Opinie o ZNTK Mińsk Mazowiecki w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZNTK Mińsk Mazowiecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZNTK Mińsk Mazowiecki w Mińsk Mazowiecki

Alek

Firma w dni upalne rozdaje tymbarki. Ale żeby potem ucinać za to 50zł z wypłaty. Ja to już się z tych całych tymbarków wypisałem...

@Alek

Ja również się z tego wypisałem za 50 wolę sobie kupić soku do wody

srumuwa

magazynier wł . tel bo blat przywieźli jak karte mamy masz to zapłacisz

Tralalalala ????

pawel

witam. czy sa przujecia na magazyn? ile mozna zarobic?

cieć
@pawel

Dużo albo mało. To zależy jaki jesteś obrotny no i czy jesteś uczciwy czy nie.

Pawel
@cieć

Powiedzmy ze średnio uczciwy. Zależy od sytuacji. O jakich kwotach piszemy?

bernard z pacanowa
@pawel

jestem elektrykiem i znam kilku z magazynu, tam nie ma swietych :):):)

Juziek
@bernard z pacanowa

Jestem z magazynu i znam kilku elektryków tam nie ma świetych :):):) dogaduja sie z serwisantami defakto bylymi elektrykami i wyworzą kable niby na awarie to nie są święci ludzie

seba
@Juziek

Tu każdy kombinuje. Czy to magazynier, elektryk, stolarz, ślusarz, majster. Każdy orze jak morze.;) Taka jest prawda.

Artur
@Juziek

Niby awarie?To co pracownicy sami sobie wymyślają co będą robić?Bez polecenia nikt nigdzie na nic nie wyjedzie a na każde wywiezienie materiału pisane są przepustki materiałowe.Bez nich nic nie wyjedzie z zakładu.Przed wyjazdem pojazdy są sprawdzane.Wiec jak według Ciebie jest to możliwe?Za to na magazynie towar nawet nie musi wjechać mogą same papiery i fifty fifty.Nie pisz głupot bo się wystrzelasz.Ale tak to jest jak się samemu na rampie towar przyjmuje.Pracownik który towar wydaje nie powinien go sam przyjmować.A na bębnach po kilka set metrów nikt nie wie czy było tyle ile trzeba czy 2-10m mniej.Kilka takich wydań i 200m nie musi wiechać.

ha ha ha...
@Artur

Hyba krótko pracujesz w firmie. Nie takie wałki przechodzą w delegacji.

ha ha ha...
@Artur

A MOŻE JESTEŚ JEDNYM Z TYCH CO TAK ROBIĄ I PRÓBUJESZ SIĘ WYBIELIĆ.

prosiaczek
@seba

kradnie się bo się musi

Jarek

Tak są- towaru. Mało

żal jak się to czyta
@Artur

widzę kogoś 4 literki bolą ze nie umie sobie poradzić :) internetowe przekupy! powinni takich jak Ty do łopaty zatrudniać i to nie kopać a jej pilnować abyś za dużo piasku nie nawynosił ....

miś uszatek
@Juziek

jestem z magazynu i wszedzie cos ktos zabiera do domu bo poprostu mysli ze to jest jego sie przyda sprzeda moze da komus zamieni na coś jak to w zyciu zasze sie coś przyda nawet na 1 łz ale zabierze jak by mogi to by w godzine cały zakład roszabrowali tak jest prawda

Oni
@miś uszatek

Misiu uszatku widać że gnebili Cie w szkole i robiłeś za frajera wiec mocny jestes w necie bo nikt sie nie dowie ze to Ty bo inaczej bys pod kamień sie schował, a że ktoś z magazynu Cie zjechal ponieważ jesteś frajerem to nie oznacza ze możesz bezkarnie oczerniac innych fake news sa karane

cwks
@pawel

tak sa przyjęcia a dużo pijesz

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZNTK Mińsk Mazowiecki odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Damian

Witam. Poszukuję pracy w charakterze mechanika, elektryka np. w dziale serwisu. Na jakich zasadach funkcjonuje ten dział ? Jakie trzeba mieć kwalifikacje? Jakie wymagania pracodawcy odnośnie czasu pracy i jaka kasa? Mam doświadczenie w KM Warszawa ale tam nie za bardzo płacą i myślę o ZNTK. Proszę o poważne wypowiedz.

@Damian

Kwalifikacje potrzebne to doświadczenie w zawodzie, jakaś szkoła noi jakieś kursy. Umowa o pracę 160h. Stawka akordowa, ale gdy masz więcej % to mniej premii. Murzynowanie w soboty i w tygodniu i po godzinach. Co do zarobków. Pierwszy miesiąc to najniższa krajowa dalej, może trochę więcej. Szczerze to już w biedronce zaczynają podobnie płacić. Tu (usunięte przez administratora) brud, hałas. Szukaj czegoś dalej.

miś uszatek
@Damian

Zostań w KM

Fidek

Pytanie mam drodzy pracownicy. Proszę tylko o poważne opinie na temat pracy jaki wydawca magazynowy. Jak wyglada praca? Czy są nadgodziny? Jak szefostwo? Warunki pracy? No i jaka płaca oczywiście... Czekam na poważne opinie. Dziękuje!

Muminek
@Fidek

Praca dosyć spokojna tak mi się wydaje. Kasa trochę niższa jak na produkcji. Nadgodziny w zależności od roboty. Stała pensja. Raz już o 12 wyczekujesz końca zmiany a raz nie przerobisz tej roboty i przychodzisz w sobotę, za którą masz jakoś dodatkowo płatne. Ale nie bój się jak przerobisz trochę godzin to utną Ci premii i tak na odwrót. Każdy ma mieć (usunięte przez administratora) byle po równo. Zarobki w okolicach 2000zł na rękę czasami może trochę więcej. W zależności od długości miesiąca. Wszystko zależy co kto czego oczekuje. Porobisz, zobaczysz. Chodź nie miej za wysokich oczekiwań bo się możesz mocno zdziwić.

Muminek
@Fidek

Co do szefostwa to zależy od twojego podejścia albo się przejmujesz albo robisz swoje i masz wszystko z boku. Warunki pracy, przerwa, urlop, full ubezpieczenie, prywatni lekarze, ubezpieczenie na życie, grusza trochę tego jest. Jak masz nie za wysokie oczekiwania to i rozczarowanie nie będzie zbyt wysokie.

kondon
@Fidek

Jeśli dobrze kombinujedz to i 10 tysięcy można wulyciągnąć, oczywiście 2 tys uczciwą pracą a 8 tysięcy na lewiznach i liczyć ze cie nie złapią.

zosia

jakie plany na majówkę? gdzies wyjezdzamy czy widzimy sie w pracy?

Mistrz Yoda

Jeśli ktoś z góry myśli ,to chyba lepiej było by odpracować za 02.05 w sobotę i przyszli by wszyscy, a tak większość na żądania weźmie.Oni to jak zawsze chcą by przyjść pomiędzy świętami i jeszcze w sobotę. To myślenie chore jest.Ciemna moc pazerna jest.

pola
@zosia

jak to jakie? ..... tylko.......... Turkish Airlines!!!!!

Zwiedzam

Wycieczka na wieś Nowa Zelandia

pumba
@Zwiedzam

Prosiaczek pod Mrozy po pracy a inny do Nowej Zelandi tylko możesz sobie o tym pomarzyć wc boyu rano się budzisz i dzień jak codzień w chlewiku po kostki w gnoju później w auto i do pracy po pracy fucha nawet się nie umyjesz i spowrotem do chlewika w to samo (usunięte przez administratora) tak zyje prosiaczek

zosia
@zosia

Zwiedzamy chlewik a w nim W C BOYA - płatne 5zł .Wycieczkę oprowadza sam WC BOY to jest gwóźdź programu zwiedzania 1 opowiadanie co nie potrafi 2 co nie robił 3 kogo nie zna 4 kogo nie widział 5 co nie nagrał i komu nie wylizał du……. a ale prawda jest tak ze to opas z tego chlewika co w swoim nawozie się tarza kupa niczego i nic więcej a kopytka ciągle uwalone ze wstyd się z nim przywitać .Zięcia z WC BOY do nabycia za 2 zł przed wejście do chlewika po wycieczce wspólne ognisko na kupie obornika dla każdego wypożyczenie gumowców płatne 1 zł żeby nie ubrudzić swoich butów .Śpiewy tańce do rana na koniec za symboliczną kwotę kop w tłusty wc boy tyłek .

mińsk

Racja i byli pracownicy PESA to samo robią

Jak tam Panowie po wypłacie? 4 z przodu?

Kowal

Aż tak dobrze to nie ale da się przeżyć

160% normy
@Kowal

No właśnie przeżyć,nie po to człowiek pracuje żeby przeżyć. Przeżyć to można w lesie na survivalu urwa...

Klakier

No można w końcu jako tako przeżyć z tą 4 z przodu ;)

Pacanek98

Witam jak wyglądają w chwili obecnej zarobki na stanowisku elektromontera oraz mechanika? Mam skończone technikum elektromechaniczne. Ktoś tu serio wziął 1600zł czy ktoś sobie jaja robi? Widzę że wszędzie wiszą ogłoszenia że poszukują pracowników. Interesuje mnie faktyczną wypłata oraz podana w orientacji za liczbę godzin. Nie wiem czy aplikować czy szukać czegoś innego.

Aaa
@Pacanek98

Szukaj czegoś innego. Tutaj dużo godzin i marna kasa.

sarkazm
@Pacanek98

Moim zdaniem warto się zatrudnić.W życiu nie liczą się tylko pieniądze.Doświadczenie jakie tu nabędziesz przyda Ci się w przyszłości. Nigdzie jak tu nie nauczysz się wiązać koniec z końcem by starczyło od 10 do 10. 12 zł śmiesznego akordu.Akord w którym normy brane są chmur lub też z PESSY gdzie wszystko jest inaczej.Tu nie ma towaru na czas a praca w akordzie. Jaja takie przez 8 godzin że nigdzie się tak nie ubawisz. Kodeks przewiduje iż w akordzie można wykonywać jedynie prace które można znormować.Tu bywa różnie.Np. tzw sterowanie pojazdu.Tu może się zejść 8 godzin a można i dwa dni .Towaru nie ma ludzie się kręcą a potem w dwa tygodnie nadrób to co straciłeś w kilka miesięcy. Premi w tym miesiącu pewnie nie będzie bo nie ma sprzedaży.Co to produkcję obchodzi?Dlaczego ludzie musieli czekać na towar?Od dyrektora poprzez zakupowcow czy też cały dział logistyki ,magazyn nie powinni brać od lutego premi.Po to by Pan dyrektor miał czym teraz zachęcić ludzi z produkcji do pracy. "Przeżyj to sam" a wszędzie i ze wszystkim sobie poradzisz. Oczywiście nie jest to zgodne z kodeksem pracy.

4 z przodu - skromne pieniadze ale tragedii nie ma

Mądrala

Twój stary

j t m jak tłuk maszynowy
@Mądrala

mój stary pracujący na K M mieszkający 20 km od mińska

Benek z Kiczek

Podobno najlepszego kierownika Pana(usunięte przez administratora) dyrektor wysłał na urlop żeby nie hamowal sprzedaży wagonów? Czy ktoś może to potwierdzić? A cala produkcja na jego oddziale robila wszystko żeby udowodnić że to prawda

ixi

Nie mam pojecia aczkolwiek(usunięte przez administratora) weź się za robotę

maxi

też chce na magazyn oraz wkoncu na wakacje jak oni

Pieniek
@maxi

Przed robotą nie chódź do matriksa, rano pracownicy sporo kasy tam zostawiają. Na śniadanie najlepiej odgrzać w mikrofali wczorajszy obiad albo przygotować sobie kanapki. Automatów z napojami trzeba unikać, też pare złotych można tam zostawić. Dojeżdżać trzeba z kimś a najlepiej samemu wozić ludzi to będzie na paliwo i trochę zostanie. Po godzinach dorabiaj sobie ale nie w ZNTK bo jedna robota to się nudzi, rób coś innego tak jak wielu z firmy robi wykończeniówkę, docieplenia, mechanikę, elektrykę... Jak przeszedłbyś po całej hali to umówiłbyś majstrów na budowę i wykończenie domu a nawet meble w kuchni Ci zmajstrują. Wyznaczaj sobie cele do uzbierania, to bardziej motywuje. A wakacje to najlepiej przed sezonem szukać, naprawdę sporo taniej jest. Połowę uzbieraj, resztę w raty i masz już wakacje. No i nie bój się wychylać przed wspólpracowników to na mistrza pójdziesz, innego kierownika albo inne, lepiej płatne stanowisko. Tylko pamiętaj że po awansie musisz zainwestować w parasol bo Cię wszyscy zaczną opluwać. A co do zntk to spoko firma.

Piotruś
@Pieniek

I to jest cała prawda o zarobkach w zntk

Ktoś

Plotka głosi, że (usunięte przez administratora) cię to obchodzi.

Ładny

Czy ktoś może powiedzieć czy na produkcji pracuje jeszcze taki koleś co miał ksywę (usunięte przez administratora)?

Browar
@Ładny

Znając realia tego zakładu pewnie skończył tam karierę - jak przystało na Małysza :)

Detektyw
@Browar

A czy pracuje na produkcji Norek? Kiedyś był brygadzistą ślusarzy, a potem nie wiem co się z nim stało, ale koleś pochodzi ze wsi

Gośćthebest

Witam na czym polega praca na magazynie z zntk i jakie zarobki proponują na początek? Pozdro i czekam na konkretną odpowiedź :)

szef prawie wszystkich szefów

jeszcze tych historii nie ogarnęli ? wystarczyłoby wprowadzić odpowiedzialność materialną

...

Wielbiciele metali i stopów egzotycznych chyba się trochę przestraszyli...

Córunia mamusi
@...

Ciekawa jestem skąd miał tyle tego cennego kruszcu. Magazyn bądź osoba z działu w którym używa się tego surowca są zamieszani. Sam nie poszedł i nie kradł bez niczyjej wiedzy. Jak my to nazywamy.... proste historie.

hala

W ZNTK pracuje dwóch co ma swoje IQ mniejsze od kury i zapewne to teraz czytaj i sie zastanawiają o kim to jest to o was dwóch co mądrością nie grzeszycie

...

Ludzie mówią o dość ciekawym sposobie wyrażenia emocji na korytarzu w biurowcu...

Numer 1!! Wyczynów w zntk. Gratulacje za pomysł

lord

O co chodzi?

@lord

Zawsze myślałem, że jeśli ktoś mówi "sr*m na to" to jest to tylko przenośnia...

tacyk

??? rozwiń myśl:)

@tacyk

Co tu rozwijać? W tym przypadku ktoś to potraktował dosłownie...

zniesmaczony
@...

Co ty gadasz ktoś (usunięte przez administratora) na korytarzu w biurowcu?

Patrycia
@...

Tak to były kierownik serwisu zrobil i go zwolnili

stróż

A na korytarzu w biurowcu to sprawka kierownika -dlatego go zwolnili

@stróż

A właśnie... Na chali słychać ploty ze podobno nowym kierownikiem serwisu ma zostać Pan (usunięte przez administratora)Nie znam jego wiedzy i wykształcenia ale jeżeli chodzi o wymowę i sposób porozumiewania się z ludźmi to chyba bardziej powinien kury macać jak już pole obrobi...

@Arek

Jakiej wiedzy... 20 lat na kombajnie to wiedza? :) No ale to pewnie decyzja (usunięte przez administratora)więc niech go naucza ????

chrupek

Będą podwyżki i będzie robota!! Podobno ZNTK Mińsk Mazowiecki Podpisało umowę z firmą Boeing na naprawę rewizyjną 80 samolotów pasażerskich 747. W związku z tym firma niebawem wystawi ogłoszenia z ofertami pracy na swojej stronie. Pogłoski mówią że w szczególności będą zatrudniani młodzi piloci (adepci) oblatywacze po wykonanych przeglądach tych maszyn w ZNTK na trasie Janów - Modlin. Od pilotów firma będzie oczekiwać w szczególności odwagi. Firma oferuje ciekawe doświadczenia, wynagrodzenie i ubezpieczenie na życie oraz niezapomniane doznania z lotów. Zapraszamy do składania CV.

try
@chrupek

Taaa.... Co ty gadasz. Na prawdę? :)

paz
@chrupek

Oj Łukasz, Łukasz, ale z Ciebie śmieszek.

@chrupek

To nie uczciwe wielce jest że wagon zrobiony a godzin za niego brak.Chyba najpierw norma winna być.Iperator normy nam nażucić z Pessy ma.Kodeks na to nie pozwala.Norma wszak powinna miarą być pracy w normalnych warunkach.Jak więc warunki pracy przyrównać z Pessy do ZNTK.Lord Vader cicho siedzi też .On nie widzi że to źle.Misrzowie Niedaj imperatora boją się.Nie ma już z kąd dla nas pomoc przyjść.Chyba trzeba zwolnić się.Wy nie dajcię się złotówką zwieść.Wszak to jałmużna jest.Nie o taką kasę chyba wam.1€ chyba winno być.Mistrzowie Niedaj brącie nas chyba ciemna strona nie ogarnęła was.Mistrzowie Niedaj Obi On Kenobi,Luke Skaywaker niech moc będzie z wami.Nie dajcie ciemnym mocą zwieść się.

Przebudzenie Mocy
@Mistrz Yoda

A można tak po polsku ?

Mistrz Yoda

Koleżanki ,koledzy! Może zamiast szeptać po kątach ,pisania na Gowork-u czas wyrazić swoją opinnię przełożonym.Oni może nie wiedzą że wypłaty do których byliśmy przyzwyczajeni bo jako tako można było za nie przeżyć uzależnione były od wypracowanych nadgodzin.Dziś nadgodzin już nie ma i broń Boże nikt za nimi nie tęskni.Jednak czas który nadszedł pokazał że stawki za które pracójemy są poniżej głodowych.Dziś 2tyś czy 2,5 to dla młodego kawalera mało a co dopiero kiedy w domu 2+1 czy więcej.A czasem i tego nie ma na "pasku"Wstyd do domu 10 wracać kiedy żona na równi przyniesie a czasem i grubo więcej ,stojąc na kasie w supermarkecie.A my w pyle ,hałasie ,oparach lakierów ,rozpuszczalników itp.Może nadszedł czas by poprosić przełożonego o 10 minut rozmowy z "GÓRĄ "by każdy powiedział co go boli i czego oczekuje w zamian za uczciwą pracę.Tylko nie myślcie że ktoś za Was tą robotę odwali.Nie czekajcie na zbawiciela który wam sypnie grosza byście byli zadowoleni.Nikt za Was waszej opinii nie wygłosi.Myślę że powiedzenie "do puki szef myśli że dużo płaci będę robił tak by myślał że dużo pracuje "nie ma najmniejszego sensu.Nie tędy droga.Ja chcę przyjść uczciwie przepracować i godnie zarobić.3500 zł dziś na początek to jest minimum co pracownik poświęcając 8 godzin powinien zarobić.Fachowiec znacznie więcej.Oczywiście mowa o 40godzinach w tygodniu.

Rowerem tera
@Mistrz Yoda

W p1s jest taki grubas co stoi cały dzień pod szafka i zarabia dobra kasę. Ogólnie to nie polecam tej firmy.

@Rowerem tera

Kolego mamy układ zbiorowy tzw akord zwróć grzecznie uwagę kolędę że nie będziesz na niego pracował .Kiedy będziesz podpisywał brygadziście nadwyżkę z akordu powiedz że nie zgadzasz się żeby dana osoba tyle zarobiła ponieważ ciągle widzisz go jak stoi.Skoro on potrafi stać choć wie że inni na niego muszą pracować nie ma innego wyjścia.Po to dostajemy to do podpisu by nauczyć obiboków że ten który nie robi to nie zarabia.Pisanie o tym na gowork-u nic nie zmieni.

Zostaw merytoryczną opinię o ZNTK Mińsk Mazowiecki - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Zobacz opinie na temat firmy ZNTK Mińsk Mazowiecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZNTK Mińsk Mazowiecki