Opinie o Nihil Obstat sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Nihil Obstat sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nihil Obstat sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nihil Obstat sp. z o. o. w Warszawa

Andrzej Nowy wpis

Firma rzetelna i profesjonalna. Godna polecenia, szczególnie za podejście do klienta oraz uczciwe powiadomienie o możliwości końcowego wyniku. Moja sprawa dotyczyła służebności przesyłu i złożenia skargi kasacyjnej do SN. Po przedstawieniu sprawy i analizie przez kancelarię otrzymałem odpowiedź, która pozwoliła mi podjąć ostateczną decyzję. Firma zachowała się przede wszystkim uczciwie, bez naciągania na koszty. Wyjaśnili dlaczego są niewielkie szanse na jej powodzenie. Nie próbowali ciągnąć dalej sprswy aby narażać mniej no niepotrzebne koszty, za co pełen szacunek. Dlatego jak ktoś szuka profesjonalnej pomocy prawnej to z pełną odpowiedzialnością polecam tę kancelarię.

wieslaw51 Nowy wpis

Pozyskałem klienta na służebność przesyłu działki w Wielkopolsce. Sprawa ciągnęła się przez opieszałość sądów i kruczki prawne przedsiębiorstwa, które nie chciało płacić odszkodowania przez długie 6 lat. Nihil Obstat był konsekwentny i nie popuścił. Ja zająłem się już inną działalnością i zapomniałem o sprawie. Nihil Obstat powiadomił mnie o zakończonej sprawie i wypłacił należną prowizję. To profesjonalna Firma godna polecania. Jestem pełen i uznania i szacunku dla Nich.

Leszek

Dlugo tak nie byłem z przyczyn osobisto-rodzinnych. Generalnie rewelacja. Prezio super, jedna z lepszych prac jakie były z uwagi właśnie na klimat. Gdyby nie Wypadek ojca wtedy mojego pewnie dalej byłbym szczęśliwym pracownikem

andrzej Nowy wpis
@Leszek

tak właśnie jest do dzisiaj, także jeśli wypadek Pana taty nie wpływa już na brak zdolności do wykonywania czynności służbowych to zapraszamy do kontaktu z nami. z tego co wiem to firma zamierza ponowić rekrutację w obszarze handlowym za kilka miesięcy.

Irena Nowy wpis

Piszecie o tej firmie wiele dobrego, szkoda, że rekrutacje nie zdarzają się zbyt często. Widać, że macie tu świetną atmosferę i dobre zarobki. Skoro jest tak dobrze, czy firma zapewnia jakieś dodatki, premie? Czy w grudniu organizowana jest wigilia pracownicza, wręczane są bony świąteczne?

Przedstawiciel Handlowy

merytoryczna, w miłej atmosferze. Pierwszy raz zostały mi też przedstawione wady stanowiska na którym będę pracował. Pracodawca nie ukrywał z czym przyjdzie mi się mierzyć. Pytali się czy już się spotkałem z potencjalnymi różnymi problemami, jak je bym rozwiązał, itd.

Pytania dotyczyły kwestii praktycznych w pracy. Nie było żadnych pytań abstrakcyjnych typu podaj swoje 3 wady i zalety, itd.

Czarek

Tak dobrze się wam pracuje i to jest ten powód, że nie korzystacie z forum?

Jacek

Niestety nie znalazłem w internecie żadnych nowych ofert pracy. Może na tym forum ktoś mógłby podpowiedzieć?

sumrot

solidna firma, bardzo uczciwa, profesjonalnie zarządzana, nie kierująca się tylko swoim dobrem ale również dobrem pracowników i swoich Klientów. w relacjach między pracownikami lub szefostwem obecny jest często dialog i konsensus w spornych sprawach. Panuje również przyjaźń i wzajemna pomoc. Praca w tej firmie jest dla odpowiedzialnych ludzi, ceniących sobie wspomniane wartości. Pozostali, którzy chcą te cechy firmy wykorzystać egocentrycznie aby sobie ulżyć w pracy, przerzucić na kogoś swoje obowiązki lub po prostu korzystać na tym, że ktoś jest wobec nich w porządku, zazwyczaj nie wytrzymują, kręcą, potem wychodzi wszystko na jaw i odchodzą. Niektórzy z nich potem chcą wrócić wiedząc jak dobrze im tu kiedyś było ale niestety trzeba cenić takie warunki. Jeżeli ktoś pragnie wspinać się po szczeblach kariery jak w korporacji to niestety się tutaj zawiedzie. To nie jest duża firma. No chyba, że w dziale handlowym jest najwięcej szans na awans i można się wybić. W pozostałych godnie i w spokoju można zarobić i pracować.

Cezary

Ja również słyszałem o firmie sporo dobrego. Podpowiedzcie czy potrzebni są pracownicy?

zuzanna

cisza, spokój, dobra atmosfera, dobre wynagrodzenie. praca dla ludzi, którym daleko do korporacyjnego zgiełku i korporacyjnej walki. mały pracodawca ale z klasą. polecam.

poldek

pracodawca u którego spędziłem 2 lata i który nauczył mnie prawdziwego doświadczenia w pracy oraz jak należy układ relacje i współpracę z klientami, kolegami z pracy. chciałbym aby w obecnej mojej pracy były takie relacje w jakich miałem przyjemność pracować w Nihil Obstat Sp. z o.o.

Janusz

Nihil Obstat to super kancelaria. Gdybym miała możliwość dostać się tu do pracy było by ekstra!!!

Paulina

@jh a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w Nihil Obstat sp. z o. o.? Sprecyzuj swoje zapytanie. A kto ma już jakieś doświadczenia z Nihil Obstat sp. z o. o.?

jh

@ta co ty mówisz? Jak 10 tysięcy? Nie wiem troche o czym mówisz - przyubvliż o co ci chodzi, bo twoja wypowiedź jest niejasna. A szukają kogoś do pracy?

ta

zarobki po 10 tysiaków a w ogłoszeniach na pracę biurową 1000 zł. I siedziba w mieszkaniu.

pablito

mogę jeszcze dodać, że panują w kancelarii bardzo dobre relacje, prawie wszyscy są skłonni do pomocy. większość problemów, sporów jest wyjaśniana, merytorycznie i spokojnie przez co nie ma żadnych napięć w firmie a to jest bardzo wazne kiedy człowiek praktycznie się nie stresuje. dodatkowo firma nie zostawia swoich pracowników w kłopotach czy to zdrowotnych czy prawnych, itd. to bardzo wpływa na atmosferę. nie ma żadnych tzw. ,,niskich piłek" pomiędzy pracownikami, szefostwem, współpracownikami itd. nikt nikomu również w życie nie zagląda jak to jest w innych firmach. dodam na koniec, że firma nie odkręca się plecami do nas kiedy ktoś ma problemy zdrowotne lub inne i nie może wtedy skupić się na pracy w 100%

pablito

zadowolony, usatysfakcjonowany. dobrze zarabiam. ważne jest dla mnie że mam elastyczny czas pracy. co prawda pracuję bardzo dużo ale nie mogę narzekać bo prowadzę b.ciekawe sprawy i ze względu na długi staż bo pracuje prawie od początku, mogę czasami sobie wybrać jakie sprawy w danym miesiącu chcę prowadzić.

stazysta

byłem na stażu w tej firmie. chciałem zostać na dłużej ale nie dali mi umowy. oczywiście byłem na nich wściekły ale teraz z wiekiem wiem, że to ja raczej nie przykładałem się na stazu do roboty. atmosfera w pracy była super, o zarobkach nie będę pisał bo były słabe ale jak na okres stażowy to powiniem się cieszyć, że dostałem cokolwiek.

waldek

pracuje w handlu 23 lata, prawie od transformacji. w niektórych branżach aż się prosi aby wejść ,,z buta" do Klienta. gdyby nie taka forma sprzedaży to nikt z nihil obstat nie zjawił by się u mnie i nie zaczął rozmowy na temat odszkodowania za gazociąg, nic bym nie wiedział i nic bym nie odzyskał, a działka spaskudzona przez tą rurę jest bardzo. nie pracowałem w tej firmie ale po tym jak ich handlowiec mnie odwiedził to po 2 latach dostałem odszkodowanie za gazociąg. mogę tylko podziękować Panu Piotrowi z Nihil, że mnie kiedyś odwiedził.

monika

pracuję dla nich od 2 lat i współpraca układa się bardzo dobrze. wynagrodznie dobre, atmosfera super, możliwości rozwoju bardzo duże bo firma ciągle się rozwija.

karol

współpracuję z tą firmą od ponad 3 lat. poziom kultury bardzo wysoki. bardzo duży szacunek mają dla każdego kto u nich pracuje, współpracuje itd. Czasami dla handlowców praca może być akwizycyjna. Trzeba zapukać i porozmawiać z Klientem ale nie nazwałbym tego akwizycją. Sam to również przerabiałem. Bardzo dobry handlowiec musi mieć również opanowaną akwizycje. Taka praca :)

Zostaw merytoryczną opinię o Nihil Obstat sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nihil Obstat sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nihil Obstat sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nihil Obstat sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Nihil Obstat sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nihil Obstat sp. z o. o.
2.8/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Karola Dickensa 27 lok. 91
    02-382 Warszawa