Opinie o Over VDB w Lunteren

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Over VDB. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Over VDB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Over VDB w Lunteren

Van de Mik

Pilnie potrzebuję numeru do polskiego lub holenderskiego koordynatora VDB Bardzo pilne !!!! Najlepiej z okolic Epe

Masakra

Witam,agencja dno w domkach syf , picie , jaranie. Praca niereguralna malo godzin. W zakladach starsi traktuja cie jak wroga, i noe wazne jak pracujesz mozesz sie starac na 100% zawsze bedziesz gorszy. Odradzam!!!!!

Unikat
@Masakra

Oj "masakra" ciężki masz los. Pracuje u nich i jestem zadowolony. Trzeba przeczekać ten pierwszy najtrudniejszy czas. Praca poza granicami zawsze jest cięższa bo tęsknimy. Zarobki są spoko a ludzie czasami dokuczają innym bo to przecież konkurencja!!!

@Anonim

@ witam. Aktualnie lracuje w vdb i trafiłem tu przypadkowo bo czytałem opinie o innej firmie di której zamierzam przejść Ale do rzeczy Firma przedewszystkim wyplacalna pieniądze na czas i są to spore sumy. Warunki mieszkaniowe hmm kuchnia wyposażona od a do z a z czystością zależy na jaki domek traficie Co do pracy to właśnie dużo zależy na co jedziecie ale to i tak nie ma znaczenia bo po przyjeździe okazuje się ze iddziecie gdzie indziej to jest ich standardowe zagranie Praca na gruszkach i jajkach jest jedną z lepszych prac ponieważ są najlepiej płatne orazsą jednymi z lżejszych prac . Praca w de burtę również dobrze płatna Ale bardzo ciężka deszcz nie deszcz trzeba w polu pracować praca przy flakach chyba najgorsza haja może być smród syf i najmniej płatna na wieżowce 150 euro nie zarobicie w porównaniu na gruszkach na wiekowce z sobota ponad 250 na montazach dużo godzin co idzie lepsze wynagrodzenie ogólnie prac mają sporo tylko wszystko zależy od szczęścia gdzie się trafi z pracą jak i domkiem jabtrafilem z lokalizacją bardzo fajnie z pracą też nie najgorzej. Ludzie z biura są sympatyczni i potrafią zrozumiećze się nie chce gdzieś pracować tylko trzeba podać sensowny powód a nie bi nie chce... Zjezdzam z innych powodów ponieważ obiecali że będę mógł ściągnąć brata po jakimś czasie a jednak nie ma nadal takiej opcji . Pracowałem w gorszych agencjach Asa zapomniałem dodać w pokojach są tylko łóżka i metalowe szafki robocze

J

No ja wiem mniej więcej tyle, że te ogłoszenia są, zę są pakowania mięsa i że dzieje się to zagranicą, ogólnie jest mieszkanie tam jakieś i niezła pensja

Miki

Witam moze mi ktos napisac na temet pracy przez agencje VDB bo to mnie interesuje oferuja m.in. przy pakowaniu karmy dla psow...ktos cos na ten temat? z góry dziekuje za info..

Miki

doradca

osobiście nie polecam tej firmy ale jak ktoś się upar żeby tam jechać nie polecam tam nikomu szukania kolegów lub towarzystwa polecam również tani tel zero elktroniki numer do ambasady lub fundaci lastrada , nie wierzyć na slowo ludziom z biura nie nośić ze sobą dużej gotówki

doradca

Barnevels

Nie polecam, bylem w domku w 30 osob, sa 2 lazienki z prysznicami i 2 kible (barneveld-Thorbeckelan) domek spokojny ale przesada co do pracy to 2 godziny w 1 strone jazdy samochodem i 2 w druga... Placa po 3e/h jesli masz 18lat jesli wiecej to tez wielko ch*j. Jesli tam jedziesz to wez pieniadze na powrot wyplata 1 jest po 3tyg i dostajesz 20e bo wszystko ci odlicza na 2 tez i na 3 . czyli 1 normalna wypada ci po 6 tyg bo w 1 trzech nic nie dostajesz. Wyrzucaja ludzi z dnia na dzien i karza im opuscic mieszkanie byly przypadki ze kogos wyrzucili a ktos byl bez pieniedzy i dachu nad glowa. Nie Polecam !

Jędrek

Widzę że piszą osoby które pracowały przez tą agencję, A proszę powiedzcie mi czy wypłacają pieniądze wakacyjne i urlopowe? Chodzi mi o 8% i 10% od kwoty zarobionej brutto.

iuytrd
@Jędrek

ludzie (usunięte przez administratora) za durzo byscie chcieli wiedziec naj lepiej przyjechac przezyc i bydziecie wszystko wiedziec co innego agencja gada prze tel a co innego sie okazuje stawka jest wiekowa 8,80brutto na reke jest to 6,80 netto zalezy do jakiej pracy sie dostaniecie kazda praca jest płacona tygodniowo róznie ... co moge powiedz to tyle abyscie sie przygotowali bo zalezy na jaki domek hotel sie dostaniecie moze to byc na wsi daleko od sklepu albo blisko miasta jest.. wypłata wyglada tak pierwsze dwa tygodnie za frii a w 3 tygodniu masz wypłate za 1tydzien a dlaczego tak jest dlatego ze jak juz ktos napisał ze jak pujdziesz na urlop to bedziesz miał kase wypłacana jest mozliwosc dostania zaliczki po przepracowaniu 1 tygodnia zaliczka w kwocie 50euro .... potem macie to odtracone z wypłaty .. jezeli chodzi o przyjazd daja bilet kredytowany macie to odciagniete od wypłaty odciagaja tez za to ze wam pomogli załatwic nr iban i konto ,,, jezeli ktos posiada konto walutowe polskie pamietac aby podac swith i przed nr konta napisac pl..

paranoja

Jak on smial wogole bawic sie z dzieckiem a nie stac na bacznosc? W glowie sie nie miesci.

jakie warunki trzeba spelniac?

Kamil

Kiedy pani wyjeżdża ? Ja mam busa też tam na niedzielę

robi

to zmow rozaniec i jedz powodzenia.

bylem tam

dokladnie jak ERNEST napisal. Brak slów.

Ernest

Odradzam. Ściągają ludzi do pracy oferując pracę na piekarni, sortowaniu owoców itp a na miejscu przy podpisywaniu umowy dowiadujesz się, że trafiasz do "obozu pracy" BOR-u gdzie nie ma zachowanych żadnych zasad bezpieczeństwa (tylko czekać aż się jakaś tragedia tam wydarzy... ale biuro olewa wszystkie sygnały o nieprawidłowościach) a człowiek jest człowiekowi wilkiem... nie możesz tam liczyć na żadną pomoc od starszych pracowników a jedynie na krzyki i wyzwiska. Jeśli ktoś chce nabawić się kalectwa, nerwicy czy zaryzykować życie to polecam VDB. Mieszkania to jeden wielki syf, grzyb na ścianach. Alkoholizm i ćpanie to na porządku dziennym. Z dziewczyną zrezygnowałem po tygodniu. Odradzam zdecydowanie.

byłyBorowiec
@Ernest

Odradzam ! Brak możliwości przejścia na własny kwaterunek,za kojo kasują 110e tyg.Mieszkania to speluny,nie mają żadnych poważnych oraz rozwojowych firm.Praktycznie w większości małe rodzinne przedsiebiorstwa w których zastępują nas czarnoskurymi.

mmmmmm

jak chcecie mieć garba na plecach i niczego się nie dorobić to zapraszam do VDB.POSZUKAJCIE INNYCH NORMALNYCH BIUR PRACY .POZDRAWIAM

nick

Jak piszesz to pisz prawde, bo akurat maja system, ze jak sie nie pracuje to za domek sie nie placi. Ja nie znam nikogo z VDB, kto narzeka na godziny

Roberto

Zuzia. Albo nie maja wogole pracy jak tam zajezdzaja i siedza na domkach czekajac az sie trafi cos na rzezni pare razy w tygodniu.Kwatery po 30 osob jedna lazienka to maja nie wesolo jeden nie wyjdzie a juz drugi pewnie sie dobija do drzwi. Trzymaja ludzi ze wzgledu na oplaty za kwatere i dowoz do pracy to jest gwarantowane a godziny pracy juz niestety nie. na biora wiecej ludzi z polski bo w razie REZERWY zawsze kogos wezma i na tym zecz polega.

Zuzia

Witam chyba chlopaki z VDB sa tak za pracowani ze nawet nie maja czasu wejsc na forum zeby napisac o pracy w tej agencji. Jesli ktos jest na miejscu lub byl tam to prosila bym o jakies info ile tam sie zarabia , jak wygladaja kwatery? czy sa wyplacalni. Planuje wyjazd wlasnie tam z chlopakiem i nie wiem na co sie przygotowac-Jak tam jest? Jesli ktos moze mi pomoc to bede wdzieczna. Pa

Zostaw merytoryczną opinię o Over VDB - Lunteren

• Jak się pracuje w Over VDB?

Zobacz opinie na temat firmy Over VDB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Over VDB?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Over VDB?

Kandydaci do pracy w Over VDB napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Over VDB