Opinie o Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa w Skoczów

Krystian Nowy wpis

Niech będzie pochwalony. Ostatnio przeprowadzaliśmy się z drugiego końca Polski i szukam pracy, dlatego prześwietlam oceny firm. Liczę, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Skoczowa. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa? Czy firma dba o pracowników? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Pozdrawiam Krystian

Anna Nowy wpis
@Krystian

Czołem Krystianie. Zarobki są dobre ale benefitów raczej mało. Jeśli idzie o obiady w pracy to doradzam firmę Frigo Logistics z Czeladzi. Zatrudnieni (wiem to od chłopaka bo tam pracuje) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To dość wygodne rozwiązanie, szczególnie jeśli idzie o reklamacje, które załatwia się od ręki. Pozdrawiam. Anna.

Czy firma Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Były pracownik Nowy wpis

Z czego to ja wiem to już jej nie ma w Skoczowie

Są na forum jacyś pracownicy firmy Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa? Jakie zalety wymienicie pracodawcy?

Ciastowy

Witam,byłem pracownikiem tej firmy,praca dobra,pracodawca dobry,kierownictwo na hali też bardzo fajne,szkoda że tego zakładu już nie ma,że tak się stało.Naprawdę z fajnymi ludźmi pracowałem.Adam,Daniel,fajni ludzie,nie które dziewczyny trez były fajne,chłopacy co wrzucali ciasto do dozownika też bardzo fajni,Gabrysia,Sławek,Hela,Gabi,Pani Iwona,Kasia,Pań Leszek, Pani Ania zajefajni ludzie,mechanicy też chłopy spoko,sprzątaczki też fajne babki były.Szkoda naprawdę tego zakładu.

Hanna

@lulik firma nadal istnieje, co można sprawdzić w internecie. Czy Ty pracowałeś może w Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa? Jakie masz doświadczenia związane z tą firmą? Każda informacja jest istotna dla osób nowo zatrudniających się w firmie.

xyz
@Hanna

Firma jest w stanie likwidacji, co można sprawdzić w KRS i nie zatrudnia już nikogo.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Audyt / Audytor w banku
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Monter
HR SIGMA Sp. z o.o.
Hanna

A jakie benefity zapewnia Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa swoim pracownikom?

lulik

po 1 żadne po 2 ta firma już nie istnieje

lulik

po 1 żadne po 2 ta firma już nie istnieje

a jak

Atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach @amore, bo zobacz, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie u nich.

ty wiesz

Do koko: było trzeba złożyc CV na firme a nie do agencji,.Towiadomoze ludzie z agencji sa tylko poto zeby posprzątac,pozamiatac ipodaj to ,podaj tam to,proste.

ty wiesz

do koko: istotnie ty nie szanowałeś pracy,jeśli cię wywalili,jak by byłeś pracownikiem dobrym i na dobrym stanowisku ,to by cie szanowali ,a co do dyrektorow to sa bardzo mili i dobrzy,Poprostu podpadles i miales pecha ;-)

koko
@ty wiesz

Tak, zwłaszcza że przed świętami wszystkich z agencji wywalili i nie przedłużyli umów, zostali ludzie bez wypłaty na nowy rok, rzeczywiście bardzo dobrzy.

koko

Dyrektorzy nie szanują pracowników w ogóle. Wykorzystać i wywalić.

a rysiek to kto ten super mechanik z którego sie wszyscy smiejom... stary kawaler co za młodymi dupami goni??????

pracownica

A ja polecam pracę w Kettnerze fakt faktem płaca nie jest adekwatna do wykonywanym czynności ale to polska nie oczekujmy zbyt wiele ludzie tam są świetni mili uprzejmi złego slowa nie usłyszałam ale ciezko jest tam znalezc prace na stale

on wie

Witam,na początku wspomnę o złej organizacji pracy produkcyjnej w tej firmie,co 5 minut zmieniają decyzje co ,gdzie i kiedy.Dziewczyny na taśmach już nie wyrabiają z pracy z nadgodzinami ,pracują od poniedziałku do piątku po 10 godzin i soboty,czasami jest tak ze trzeba przyjśc do pracy w niedziele,bo jak jakas kobieta odmówi pracy w sobotę,to zaraz jest regółka wyuczona na pamieć ,, TO PROSZĘ IŚĆ DO KADR PO WYPOWIEDZENIE ''.Chlopaki maja czasami tez dość tej pracy nadgodzinami od poniedziałku do piątku i soboty za najniszcza krajową,a jesli chcemy rozmowy z prezesem albo z szanownym panem dyrektorem w sprawie podwyżek i innych spraw to nagle mu się przypomnialo ze ma dużo pracy i nie ma czasu>nawet klima nie dziala tak jak jma dzialac ,ostatniobyło na hali prawie 30 stopni ,kobiety aż słabły ze zmeczenia..Poprostu nie dbaja o ludzi,

Jacek

hej chciałabym się dowiedzieć jaka panuje atmosfera w pracy? jakie jest kierownictwo i w jakim systemie się pracuje?

on wie

jak umiec piec to isc do piekarni albo przyjmij sie do tej pracy,moze akurat ci sie uda,będziesz zapieprzać na każdym stanowisku pracy,każdy teaz pracuje na stanowisku ,nawet Majstrowie ,kleja pudla i na palety ukladają

on wie

do Janek : - zawsze można spróbować .

Herr Flick

Witaj przepłacony krecie! W normalnym kraju za pensję 1200 zł kupiłbyś spokojnie 4 tony węgla i jeszcze by zostało spokojnie na buty. Niestety nie u nas bo takie nieroby jak Ty biorą za friko akcje JSW a potem je sprzedają za bezcen. Wielu jełopów podpisało umowę sprzedaży swoich akcji z kilkoma podmiotami. Teraz im źle bo mądrale myśleli że wszyscy sa głupsi niż Wy. A tu klops. NIe da sie sprzedać jednej akcji 3 osobom- beksa lale muszą płacić odszkodowania. Przede wszystkim dlatego pracownikom Kettner nie starcza na buty bo Wy macie 13, 14, Barbórkę, flapsy i inne przywileje a zysków ni ma. Kto Wam płaci te 13, 14, etc?? Ano pracownicy m.in. Kettner samolubie. Mi znane są tylko cztery kopalnie (Marcel, Bogdanka, Ziemowit, Silesia), które przynoszą zyski a reszta to relikty przeszłości, z których powinni już dawno zrobić muzea. Mógłbyś oprowadzać wycieczki - wtedy byś wypracował jakikolwiek zysk.Co najgorsze to pracownicy tych 4 kopalni muszą pracować na resztę nierobów tak jak Ty Szanowny Krtku. Totalnie nie pozdrawiam- roboty się chyć.

Boski Alwaro

No właśnie zarabiają tyle że nie stać je nawet na kurtkę czy buty na ZIME ty heretyku! Zastanów się co piszesz chłopczyku. W tym kettnerze to macie naprawdę niewyparzone usta :) Gdyby nie górnicy... na bosaka

Herr Flick

Szanowny Górniku, zatruwający życie wszystkim normalnie pracującym na etacie. Flapsa to se może wylać na ten pusty kopalniany łeb. Pragnę Ci przypomnieć, że dzięki takim jak Ty cwaniaczkom musimy płacić za węgiel tyle kasy. Wiesz ile tego węgla może sobie kupić kobieta pracująca w Kettner? I jeszcze masz czelność oburzać się że kupujemy węgiel z Kolumbii bo jest tańszy? Ty po prostu chcesz żeby wszystkim było gorzej niż Tobie. Mam nadzieję, że jak najszybciej zamkną Wam te kopalnie! Dla Twojej informacji- Są budowane 2 elektrownie atomowe i 1 elektrownia fuzyjna. To zupełnie wystarczy żeby Polska miała dostęp do taniej energii. Będziesz mógł się nażreć tego swojego węgla ile chcesz. Potem może przyjdziesz żebrać o pracę w Kettner. Przez Ciebie akcje JSW tak spadły a Wy macie na tyle tupetu, żeby mówić, że to nie Wasza wina. Dostaliście coś za darmo a teraz sprzedajecie więc nie dziwcie się że kurs poleciał na łeb na szyję. NIe pozdrawiam

Boski Alwaro-widzę,że metan działa

Boski Alwaro

Herr Flick ty masz mentalność biedaka! Takim podejściem nigdy nic nie osiągniesz w życiu. Ja pracuję na kopalni a do Skoczowa to jeżdże tylko po tanie yhhmm kobiety. W tym miesiącu za same flapsy zabawię się z pewnie twoją....

Zostaw merytoryczną opinię o Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa - Skoczów

• Jak się pracuje w Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa