Opinie o Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa w Skoczów

aspirant

Może i sa kwiaty i łzy ale jak znowu cos. nie pójdzie nie tak,to znowu będa kwiaty i łzy,jedynie co jest złego w tej pracy to jedna pani G,tak zwana niby mistrz zmiany ,co nawet nie umie ciastek ustawić ,i pózno produkcja idzie,ale co my na to poradzimy,oby więciej takich ludzi w tym zakladzie przyjmować .

Taś Taś

Ja nie wiem kto pisze takie pochlebne komentarze w stronę tej firmy. :) chyba owi przełożeni. Fakt te złe opinie mnie nie dziwią ale pamiętajmy ze to co widzimy na produkcji to jedno a to co robią ludzie wyżej postawieni nie związani z produkcją w tych swych biurach to drugie . Skądś musi wypływać to całe(usunięte przez administratora)Na produkcji też takich super opinii nie ma, nie słyszałam żeby ktoś sobie chwalił. Ciężko jak nie starcza do pierwszego. Nie liczą się z ludźmi. Popieram pracownika i myślę ze nie trzeba tu się nic więcej zastanawiać.

o_0

A ja się dziwię, że kobiety z doświadczeniem i kilkuletnim stażem zarabiają grosze.(usunięte przez administratora)

aspirant

Kettnerze bardzo dobrze sie pracuje,wszystko jest ok,pani dyrektor,mistrz zmianowy super ludzie a co do @ pracownik,to ty nie umiesz sobie poradzic ze swoimi problemami i i tutaj mowic o kim innym ,popatrz sie na siebie

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Monter
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii w Skoczowie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Nieprawda ta Pani dalej pracuje.

ciasteczko

Praca jest fajna ,płaca mogłaby by być lepsza atmosfera(odkąd ta pani nie pracuje)znowu jest super, a przełożeni...każdemu takich życzyć!

To moja opinia i nie każdy się musi z nią zgadzać jeśli wam to pasuje, to ok nie zamierzam na nikim za to wieszać psów jak osoby powyżej! Tak już jest w Kettnerze ze do błędu nikt się nie przyzna :P a co dopiero jak się powie prawdę w oczy jakiemuś przełożonemu(na przykład PANI mistrz). Napisałem jak jest, po co mają sie zdarzać takie przypadki ze ludzie przychodzą na 1 dzeń do pracy, widzą co się tam dzieje i więcej już ich nie widać. Ale zgadzam się z jednym PAN mistrz jest super i aż mi go szkoda jak nie raz musi prostować różne dziwactwa po drugiej zmianie...

Fiołek

Popieram Abc,Pracowniku,wez sie ogarnij a potem wypowiadaj swoje opinie.Myślę,że problem tkwi w tobie.Praca super,Pani Dyrektor super,Mistrz zmianowy(Pan)super,atmosfera ok

Abc

Do Pracownika-Jeżeli ktoś ma problemy sam ze sobą ,trudno żeby ich nie miał z innymi.....Zastanów się .....

ANETA
@Abc

PISZESZ TAK BO PEWNIE WYMAGANIA MASZ WIELKIE. PRACUJĘ TAM I W ODRÓŻNIENIU OD KOREAŃCZYKÓW NIE JEST TAK ŹLE. ALE LUDZIE PO PROSTU NIE UMIEJĄ SIĘ DOSTOSOWAĆ . KAŻDY MA JAKIEŚ WADY./

Firma z problemami finansowymi. Płaca głodowa MAX to podstawa jedyny plus to że jest na czas wypłata. Cały ten kettner to raczej zabawa w firmę niż jakieś poważne przedsięwzięcie. Ludzi traktują przedmiotowo,[usunięte przez admina] na porządku dziennym. Bardzo niekompetentna kadra kierująca nie umiejąca zarządzać a przede wszystkim nie znająca się na swojej pracy, jeśli jest jakiś problem załatwia się go pyskiem i [usunięte przez admina] Kobiety na produkcji przez to tworzą bardzo nie miłą, wulgarną i wręcz patologiczną atmosferę pracy. Firma nie potrafi rozwinąć skrzydeł przez to od 3 lat. Zatrudnienie dodatkowych dyrektorów/managerów tylko komplikuje sprawy. Ogólnie nie polecam

kate1618

Składałam już 2 razy podanie do tej firmy niestety ciężko jest się tam dostać . Słyszałam bardzo dobre opinie o tej firmie od znajomych.

aspirant

Witam,Firma bardzo dobra,,dobrze sie pracuje,dyrekcja bardzo miła i fajna,Pozdrawiam

olaa

Może mi ktos podac opinie o tej firmie?jak sie tam zarabia?

zainteresowany

Co sądzicie o firmie za Koam produkującej ciasteczka?

Zostaw merytoryczną opinię o Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa - Skoczów

• Jak się pracuje w Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa
2.2/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Górecka 63A
    43-430 Skoczów