Impel Security Provider

Wrocław

Opinie o Impel Security Provider

ego 2014-07-24 23:47:29
ktoś pracował w impelu w tej branży? u mnie już pora na zmianę pracy i się zastanawiam nad nimi. jakie warunki, jak z płaceniem?
marcin 2014-08-09 17:23:39
mój kumpel pracuje i jest zadowolony. warunki ok, przełożeni też, nie musi się martwić zwłaszcza o kasę, bo płacą zawsze na czas.nie są to ogromne pieniądze ale jak za taką prace to ok.
marek 2014-08-20 22:58:06
myślę,że nie ma się co zastanawiać. impel to duża firma, godna zaufania. mają spore możliwości i nie lecą sobie w kulki- są fair w stosunku do pracownika.
sam 2015-03-17 00:45:39
w impelu dalej bez zmian tzn wypłata na czas, fajna atmosfera i rozsądne kierownictwo.to jest firma z tradycjami na rynku, która nie pozwala sobie na potknięcia.
łysy 2015-04-14 10:19:35
Tylko te ich stawki godzinowe...
jacek 2016-04-20 23:56:18
euzebiusz hehe, to chociaż o tyle dobrze, że kasa jest na czas. Praca w impel security nie nalezy do najlepiej płatnych, zarabia się coś w okolicach minimalnej krajowej w zalezności od liczby godzin.
Zostaw swoją opinię o Impel Security Provider - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Security Provider