Opinie o Kozdryk Sp. z o.o. w Waplewo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kozdryk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kozdryk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kozdryk Sp. z o.o. w Waplewo

pedro Nowy wpis

firma ok ale prezesi malo wiedza co tam wyrabia kierownictwo jak gnebio ludzi powinni zato sie zabrac

adamoss Nowy wpis

Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka tak będzie w przypadku Jolanty Naszej gwiazdy krzyku...

justa Nowy wpis

Brunetka' popieram cie bo pewnie was tam pracuje najwiecej, raczej faceci nie daja sie zbytnio do zbiorów no moze jakies wyjatki sie zdarzają, ja sama chcialabym se tam dostac bo bylam juz na wyjazdach za granica na zbiorach

Albani Nowy wpis

Noo nie polecam trzymać się z daleka od tego zakładu. Nie szanują pracowników mają za nic . zarobki kiepskie!!!!! Tak na Psyche siadają charowac charowac dla nich najlepiej pracowników w (usunięte przez administratora) miec.... Braaaaak słów

Czy po rozmowie w Kozdryk Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing. Guzik płacą. Nie polecam tej firmy nikomu, chyba że ktoś lubi zachrzaniać charytatywnie ;)

Porazka

a najgorsze ze nikt sie tym nie interesuje by ludziom pracowalo sie z godnoscia... bo sama zaplata to ponizanie ... plus psychiczne dobijanie...

Ktos

ZBIGI nie upadniesz nizej bo juz jestes na dnie. Mam zal do Boga ze takie scierwo zyje.

ktos

CZŁOWIEKU TWOJ POZIOM INTELIGENCJI SIEGA 0.....NIE OCENIA SIE KAŻDEJ TAM KOBIETY PRACUJACEJ ...PRACUJE TAM I NIE POZWOLE SIE TAK OBRAZAC ANI INNYCH KOBIET KTÓRE NIC ZLEGO NIE ZROBILY A TY URAZASZ ICH DUME....ZASTANOW SIE CO NAPISALES ...TO JUZ WYKROCZENIE JEST NA WIEKSZA SKALE...

ZBIGI

nie PRACOWAŁEM NIGDY,w tej firmie (nie zeszmace sie i nie upadnę tak nisko nigdy), ale poznałem kilka osób -tam pracujących .... cóż - jeśli panie nie mogą już nawet znaleźć zatrudnienia na porzeczkowej nawet- to idą tam :) licho stoi firma -która zatrudnia -taak wybrakowany personel... puszczające sie na prawo i lewo za każdym rogiem mężatki-tam to już standard-zero przyzwoitości i przyzwolenie ogólne -po wszystkich OKOLICZNYCH wiochach -KOMPLETNE DNO- JAKI PAN TAKI KRAM, JAKA PRACA TAKA KOBIETA.... DNO

łoszusty

brak szacunku wobec pracownikow, zarobki minimalne wymagania duze,nadgodziny za ktore zaplaty nie ma,radze unikac ta firme .pozdrawiam

pablo

witam nie polecam najgorszemu wrogowi tam pracowac,gdyz oszukują ludzi na kazdym kroku,świątek piątek i niedziela trzeba tyrac po 11 godzic ,szefowa pani Jolanta nie ma szacunku dla kobiet potrafi dobrze zeszmacić ludzi,nie polecam suchy chleb bede jeść a nie wruce do kozdryka

pendolino ad2

to prawda wyzysk ludzi, najlepiej pracować cały miesiąc łacznie z niedzielami żeby wyciągnąc trochę pieniedzy na życie.nie polecam

pendolino

ta firma wyzyskuje ludzi karza (usunięte przez administratora) jak roboty ,zarobki marne ,a o urlopie mozna zapomniec,jak sie zachoruje to zwalniaja odrazu z pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Kozdryk Sp. z o.o. - Waplewo

Kozdryk Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 18 ocen.

Kozdryk Sp. z o.o.