Opinie o Sigit w Skoczów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sigit. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sigit o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigit w Skoczów

Stanisław

W końcu postanowiłem wyrazić swoją opinię. Firma bardzo rozwojowa , atmosfera wręcz rodzinna. Zastanawia mnie skąd tyle nienawiści skoro sami uzgadniacie warunki pracy. Jeśli ludzie macie odwagę pisać tu na ludzi starających się w jakiś sposób wpłynąć na rozwój tej firmy miejcie odwagę powiedzieć to komuś w oczy, a nie przelewacie swoje uwagi na forum. Ten portal jest po to aby pisać o firmie i o tym jak się tam pracuje a nie o ludziach w niej pracujących. Polecam tam pracę

Bezinteresowny
@Stanisław

Zgadzam się z opinią, a to czy ktoś ma kompetencje czy nie ma ich to nie należy do was. Pokażcie jacy wy jesteście mocni, skoro ktoś zadecydował aby to oni byli na tych stanowiskach to z jakiś powodów. Was nie wybrali bo nie macie kompetencji. Lepiej zajmijcie się pracą a nie obsmarowywaniem innych.

Xyz
@Bezinteresowny

Kompetencje czy raczej znajomości?!

@Stanisław

Wszyscy pracujacy w tej firmie staraja sie o jej rozwój, nie tylko tych parę osób!! A jak sie pracuje w firmie? Gdy stanowiska są obstawiane nieodpowiednimi osobami, to pracuje sie źle!!! I tyle w tym temacie. Ludzie szukajacy pracy chca wiedziec jak jest naprawdę, nie tylko jaka jest praca, ale i jacy są ludzie i atmosfera, bo to tez jest ważne.

Maniek

Bzdura totalna jak by było wam tak źle to byście tam nie pracowali. Gdzie nie wejdziesz na forum to na każdej firmie wieszają psy, i co to znaczy że jest tam źle? Nie sądzę wylewacie żale i nic więcej bo nie potraficie powiedzieć komuś prosto w 9czy jak jest.

@Maniek

Pewnie to pisze lider albo skoczek...hehe lub mechanik - za takie stawki co maja to operator moze tylko snic ....maja konkretne stawki to sie rzadza....

Vegas
@Stanisław

A jakie zarobki na początek ? Czy praca jest ciężka i skomplikowana ? Jakie warunki ?

@@@@

Witam interesuje mnie praca w tej firmie jak wygląda miesięczny zarobek w firmie obecnie mam na reke 3000 jak wyglada to u Was pozdrawiam serdecznie ....Nie chcę żadnych negatywnych komentarzy tylko interesuja mnie jakies pozytywy i prawda :-)

...
@@@@@

Witam. Pracuje tutaj już rok bez przepracowanych weekendów nie wyjdziesz tutaj 3000 zł na rękę. Dotyczy to oczywiscie operatora produkcji

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Sigit?

3 zm.-glupie pytanie wystarczy przeczytac komentarze pisze

He

A w Czechowicach czy w Skoczowie tak jest?

@He

Postronny

Czechowice inna ekipa. Spoko i wszystko gra.

Kka
@Postronny

Szczególnie nocki grill,Alko tak to można żyć

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sigit odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Skoczów - Tajemniczy Klient, praca dodatkowa
SAVOIR Group Sp. z o.o.
A

Tragedia jakie podejście do człowieka. Zero szacunku, nic się nie liczy. Odradzam każdemu kto myśli o pracy w tej pseudo firemce

UK

Pracy jest dużo, ale zero organizacji. Do tego słaba wiedza i zaangażowanie np.głównego technologa co jeździ nie wiadomo po co i gdzie a góru nawet tego nie kontroluje. To samo dotyczy się nadgodzin robią a na prawdę nic nie zrobione bo nikt nie rozlicza nikogo. Odpowiedzialny za mechaników nawet nie wie jak to zrobić bo pilnuje kolegi i kawka. Więc można pracować i ściemniać bo nikt nic z tym nie robi. Jest spoko jak maszyny produkują dobre elementy ale jak ma się 3 - 4 maszyny to niestety lipa. Uwagi mam raczej do zarządzających co nic nie potrafią usprawnić ale sama robota spoko

Natasza
@UK

Zgadzam się praca ok jest dużo ale organizacja na zerowym poziomie szczególnie brak umiejętności zarządzania. Teraz w dobie takiego kryzysu firmy szukają oszczędności ale nie w Sigit. Bo tu nie potrafią tylko gadać i siedzieć na kompie. Powinni się wziąć za managera i jego chłopców tych od kawki.

Mechanik

Porażka ten z utrzymania ruchu kierownik. Kto go tam wybrał jak on nie wie co to jest serwo a już o wtryskarkach nie ma zielonego pojęcia. (usunięte przez administratora)

Olek
@Mechanik

Bo kiedys jak wybierali to nie patrzyli na wiedzę i umiejętności-byle kogo brali wloski umie to moze donos...c

@Olek

I nadal tak jest, wystarczy spojrzec na liderki,po kolezensku wszystko zalatwiane, nie ważne czy sie nadaje, ważne zeby kolezanke wcisnąć, a to ze operator etykiet nie ma, palety pelne stoja, pojemniki nie podwiezione to nic, najważniejsze ze jest czas na kawusie i ploteczki. Czy ktos je szkoli, jakie sa ich obowiazki? Oczywiście nie wszystkie takie sa, i biedna taka musi potem robić za 2!

Ee
@Mechanik

A był kiedyś ktoś co się tam znał na fachu? Pomoże mi to podjąć decyzję

He

Jak wygląda praca w Czechowicach?

Xd

Same minusy hehe najlepsza firma ???? , nie ma co sie dziwić że nikt nie chce tam robić, ! Porażka

Worker

MINUSY: - cała organizacja pracy, stanowisk, a nawet szafek w szatni - znalezienie czegokolwiek to jak zbieranie borowików w lesie. - BHP na papierze - poziom biedniejszych krajów azjatyckich lub wprost afrykańskich - przygotowanie stanowisk pracy - zarobki (do wyboru: typowo polskie - najniższa krajowa lub chińskie - za przysłowiową miskę ryżu) - 5S (Kiedyś was dopadnie ;) bo jak na razie to namiastka - tylko 1 przerwa przy tych temperaturach pracy i szkodliwych oparach PLUSY: Kaśka na wózku - atrakcyjna dziewczyna umilająca pracę swym uśmiechem :)

@Worker

A która? :D

Worker

MINUSY: - cała organizacja pracy, stanowisk, a nawet szafek w szatni - znalezienie czegokolwiek to jak zbieranie borowików w lesie. - BHP na papierze - poziom biedniejszych krajów azjatyckich lub wprost afrykańskich - przygotowanie stanowisk pracy - zarobki (do wyboru: typowo polskie - najniższa krajowa lub chińskie - za przysłowiową miskę ryżu) - 5S (Kiedyś was dopadnie ;) bo jak na razie to namiastka - tylko 1 przerwa przy tych temperaturach pracy i szkodliwych oparach PLUSY: (usunięte przez administratora)

Neutral

Czytając te komentarze nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Zakres tematyczny jest tak tendencyjny, że aż to podejrzane. Niektórzy powinni troszkę się jednak zastanowić nad pewnymi wypowiedziami, popracować nad językiem polskim oraz zweryfikować swój poziom kultury... Jest to firma jak każda inna - ma swoje plusy oraz minusy... A zawsze można spróbować sił gdzie indziej a nie zjadać wszystkie rozumy na forum. Ja co prawda zakończyłam współpracę z tą firmą ale oceniam ją pozytywnie.

F
@Neutral

Jak każde forum rządzi się swoimi prawami. Prawo wypowiedzi ma każdy, a to jak się wypowiada to każdego indywidualna sprawa. Jeśli tak dużo negatywnych jest wypowiedzi to coś musi w tym być. Coś dla którego z powodów tak piszą. Moja przygoda również się zakończyła w tej firmie, ale podobnie jak inni niepostrzegam jej w dobrym świetle od strony technicznego przygotowania, standaryzacji. Poprostu firma nie chce i nie jest gotowa na zmiany realnej technologii. Atmosfera również daje siwe znaki wśród produkcji. Tak podsumowując każdy ma zawsze wybór.

Interna

Porażka. Panie główny technolog co Pan robił jak Pan nawet nie potrafi dobrze wystartować maszyny. Kto zrobił tego Pana technologiem.? Niech Pan rezygnuje bo wstyd przynosi Pan. Każdy jeden mechanik wie lepiej niż Pan czy wy tam i góry nie widzicie że nie nadaje się na technologa a może wy nie wiecie po co jest technolog i stąd problem. Niech zmienia formy lepiej i sprząta maszyny. A resztą zajmą się mechanicy bo wy bez nich płakał będziecie.

Cudza
@Interna

Nie wiadomo czy potrafi

Interna
@Cudza

Nie wziełam i tego pod uwagę. Chłopie skończ i wstydu oszczędź. A co się stało z poprzednim głównym technologiem?

Tatiana
@Interna

Poprzedni przynajmniej znał się na robocie. Zwolnili go, bo był prawdomówny i pracował. Natomiast obecny nie nadaje się, więcej pożytku mamy z mechaników jak z niego

Ex

Firma sama sobie winna, ściągają nowych klientów bo kasa, ludzie z produkcji tej kasy nigdy nie zobaczą ale zapieprzać muszą, zwłaszcza na tej paskudnej skodzie, do tego kierownik UR który nie ma pojęcia co to kultura, wszystkich wokół wyzywa a sam nic nie potrafi, trzymają go bo język włoski umie, nic ponadto, z maszyn się non stop wylewa woda bądź olej ale dla niego to nie problem, no i nowy główny technolog który umiejętnościami też nie grzeszy, stanowisko załatwione po znajomościach a byle który mechanik go zjada na śniadanie, niech ta firma upadnie bo wstyd przynosi na rynku pracy

Po
@Ex

Zgadzam się w 100% , obaj to masakra, zero wiedza, zero inteligencja, zero praca. Do tego makaron co na Facebook siedzi i się kręci interesy na boku. Firma traci przez takich (usunięte przez administratora) Włosi nie wiedzą a dyrektor tym bardziej klapki na oczach ważne że w portfelu się zgadza. Tragedia w biały dzień

Były

Klęska urodzaju ta firma. Jak chcecie próbujcie, ja osobiście nie polecam firmy. Ale jak macie aspiracje to czemu nie. Powodzenia

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Sigit?

Joo

Umowa o prace !

Poszukujacy

Witam, jakie zarobki jako pracownik fizyczny produkcji? Można liczyć na premie lub dodatki do pensji?

Wtajemniczony
@Poszukujacy

Aktualnie przy 4/5 etatu żadnej premii, nie ma nadgodzin, idąc w piątek do pracy albo odrabiasz postój w kwietniu (odrabianie postuju zostawiam bez komentarza) albo masz dzień do wybrania, a ogólnie zarobki słabe, wyzysk duży, normy co 2 godziny jeżdżą spisywać, żeby w razie gdyby ktoś nie wyrabiał można było się przyczepić, a aktualnie nawet 2000 na czysto nie ma

@Wtajemniczony

1500zl z groszami ma operator, audytor i lider wiecej

Bb
@Operator

To na kasie w biedronce mają więcej.

Ryl wtryskarek
@Operator

Nawet w dino czy Auchan mają więcej niż my po starej cenie

Yy
@Poszukujacy

Najniższa krajowa po 9msc 100zl extra no i teraz 80% płatnego przy normalnych godzinach pracy prócz piątku.. Dni do odrobienia wtedy kiedy firma chce. Szczerze nie polecam..

Obserwator

Ta firma przekracza wszelkie możliwe granice. Etaty obciete A pracować każą i w piątek i w sobotę A jak się nie podoba to masz wybór dwa dni po dwanaście godzin reszta po 8 i co smieszne nikt Ci za tonie zapłaci może kiedyś będą to dni do odrobienia co nowy tydzień to coraz głupcze ustalenia podwyższyć normy płacić ludziom jałmużny i tak to wygładza.Czy inne zakłady też tak mają pracujecie za 1500 czy 1700 od poniedziałku do soboty

@Obserwator

Mówią że nadrabiamy! No i co albo dzień wolny za to albo wypłacą do końca roku mają czas! No ciekawe biedna firma, i my przy niej !

Mechanik

Nie poleca ta firma. Średniowiecze, pycha, brak współpraca, rywalizacja a wrzeczywistości zero wiedza. (usunięte przez administratora)bałagan, szkoda nerwów jak tu nawet nie wiedza jak dbać o park maszyn, a ten kierownik jak o sobie pisza to nadaje się do zbioru truskawek.

Operatorka

Zaryzykowała i zmieniła praca. Znalazła na produkcji od zaraz, nie za najniższa krajowa a znacznie więcej. Taka sama praca jak wasza, jestem na wtryskarkach , jestem mega zadowolona Ryzyko się opłaca, nie wróca nigdy do Sigit, wyzysk, krętactwa i nieróbstwo kadry zarządzającej. Obecną sytuacja jaką tam jest to dzięki makaronowi, który nie potrafi zarządzać i obiecanki cacanki a potem mówi ja nierozumia

Liderka
@Operatorka

Nie odpowiedni ludzkie na nieodpowiednim miejscu. Jak ktoś jest wujek dobra rada to tak tam jest. Nic nowego w tej firmie, zawsze tam tak było i tak będzie póki nie zmienią zarządzających.

Zostaw merytoryczną opinię o Sigit - Skoczów

• Jak się pracuje w Sigit?

Zobacz opinie na temat firmy Sigit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sigit