Opinie o ZNTK Mińsk Mazowiecki w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZNTK Mińsk Mazowiecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZNTK Mińsk Mazowiecki w Mińsk Mazowiecki

@Tańczący z karpiami, przewidziane jest podwyższenie wynagrodzenia za pracę w firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki? Możesz napisać, skąd masz taką informację? Pochodzi ona z rzetelnego źródła, aby móc w nią wierzyć? @mr.Harylama, jak długo pracowałaś w tej firmie? Możesz określić, jak ocenisz atmosferę i relacje na linii pracodawca - pracownik? Można było liczyć na pomoc i wsparcie w trudnych momentach?

Tańczący z karpiami
@Paweł

Przecież chyba jasno napisałem. To znaczy, że taka sytuacja ma miejsce w matce firmie zntku czyli pesie Bydgoszcz. Odkąd przeszli na fundusz państwowy, co prawdopodobnie czeka również zntk zarobki spadly

lew
@Tańczący z karpiami

I co w końcu z ZNTK? Jesteśmy pod funduszem państwowym po nowym roku tak jak PESA?

lord
@lew

Nikt tego nie wie.

Yyy
@lord

Damy rade

Bogus

Przez wiszący baner mam rozumieć ze w zntk są przyjęcia do pracy

@Bogus

A kto by chciał robić dla takich imbecyli jak Gałązka czy Prządka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czytający Banery
@1234567890

Sami na siebie robią, opinia idzie w świat.

arek w.
@1234567890

to są bardzo porządni ludzie

@arek w.

Porównując ich z ludźmi obrarzasz ludzi

Lukek

Porządni ludzie, bardzi

hg

stary zakład to i baby stare

bbb..
@hg

Ha, ha jakaś stara baba odpisała ze co u nas niema ładnych chłopaków bo ci ładniejsi nie dają się wykorzystywać w ZNTK to takie brzydkie ropuchy , na prawde niema na czym oka zawiesić i jeszcze wszystkie stare i siwe i pomarszczone a ubierają się jak za komuny , żadna biustu i innych atutów kobiecości niema

You
@bbb..

Babki ladne

gorge

Firma stadler zaprasza wszystkich z ZNTK. Dobre warunki płacowe, lepszy social.

Myślący
@gorge

ZNTK to od dawna było dno, ale teraz to jest dno i jeszcze 5 metrów mułu i mam wrażenie że codziennie tego mułu przybywa. Kasa coraz gorsza, robota też. Już niedługo zostaną same niedobitki, ciepłe kluchy i koledzy zza wschodniej granicy. Kto bardziej ogarnięty, zaradny i ma głowę na karku to ucieka a nie czeka na "lepsze czasy".Panowie i Panie trzeba się szanować. Jest tyle fajnych firm tylko trzeba się rozejrzeć. Teraz jest rynek pracownika! Powodzenia. :)

izka
@gorge

taaaaaa. szkoda tylko, że pracownicy Stadlera na ich profilu na gowork mają zupełnie inne zdanie na temat tych "dobrych warunków płacowych i lepszego socjalu" ludzie to inteligentne istoty i potrafią czytać ze zrozumieniem. tym swoim tekstem udowodniłeś, że firma Stadler ma potencjalnych kandydatów za bezmózgie istoty, którym można wcisną każdy kit. sorry Stadler, ale własnie się spaliliście. radze zatrudnić osoby, które się znają na EB

@Myślący

Wiesz może, co jest powodem tego, że pogarszają się warunki zatrudnienia w firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki? Mają na to wpływ decyzję zarządu, czy może obecna sytuacja firmy na rynku? Jak myślisz, w przyszłości zapowiada się, aby warunki uległy poprawie i to miejsce pracy stało się bardziej atrakcyjne dla pracownika? Wyraź proszę swoje zdanie na ten temat.

młody
@gorge

Skoro u was tak dobrze, to czemu pięć - sześć lat temu tak dużo osób ze stadlera zatrudnilo się w zntk? I tu, i tu jest (usunięte przez administratora) kompletny brak poszanowania pracownika fizycznego. Nie rób propagandy i nie wprowadzaj ludzi w błąd!

onemillion
@młody

jakby było u nich tak dobrze jak piszą to by nie robili pieszych wycieczek do konkurencji

Wera
@onemillion

Stadłem???

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZNTK Mińsk Mazowiecki odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

ploteczki

i nic nie musiał kraść aby tam pojechać tym bardziej po pracy jakieś fuchy robić bo po prostu ma głowę aby zarobić i się nie narobić, i pewnie z nie po pracy a w trakcie z pod biurka prezesa nie wychodził :) i głową sobie zarabiał na wakacje:)

LudzieDopracy
@ploteczki

Haha xd są jeszcze jakieś nowinki z produkcji ? :-D

timaru
@LudzieDopracy

Są Meison oddaj dług taki sa nowe opinie

pumba
@timaru

Meison może byś tak już oddał to co jesteś winny nie tylko jednemu ty nie masz honoru i jaj

paweł
@ploteczki

głowa pod biurkiem to może ty tak robisz i kolegów tez obsłużysz a może lisowi powiesz i dostaniesz działkę

pumba

prawda głosi ze pumba jest w NLZ i ma się dobrze a reszta mnie już nie interesuje i nie interesowała a reszte to ciepła woda oblewam

paproc

kupa gówna to pewien pan zwany wc boy wiadomo o kogo chodzi trzymaj się prosiaczku

nowa zelandia

WC BOY to ty pisałeś prosiaczku żyjesz u siebie w chlewie (usunięte przez administratora) pod siebie i w tym samym gnoju się tarzasz jak to tłusty obleśny tucznik co to za życie praca i po pracy fuchy i później do swojego chlewiku ale nigdy nie zarobisz reklamówki inna bajka nie ta liga tłusta zakłamana swinio nagraj jak się tarza w gnoju i to pokaz i zrobisz dopiero karierę

dart
@nowa zelandia

WC BOY każdy już wie kto to :)

Artek
@nowa zelandia

Dobrze ze ktoś w końcu napisał o ty gościu, bo to prawda mąci każdemu ploty na każdego puszcza. Sam ma problemy ze sobą i w dodatku alkoholowe .Założyli Ci już niebieska kartę za znęcanie się nad rodzina .

SZOK
@LudzieDopracy

Są nowinki grafik na miesiąc lipiec z Warszawa Grochów gdzie pracownicy z Mińska maja po 32 nadgodziny na miesiąc. A pracownicy co prześlij z Pesa do Mińska maja 116 nadgodzin . Godzin pracy jest w lipcu 23dni x8 godzin czyli 184 godzin czyli w miesiącu po 300 godzin i stawka ponad 25 zł możecie sobie policzyć ile to kasy .Gdzie siedzą sobie na mieszkaniu służbowym i myślicie ze pracują tak pracują, ale w łózkach albo na konsole-PlayStation to dopiero Nowinki

SZOK
@SZOK

A ktoś pisze o 4 z przodu jak tu panowie maja 7 z przodu

buła

a srembik prosiaczku Sromulski i nikt się cymbale nie chowa od roku wiedzaiłesm ze jade

buła

srosmulski ty jak bys miał stracic na dyskotece 2 wypłaty to bys (usunięte przez administratora) wypioł żeby cie kopali zamiast zapłacić bo to bul by był ze tyle poszło ale ine zycie medo z chlewu co nigdy nic nie miałeś

Snowak pajac

Do Nowej Zelandii nie trzeba mieć zaproszenia tylko kasę A panowie nikt za was nie będzie pracował całymi tygodniami nie było was w pracy jak pojechaliście w środę to za tydzień wracaliście i tak było 3 was zostawało a 3 jechało ale godzinki były pisane .wyjazdy do usterek i to te co jest najdalej czyli Radom Skarżysko i Łuków a najlepsze jest ze podbijał je tylko jeden mistrz czy był w pracy czy go nie było te papiery sami zostawiliście na biurku trzeba tylko myśleć ale z mysleniem u was ciężko bo wy jesteście potomkami krzyżaków bo z okolic torunia czyli zakute łby .albo wycieczka i zdięcia na facebook ale godzinki pisane to byli 2 panowie na wyjeździe albo jeden ma bliżej niż niektórzy na grochów a jest w mieszkaniu służbowym .tak lubicie straszyć ale jak sąsiedzi się poskarżyli i ktoś na was czekał na klatce to już zapomnieliście dodać .i tak byliście praca zajeci ze mieszkanie służbowe się paliło i zalało przychodnie na dole a jak wam nie wypłacili kilometrówki to co zrobił pan (usunięte przez administratora)zadzwonił do dyspozytora i wstawili wagon który nie miał przeglądu aby zabrać nam premia a my już skończyliśmy prace a tylko dlatego żeby zabrać premie CO panie (usunięte przez administratora)TAK NIE BYŁO tez było jak my kończyliśmy prace a wstawili skład na przegląd i kto to zrobił pracownicy KM bo dzwoniliście do nas ze będziecie i do mistrza aby dał swoich ludzi a na noski chodzili wszyscy cała 6 na jedno czasem p1 a na rano pracownicy mińska pracowali bo ci byli na noc a jak wam ksiązke pojazdu schowali to zapomnieliście i to też było na noc i pojazd nie wyjechał i na to wszystko panowie sa dowody jak monitoring i papiery a najlepsze ze wystawili ksiazke pojazdu a za kilka dni stara się znalazła to wszystko można sprawdzić tych panów wszyscy maja dosyć maszyniści rewidenci nawet obsługa sprzatająca a jak z auta służbowego ukradli wam tablice to nawet nie wiedzieliście bo jak jak od rana w gierki i jak wstać na 8 czasem przyjechali na 11 czasem na 13 panie (usunięte przez administratora)A jak sam doniosłeś na chłopaków z mińska co już skończyli prace a ty nie naprawiłeś usterki bo nikt za was nie będzie pracował a wy w łóżeczkach albo na gierkach albo w domkach za kilometrówki mieliście po ponad 1500zł i teraz już nie mam po 12 000 zł powinni was pracownicy mińska co ciężko pracują zlińczowac prawda was wyzwoli karma wraca i teraz jak już mniej zarabiacie to do pesa co ale wo pesy poszło już pismo o waszych wyczynach łatwo sprawdzić gdzie wasze telefony się logowały w dany dzień a od maj już było co zebysmy tylko pracowali od 8 do 16 a wy od 16 do 6 rano to dopiero wyczyn ale papier wszystko przyjmie ale tez zostawi slad świadectwa szkoły tez macie na ksero zrobione a jak na pojazdach z zapisem z kamer co od 2 lat nie ma kamery działają ale nie ma zapisu bo jak byście mogli swoje naprawy w domu robic bo by się nagrał i zapisało czy byliście w Radomiu i nie tylko wszystkie papiery za skserowane i ktoś jest w ich posiadaniu a zntk to sopłka akcyjna skarbu państwa i pesa tez żadne problem wysłać do do prokuratury chesz zabij ale pojdziesz mędo siedzieć zabojaj strzelaj strasz w(usunięte przez administratora) mam was

Snowak pajac

pisz dalej każdy papier co był w biurze wasze godziny wszystko jest zgrane chętnie się ktoś z tym zapozna prawda ci(usunięte przez administratora)co wyzwoli pałe to ty zrobisz żeby cie nie zamykali prorokowi

sresiaki

trafie się pesiaki ale pod waszymi chałupami i sam na sam nik z was nie jest odważny wy jakies pedały jesteście bo ciagle o tych pałach może na tym mieszkaniu jeden drugiemu robi skąd mi tym wiedzieć do pracy się weście nik a was nie będzie pracował chesz się ku...……..wo przekonać czy kłamie pajacu z zakutym łbem szkoda na was czasu nie roby do zżyjesz jak owad bo mi koło (usunięte przez administratora) latasz

paint
@dart

Kto to?:) Bo Ja nie wiem:)

Owio
@paint

Ja tez nie wiem kto to

Produkcja

Sympatyczna atmosfera, zarobki w porządku, umowa o prace. No ale wiadomo starzy wyjadacze czy 2500 czy 3500 czy 4000 to ciągle beczą jak te owce że im mało. Polecam firmę!

Fantazja
@Produkcja

Jeszcze powiedz, że wolne wszystkie soboty i zero nadgodzin... Śmiech na sali. Uwierzyłbym, gdybym tu nie pracował.

Produkcje
@Fantazja

Na umowie o pracę masz napisane w jakim wymiarze godzin zostałeś przyjęty? Nikt na siłę nikogo nie ciągnie do pracy w soboty. Takie właśnie osoby jak ty narzekają od zawsze, że dużo godzin, że soboty pracujące. A sami na hasło sobota pierwsi wpisują się na listę.

Fantazja
@Produkcje

Nie robisz nadgodzin i sobót - dostajesz najmniej premii i prędzej czy później Ci podziękują. Widać, że nie znasz realiów zakładu - bez urazy. Przelicz sobie ile godzin pracujesz i ile zarabiasz. Nie chodzi o to, żeby zrobić 300 godzin i zarobić 3900. Chodzi o to, żeby zrobić robotę w 160 i zarobić tyle samo... Nie trzeba tu wyższej matematyki. Albo nadgodziny i zero życia prywatnego, albo brak roboty, przestoje i redukcja etatów. I tak od lat to się kręci. Pozdrawiam.

sarkazm
@Fantazja

To gdzie Ty pracujesz?Bo ja w dawno w tym zakładzie nie zrobiłem więcej jak 40 nadgodzin.Było to kilka lat temu.W większości jedna dwie soboty do 12, góra 20-30 nadgodzin i to nie w każdym miesiącu.Pytanie dlaczego tak dużo?Bo 3/4 nie zostaje więc ktoś musi.A potem Ci którym robić się nie chce najwięcej nażekają.

Iopty

Cukierka, cała torbę najlepiej.

olaf

paczki swiateczne - fajna sprawa, duzo slodkosci :)

Seba

Siemka. Chciałbym zapytać jak tam warunki na tokarki i jak z kasą, dzięki za info

Walu
@Seba

Kasa dobra jak wszędzie w naszym zakładzie. Warunki, umowa o prace, elastyczne godziny pracy. Składaj CV

Kulfon

ZNTK - Zakład Nędzy Trudu i Kalectwa

Monia
@Kulfon

Co z Ciebie wyrośnie...

Disguisting

Wchodzę sobie do kibla a tam babka macza szczotkę do WC w sedesie a potem szoruje nią deskę sedesową... Pozdrawiam firmę sprzątającą DARMAR.

Jarek

Chyba chciałeś powiedzieć ze mu sprawili ..., nie oszukujmy się jak by nie brał to by tu nie siedział

Zakupowiec

Zapraszamy do logistyki albo na magazyn :-) są przyjęcia. Porównasz gdzie lepiej...

Daga

Czy trzeba mieć doświadczenie?

Halina
@Daga

@Daga Jakie stanowisko Cię interesuje? Tutaj masz oferty pracy ZNTK http://zntkmm.pl/praca/oferty-pracy/. Daj znać, czy otrzymałeś zatrudnienie?

Ktos

Witam. Chce się zatrudnić jako elektromonter, jakie obecnie są zarobki na danym stanowisku?

Ktoś
@Ktos

Zależy do której brygady trafisz. Czy do okablowania, czy do sterowania. Kasa zalezy od danego miesiąca i od oceny brygadzisty. Lepiej dla Ciebie żebyś trafił na okablowanie - spoko ludzie, kasa też w miarę.

Bigos
@Ktoś

I tak cię okroja a z paska się nie doliczysz, ludzie może spoko ale o brygadzistach lepiej nie mowic, co szare ryby w akwarium powiedzą to zrobią nie patrząc czy jest z tego kasa czy nie, aby współczynnik się zgadzał.

Jolanta

Co masz konkretnie na myśli? I ile płacą na magazynie? Zresztą tam przyjmują w ZNTK chyba tylko z uprawieniami na wózki?

@Jolanta

Uprawnienia na wózek na pewno ale ostatnio to same asy tam sie trafiają. Jak nie alko to ściemniacze:) zresztą ciagle szukaja na wszystkich oddziałach. Efekt 500+ pokazuje jakie jest społeczeństwo sama patola

Ka ka

W logistyce są przyjęcia a niedługo święta więc będą paki

Ono

To układ zamknięty, są murzyni do roboty i święte krowy które nic nie robią i biorą dobrą kasę, a murzn dostaje ochłapy! Ale to nic , wszechobecne do nosicielstwo, w 341 jest gość który nawet na swoich donosi ,a wydawałoby się na pierwszy rzut oka ,bo i wiek sędziwy ,że rozsądny człowiek ,a to zwykły donosiciel . Niechaj nikogo nie zmyli ta siwa głową! Brak godności.!

antek
@Ono

Piszesz że układ zamknięty, ze święte krowy, że murzyni dostają ochłapy... Bzdury opowiadasz mój przyjacielu. Jeżeli chcesz pracować i się czegoś nauczyć to na pewno ktoś to zauważy i nie będziesz zwykłym murzynem który tylko myśli jak tu się przewałęsać te 8 godzin i iść do domu. Jak będziesz miał pojęcie o robocie to i na kasę nie będziesz narzekać. W tej firmie można szybko awansować jak ma się łeb na karku.

On
@Ono

Czyli , Jesteś w "układzie " i udajesz że nie wiesz o co chodzi! Zaraz jeszcze dodasz że znajomość fachu prowadzi do awansu!? Jeżeli by tak było to 80procent tych wyżej w hierarchii nie było by tam gdzie jest! To że nosisz uniform w innym kolorze nie świadczy o twoim profesjonalizmie, tylko o tym komu i jak głęboko wleziesz w ... , I ilu zakapujesz! Pozdrawiam

Mariusz
@On

Widzę, że macie kompletnie inne zdanie na temat możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy ZNTK. Ja mam pytanie trochę innego rodzaju. Mianowicie, czy nowo zatrudnione osoby zostają odpowiednio przeszkolone przez pracodawcę przed rozpoczęciem wykonywania powierzonych obowiązków?

Karol
@Mariusz

Tak zostają przeszklone, a dalej jak dbasz tak masz ;)

Jurand
@Karol

Jakoś ostatnio nie piszecie o małym czarodzieju? Czyżby go w końcu wyp...lili? Może Jacek przejrzał na oczy

Hary
@Jurand

Jest cały czas i ma się dobrze, raczej dzaka trzeba usunąć bo miesza wszędzie

Pioter
@Ono

Nie przejmuj się w logistyce też jest taki kret

W moich stronach właśnie wisza ogłoszenia niemal na każde stanowisko. Szukam pracy... ale po tych opiniach, dzięki GoWork nie stracę czasu ani pieniędzy. Składam Cv gdzie indziej pozdrawiam Ps.rynek jest spory więc , pójdę tam gdzie nie ma wyzysku

Karol
@Marcin

Nie słuchaj tych starych narzekaczy, oni zawsze będą narzekać ;). Przyjdź popracuj i sam ocenisz ! :))

@Karol

Uważasz, że warto jest spróbować swoich sił jako pracownik firmy ZNTK? Może będziesz tak uprzejmy i napiszesz coś więcej o tym pracodawcy. Przypuszczam, że masz nieco inne zdanie niż osoby, które wypowiadały się w tym wątku, dlatego z chęcią je poznam.

Staszek

Pewnie trzeba być dobrym pracownikiem żeby docenić prace w bardzo dobrej firmie!

Arek
@Staszek

Jak pracujesz uczciwie, nie leserujesz się. To nikt się nie przyczepia, brygadziści, mistrzowie, kierownicy to widzą. A później przy wypłacie Cię docenia.

Mirek

Ja to w środę już wziąłem i problemu nie było ;) przecież już nie od dziś wiadomo że w takie dni wolne maja ^^

Morel

Cześć pracownicy zntk. Proszę wytłumaczcie mi jak to się dzieje ze jednego miesiąca zarobię 2.4k ciezko pracując gdy kolejnego przy tej samie łidzbie godzin zarobię 3.5k cały czas leserujac. Przyznam szczerze ze wolał bym stawkę godzinowa jak maja na magazynach ludzie. Czy się stoi czy się leży 20zl/h się należy.

...
@Morel

Akord.

cw yob

Tak żre, ale już ma stolik i ławeczkę czyli swoja bazę

Zostaw merytoryczną opinię o ZNTK Mińsk Mazowiecki - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Zobacz opinie na temat firmy ZNTK Mińsk Mazowiecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZNTK Mińsk Mazowiecki