacji obrabiaj (usunięte przez administratora) koleżankom..... albo zabawiają pana Wiesia który bardzo bardzo lubi być adorowany,fuj obrzydzenie mnie bierze jak wspomnę w jakim bagnie dane było mi pracować

Brałeś udział w rekrutacji do Kaufland Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy ROBOTNIK BUDOWLANY
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Olecku
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R4
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
ko

ha ha pupilki karinki zostaly zdegradowane i co teraz poszli na zwolnienia trzeba byc czlowiekiem nie skladac na innych

mama

CZY u was w Olecku będą przyjmować do pracy, jakie zarobki?Z góry dziękuję za odpowiedzi.

lis

w mieście olecku w warminsko- mazurskim na parkingu sklepu KAUFLAND nie ma gdzie zaparkować auta gdyż ktos postanowil zrobic sobie tam nielegalny komis aut,stoi tam okolo 40 samochodow z naklejkami na szybach za ile,rok itp.A pani ULA kierownik kauflandu odbiera sukcesywnie prowizje za to ze ta kupa zlomu nie jest z tamtad odcholowana a odstrasza klijentow.pozdrawiam.wole zakupy w innych sklepach gdzie jest normalny parking.

gucio

Tak tak znane powszechnie telefonistki regałów he he śmieszy mnie to ale cóż efekt bedzie taki gdyby koza nie skakala (donosila) to by nóżki nie złamała to jest i tu jesli nie donosisz nie awansujesz Dyrsktor nie ma szacunku do ludzi i swojej pracy bo wyniósł to z domu tego nie oduczysz niestety a sądzisz wszystkich wg siebie takie fakty co to za praca jak chodzisz tam po opierdziel i stres a nie po radosc z pracy jakbys nie zrobil i tak bedzie zle niestety ale wyższe stanowiska obsadzone lewusami tepakami ktorzy umieja wozkiem elektrykiem jezdzic i plotkowac jedynie a do rozladunku szukaja losia ijeleni na sklepie takie fakty bo gdyby same swiecily przykladem bbyłoby inaczej a tak jest jak jest nikt za nikogo nie bedzie sie wyrabial a za zle traktowanie kolegów i kolezanek z pracy nadejdzie podziękowanie cierpliwosci tylko zastanawia mnie fakt czy oni nie widza jak sie zachowuja jedna z recami w kieszeni caly dzien z wielka łaskę robi ze swoje znikome obowiazki wykona jak jej sie zechce druga dumna mala pani nie umie podstawowych czynnosci wykonywac jako kierownik dnia inna krzyczy jak malpa w gaju wsadza swoje 5gr wszedzie a swojej pupki nie widzi jednym slowem udaja ze robia a tak na serio gina godzinami na palarni lup na sapie wisza na prywatnych rozmowach telefonicznych i udaja ze pracuja dobrze ze dzien sadu blisko Milej pracy

lucek
@gucio

Najpierw najazd na dyrektorkę,teraz na kierowników!!!!!!!PEWNIE TO ŻALE TEJ CO JEJ AWANS PRZED NOSEM UCIEKŁ,BO SIĘ LASKA POGUBIŁA,CZY KOCHA DYREKTORKE,CZY NIENAWIDZI!!HAHAHAHAHA

sandra

powstaje pytanie - czy tylko tak się dzieje w kauflandzie w olecku ? czy w całej Polsce. Ktoś kto widzi tylko własne podwórko i nie ma porównania globalnego pisze takie bzdury, przecież takie są założenia centrali WYCISNĄĆ co się daje a metody jakimi posługują się dyrektorzy są niekiedy bardzo brutalne tylko po to by osiągnąć cel a celem jest duży obrót i jak najmniej strat, Dyrektor mięczak nie ma tu prawa bytu i dziwicie się stosowanym metodom ? bo ja nie - każdy z was byłby prawdopodobnie jeszcze gorszy a przykłady macie z nowo awansowaną (koleżanką ? ) renatą chodzi jakby kij połknęła a byłe koleżanki traktuje gorzej niż dyrektorka przeciętnego pracownika i to wam pasuje ? a co by było gdyby była dyrektorem ? czy zadaliście sobie takie pytanie? Brak nam wszystkim obiektywnego spojrzenia na panią dyrektor czy też dyrektorów kauflandów którzy starają się wszystkimi możliwymi środkami osiągnąć cele postawione przez centralę. Pozdrawiam, życzę nam wszystkim wytrwałości i jak najmniej takich kierowników jak RENATA ( bo to zły przykład ) FE!!!!!!!!!!!!!

Ciotka

Dlaczego teraz gdy dostaliśmy Panią Karinę większość pracowników całkowicie zmieniła zdanie o Dyrektorze Arkadiuszu? Wypisującym te brednie zawsze było i będzie źle. W końcu dostaliśmy Dyrektora, który chce chociaż spróbować wyprowadzić ten sklep z dna. Niestety jest u nas kilka osób, które za wszelką cenę chcą zniszczyć market i niestety więcej czasu spędzają na plotkach i intrygach niż na pracy. Jest w naszym mieście tyle osob szukających jakiejkolwiek pracy więc uważam, że może lepiej zwolnić się i etat komuś innemu niżeli chodzić do pracy za karę. Zaczynacie robić się nudni!!!!

HELP

Elu bądź dobrą koleżanką po fachu i podpowiedż jak zrobić by pracować normalnie i sprawić by ludzie się nie bali mówić prawde...

elka

Masz racje u nas tez tak bylo dlugo nie trwalo to wszystko i na szczescie sie skonczylo moze i wam sie uda cos osiagnac .

xxx

No jasne bo sie zmeczy w tych kozakach mał o wygodnie w pułę ładować A może by się przydało oglądnąć świat z drugiej strony i pobudzić się w swoim markecie. Tylko rozkazy wydawać uśmiechu nie widać chyba że jedzie po kimś i mu dogryza wtedy uśmiech ma Klientów w kolejce ustawiać i przekładki ustawiać z nerwami a ci potem pytaja" jak wy z nia możecie pracować" ot renoma he he Zostawać po godzinach bo jadą i koniec Kontrolować torebki i wsadzać ręce do nich na sniadanie pakować tylko w foliowe torebki bo musi widziec co jesz czy nie kradniesz Zakupy po pracy do kontroli mimo ze juz dawno lista podpisana i torebka skontrolowana Nawet po pracy musi wiedziec co kupujesz Jakies dziwne komentarze typu "może w biedronce powinna pani pracowac" Sporo osób odeszło i jeszcze odejdzie nawet nowi pracownicy po miesiacu sie zwalniali Myśli że się ktoś jej boi a to smiech jest a nie strach he he Najwidoczniej nie wie co to mobbing ale niebawem się dowie i dupka skruszeje i ludzkie odruchy sie pojawia bo nikt nie jest dzieckiem i nikt nie pozwoli zeby ktos na niego krzyczal darl sie i ciagle opirdzielal No nie umie w grupie sie odnaleźć kobieta nie ma podejscia do ludzi i dlatego tak ma jak ma a bedzie lepiej jak sie nie zmieni nastawienia to cienko to widze bo ludzka cierpliwość się konczy kiedyś

lilia

to ciekawe jak dlugo potrwa wykupywanie towaru z odpisow beda musieli brac pozyczki grunt ze pani dyrektor karina dostanie kase fizyczny pracownik musi byc wolem do pracy zenada karina w olecku nic nie robi tylko siedzi

diego

góra? hehe ręka rękę myje..... a ta nowa dyrektor w olecku to jedzie po ludziach jak po szmatach.....

pa

przeciez to karalne niema w zadnym sklepie tego ale grunt ze dostanie dyrektorka kase i to sie liczy a nie wy

roz

o dobrze ze ktos to napisal tak to prawda nawet skeningowa wykupywala oj oj karino niewolno tak to parodia musi gora o tym sie dowiedziec koniecznie

beka

u nas w olecku to co sie dzieje tak dalej byc nie moze pani dyrektor karina zmusza kierownikow a ci pracownikow do wykupywania odpisow warzyw miesa nabialu kupia i odrazu wyrzucaja do kosza po to aby karina wyszla dobrze z marketem i tak jak jej obiecano 20 tysiecy premi a my dalej biednie zyc nie bedzie tak karino bedzie napewno 13 twoj market

ANNA

NO CÓŻ ,MUSISZ TO SAM ZOBACZYĆ -NIE DA SIĘ TEGO OPISAĆ W KILKU SŁOWACH. MYŚLAŁAM ,ŻE BĘDZIE RÓŻOWO JAK INNI OPOWIADAJĄ, A WYSZŁO JAK WYSZŁO: Z WIELKIM NIESMAKIEM, ODRAZĄ(NIGDY NIC NIE KUPIĘ NA SWIEŻYM). JAK NAPISAŁAM WCZEŚNIEJ, SPRÓBUJ I OCEŃ. MYŚLĘ ,ŻE NIE BĘDĘ SAMA I NIE POLECAM. P.S. WROGOWI, A I OWSZEM............

Krzysiek

ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Olecko

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Kaufland Polska