SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.

Opinie o SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.

Yeti79

Firma rozwojowa. Tylko czemu siedziba tak kiepsko umiejscowiona? Na tym się sporo traci Panowie Prezesi. U którego inspektora warto pracować w tej firmie? Ktoś coś wie? Z góry dzięki

obserwator

jak młody przejął kierownictwo to widać że się coś ruszyło tylko powinien się przyjrzeć co nie którym koordynatorom i pseudo dyrektorom ale firmę polecam

Yeti79
@obserwator

A u którego koordynator nie wart robić w tej firmie?

To sa fakty! Takie firmy zakladaja" roboty"!

Maz pracowal w tej firmie.Dostawal 4 zlote za h.24 godzinne dyzury.bez mozliwosci odpoczynku.tak.wielkie wymagania.no na Hallera lokatorka powodowala wyrzucenie ochroniarza za za krotkie spodnie .i to sie powtarzalo kilkakrotnie w ciagu roku.a szefowie firmy dostosowywali sie do tych fanaberii.ale i tak stracili to miejsce. Maz spadl z niezabezpieczonych schodow.teraz od dwoch lat ciezko choruje.ale nikt z tej firmy ani razu nie zadzwonil i nie zapytal .co z nim.jak sie czuje.To nie sa ludzie.to roboty.

danuta

Czy ktoś coś wie o pracy w administracji? Warunki, atmosfera, wynagrodzenie, relacje..??

Rozmowę kwalifikacyjną w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko księgowa?
Hanna

@bolo, co jeszcze powiesz o warunkach pracy?

zert

Jak myślicie czy po straceniu MPK we wrocku dostaniemy jakieś ciekawe obiekty?

bolo

Od 1 stycznia 2017 dużą zmiana. Pracą na czas. Dużo zmian i atmosfera lepsza.

G

A gdzie miał broń trzymać (o zgrozo) w spodniach? Czy konkurencję aż tak boli utrata ważnego obiektu:)?

monica

ja też mam dosyc naszczescie pracowalam juz dawno, bo ponad poltora roku temu. ciagle jakies alarmy bez powodu , wolalam spalic te robote za te 4,5 zl niz narazac sie na pierdoly widac ze tam nic do roboty nie bylo . sa tacy co wola zbierac puszki , sprzedawac je na zlomie, brac palety na bagaznik , zbierac co popadnie , zebrac na dworcach i podziemiach , to dopiero jaja . takich to trzymaja - jak ktos bierze cos dla siebie to normalne , pomijam otwarte szafki i warunki socjalne , szefo to ostatni cham , gbur i prostak , nawet o swojej zonie i kolezance z rownorzednego stanowiska , tez szefowej posrafil sie wyrazic z pogarda (dz***a , jest stara , brzydka , nawet sie nie r****ją, rura i inne - ) - jak by to kogos obchodzilo - lapy w kieszeniach... a koordynator cos chce i pracownik ochrony ma w tym cel - co to innych obchodzi jaki?! jeszcze raz pojedzie po obiekcie na kontrole , a bedzie odpowiedz od kontrahenta ze firma traci klienta...

Nie wiem skad wy bierzecie takie brednie ! Jedna z lepszych firm na rynku w chwili obecnej, wynagrodzenie zawsze ! Na czas nigdy chocby jeden dzien sie nie spoznili, wszystko jest poukładane w firmie. Stawki sa dobre tak jak obiekty, jak slysze o innych firmach konkurencyjnych to ciagle jakies spoznienia, koordynatorzy ktorzy nieinteresuja sie pracownikami. Ja polecam!

Janko

Hahaha!

cuś

No dobra, ale to jakich zarobków można się teraz spodziewać? Na pewno dorzucają jakieś premie do podstawy.

kilka.

Faktycznie wystarczy zwolnić prezesie jednego dyr a wróci do firmy ładnie i super atmosfera

pergola

Krytyka jest adekwatna do kierownictwa tej firmy. Tragedia!!!!!!!! Nie polecam!!!!!!!!

Y

ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

to sa fakty

Kobieto o czym ty bredzisz! 4 zl na godzine na reke to jest fakt. Przestan sie sprzedawac za takie wpisy.

To sa fakty
@to sa fakty

Facet nie pozwalaj sobie! To sa fakty ktore doskonale znasz! Ile ci placa za pilnowanie budy?

Yeti

Nie wiem ile tam się zarabia jako wykwalifikowana ochrona bo mieszkam koło nowo wybudowanego sądu i widzę tych samych ochroniarzy którzy tam siedzą przez 3 lub 4 dni bez przerwy a potem zmiana na dzień lub dwa i znów ci sami ludzie. Nie wiem ile mogą tam zarabiać ale z tego co widzę ile nadgodzin biorą to muszą bardzo niewiele. Do tego trzeba mieć nie równo pod deklem by pracować tyle godzin za śmieszne pieniądze mimo że się praktycznie nic nie robi w pracy i to w większości młodzi ludzie którzy powinni coś wykonywać a nie brać się za pracę dla geriatryków nie widzących co zrobić z czasem.

ana
@Yeti

Dyżury 24 godzinne,po 4!! zl /h ,wielkie wymagania ,to normalka ,oczywiscie na U-Zl.,oczywiscie bez dodatku za godziny nocne i za świątek. itp .Wiadomo, że charakter pracy pod ciągłum dozorem wyczerpuje warunki umowy o prace. A tak 700 złotych na rączkę.Przy minimalnej w Polsce ok.1200. Rotacja pracowników jak na ruchomych schodach. Dziadostwo. Ciekawe ile dostają od zamawiających ochronę.

A czy chce Pan ponieść odpowiedzialność karną za kłamstwa? Proszę powiedzieć kto rzekomo zaproponował Panu taką stawkę.

mercury
@.

to prawda takie stawki to codziennośc

jorgus
@.

Straszyć to pan możesz swoich wazeliniarzy ewentualnie żonę (syndrom munduru) jeżeli to panu coś powie. Ende!!!!!!

gość

Wczoraj Silezjan chciał ze mną podpisać umowę Ochrona budowy Uwaga stawka 2,75 netto (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.