Opinie o Zdrowi-Med Joanna Zielińska w Radzionków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zdrowi-Med Joanna Zielińska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zdrowi-Med Joanna Zielińska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zdrowi-Med Joanna Zielińska w Radzionków

Helena

Jakis czas temu padały tu komentarze o prywatnym zyciu właścicieli, a to chyba nieważne kto za kogo wyszedł... Czy uważacie że takie coś wpływa na zachowanie szefa? Ma ktoś jakieś aktualne doświadczenie z tym miejscem? Dajcie znac bo z tych komentarzy ciezko cos wyciagnac...

@Helena

do heleny: bo trzeba rozumić co się czyta, kto was tam zatrudnia w tym goworku??????

@Helena

ależ oczywiście nie chodzi tu o to kto za kogo wyszedł za mąż jest to rzecz zbędnia i jak najbardziej prywatna, ale chodzi o stabilność i stałość, no bo np. raz sie kogoś lubi a raz nie???? a od czego to zależy?no bo raz szef jest ok dla pracownika lub klienta a raz nie ? bo ma takie "kaprycho", bo mu coś nie wyszło? o czym ty tu piszesz!! Proponuje administratowi lub moderatorowi tego portalu,staranniej dobierać pracowników i nie prowokować do tego typu dyskusji, żenada z waszej strony, jeżeli chciecie mieć odpowiedź na tak sformułowane pytanie, proszę przeprowadzić badania lub sięgnąć do literatury z dziedziny psychologi i psychiatrii, nie grzejcie niepotrzebnie tematu

Helena 1

do Heleny:" borderline " - ( poczucie osobowości) proszę o tym poczytać, dowiesz o co chodzi i czy może mieć wpływ na stosunki interpersonalne w relacji szef - pracownik , a nie stawiać bezmyślnie tezy , że osobowość nie ma nic do rzeczy w ww. relacjach, trzeba poprostu czytać

pośrednik

Chyba " pękne ze śmiechu" włączyli priv na " foto", proszę się nie denerwować "joanaona", to jest dopiero myślenie, przecież to żarty, to jest tak jak wasze reklamy, też nie mogłam w nie uwierzyć, że tak można

Basia

Czy ktoś ma informacje o ewentualnej pracy w firmie? Trochę dziwi mnie i śmieszy to narzekanie!

to ta Basia z Żak-Med-u?

Honorata
@wtajemniczona

@wtajemniczona Pracujesz w Zdrowi-Med? Czy firma przy zatrudnieniu daje jakieś narzędzia do pracy? Z góry dzięki.

@Honorata

tak daje olej i lejek lejek żeby sobie dolać oleju do głowy aby przemyśleć chęć zatrudnienia w tej firmie

@Basia

proszę spytać inspektora ochrony danych osobowych w tej firmie, przecież Pani go zna

pomocna dłoń
@Basia

dlaczego Panią to dziwi i śmieszy? przecież nie ma Pani informacji o tej firmie (szuka ich Pani) coś tu ktoś coś z czymś pomylił, neologizm w czystej postaci, no wstyd taka ściema

Honorata
@pomocna dłoń

Ja pojawiam się tu z kolejnym pytaniem. I liczę, że tym razem poważniej je potraktujecie. Jak przebiega w Zdrowi-Med rekrutacja? Na co się nastawiać?

@Honorata

do Honorata: rozumiem, że jak dotychczasowe opinie były niezbyt przychylne to są niepoważne???????????? lub zasługujące na odrzucenie?????, to o co Pani właściwie chodzi? o to żeby napisać że firma jest cacy i można się spokojnie przyjmować do pracy? przecież to jest beszczelne wymuszenie pochwał na temat tej firmy (i mi tu nie chodzi o tą firmę, nic do niej nie mam!!!!!)ale znów o przewrotność pytania, to jest pytanie z tezą , a teza zawarta jest w słowach:........ I liczę, że tym razem poważnie je potraktujecie...... to co, do tej pory nie poważnie ludzie pisali opinie? dlaczego są obrażane opinie, bo co, są nie poważne?a już drugie pytanie " wbiło mnie w ziemie" to Pani nie wie na co się trzeba nastawić przyjmując się do pracy? ja podpowiadam : na rzetekne wykonywanie obowiązków, punktualność,empatię w stosunku do ludzi ale i do pracodawców, aco do rekrutacji to proszę zadzwonić do nich i po temacie wszystko Pani powiedzą

abc
@Basia

do basi: dalej się ciągniesz u /pan J?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Zdrowi-Med Joanna Zielińska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Kacper

Czy pierwsze dni są darmowe ?

@Kacper

pytanie to sugeruje, że nie płacą za pierwsze dni pracy? czy za pierwsze dni opieki ? proszę o wyjaśnienie

Klientka

Napisałam tak ze względu na jakoś wykonywanych usług. Niestety nie znam żadnej innej metody na współpracę z tym Państwem a niestety "blisko"nie jesteśmy. Nie powiem żebym jakoś szczególnie znała Panią Joannę i Pana Tomasza, ale na tych "kilka momentow" współpracy z nimi mogę śmiało stwierdzić że wiedzą co robią i są w tym doskonali. Napisałam o zwolnieniu po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy to był strzał Ale" uderz w stół... " teraz już mam pewność, że pisała to osoba najprawdopodobniej zwolniona z pracy. Taak oprócz kasy trzeba mieć klasę. Pani Joanna w niczym nie przypominała księżniczkę na wlosciach i nie wyczuwam od niej żadnego fałszu czy obłudy. Może nie znam jej dobrze to fakt ... mówię o kilku doświadczeniach...

@Klientka

Szanowna Pani klientko strzał może był ale nabój ślepy, a "lufa" skierowana nie do tej osoby, proszę przeczytać parę razy moją wypowiedź i nauczyć się w końcu czytać ze zrozumieniem!!!!!!!!!!!! tekst nie dotyczył ani żadnej tam Pani Joanny czy Pana Tomka ani też ww. firmy tylko wypowiedzi Pani osoby- ".....jeszcze raz powtarzam : żadnej tam Pani Joasi czy Pana Tomka ani też ww. firmy....." Pan John Locke twierdzi, że ,,Logika jest anatomią myślenia".proszę poczytać to może Pani w końcu zrozumie o co chodzi. , przykro mi to pisać ale ma Pani problem z kojarzeniem sensorycznym (bez urazy) a Panią Joasię i Pana Tomka również pozdrawiam chociaż ich nie znam, proszę ich nie wukłać w głupotę swoich wypowiedzi

@wtajemniczona

Glupota jest pisząc takie rzeczy na temat firmy. Z ciekawości przesledzilam historię firmy. Nie było żadnych skarg. Naprawdę nie rozumiem skąd taka agresja wśród ludzi. A z resztą... Nie dowie sie ten kto nie spróbuje

@Klientka

to nie jest agresja, naprawdę współczuje Pani (nick-klientka)Pani dalej brnie życzę zdrowia i pomyślności w życiu tu już nic nikt nie pomoże, skąd takie myślenie się bierze? mają ludzie w życiu różne kłopoty, może trzeba pomóc?

@Klientka

a gdzie Pani prześledziła historię tej firmy? jest jakieś opracowanie lub almanach? proszę o podpowiedź

Róża
@Klientka

jak są tacy doskonali czy nie lepiej ich nazwać perpetuum mobile?

@znajoma

Proszę sobie wyszukać w internecie informacje na temat firmy Zdrowi Med, A with D a wcześniej Żak Med. To nie jest trudne. Doskonali są w swojej pracy. Jako ludzi prywatnie nie znam Państwa.

@Klientka

No tak " Orłów Medycyny......."nigdzie oficjalnie nikt nie krytykuje, ja też, ale między wierszami można różne rzeczy wywnioskować, a najlepsze jest to że nie każdy kojarzy fakty i to umie odczytać, " ........ to nie jest trudne.......", to proszę poczytać na tym portalu lub Polki.pl, bo szanowna Pani klientko są na przykład różne odcienie bieli a niby to biel i to biel i te słowa nie odnoszą się do ww. firmy tylko do Pani, a już jak Pani wspomniała Żak-Med no to już " kupa śmiechu" zwłaszcza w porównaniu z artykułami prasowymi. Przez internet to ja czytam książki, bo taniej i wygodniej a nie grzebie w informacjach o jakieś tam firmie, taka ciekawa to już nie jestem

żenada
@Klientka

do klientka: ten wpis to żenada

pytająca

dzień dobry wkradła się pewna nieścisłość teraz ta firma nazywa się Zdrowi-Med Joanna Kurkiewicz a nie Joanna Zielińska, oczywiście z m. Radzionków, chyba że nie zmieniono w krs

Klientka

Witam. Firma kilka razy wiozla moja mamę do szpitali. Niestety była bardzo chora i wkrótce zmarła. Firmę bardzo polecam jest rzetelna i zawsze na czas nie wiem skąd w ludziach tyle jadu w stosunku do Pani Joanny. Nie mnie to oceniać. Może ktos nie potrafi pogodzić sie ze zwolnieniem skoro nie wykonywał swoich czynności? Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś dane mi będzie współpracować z firmą Zdrowi-Med. :) a Panią Joannę i Pana Tomasza serdeczni3 pozdrawiam. Córka Pani z Katowic ;))

@Klientka

jak na zwykłą klientkę to Pani ma b.dobre informacje dot. zwolnień a zwłaszcza powodów zwolnień pracowników w tej firmie, b. ciekawe, ciekawe jest też notoryczne używanie słowa "jad" w opiniach nt. tej firmy, no ale może Pani się tak dobrze zna z Panią Joanną, że Pani jako swojej klientce ujawnia szczegóły dot.swoich pracowników a to już jest nieeleganckie, no cóż oprócz kasy trzeba mieć jeszcze klasę to też zwrot z opinii o tej firmie

@Klientka

to jakaś niedorzeczność ta odpowiedź, ja nie chciałabym za żadne skarby świata współpracować z żadną firmą medyczną a co dopiero mieć nadzieje na dalszą współpracę, chcę być zdrowa i każdej zdroworozsądkowej osobie tego życzę, a ludziom chorym życzę szybkiego powrotu do zdrowia, głupia autoreklama

@klientka

wkradła się pomyłka słowna: jest użyte słowo ".... odpowiedź..." a ma być "....opinia..." to tak dla precyzji

Jak długo czekaliście na odzew z Zdrowi-Med Joanna Zielińska? Oddzwaniają zawsze?

Grażyna

Ja otrzymałam odpowiedź po trzech dniach - tak się zresztą umawiałam z Panią z Działu Kadr

@Grażyna

tam nie ma działu kadr

oddzwaniają natychmiast bo pracują 24h/dobę, można dzwonić nawet w nocy

xyz

witam, a co z tymi opiniami na polki.pl?

Obserwator
@xyz

Jak to co uaktywnia się cały czas ten Ktoś

Dark

Konkretnie,profesjonalnie,punktualnie,w dobrej cenie. Polecam

potencjalny kiient

witam, a tego kiepa tez trzyma w buzi jak kieruje ambulansem? , e nie!!!!!!!!!!!!! przeciez "rzetelna firma", ratownik nie pokazal by sie z kiepem w buzi

xyz

czytajac powyzsze opinie wychodzi na na to ze oprocz kasy to jeszcze trzeba miec klase a tu jej ewidentnie brak, no coz nic dodac iic ujac

@xyz

tu chyba i pielgrzymka nie pomoze, no coz - lans to lans,

Krystyna

Pracowałam tam do emerytury, to mówi samo za siebie. Firma bardzo dobra. Polecam.

@Krystyna

Wiemy wiemy Pani Krystyno ale Pani była w okresie ochronnym, więc nie mogli Pani zwolnić do emerytury, więc samo przez się rozumie, że Pani dotrwała

Historyczka
@Krystyna

A jak płacili pensje? Przelewem czy czekiem? Bo jeżeli chodzi o czeki to właścielka ma w tym względzie pewne (doświadzenie) z żak-med czyż nie???

zaciekawiona

mam pytanie: a czy ten Pan Tomek to nie jest przypadkiem mężem Pani Joanny? czy dyspozytorem ambulansu tej firmy? bo jak tak to wszystko jasne

wtajemniczona

'przeczytałam artykuł o transporcie do Frankfurtu pacjenta z Cieszyna który to Pastwo wykonaliście na zlecenie Pani Brygidy no cóż same superlatywy i miła obsługa ambulansu i pełen profesjonalizm i wnoszenie bagażu do domu przez załogę ambulansu, odwiezienie klientki do domu, gratulacje takiej postawy i zaangażowania waszej firmy, mam tylko jedno pytanie otóż skoro szpital w Cieszynie nie poradził sobie z wyleczeniem pacjenta a pacjent wymagał pilnego leczenia to w jaki sposób zabezpieczyliście bezpieczeństwo zdrowia chorego w trakcie przewozu na ponad 700 km trasie przejazdu do Niemiec? (ok 9 h jazdy) nie wspomnie już o tym że w ambulansie były bagaże klientki no i ona sama? a nie mogę już wyjść z podziwu że załoga znalazła następny szpital ( moim skromnym zdaniem wystarczy wpisać w gps " najbliższy szpital" i on pokieruje gdzie jechać") to już jest wyczyn ponadludzki, oczywiście żartuje. No cóż niestety wyszło więcej niż jedno pytanie ale czy tego nie pisała jedna i ta sama osoba co wyżej? konkluzja jest jedna tylko zmiana miejsca i pacjenta czyż nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zdrowi-Med Joanna Zielińska - Radzionków

• Jak się pracuje w Zdrowi-Med Joanna Zielińska?

Zobacz opinie na temat firmy Zdrowi-Med Joanna Zielińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zdrowi-Med Joanna Zielińska?

Zdrowi-Med Joanna Zielińska
1.2/5 Na podstawie 40 ocen.

Zdrowi-Med Joanna Zielińska