SIG Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SIG Sp. z o.o.

praca w zam

Hej Na pracuj jest oferty pracy na spec. ds zamówień na śląsk. Czy ktoś może powiedzieć ile można wyciągnąć na rękę na tym stanowisku? Jak wygląda praca? Warto? Pozdr.

rozbawiony
@praca w zam

Tyle ile uda Ci się na tą rękę wyżebrać :)Jak to w tej firmie bywa

qwert

a na dolnym śląsku, każdy wie gdzie trzymają kilku nieudaczników PH i jest fajna atmosferka rodzinna bez premii i bez motywacji i bez podwyżek, za chwilę budowy się kończą i co dalej?, nie ma sensu się starać, taka jest prawda.robić tylko swoje 8 godzin. tu potrzebna jest prawdziwa rewolucja, ponieważ taki PH nic nie robi, jeździ furką za pieniądze SIG, ja proponuje im założyć gps i wtedy się wyda jak się starają PH i gdzie pozyskują klientów. Taki PH czy zrobi plan czy nie to go wali, a kierowcy i magazynierzy i inne osoby uzależnione od ich wyników nie dostają premii.Państwo w państwie , niech góra się tym zainteresuje.

Hanka

Oj przestań . Wyniki w L są a wymiana nieproduktywnych pH to norma, trzeba uczyć się od innych. Nie na zasadzie gorący ziemniak. A słyszałeś, że do L i K szukają koordynatorów ?

Noc

Znów pojawiło się sporo nieudaczników i "ofiar" systemu

doradca techniczny

ogłoszenie w portalu internetowym, wysłane cv, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z Dyrektorem Oddziału druga rozmowa z Dyrektorem Regionalnym również i zatrudnienie

pytania nie były trudne ponieważ znałem branżę budowlaną, głównie o firmy i ich produkty

justyna

Podobno niektórzy starzy wyjadacze/wyjadaczki "pracowali" na swoją bazę klientów kradnąc ją z poprzednich firm...

JJR
@justyna

Oj tam oj tam

Mala

W Sig PH ma takie same obowiązki jak DT tylko za mniejsza kasę . Żeby coś sprzedać trzeba mieć wiedzę i doświadczenie bez tego ani rusz . Tak , my starzy wyjadacze jak to ktoś określił cieżko pracowaliśmy na swoją bazę Klientów i niby czemu mielibyśmy sie nimi dzielić ? Wbrew temu co piszecie styczeń może był krotki ale owocny w sprzedaż i 100% wyniki . Jak ktoś wie co ma robić to to robi i premie na pasku widzi .

Fuks
@Mala

Ale PH mogą się zwolnić o DO są zwalniani

Kcin

Przestańcie sie nakręcać styczeń poprostu był słaby. Jeszcze luty pójdzie w buty i już wiosna. Nikogo nie bedą zwalniać bo nie ma ludzi do pracy a jak nie to AB(3)W

iza

Panie jacek, dobrze pan wisz, że PH przychodzi do SIGa z największym zapałem, chęcią do pracy i dostaje "śmietnik" a nie klientów...i jak ma robić na tym WYNIKI?? Klientów to mają starzy wyjadacze i też nie robią wyników.....i już dawno powinni wylecieć

bolek 2

zostają ci z brązowymi językami

Bolek

Najlepsi a może naj...podleglejsi. Kto w firmie poza czapą wdrożył swój projekt lub został wysłuchany

Kolego taki dzisiaj jest rynek w tej branży wiec zostają najlepsi

Ktosiek
@Adam

A może nie najlepsi tylko tacy co boją się odejść? Życzę powodzenia tym co dalej mają nadzieję...tylko na co? PS co to jest premia? Jakieś dziwne słowo na P.

Doświadczony

Kolego nie restrukturyzacja tylko optymalizacja . Dla tych naprawdę pracujących zostanie większy kawałek tortu a za tym i lepsze premie ,

Restrukturyzacja

W BB wypowiedzenia w L wypowiedzenia w K wypowiedzenia kolejna restrukturyzacja? Gdzie jeszcze zwolnienia piszcie . Może powinni zgłosić zwolnienia grupowe i płacić wyższe odprawy ?

rumcajs
@Restrukturyzacja

W oddziale L poszły wypowiedzenia dla niewygodnych pracowników, którzy nie zgadzali się z DO Smokiem i kier. magazynu, a część ludzi sama rzuciła papierami i to podobno jeszcze nie koniec, bo nikt nie chce pracować w takiej atmosferze i za coraz mniejsze pieniądze. DO zatrudnił sobie paru przydupasów z brązowymi językami i teraz robią, co chcą. A jakoś nikogo sensownego na te miejsca nie udało im się znaleźć. Co ktoś przyszedł na rozmowę na PH, to dziękował i wychodził.

przykrość

czyżby sypał się odział Bielsko Biała? Słychać że poleciało kilka wypowiedzeń

ciekawe

rafał napisałeś AB- Proponowali mi weksel żeby uzyskać jakikolwiek limit na termin. Za termin miałem płacić + 2% w cenach materiałów. Dodam że z płatnościami nigdy nie miałem problemów, przeważnie za gotówkę bez żadnych windykacji poślizgnięć itd.. Skoro płacisz gotówką to po co ci był limit w AB ??? TROSZKĘ JESTES NIESPÓJNY W ZEZNANIACH :)

ODPOWIEDŹ NA DAREK
@ciekawe

sig traci handlowców odchodzę do 3 w i bechcickiego nie chcą przychodzić nowi więc wymyśla różne stanowiska kosztorysant specjalista d s ofertowania a potem chce z wszystkich robić handlowców ale firma ok :)

klient

rafał chyba bud.. jak na klienta nieźle operujesz wewnętrznymi kodami oddziałów IMY /ZAW

Rafał- klient

Sig jak sig za dużo ludzi w zarządzie i centrali których wizje często nietrafne muszą udźwignąć i zarobić na nie pracownicy oddziałów (stale maleje ich ilość). Handlowcy jedynym narzędziem które mają do przekonania klientów to własne umiejętności i wiedza (jeżeli je posiadają) plus sieć oddziałów (która maleje z roku na rok). Jeżeli przychodzi konieczność walki ceną na własnym terenie to każdy udziałowiec np: PSB jest tańszy przez brak bonusów albo ich mały procent. AB Bechcicki się zbroi.... oby Warszawa zatrudniła lepszą ekipę niż w przypadku Zabrza (dyr. byłego oddziału SIG IMY/ZAW tak się odgrażał że zabierze wszystkich pracowników za sobą.. Proponował wielu ale bez skutku, zabrał dwie dziewczyny z rodziny które były przyzwyczajone do dostawania klientów po innych PH) - ekipa jest;) ale w 3wdb chłopaki którzy robili mu obrót (wartość dodaną) zasilili śląsk z sukcesami;) Co do samej polityki płatności na termin w AB- Proponowali mi weksel żeby uzyskać jakikolwiek limit na termin. Za termin miałem płacić + 2% w cenach materiałów. Dodam że z płatnościami nigdy nie miałem problemów, przeważnie za gotówkę bez żadnych windykacji poślizgnięć itd..

GOŚĆ
@Rafał- klient

Kto z Zawi IMY w w pracuje , a co do limitu , to po co był ci limit jak za gotówkę kupujesz tylko ? A jeżeli chodzi o Dyrektora IMY I ZAW, to pracowałem z nim kilka lat im złego słowa nie dam na niego powiedzieć.

Mała

Pracuję w SIG jako PH od 8 lat i jestem zadowolona . Firma jest stabilna , płaci na czas i socjal jest na dobrym poziomie . Premie bardzo przyzwoite . Minusem jest brak jasnej ścieżki awansu --> brak wytycznych jak awansować na DT czy SDT ... Najwyrazniej realizacja planów na poziomie ponad 100% nie jest wystarczającym kryterium a może co oczywiste DO nie chce awansów pracownikow bo i podstawa musi wtedy wzrosnąć a to przecież koszt oddziału . Mimo to polecam prace w SIG -u .

Kabaret

Chętnych kolego znajdziesz wielu ale zainteresowanych lepszymi warunkami , socjalem, stałym wynagrodzeniem(zasiłkiem) ale na to stać tylko p. Merkel a do pracy kogoś to ciężko . Zresztą na tym forum widać ilu jest "pracusiów"

opat

z 3W to tego dyrektora w Krakowie wyrzucili bo był słabiutki... i tak oto przeszedł do AB :-)

Anioł

Już niedługo rusza AB Warszawa i SiG pozamiatany

stróż
@Anioł

Jakie rusza , jakie rusza . Wystrzeliwuje: 14 handlowców plan 3,5 mln na handlowca po 6 miesiącach weryfikacja danych i na zimę ma zostać siedmiu-ośmiu najlepszych, którzy otrzymają do obrobienia klientów najsłabszych PH. A słabiaki to papiaki po jesiennym deszczu na zimę będą szukać rynny bo ktoś dziś do nich puścił oczko.

Spoko
@Anioł

Oj pozamiata, pozamiata byle tylko dobrze pod łóżkiem sprawdził ten cały Warszawski kurz bo od SiGu to niestety i 3W i AB mogą tylko się uczyć

Koleś
@Spoko

Przestań, uczyć się od SiGu ? Stary Regionalny właśnie z SiGu przeszedł do AB i teraz zrobimy rozpierduchę w tym waszym Warszawskim grajdole .

Koleś
@Spoko

A z 3W przeszedł do AB dyrektor w Krakowie uczyć to wy się powinniście ale od AB .

księgowy
@Koleś

Super super wszyscy do AB, ale czemuż to dostawcy o jakiejś kasie mówią, nieterminowych płatnościach, blokadach ? Idzie zima a towarku nima ?

Zostaw merytoryczną opinię o SIG Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w SIG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SIG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIG Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SIG Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIG Sp. z o.o.