MEBLOHURT S.LALAK

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o MEBLOHURT S.LALAK

alicja 2009-07-27 21:59:16
Nikomu nie życzę i nie radzę iść do pracydoMe blohur tu-to[usunięte przez moderatora]
byly pracownik 2009-07-28 16:13:54
To kierat a w tym kieracie żądzi [usunięte przez moderatora] sam [usunięte przez moderatora] nie wie co dzieje się z jego firma i zalogą bo jest po za ludzmi zal to była kiedys fajna firma szkoda ze to początek upadku .........
Tragedia 2010-01-25 11:05:31
mógłbym tu dużo napisać , [usunięte przez moderatora] dokumentów ,[usunięte przez moderatora] zeznania , itd itd ...... ale nie napisze nic !!!! Tragedia nie polecam !!!
lem 2010-04-29 21:15:09
Super sklepik, extra załoga z Panią Halinką kierowniczką na czele.
Pracy trochę jest nie powiem ale nigdzie nikogo nie posadzą i nie będą płacić za siedzenie. Ale wszystko na luzie i na spokojnie.
proca 2010-12-16 19:50:54
Witam wszystkich. Szukam chętnych do złożenia pozwu zbiorowego przeciwko firmie Meblohurt Sp. z o.o. Chętnych proszę o kontatkt mailowy proca158@wp.pl
huta 2016-05-20 23:29:16
no widzisz, widać, że właścicielowi mało, chce więcej i więcej. Skoro dobrze działa w jednym kręgu, to czemu by nie próbować dalej swoich sił w biznesie. Podejrzewam, że współpraca z nim jest owocna. :)
Zostaw swoją opinię o MEBLOHURT S.LALAK - Ostrowiec Świętokrzyski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEBLOHURT S.LALAK