Opinie o Interprint Polska Sp. z o.o. w Ozorków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Interprint Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Interprint Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interprint Polska Sp. z o.o. w Ozorków

Tito

Na początku zaznaczam, że jestem obecnym pracownikiem tej firmy. Chciałbym wszystkich ostrzec przed tą firmą. Firmą zarządza banda osób zdegenerowanych, nieudaczników życiowych, nienadających się do pracy w innym miejscu i kurczowo trzymających się stanowisk! Moim zdaniem jeśli ktoś nie radzi sobie w życiu prywatnym nie powinien zarządzać firmą! A w tej firmie ilość osób np. po rozwodach jest zatrważająca! To jest przedziwne! Grupa osób tzw. gl trzymająca władzę nie jest w stanie zauważyć osób, które dają temu miejscu pozytywne relacje z pracownikami. Ponieważ albo jesteś im w pełni oddany i lojalny albo jesteś wykluczony, nie ważne jak pracujesz, co robisz i jak jesteś postrzegany przez resztę pracowników. Więc albo jesteś ich lizakiem i za garść srebrników się sprzedajesz albo jesteś poza żłobem. Kliku degeneratów w ostatnim czasie odeszło (wnuczek i babcia) ale to tylko kropla w oceanie zepsucia tej firmy. Na spotkaniach w swoim gronie rozdzielają sobie premie, stworzyli nawet regulamin wynagradzania samych siebie! Mistrz ceremonii wszystko widzi i o wszystkim wie ale udaje, że tak nie jest ponieważ sam jest nieudacznikiem. A on najbardziej lubi i jest łasy na trzepot rzęs kobiet, które nie nadają się do normalnej pracy! Powszechne jest również posiadanie "biznesów" poza firmą i ich realizacja w ramach czasu pracy. Omijajcie szerokim łukiem to miejsce a jeśli macie wątpliwości to dwa razy się zastanówcie póki rynek daje możliwości na inne rozwiązanie! To miejsce niestety śmierdzi zepsuciem moralnym!

Czemu piszecie od razu, że jeśli już to należy szukać informacji gdzieś indziej? nie będą one po prostu dotyczyły już warunków pracy i dlatego? Swoją drogą takie ostrzeżenie padło a i tak pojawiali się chętni do pracy, wiec jak to z tym wszystkim jest? nie doszło przypadkiem do jakiejś poprawy? Jesteś na bieżąco?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Interprint Polska Sp. z o.o.?

Sylik
@Biała

Panie z HR są mało kompetentne, akurat szukałem pracy w Bhp i podejście do rekrutacji opiera się na cyferkach zawartych w cv. Panie tam nie ogarniają że maszyna 50m (podobno takie tam są) ma te same wymagania prawne co maszyna 5m długości. I należy skonstruować odpowiednie listy kontrolne bazując na normach prawnych i wewnętrznych regulacjach firmy. Jedynie co się dowiedziałem to że ostatnio zatrudnił jakąś nogę z bhp która się wzięła i wiadomo co na chodnik. Po przeczytaniu wpisów wolę bhp na zakładach produkujscych herbatę i przeciery owocowe. Przynajmniej ładnie pachnie.

Kinia Nowy wpis

Wczoraj dodana została oferta dla technologa i już pierwsze co rzuca się w oczy to jedyny punkt w „oferowanych” informujący o wynagrodzeniu dostosowanym do umiejętności i wiedzy. Ile może więc dostać mój partner mający ponad 3-letnie doświadczenie?

Czemu chcą tu ode mnie prawa jazdy jak będę kandydował na automatyka? W wymogach się to pojawiło w ofercie, która czytam ale o służbówce to już niczego nie widzę. jeśli już trzeba gdzieś wyruszyć to własnym?

123 Nowy wpis

Nie chodzi Po prostu o to że automatyk pracuje od poniedziałku do piątku ale w weekendy ma dyżury więc musi dojechać swoim autem ale jeżeli są jakieś wyjazdy do innego zakładu albo na jakieś targi czy coś to są auta służbowe

Opiszcie produkcje szerzej. ktoś pytał o przyczyny odejść, mnie natomiast interesuje powód tego, dla którego pracownicy przychodzą tu do pracy. co w praktyce zachęca i dlaczego warto przyjść? Kiedyś pisano, że nie ma tu żadnych szans na rozwój, czy to stale się utrzymuje?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Interprint Polska Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Młodszy Specjalista ds. BHP ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Co to znaczy, że jest cos na rzeczy skoro szukają? :D nie wiem jak odczytywać te odpowiedź na jedno z pytań tu we wpisach. To pozytywna czy raczej negatywa sugestia? I jeśli już o aplikowaniu mowa to polecacie może produkcje? Na nią szukają i piszą, że płacą do 6,000 zł, to już kwota na kolejny rok?

Cześć, co to znaczy, że jest dobrze? :D z tydzień temu właśnie oferta na nią wygasła i zastanawiam się czy jeszcze wróci? Co jaki okres czasu ludzie decydują się na ewentualne odejścia i co wtedy stanowi przyczynę?

XM

Creative Center - na tej stronie masz oferty pracy

Czy o automatyku ktoś tez by cos napisał? widzę teraz po jednym komentarzu, że chyba jedna osoba zrezygnowała z rekrutacji na speca od BHP? Czy jest tu takie ktoś kto brał udział w naborach na moja ofertę? tu akurat piszą o szukaniu kogoś od zaraz. Dlaczego? i czy na rozmowie podadzą już widełki skoro w ofercie ich nie ma?

Biała

Po raz kolejny ktos się pyta od kiedy jest Bhp i komentarze są kasowane, czy to jakaś tajemnica od kiedy jest BhP ? Bo wiadomo, ze cały poprzedni skład odszedł. Dziękuje.

@Biała

BHP jest cały czas. Po odejściu składu został on zastąpiony przez inne osoby.

Sylik
@Biała

Czy jest możliwość pracy w Interprint Polska Sp. z o.o. na część etatu?

Paula

Czy prócz tego tematu bhp macie jeszcze jakieś zastrzeżenia co do warunków pracy? chce się upewnić, ponieważ mnie to interesuje zatrudnienie jako młodszy specjalista ds. kontrolingu i zastanawiam się jakie jeszcze warunki w tym przypadku mogłyby ewentualnie utrudniać pracę? jak szybko zgłaszane problemy są rozwiązywane?

Lilka

Tito

Nie polecam miejsca i pracy. Praca w szkodliwych warunkach nawet w biurach ogromny smród farb i lakierów wchodzacy z hali produkcyjnej. Zero szans na rozwoj. Przy rozmowach z szefem ciagle niedopowiedzenia brak komunikacji. Generalnie szkoda czasu na tę organizacje.

@Michał

Jest chociaż dodatek za pracę w takich warunkach jakiś? Z tym rozwojem to na początku jak sie przyjmowałeś to przedstawili ci taką możliwość? No szkoda w sumie, słyszałem o tej firmie od znajomego pozytywne rzeczy, a że szukam pracy to wpadłem tu poczytać czy serio jest ok. Teraz to nie wiem co robić z wysłaniem tu cv. A stawkę jak oceniasz?

Siwy

Jakie som warunki pracy i jaka pensja i czy można dorobić nadgodziny

Niebieski
@Siwy

Warunki są dobre. Nadgodziny można dorobić.

Alicja

Na jakim poziomie jest BHP w firmie?

BHP
@Alicja

Nie ma już BHP- wszyscy odeszli.

Blanka
@BHP

Coo, a dlaczego? Jakieś zwolnienia były czy ludzie sami odeszli? To jak teraz sytuacja wygląda?

Interprint Polska Sp. z o.o. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Automatyk w Ozorków. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Jest

Na warunki pracy i płacy. Przede wszystkim warunki pracy, przekroczenia norm środków rakotwórczych

@Jest

Faktycznie aż tak duże ryzyko jest związane z tymi środkami? Przytrafiło się tu już coś komuś w związku z tym?

Robin

Nie raz widziałem jak operator z urządzeniem do pomiaru celowo przytrzymywał rurkę nad zbiornikiem z lakierem a i tak pomiar był w normie. Żenada z tymi pomiarami, pozdrawiam zmianę C. (usunięte przez administratora)

Były
@Ewa

Ty normalna jesteś? Jak mogło się komuś oficjalnie coś przytrafić jak środowisko pracy jest w świetle pracodawcy wręcz sterylne i dobrze opłacone w instytucjach które to kontrolują. Poczytaj i nie zadawaj głupich pytań FORMALDEHYD!!!

Ziemniak

Wiec tak, jeśli chcecie miec tzw dobre karty IP, to trzeba codziennie mówić o tym, jak dużo pracy się ma. Bo jak się o tym nie mówi, tylko sie pracuje, tzn, ze pracy sie nie ma.

@Ziemniak

I tyle? To miałaby być cała filozofia? To w sumie nikt by tego nie sprawdzał w żaden sposób czy coś jeszcze pod tą radą ciekawego się kryje, żeby było skuteczne? Niektórym wierzą?

Mr. K

Pracowałem w tej firmie prawie cztery lata dawałem z siebie wszystko a na koniec zostałem bardzo niemile i brutalnie potraktowany. Jeżeli ktoś mnie zapyta czy warto tam pracować? odpowiem tak firma skutecznie uczy jak w przyszłości omijać takie prace. Czy żałuje? Może tylko że trwało to aż tak długo. Ip przekształcane zostaje na typowe corpo. Pani kierownik z działu QC wciągnęła swoją koleżankę na stanowisko HR i kolegę na stanowisko dyrektora aby skutecznie terroryzować, poniżać, stosować taktykę psychologiczną aby pracownicy popadali uczucie mniejszej wartości. Co mogę powiedzieć starającym się o pracę spróbować zawsze można. Osobą zatrudnionym w IP obudźcie się uwierzycie w siebie to tylko praca jest wiele innych ciekawych, rozwijających, lepiej płatnych. Ps. Nie dajcie się nabierać na teksty typu socjal, owoce, dofinansowania, karty co to ma być niby pomoc dla bezdomnych. Ludzie przychodzicie do pracy po to aby pracować i zarabiać pieniądze godne was i waszej pracy a nie za jabłko czy kartę na siłownię. Pozdrawiam w szczególności zmianę D i głowa do góry niech na was patrzą

Róż fiolet
@Mr. K

Piękne napisane. Dodam więcej, jeśli chcecie się utrzymać w tej firmie musicie w pracy codziennie piec Jabłecznik / po łódzku mówiąc szarlotkę i podniecać się świetnym przepisem w termomiksa na raty.

Czesław
@Róż fiolet

Pracujesz tam nadal? Rozumiem że atmosfera jest kiepska ale czy ktoś z pracowników próbował rozmawiać z przełożonymi i zwracał uwagę na ten problem?

Izabela
@Mr. K

Zastanawia mnie jak wygląda terroryzowanie, poniżanie i upadlanie pracowników w firmie. Nigdy się z czymś takim w poprzednich pracach nie spotkałam i przyznam, że nie potrafię sobie tego wyobrazić. Co robią - obrażają, obgadują, podkładają świnie? Nie ma możliwości obrony przed takimi ludźmi, trzeba rezygnować z pracy?

Róż fiolet
@Czesław

Na problem gotowania, smażenia oraz pieczenia w pracy ?

@Róż fiolet

A to jest ten cały problem?

Roz fiolet
@Ewa

O ile IP było by firma kulinarna to nie było by żadnego problemu, ale uwierz mi wchodząc do pracy i czując smażona jajecznicę lub pieczone ciasto to się po prostu odechciewa. Pozdrawiam

No dobra a jakieś inne już takie całkiem poważne problemy to tutaj obecnie występują? Coś ogólnie zmieniło się od nowego roku odnośnie warunków zatrudnienia czy firma raczej w miejscu stoi?

@Ewa

Firma raczej cofa się do tyłu. Ciągła rotacja nowych pracowników, słaba motywacja dla stałych. Dokładnie nowych obowiązków i spychanie reklamacji na najniższych. Zaczyna pojawiać się (usunięte przez administratora)

Zaczyna? A w czym miałby się tak właściwie przejawiać? Kto jest odpowiedzialny za zarządzanie tego typu relacjami i co musiałoby się stać, żeby była perspektywa na jakąś poprawę skoro twierdzisz, że się coś pogarsza?

Zostaw merytoryczną opinię o Interprint Polska Sp. z o.o. - Ozorków

• Jak się pracuje w Interprint Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Interprint Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interprint Polska Sp. z o.o.?

Interprint Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Adamówek 37 A
    95-035 Ozorków

Interprint Polska Sp. z o.o.