Opinie o Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa w Skoczów

melon

od 2 lat raczej nic sie tam nie zmieniło, czyste obietnice. Co z tego że ludzie zdobywają doświadczenie skoro nie są doceniani, np. finansowo. Co konkretniejszy pracownik będzie stamtąd uciekał

mycha
@melon

A czy obecnie są przyjecia

Max

Na początek pewnie umowa zlecenie a po tem minimum krajowe bez perspektyw na więcej. Płaca nie adekwatna do wkładu pracy więc to bardziej dla satysfakcji niż zarobków polecam.

Max

Nie ma żadnego socjalu. Pracownik jest traktowany nie jako osoba a jako rzecz. Można pomarzyć o wyprawkach, wczasach pod gruszą, 13nastakch, 14nastkach, zajączkach, karpiowych i innych. O premii też! Co więcej profil i myślenie w tej firmie przewiduje że NIGDY tam żadnych świadczeń nie będzie. Nie pytajcie w koło o to samo. Wszyscy tam zarabiają podstawę jedynie ciastowi około 1500-1600 na rękę i podobnie na magazynie ale to TYLKO WYBRAŃCY pojedyncze osoby, nie wszyscy reszta podstawy. Mechnicy i utrzymanie ruchu młody chyba 1500 a starzy od 1800 do góry. Brygadzistki na produkcji mają dodatkowo 200 i więcej złoty.

ona wie

Czasami jak sie patrzy na niektóre gęby w zakładzie,G.W,M.Sz,G.B to sie czasami nie chce do pracy iśc,Ale to juz nie ługo ,przyjdzie czas na te osoby.Niby narzekają na wszystko ,a (usunięte przez administratora) kazda ososbe za placami.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Monter
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii w Skoczowie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
patrzę z boku

tak, ale owa mistrzyni jak i wszystkie osoby na stanowiskach rządzących powinny dawać przykład swoim podwładnym

ona wie

Masakra z niektórymi ludzmi w tym zakładzie,pani dyrektor powinna zabrać się za wszystko i pozwalniać nie które osoby ,nie powiem których,które obrażaja ludzi i plotkuja zaraz za plecami mistrzyni oraz myślą ze mogą wszystko.

ella

@gocha: brak premii, również świątecznych, kilka opakowań ciastek może dostaniesz i to wszystko.

kicia

A o ktora brygadzistke chodzi?

emcia

Witam zarozumialców którzy wypowiadają się na temat firmy. Jest praca dobra ,ludzie ok.,a ze romanse to dobrze widać ze ludzie potrafią rozmawiać z sobą i miło na to popatrzeć ,ktoś po prostu jest zazdrosny.Płaca najniższa ale na więcej trzeba zapracować,nikt na siłę nie trzyma w firmie.Mam porównanie z innych zakładów pracy podejście do ludzi i do płac uwierzcie nie jest kolorowo,trzeba nabić nadgodzin aby godną pensje dostać.Więc nie wypisujcie bzdur

katowice

Prosze uwazac na brigadzistke (usunięte przez administratora) bo ma swoich konfidentow.

aspirant

tak,musi się znalezć taki jeden co jej powie żeby zadbała o siebie ,bo troche nie miło pachnie.Romanse są, płaca najniższa krajowa ale przynajmniej nadgodziny wypłacają .

Skoczów

Fakt , faktem romanse są ! Płaca najniższa krajowa też fakt ! Ale co zrobić ! A pani G trzeba powiedzieć prosto w oczy , że faktycznie poci się niesamowicie i zapach nie jest przyjemny to też fakt'

aspirant

W ketnerze jest miła atmosfera i sie bardzo dobrze pracuje,.Płaca jest jaka jest ale dobre i to .

aspirant

do skoczow:kto pracuje to wie jak jest,jednym to przeszkadza a drugim nie,zresztą niech kazdy patrzy na ciebie.

Ola

No tak nie których widzę prawda w oczy kole. Nie na co gadać bo kto z bądź rozmawiał ten wie. Poczyta sobie. Płacą najniższa jaką można dostać i nie na co liczyć na więcej.

aspirant

do Skoczów; człowieku jak nie wiesz jak sie pracuje to nie gadaj,a przerób chociaż 8 godzin z taka jedna panią ,która bardzo ładnie pachnie ,to bedziesz ja omijał wielkim łukiem.Niby zwykły zakład produkcyjny,a romanse na kazdym rogu,od mechaników po pracownice z produkcji,po facetów od wkładania ciasta po panie od czekolady.Szybkie znajomości pracownika z pania dyrektor.Totalny małpi gaj.

Skoczów

Do tych wszystkich malkontentów - człowieku nikt na siłę nie zmusza Cię do pracy !!! Jak Ci nie pasuje to się zwolnij i poszukaj lepszej pracy - nic prostszego i przestań pisać bzdury!

aspirant

Tak,zapach jest okropny ,jakby sie nie myła z tydzień,mydło drogie nie jest,.Ja nie wiem czypani dyrektor tego nie widzii nie czuje ?.

Czyścioszka

A najgorszy jest zapach unoszący się od pani mistrz. Bardzo ciężko się pracuje z osobą która nie dba o higienę. Takich mamy przełożonych.

Kwiatuszek

Oby więcej to wszyscy pójdziemy z torbami i coraz bliżej tego jest. Ja nie wiem czym Pani dyrektor zaimponowała Pani (usunięte przez administratora). Chyba tymi startami w surowcach i straconym czasie ludzi z produkcji bo czy stoimy czy robimy płacić trzeba.... jak by to do kupy zebrać spokojnie starczyło by na obiecywane dawno premie. Oprócz Pana Mistrza wszyscy przełożeni są siebie warci i Ci w biurach też.

Zostaw merytoryczną opinię o Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa - Skoczów

• Jak się pracuje w Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kettner Group sp z o.o. sp. komandytowa