Opinie o ZNTK Mińsk Mazowiecki w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZNTK Mińsk Mazowiecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZNTK Mińsk Mazowiecki w Mińsk Mazowiecki

pradekp

@pradekp

Niektórzy takim narzekanie potrafią sobie ugrać lepszą kasę. Szkoda tylko że kosztem innych pracowników. Bo chyba jest oczywiste że jeśli komuś obiecają że mu będą dokładać do wypłaty w premii to pula na wypłaty się nie zwiększa tylko wszyscy się składamy na to co dołożą takiemu "pokrzywdzonemu" przy każdej wypłacie. Uwierzcie że nawet teraz w kryzysie są osoby którzy biorą fajne pieniążki.

mały
@pradekp

Zgadzam się z tobą w 100%. Na przestrzeni 10 lat zmieniło się jedno: Teraz w biurze zamiast stosu CV jest stos wypowiedzeń. I nikt już nie powinien mówić, że "na Twoje miejsce jest 10 chętnych" Bardzo dużo ludzi odeszło, tego nie da sie nie zauważyć

nickk

Niestety muszę Ci przyznać rację

@wojas, proszę, abyś nie obrażał innych użytkowników oraz osób, które są ściśle związane z pracą w firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki. Poza tym Twój komentarz na chwilę obecną jest bardzo niezrozumiały, dlatego proszę, abyś napisał go raz jeszcze tylko bardziej zrozumiale i uzasadnił, co konkretnie miałeś na myśli.

Xxx
@Paweł

Wojas ma rację te ćwierć mózgi od Winiarka na czele z Kaczorem, miodkiem i całą tą zgrają nawet nieumiom złożyć prostej konstrukcji ale niema co się dziwić jak kierownikiem jest bezmózgie yeti

Agęt J
@Xxx

Nieumiom co to za wyraz?Co on znaczy?Komuś od ćwierć mózgów a samemu nie za wysoki poziom się reprezentuje:-)

Xxx
@Agęt J

Co ruszyło kakao świńskiej inteligencji z zakładu nędzy trudu i kalectwa

kier
@Xxx

Ten skrót znak chyba coś innego znaczy

DL

Jak nowy dyrektor logistyki - wcześniej fotobudka teraz części do pociągów to w sumie podobne branże i tematy.

LD

Byli już tacy co z koleją nie mieli nic wspólnego i długo się nie utrzymali a jedyne co im się udało to narobić tylko (usunięte przez administratora) W tym biznesie liczą się kontakty i wiedza merytoryczna a nie pomysł.

Jarek
@LD

W tym zakładzie na to nie patrzą. Nie pierwszy i nie ostatni taki osobnik. Prawda jest taka, że nikt poważny z doswiadczeniem w branży kolejowej na takie stanowisko nie przyjdzie do tego bałaganu. Niejeden już był taki co miał doświadczenie w logistyce i długo się nie napracował. Śliskie stanowisko.

Lpz
@DL

Pan fotobudka delikatnie mówiąc nie wie sam o czym mówi, jest jak choragiewka zależy z której strony zawieje tak robi. Nie wróżę mu dlugiej kariery chyba ze jest z ukladu a jak wiadomo na uklady nie ma rady:)

uma
@Lpz

Kto to taki?

Pociągający nosem

Widzę ze temat sie rozkręca ciekawe co by lis powiedział na sprzątanie Castoramy :)

kulfonik2

hahah ojejku to narobisz problemów haha gdzie sie coś takiego uchowało to ja nie wiem pilnuj deseczek i sie nie wpier... bo nikt nic twojego nie dotyka wiec jaki masz problem ? oby takich coraz mniej jejku :) i pozdrawiam całą portiernie :*

Ona z biura
@kulfonik2

Witam. Czytam sobie to forum od jakiegoś czasu nigdy nie komentując ale zgadzam się z stolarzem ze należy tępić takie postępowania. Fakt ze chyba każdy z nas pracujących obecnie w firmie zna kogoś kto coś dorabia po bokach. Nie twierdze ze wszyscy ale jest spore a nawet bardzo duże grono osób nie uczciwych. Kobiet jak i mężczyzn.

Kulfonik
@Ona z biura

A dziwi to Panią przy obecnych zarobkach??:)

@Kulfonik

Możesz sprecyzować, jak obecnie wyglądają zarobki za pracę w firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki? Pensja zatrudnionego pracownika składa się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych świadczeń dodatkowych? Przedstaw proszę, jak to wygląda, aby osoby obserwujące ten wątek miały aktualne informacje o tym aspekcie pracy.

@Paweł

Słabo wyglądają

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZNTK Mińsk Mazowiecki odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Elektryk - Automatyk
Mińsk Mazowiecki
Harper Hygienics S.A.
logo firmy Projektant Konstrukcji Budowlanych
Mińsk Mazowiecki
SMART-HR

Nie przesadzajcie nie jest tak źle trzeba się cieszyć tym że pracę mamy. Bo gdzie pójdziemy. Ludzie za mniejsze pieniądze pracują. Co miesiąc jest ta 4 z przodu więc nie narzekajmy. Co prawda było lepiej ale i teraz da się wyżyć.

Robol
@pracownik

4 z przodu za 2 miesiące. A niewolnicy za darmo pracują. To faktycznie nie jest tak źle.

Miszczooo

Ciekawe jak długo jeszcze mają zamiar ludzi przetrzymywać bez podwyżek,myślę że jeszcze 2 takie wypłaty i będą masowe porzucenia pracy bo nikt 3 miechy na wypowiedzeniu tu nie wytrzyma.A robić będą chyba hinduski...

chudini
@Miszczooo

Tylko z czego te podwyżki jak nie ma zleceń? Z pustego to i Salomon nie naleje.

roccky
@chudini

Niektóre brygady tak jak w p1s to myśle ze nie odczówają tego że nie ma zleceń

Mistrz

Nie podoba się? To się zwolnij.

@Mistrz

Myślę że część ludzi się zwolni, ale dużo będzie takich co będą narzekać i pracować, bo wydaję mi się że oni bezgranicznie kochają tę firmę, tak jak żona kocha męża, który ją po pysku leje.

Mistrz
@nick

Są tacy co im ten zakład życie uratował.

Się zwolnił em cwelu
@Mistrz

Ty tak zawsze do wszystkich ten tekst używasz ? To lepiej ty się zwolnij bo ktoś normalny jak to czyta to tylko ma przed oczami obraz jakiegoś (usunięte przez administratora) , a nie przełożonego . A tak w ogóle to się (usunięte przez administratora) niedojdo . (usunięte przez administratora) Jóźiku , ruski parobku z pod siedleckiej wsi. Z zaprogramowanym komunizmem w bani .

Zniesmaczony
@Się zwolnił em cwelu

Kolega ma rację bolszewicy za wszelka cene chca pokazać że oni rządzą. Poza tym zarząd wie że nie ma zleceń i za wszelką cenę biorą każde zlecenie aby zamydlic oczy że nie ma problemu z pracą i za wszelkie nie powodzenia szukaja winnych, ciężki okres przed nami a dużo osób czeka do wiosny aby zmienić pracę zostana tylko Ci którzy muszą czyli 50+ Zntk zginie śmiercią naturalną

stary wyga
@Zniesmaczony

Nie ma zleceń i nie będzie. Czasy modernizacji EN57 odeszły, zostają jakieś pojedyncze naprawy, przeglądy. Nowych pojazdów robić nie będziemy, na to PESA nie pozwoli. Zacznijmy wszyscy szukać innej pracy, trzeba pogodzić się z tym, że dobre czasy się skończyły. Smutne to, ale niestety taka jest prawda. Na dzień dzisiejszy wydaje się, że zbliżamy się do smutnego końca zakładu.

cukrowy
@nick

Zakład uratował zycie browce i dwieście czytasz to pijac

pradekp
@nick

Masz rację. Pracuję w tej firmie prawie trzy lata i poznałem specyfikę niektórych pracowników. Narzekanie po wypłacie że się zwolnią, że słaba kasa, że za tyle to niech sami sobie robią nadgodziny i przychodzą w soboty a jeszcze tego samego dnia zostaje pofajrant i w piątek jest pierwszy na liście na sobotę. Jeśli się nie podoba to się zwalniam i nie opowiadam latami że się zwolnię, bo wszędzie będzie mi lepiej będzie. To nie jest sarkazm żeczywiście znam osoby, które zwalniają się odkąd przyszedłem do pracy czyli już prawie 3 lata. Żałosne...

pracuś

Kiedy będziemy robić te poprawki po PESIE na tramwajach? I czy będzie z tego kasa czy głodowe pensje?

Robol
@pracuś

Pesa robi to za darmo to i my za grosze. Pieniędzy z tego nie będzie.

Stary elektryk

Dwanaście lat pracy na stanowisku elektryka i 1600zł na rękę. Co za zakład . Jak można tak traktować pracowników. Niedługo wszyscy się pozwalniają...

rumcajs
@Stary elektryk

Serio ktoś tyle wziął czy ktoś troluje?

pracuś

?

Coś padło - od pół roku wszystko jest opóźnione, plan leży, kary są to i kasy nie ma

ubogi robol

Idę jutro zbierać puszki może trochę dorobię aby mieć na ratę i żeby zostało na chleb, bo już do chleba to nie mówię... :(.

młody

Ładna dziś kasa.

Ciekawy

Witam, chciałem spytać jak z pracą w biurze? Czy z wyższym wykształceniem potrzebnym na dane stanowisko można zarobić godziwe pieniądze?

Ona
@Ciekawy

Lepiej idź na magazyn, tam zarabia się najwiecej jak mas głowę na karku ????

@Ona

Nie chodzi o to żeby zarabiać jak najwięcej i kombinować, tylko żeby za swoją pracę dostawać godziwe wynagrodzenie, chodzi konkretnie o dział finansów i stanowisko referent ds budżetowania i analiz

lig

To zależy

@lig

Tzn?

reks
@Ciekawy

Jeśli nie wiesz od czego zależy. To znaczy że ty nie możesz.

rozkmina

Czemu zarobki w firmie są odwrotnie proporcjonalne do podwyżek cen w sklepach? Po nowym roku ceny poszły w górę a zarobki w naszej firmie spadły na łeb, na szyję.

@rozkmina

pokaż mi firmę w której nie są

@ona

No bez przesady. Masz rację że nie w każdej firmie są coroczne podwyżki inflacyjne. Ale w zntk zarobki nie utrzymały się na poziomie z przed roku a spadły. Czyli co mamy deflację...?

@nick

A jak to tłumaczy władza wyższa? I czy w ogóle ktoś o to pytał?

Poszukujący pracy

W ofercie pracy ZNTK znajduje się stanowisko Kontroler techniczny wyrobow(czy jakoś tak)Może ktoś po krótce opisać na czym polega ta praca jakie warunki itd.warto czy lepiej nie aplikować?

.....
@Poszukujący pracy

Ogladasz pojazd w poszukiwaniu usterek, czy to mechanicznych, czy wizualnych, badz elektrycznych. Potem zastanawiasz sie: czy to warto czy nie warto pisac w usterkach....

ona

a puściłeś anonim do prezesa czy piszesz na forum żeby tylko pisać ?

mmmmma

to prawda co o nich pisza.....

Olkiczas

Życie kolego... idź i ty tam pracuj

...

Chiny planują testy nowego łazika księżycowego na naszym parkingu

zastepca mechłaka z wielgolasu

PODZIĘKOWANIA DLA MECHŁAKA dziękuję ci mecłaczku ze zadbałeś o mnie w delegaci nauczyłeś jeść nożem i widelcem bo wcześniej brudnymi rękoma jadłem co z pola wróciłem nauczyłeś kąpać pod prysznicem a nie w bali pod piecem do czego służy gąbka i mydło jak myć tych klika już zębów pokazałeś gdzie kupić maszynkę do golenia zaprowadziłeś baru i nauczyłeś ze kelnerki się nie podrywa jak przechodzi się przez ulice i kiedy i opiekowałeś się mną nie zginął ja wcześniej nie byłem nigdzie tylko zntk i dom w pole i obora dziękuję ci mechłaczku

@zastepca mechłaka z wielgolasu

O ci kaman?

malarz

Polecam pracę na przygotowaniu wagonów do malowania. Cały czas człowiek upierdolo..y w pyle ze szpachli. po prostu smrud brud i ubustwo. zarobki 1900-2200Zł(żeby nikt nie pomylił z euro). i można szybko awansować. Awans zależy ile wydmóchasz promili na bramie(u Pana Bogdana)więcej wydmóchasz zostajesz mistrzem mniej zastępcom brygadzisty.

Boss
@malarz

Fajnie się bawisz, ale to na krótko, wiem kim jesteś i zobaczysz w kurtce

Zostaw merytoryczną opinię o ZNTK Mińsk Mazowiecki - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Zobacz opinie na temat firmy ZNTK Mińsk Mazowiecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZNTK Mińsk Mazowiecki