Opinie o Grenkeleasing Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grenkeleasing Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grenkeleasing Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa sprzętu biurowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grenkeleasing Sp. z o.o. w Poznań

Lemon

Witam Wszystkich serdecznie, rozważam wysłanie aplikacji na stanowisko: Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży i Obsługi Umów. Czy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nastąpiły jakieś diametralne zmieny w Firmie Grenke (in plus)? Jak wygląda atmosfera pracy, postawa managementu, przedział zarobków, możliwości rozwoju w firmie. Pytam ponieważ ogłoszenie w serwisie Pracuj.pl jest rekomendowane jako "SUPER OFERTA" i zastanawiam się na ile jet to wynikowa dodatkowej opłaty a na ile zmian organizacyjnych w odniesieniu do wielu negatywnych opinii. Będę wdzięczny za pomoc i wskazówki jak wyżej. Pozddrawiam

Jola
@Lemon

Zamiast tracić czas i pisać tutaj warto złożyć aplikacje i pojawić się na rozmowie.

@Lemon

Za super ofertę się płaci i jest wyżej pozycjonowana.

Nutella
@Jola

Dokładnie!!!

Bardzo dobre opinie zbiera firma w internecie. Poza tym dobrze się pracuje więc polecam!!

Beata
@Marek

Na co można jeszcze realnie liczyć poza dobrą atmosferą pracy? Czy zarobki i perspektywy awansu też są tutaj możliwe? Firma szuka obecnie osoby do wsparcia sprzedaży: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-wsparcia-sprzedazy-i-obslugi-umow-poznan,oferta,7074304 miałeś bezpośrednie doświadczenia z tym działem?

Jola
@Beata

@Beata realnie można liczyć na rozwój w strukturach firmy. Firma jest w trakcie zmian, upraszaczania procesów - myślę, że warto aplikować jeśli tylko realnie będziesz dawać z siebie 100%. Żeby brać trzeba również dawać. Wiele osób pisząc negatywne opinie niestety zapomina o tym.

@Jola

@Jola ile by się nie dało zawsze będzie mało. Taka firma niby niemiecka, a zarządzana jak folwark :) Odradzam, chyba, że dla doświadczenia i docenienia wielu innych firm.

Staszek

We wrześniu zwalniali, może coś się zmieniło.

@Staszek

Tak zmieniło się teraz ludzie sami składają wypowiedzenia

Observer87

Bylem u nich na rozmowie w factoringu, robi dobre wrażenie i wiem z rynku, że ludzie z pracy zadowoleni. Z tego co wiem, firma ma biuro tylko w Poznaniu.

Nick Cave
@Observer87

Najprawdopodobniej to tylko wrażenie. Pracowałem dla nich kilka lat. Z czegoś trzeba żyć ale zawodowo to była strata czasu. Faktoring w Polsce jest już dojrzałym rynkiem. Tort dawno temu został podzielony. Znając politykę cenową tej firmy, raczej będzie to mikrofaktoring dla przedsiębiorców nieumiejących liczyć. Wchodzą z usługą jakąś dekadę za późno, a o swoim fantastycznym pomyśle nie informują nawet na oficjalnej stronie. Pewnie centrala w Niemcach nie dała zgody na aktualizację strony ;) Grunt że to się wszystko opłaca. No bo przecież tarcza podatkowa i takie tam...

GRENKE Faktoring Polska
@Nick Cave

Szanowny Panie, bardzo dziękuję za przemyślenia nt. GRENKE Faktoringu. Pozwoli Pan, że pokrótce odniosę się do tekstu. Zgodzę się z Panem, że faktoring jest rynkiem dojrzałym, niemniej jednak jest to jedyna część tekstu, która opiera się na faktach w kontekście faktoringu i oczywiście faktoringu GRENKE. Poniżej pozwolę sobie przedstawić fakty i udowodnić Panu oraz czytelnikom postów, że to co Pan pisze jest tylko i wyłącznie hipotezą, która opiera się na bardzo subiektywnych przemyśleniach, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością: 1. „Tort dawno temu został podzielony” – faktoring w Polsce jest produktem, który rozwija się niezwykle dynamicznie. Mówimy tutaj o wzroście 20-30 % rok do roku. 2. „GRENKE oferuje mikrofaktoring dla przedsiębiorców nieumiejących liczyć” – uprzejma prośba do Pana o bardziej precyzyjny research na nasz temat, jeśli chce Pan wyrażać tego typu opinie. GRENKE oferuje faktoring małym, średnim i dużym firmom. Faktoring GRENKE jest nie tylko narzędziem finansowym, ale także kompleksowym outsourcingiem zarządzania należnościami. Nasi Klienci to przedsiębiorstwa, które nie tylko potrafią dobrze liczyć, ale również osiągają obroty nawet na poziomie 200 – 300 milionów rocznie. Nie zapominamy również o naszych mniejszych klientach, których traktujemy na równi z większymi – Ci przedsiębiorcy również potrafią dobrze liczyć. Z naszej strony ułatwiamy obliczanie kosztów faktoringowych hołdując zasadom transparentności. Wszystkie opłaty GRENKE Faktoringu wymienione są na pierwszej stronie umowy i nie stosujemy ukrytej tabeli opłat. 3. „Wchodzą z usługą jakąś dekadę za późno” – GRENKE Faktoring rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie i odnosi pierwsze sukcesy. Wzrost rok do roku, kwartał do kwartału to ok. 30-40%. 4. „(…) o swoim fantastycznym pomyśle nie informują nawet na oficjalnej stronie” – wszystkie informacje na temat inicjacji GRENKE Faktoringu w Polsce były prezentowane na stronie GRENKE Faktoringu. Jeśli chodzi o opłacalność, to oczywiście funkcjonowanie każdego biznesu ściśle koreluje z jego rentownością, bo przecież taki jest cel. Mam nadzieję, że nie zarzuca Pan przedsiębiorstwom, że dążą to tego żeby być rentownym. Co do tarczy podatkowej, to stwierdzenie jest mało precyzyjne, także proszę o szersze tłumaczenie. Zapraszam do wypowiadania się na temat GRENKE Faktoringu na profilu GRENKE Faktoring (GC Faktoring Polska), który można znaleźć na gowork.pl. Oczywiście jeśli chciałby Pan porozmawiać na temat GRENKE Faktoringu zapraszam do kontaktu na service@grenkefaktoring.pl , myślę, że uda nam się znaleźć czas, żeby z Panem porozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości na nasz temat. Z pozdrowieniami GRENKE Faktoring Polska

Specjalista Ds. Prawnych

Zostałam zaproszona na rozmowę, przy czym po podaniu dyspozycyjności tj. Możliwości rozmowy w godzinach porannych lub po 15, zrezygnowano z zaproszenia na rozmowę. Potem jednak zdecydowano się ze mną spotkać. Rozmowa trwała 40 minut, zachwalano moje umiejętności oraz odpowiedzi na zadane pytania. Według rekruterek byłabym cennym pracownikiem. Obiecano odezwać się z zaproszeniem na kolejny etap, po czym nie otrzymałam żadnej wiadomości.

Pytania dot. Osobowości, pracy i umiejętności nabytych na studiach i podczas pracy.

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Grenkeleasing Sp. z o.o.?

Wicek

Aby szukały dalej.

Przyjaciel

Aby były sobą, były otwarte i szczere. Polecam zajrzeć na linkedin GL gdzie są informacje o bieżących ogłoszeniach pracy.

Paulina

@Wiktor Wszelkie informacje na temat rekrutacji w firmie Grenkeleasing możesz znaleźć na stronie internetowej firmy. Tutaj podaję Ci link - https://www.grenkeleasing.pl/pl/kariera.html Jeśli zdecydujesz się aplikować do firmy - daj, proszę, znać z jakim efektem. Powodzenia.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Ulka

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Warm

Pracowałem/am w tej firmie przez rok i żałuję strasznie. Ta firma to ciężkie średniowiecze. Ceny,jakie trzeba było oferować przy tak ogromnej konkurencji na rynku, były dla Klientów zawsze wielkim zaskoczeniem. Nie walczą o klienta, nie dbają o pracowników! A może by tak coś od siebie dać, zanim zacznie się wymagać? Miernota, bylejakosc, dziadostwo. Praca dla studentów i to studentów bogatych rodziców, bo chyba tylko ich na to stać. Każdy, każdemu słodko pierdzi do ucha, a za rogiem...

Paulina

@Potwór z bagien., wypowiadasz się z perspektywy pracownika? Twój komentarz jest bardzo ogólny i niewiele wnosi do dyskusji - czy mógłbyś napisać coś więcej? @Pracownik, po nicku wnoszę że jesteś zatrudniony w Grenkeleasing Sp. z o.o.. Jakie masz wrażenia co do pracy? Jak ogólnie oceniasz pracodawcę?

Potwór z bagien.

Znów firma szuka pracowników. Pewnie Ci byli oblatywacze nie robili 12 spotkań tygodniowo i postanowiono ich wymienić na nowych.

Leslie macie coś do zarzucenia to piszcie konkretnie. Takie hasła sąylko pod publikę!!!

Grenke = syf

Jeśli masz wroga chcesz mu wepchać (usunięte przez administratora) i mieć pewność że ta firma go wy@ebie. POLECAM GRENKE LEASING! Sprawdzone!

OGROMNY NEGATYW !!! NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM !!! PORAŻKA NA KAŻDYM KROKU !!! DRAMAT I CZARNA ROZPACZ !!! Jest wiele fantastycznych Polskich firm leasingowych z którymi współpracuje się bez żadnych kłopotów i problemów. Fakt , nie jestem wróżem ale...z takim podejściem do kontrahenta nie wróżę firmie grenke dłuższej egzystencji na Polskim rynku finansowym...

Grenke oszukuje klientów?
@anonymous

Mnie grenke też oszukało może pozew zbiorowy też odradzam!!!!!!

Paulina

Ale w takim razie sąd nie zweryfikował prawdziwości podpisu, o którym mówisz, że był sfałszowany? @byly klient możesz napisać na ten temat coś więcej? To dość osobliwa sytuacja, że rownież sąd przychylił się do stanowiska Grenkeleasing. Jak to tłumaczono?

Paulina

To rzeczywiście @TC, nie jest to w porządku. Może warto zareagować osobiście? Wszystkie dane Grenkeleasingu są w Internecie więc tutaj sprawa powinna już zostać rozpatrzona. Daj znać czy to pomogło, na pewno dobrze wiedzieć, jak firma zachowuje się w takich sytuacjach.

Paulina

@TC w próbowałaś kontaktować się z Grenkeleasing i wyjaśnić tę sytuacje? Może firma nie miała dokładnego obrazu tego, co się stało? Czy firma w jakikolwiek sposób to uzasadniła?

TC
@Paulina

Pisałam do firmy pismo, w którym wyjaśniałam moją sytuację. Nawet nikt nie odpisał.

TC

Nie mam o tej firmie dobrego zdania. Mój mąż wziął w leasing sprzęt fotograficzny. Kiedy umowa dobiegała końca zginął w wypadku samochodowym. Kilka dni po pogrzebie ktoś z przedstawicieli przyszedł pod dom, zapytał sąsiadów o męża i pojechał. Po pół roku moje pobory zostały zajęte przez komornika. Nawet nikt nie chciał ze mną rozmawiać, nikt mnie nie poinformował, że trzeba dopłacić ostatnia ratę w wysokości 500 zł. Komornik ściągnął mi 3500 zł. Mało tego, bo kilka dni temu dostałam jeszcze od jakichś ich prawników przedegzekucyjne wezwanie do zapłaty 240 zł tytułem kosztów (diabli wiedzą jakich). Tragedia i bezduszność.

Paulina

@hubertlodz zdecydowałeś się na udział w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego? Wielu osobom, które poszukują pracy w tych okolicach na pewno przyda się informacja, jak dokładniej naliczane są tutaj prowizje na tym stanowisku. Jeżeli możesz - daj znać, jak to działa.

hubertlodz

Jaki macie teren działania jako PH w tej firmie ? Jakie są samochody ?

Zostaw merytoryczną opinię o Grenkeleasing Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Grenkeleasing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grenkeleasing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grenkeleasing Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grenkeleasing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grenkeleasing Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grenkeleasing Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Abpa Antoniego Baraniaka 88
    61-131 Poznań