Opinie o Ecogis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ecogis Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ecogis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecogis Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy można liczyć w Ecogis Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Jakie są warunki zatrudnienia w Ecogis Sp. z o.o.?

jjrc Nowy wpis

Jakie są warunki? - goła pensja - brak kuchni, trzeba jeść przy komputerze - brak darmowej kawy, herbaty - brak multisporta

Piotrek Nowy wpis

Fajna atmosfera, dobra wakacyjna przygoda, idealna na nudę Covidową. Pieniądze w mojej opinii bardzo porządne. Szef zwraca pieniądze za paliwo.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Ecogis Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ola

Uciekaj, nie pytaj!!

Ola

Chyba że lubisz wolontariat

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ecogis Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy pracodawca Ecogis Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Romek albo Darek

Nie

NotSoEco

Z płatnością za wykonaną pracę jest tak, że 30 dni po zakończeniu projektu dopiero przelewają. Często zajmuje im to dłużej i niektórzy dostali pieniądze po bardzo długim czasie. Co do wykonywanej pracy to wymagała ona znajomości naprawdę obszernej instrukcji. Wszystko byłoby ok gdyby szkolenie było przeprowadzane rzetelnie, a nie ekspresem w półtorej godziny i późniejszych pretensji, że coś było wykonane błędnie. Sama atmosfera w biurze też była nieprzyjemna. Młodsza część zespołu była w porządku - wytłumaczyli i pomagali kiedy było trzeba, za to nie można powiedzieć tego samego o "pracownikach stałych" z dłuższym stażem, którzy potrafili być naprawdę nieprzyjemni. Szczyt osiągnął pan, który pomimo goniących terminów i nieprzyjemnego zachowania w stosunku do reszty pracowników był bardziej zaabsorbowany grą internetową. Osobiście polecam omijać szerokim łukiem.

Barbara
@NotSoEco

A co powiesz w kwestii samych warunków zatrudnienia w Ecogis? Jak z zarobkami za projekty? Można dobrze zarobić?

@Barbara

Za czasów kiedy tam pracowałem zatrudnienie było oferowane na umowę o dzieło z wypłatą po zakończeniu projektu, czyli niektórzy pracowali nawet rok bez wypłaty - co było zgodne z umową, którą podpisali i wiedzieli na co się piszą, bo wcześniej byli o tym informowani. Jak na taki projekt płacili klasycznie, nie można powiedzieć, że mało ale kokosy to też nie były - trochę powyżej pensji minimalnej.

Barbara
@NotSoEco

@NotSoEco, dzięki, że odpowiadasz, doceniam! To co piszesz wydaje mi się niestandardowe. Czy wchodziła w grę w trakcie projektu jakaś zaliczka a konto przyszłej płatności? Wiadomo, w życiu różnie bywa.

@Barbara

Zaliczka 100-200 zł w miesiącu maks. Przynajmniej w moim przypadku.

Adaś

@bylypracownik możesz coś więcej napisać o twoich przygodach z tą firmą?

Kontrole

Po ubiegłym roku aż dziw bierze że nikt nie piszę opini o firmie Pana(usunięte przez administratora) W skrócie firma jest średnio wypłacalna, w obecnym momencie wiele osób jeszcze nie dostało pieniędzy za pracę która została już w pełni rozliczona przez agencję. Ciągłe mydlenie oczu i ciepłe słówka - w tym firma jest najlepsza.

Dorota

@Wujek W jaki sposób wygląda to "wykorzystywanie"? Nie napisałeś niestety w swojej opinii żadnych szczegółów z tym związanych, więc Twoja wypowiedź na temat firmy Ecogis nie jest do końca wiarygodna. Dlatego chciałabym Cię prosić, abyś rozwinął ten temat. Sprawi to, że Twoja opinia będzie bardziej rzetelna.

Wujek

Niepoważni ludzie. Liczą tylko na wykorzystywanie naiwnych. Radzę trzymać sie od nich z daleka

Dorota

@oal Możesz proszę napisać z jakiego konkretnie powodu nie polecasz pracy w firmie Ecogis? Nie napisałeś nic merytorycznego. Z Twojej opinii nie można zbyt wiele wyciągnąć. Napisz proszę więcej informacji.

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie Ecogis Sp. z o.o.? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

oal

trzymaj sie od nich z daleka

Wacław

Dlaczego nikt nie pisze?

Nie ma dużo pisać - poszukaj innej pracy, serio. Nie warto tam marnować czasu i nerwów.

Aaa

Czy nadal jest tak samo z tym wynagrodzeniem ? Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna ? I jaka stawkę proponują na początku ?

nic sie nie zmieniło. jak bedziesz pracować w wakacje to kasa w marcu pewnie. poszukaj gdzies indziej roboty. nie warto. ja juz nie chce miec z nimi nic wspolnego. oszusci.

Mariola

Wie ktoś może czy coś się zmieniło w kwestii płacenia za pracę w wakacje na umowę o dzieło?

M

to co mamy powiedzieć my, którzy w dalszym ciągu czekają a kontakt z firmą? nikt nic nie wie, osób za to odpowiedzialnych nigdy nie ma, ewentualnie można usłyszeć że pieniądze będą niebawem - i tak od stycznia. kabaret

Ala

Pracowałam latem 2014r i w marcu otrzymałam pieniądze. Owszem, nie nastąpiło to zbyt szybko, ale wiedziałam, że tak może być. Co do obcinania kasy, to niestety obcinają za każdy błąd, ale o tym mówią przy podpisaniu umowy i jeśli ktoś rzetelnie pracuje to nie ma tych błędów zbyt dużo.

ECOGIS

i nie będzie

Zostaw merytoryczną opinię o Ecogis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ecogis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecogis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecogis Sp. z o.o.?

Ecogis Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Jan Sengera \"Cichego\" 3 lok. 21
    02-790 Warszawa