"Herbapol - Lublin" S. A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o "Herbapol - Lublin" S. A.

Tomasz

Dostały wyróżnienie, największe orły wydziału ziół. Nie dość że większość tych osób nic nie robi to są również największymi sciemniaczami w zakładzie. Teraz ludzie rzuca się sobie do gardeł, trzeba było dać wszystkim pieniądze nie wyróżniać bo będzie zgrzyt pomiędzy pracownikami. W damskiej szatni to już się gotuje i jedna do drugiej się nie odzywa.

@Tomasz

Dziwne że najbardziej wyróżnione zostały dwie brygady.

Tomasz

Bo z tą jedną brygadą współpracować nikt nie chce. Dziwni ludzie.

Odpowiedzialna
@Tomasz

O która brygadę Ci chodzi??

Coco

Omijajcie ten zakład z daleka pensje 3tys. brutto gdzie wszędzie już mają 3 tys. ale na rękę. Warunki pracy to wykorzystywanie pracowników jak tylko się da nie dbając nawet i zasady BHP.

@Coco

Niektórzy nawet 3000 brutto nie mają i (usunięte przez administratora).

Kamil
@Coco

Niestety sama prawda praca tutaj to (usunięte przez administratora) i pół metra mułu najważniejszy jest wynik a nie dobro pracownika ,relacji koleżeńskich nie ma a jeżeli są to jest ich bardzo mało a wszystko przez wyróżnianie co po niektórych pracowników dodatkowo śmieszne podwyżki Brawo Panie dyrektorze oby tak dalej a wszyscy co lepsi pracownicy po uciekają do innych zakładów pracy

Rozczarowany

Nie polecam tej Firmy. Rozmowa rekrutacyjna na niskim poziomie, brak jakiejkolwiek odpowiedzi i informacji zwrotnej. Kwestie finansowe-bardzo niski poziom wynagrodzeń-premia wyplacana co dwa miesiace.

@Rozczarowany

Na produkcji na pewno nie ma premi co dwa tylko jest co trzy.. Ale widać wszędzie lepiej tylko nie na produkcji

Dział Personalny
@Rozczarowany

Szanowna Pani/Szanowny Panie, jeśli chodzi o kwestię zarobków – są one uzależnione m.in. od stanowiska, doświadczenia oraz kompetencji. Wszystkie rekrutacje prowadzimy starając się zachować jak najwyższe standardy. Jeśli nie otrzymał Pan/Pani informacji dotychczas, być może rekrutacja nie została jeszcze zakończona. W celu wyjaśnienia niejasności zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Personalnym tel. (81) 74 88 214, rekrutacja@herbapol.com.pl. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia na dalszej ścieżce zawodowej

szukam

Dzień dobry, na jakich działach pracują kobiety w Herbapolu, na magazyniera też przyjmą bez uprawnień?

Przedstawiciel Handlowy

Zatrudniają rodziny i znajomych.

Nadajesz się jak należysz do ww grona.

Szukający pracy

Jak wyglądają zarobki na stanowisku magazynier?

były i obecny
@Szukający pracy

Marnie.

Zabrali dodatek za absencję 100 zł i obiecują że będzie podwyżka w czerwcu pewnie o ta 100 zł co zabrali czyli nic się nie zmieni. Zarobki zbliżone do najniższej krajowej na produkcji bo w biurze zapewne więcej bo tam osób przybywa

Kiki

Ja nie rozumiem pracy w tym zakładzie jedni tylko patrzą żeby zmiana zleciała bo ręce bolą i są zmęczeni, a inni tylko patrzą żeby brać dodatkowe dni i nadgodziny. Może za lekką pracę mają bo biedy u nich nie ma. Może czas to zweryfikować Panie dyrektorze.

Lolo
@Kiki

Bo niektórzy coś potrafią zrobić i muszą nadrabiać za tych którym się tylko wydaje że coś potrafią i są nie do zastąpienia tylko co do jakiejś rozkładają ręce idola modlitwy

Kiki
@Lolo

Zapraszam na Astora albo na odbiór z IMY zobaczymy wtedy co nadrobisz.

Lolo
@Kiki

Nikt wam nie zabrania szkolić się na innych maszynach, macie dodatkowe osoby więc tak źle nie jest

Koko
@Lolo

Zapamiętaj jedną rzecz sam operator nic nie zrobi.

CEO
@Lolo

Czy wy jesteście małymi dziećmi? Przecież wynik zależy od każdego z Was. Nie możecie tego zrozumieć? Brak towaru brak produkcji. Brak sprawniej maszyny brak produkcji. Brak nadzoru z laboratorium też brak produkcji. Brak certyfikatów też brak produkcji nikt tego nie kupi. Brak operatora maszyna stoi też brak produkcji. Brak osoby do odbioru też brak produkcji. Brak osoby do wywożenia tego co zawaliło ekspedycje też nic nie zrobicie brak miejsca też koniec produkcji. Można tak pisać bez końca to jeszcze trzeba sprzedać i wsiąść za to pieniądze i wam zapłacić. Każdy jest potrzebny tylko niektórzy rzeczywiście są mniej doceniani. Ciężko to zrozumieć? Trzeba współpracować tylko niech dyrektorzy i kierownicy doceniają każdego pracownika a nie tylko jedną grupę. Obiecuję zająć się tym. Pozdrawiam wszystkich pracowników pracujących w tych ciężkich czasach.

Abcde
@Lolo

Herbaty, które są przenoszone w tonach na astorze same się na paletach nie ustawiają. Normy i wydajność swoją drogą ale popatrzcie jak ciężko mają niektórzy pracownicy, których nikt nie doceni. Zdrowia nikt im nie odda

Jacek

Herbapol ma aktualną ofertę pracy dla magazyniera. Na tym stanowisku trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy kurs można zrobić już w trakcie zatrudnienia? Jak często pracodawca wysyła pracowników na szkolenia branżowe?

Przedstawicie Handlowy

Witam , jest w mojej okolicy oferta pracy na Przedstawiciel Handlowy stad moje pytanie do osób które pracowały bądź pracują , jakie wynagrodzenie miesięcznie? , jaki samochód? Jakie są plany do realizacji czy możliwe czy nie do zrealizowania ,dużo zadań? godziny pracy e wizyt ? Proszę o odpowiedz zastanawiam się nad ta firma .pozdrawiam

Maspex

Witam. Proszę o opinie jakie warunki dostaje pH(podstawa,jaka premia możliwa, czy cele są do zrobienia) i ogólnie jak warunki w firmie

PH
@Maspex

Podstawa 7000 brutto premią 300 procent podstawy co miesiąc . Plany do zrobienia . Polecam

Jaroko
@PH

Ahahhah tyle to kiero na ziołach nie ma hahahaha ale dobry żart kadry nieźle słodzą

Kowit

Witam.pojawilo się ogłoszenie na PH w mojej okolicy. Pytanie jaką podstawę dają, jaka premia możliwa do zrobienia, czy cele są do ogarnięcia czy z kosmosu

aplikantka

Proszę o informacje na temat pracy na stanowisku PH. Z jakimi klientami się pracuje-duzi czy mali typu sklepyteż?Jakie zarobki? Czy premia jest realna do wyrobienia czy raczej z kosmosu? Ile można zarobić realnie na miesiąc? Jakie narzędzia pracy np samochód-przyzwoity czy trzęsidupka? Jakie duże regiony? Województwo czy więcej? Jak przełożeni-spoko ludzie czy raczej ostro piłują? Będę wdzięczna za wszystkie cenne wskazówki.

Aplikant
@aplikantka

Odwiedzasz małe i duże sklepy, zależy co masz na terenie. Obszary są duże, często 100km do najdalszego klienta. Zarobki 2600 podstawy plus premia co dwa miesiące możliwa do zarobienia drugie tyle. Targety ciężkie do zrobienia. Samochody stare toyoty Yaris. Co do przełożonych - jak trafisz.

Alaala

Na tym wydziale to są same śpiochy.

Coco
@Alaala

Ja spadam stąd wszyscy powinni spać. Premii nie było dodatki pozabierali stawki prawie najniższa krajowa i do tego wykorzystują ludzi, zdecydowanie nie polecam pracy tutaj. Nawet podczas pandemii 15 minut między zmianami zrobili gdzie wszyscy i tak się widzą. Brawo karma wróci. Dobranoc.

Vanseller

Witam ma ktoś informacje na temat projektu vanselingu ? Jakie zarobki ?

Benek

@Kriss Z pewnością warto zweryfikować stawki na tym samym stanowisku ale należy sprawdzić również wydajność i jakość pracy.

@Benek

Zgodzę się z Tobą ale trzeba brać pod uwagę całą linię i jakość wykonania, a nie jeden pędzi na zabicie rozwalając maszyny i puszcza buble, a drugi zostaje z zepsutą maszyną na kilka godzin. I jeszcze jedno operator sam nic nie zrobi bez osób co odbierają to wszystko i dostarczają towar, a właśnie te osoby najciężej pracują i najmniej zarabiają.

@Benek

Brawo dla moderatorów usuwacie niewygodne opinie powiadam Wam powstaną lepsze portale. ????

słodka cytryna

Proszę o pozostawienie tej opinii. Drodzy koledzy i koleżanki. Zauważyłem (tak mężczyzna) że między wieloma pracownikami panuje zgrzyt i nienawiść. Nie tak drodzy pracownicy powinna wglądać współpraca między ludźmi. Nie tak powinna wyglądać zgrana ekipa. Powinniście sobie okazywać wzajemną pomoc a nie naśmiewać się z siebie na wzajem, oraz psioczyć na siebie po kątach. Pragnę wam zakomunikować że, jeden punkt waszej umowy o pracę z której musicie się wywiązywać, skoro jesteście operatorami to, OPERATORZY wzajemna pomoc i dzielenie się wiedzą z innymi pracownikami. To od nas pracowników zależy wygląd i atmosfera naszego miejsca pracy. Wydział ziół, to nasz drugi dom, bo w końcu można nazwać miejsce do którego przychodzi się codziennie na 3 zmiany w systemie czterobrygadowym drugim domem. Kiedy w końcu przestaniecie robić sobie na złość i pracować na przysłowiowy odpierxxL? Zaobserwowałem że większość osób, jest nie zgrana, nie lubi się, po prostu rzygają na swój widok tyczy to się pracowników , liderów ,mistrzów. Wiele osób robi sobie na złość, wpływa to na cały wydział ziół. Drodzy pracownicy wydziału ziół zacznijcie ze sobą rozmawiać, nie zaglądajcie nikomu w kieszeń, przestańcie żyć cudzym życiem, odrzućcie nienawiść i uprzedzenie do drugiej osoby, dajcie trochę ciepła od siebie. Przecież druga osoba (pracownik) was nie wykorzysta. Nie mówię tutaj o dawaniu ciepła innej osobie na wyższym szczeblu, bo to może być tak że dasz palec a za chwilę będziesz machać tylko łokciem... Stwórzmy sobie na wydziale drugi dom, do którego z chęcią będzie się chodziło każdego dnia. To my odpowiadamy za to co będzie działo się w naszym drugim domu. Z mojej strony to tyle. PS. Jeszcze słowo do wydziału utrzymania ruchu. Panowie dajcie więcej od siebie bo na prawdę chodzenie z rękoma w kieszeni po hali i podrywanie studentek lub pakowaczek nie wpłynie pozytywnie na pracę zakładu. Wiele osób na wydziale ziół ma ogromny potencjał ale na tą chwilę przy obecnej sytuacji normalnie ręce opadają. Z poważaniem wasza słodka cytryna.

@słodka cytryna

To przestańcie jedynych traktować gorzej a innych lepiej. Jeśli na tym samym stanowisku pracy w stawkach są różnice nawet ponad 1000zl to nie dziwcie się że ludzie się nie lubią. Każdy przychodzi do pracy zarobić pieniądze a nie dla zabawy.

@słodka cytryna

A czemu się dziwcie że tak jest jak praca na tym samym stanowisku jest różnie płatna. Może czas to zweryfikować? Dopóki tak będzie jeden drugiemu będzie robił na złość.

słodka cytryna
@Kriss

Każdy pracownik ma dobraną odpowiednią stawkę pod swoje kwalifikacje i umiejętności. Nie wiem co tutaj jest nie zrozumiałego drogi przyjacielu? Już nie długo będą porządki. Szykujcie się na dość duże zmiany. Pozdrawiam wasza słodka cytryna.

@słodka cytryna

To już wiem dlaczego kierownicy tak szybko się zmieniają, bo właśnie tak dobierają stawki do umiejętności drogi przyjacielu. Nie od umiejętności i kwalifikacji tylko od...... Nie mogę tu napisać bo mi post odrzucą. Każdy dobrze wie od czego jak pracuje w tej firmie. Jak maszyna jest sprawna to i małpa normę zrobi.

gorzko słona
@słodka cytryna

Dopiszę za Ciebie przyjacielu Stawka uzależniona jest od stażu znajomości z tym którego nazwiska nie wolno wymawiać -_-

HiHi12

Nie polecam pracy w tym miejscu czyli herbapol Lublin-Magazyn Poniatowa nie potrafią docenić pracownika zwalniają z umowy na stałe za brak postępów w pracy to jest (usunięte przez administratora).

Widziałem, że jest ogłoszenie na kierownika ds. produkcji. Czy polecacie to stanowisko? Czy jest sens aplikować bo waham się czy wysyłać dokumenty. Jak atmosfera na produkcji? Czy są jakieś problemy?

@Zainteresowany

Jak jesteś uczciwym i sprawiedliwym człowiekiem to aplikuj a jak takim jak wcześniej byli kierownicy to ........ Pozdrawiam.

Widziałem ogłoszenie do Was na kierownika ds. produkcji. Jak atmosfera w firmie? Czemu wcześniejszy kiero zrezygnował? Nie wiem czy jest sens składać dokumenty i przychodzić na rozmowe.

Aaaanonim...
@Zainteresowany

Płacą na czas. Są jakieś dodatki. Są mistrzowie i liderzy na wydziale. Spróbuj aplikować.

Nole

Czy w w firmie jest ochrona antymobbingowa?

Alabama
@Nole

Były 2 związki zawodowe i rada pracownicza które nic nie robiły, ja nie mam pojęcia kto tych ludzi wybierał. A teraz jak chcesz być zdrowy to omijaj szerokim łukiem ten zakład. Chyba że w biurze to składaj podanie tam mają czas na wszystko.

Nole
@Alabama

Pytałem bardziej o pracę pH. Aplikowałem, ale zrezygnowałem po zasięgnięciu opinii o przelożonej

Judyta
@Nole

A co z przełożonym .?

były i obecny
@Judyta

1. Przełożony ma zawsze rację. 2. Gdy przełożony nie ma racji patrz pkt. 1

Alfred Szmeldt

Trochę tu już pracuję. Praca jak każda - ma wady, zalety, ale wynagrodzenie na czas, da się dogadać z ludźmi. Jakieś dodatki co miesiąc są. Nie jest źle. Każdy może coś tam do narzekania znaleźć, ale w sumie... jak wszędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o "Herbapol - Lublin" S. A. - Lublin

• Jak się pracuje w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Herbapol - Lublin" S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Herbapol - Lublin" S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Herbapol - Lublin" S. A.?

Kandydaci do pracy w "Herbapol - Lublin" S. A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Herbapol - Lublin" S. A.