Silezjan System Security Sp. z o.o. Biuro Ochrony Mienia

Wrocław

Opinie o Silezjan System Security Sp. z o.o. Biuro Ochrony Mienia

Arystoteles 2012-06-20 14:32
chyba jak sie siedzi za biurkiem bo na obiekcie 4 zł i koniec kropka sa lepsze firmy
Pracownik 2012-06-21 10:17
Firma jest Warta smiechu niedosc ze stawki małe to wynagrodzenia nie ma na czas.Odradzam szczerze.
gość 2014-02-28 12:34
Wczoraj Silezjan chciał ze mną podpisać umowę Ochrona budowy Uwaga stawka 2,75 netto (usunięte przez administratora)
. 2014-03-10 12:01
A czy chce Pan ponieść odpowiedzialność karną za kłamstwa? Proszę powiedzieć kto rzekomo zaproponował Panu taką stawkę.
mercury 2014-04-25 20:23
to prawda takie stawki to codziennośc
Yeti 2014-10-19 09:15
Nie wiem ile tam się zarabia jako wykwalifikowana ochrona bo mieszkam koło nowo wybudowanego sądu i widzę tych samych ochroniarzy którzy tam siedzą przez 3 lub 4 dni bez przerwy a potem zmiana na dzień lub dwa i znów ci sami ludzie. Nie wiem ile mogą tam zarabiać ale z tego co widzę ile nadgodzin biorą to muszą bardzo niewiele.

Do tego trzeba mieć nie równo pod deklem by pracować tyle godzin za śmieszne pieniądze mimo że się praktycznie nic nie robi w pracy i to w większości młodzi ludzie którzy powinni coś wykonywać a nie brać się za pracę dla geriatryków nie widzących co zrobić z czasem.
ana 2014-10-22 20:33
Dyżury 24 godzinne,po 4!! zl /h ,wielkie wymagania ,to normalka ,oczywiscie na U-Zl.,oczywiscie bez dodatku za godziny nocne i za świątek. itp .Wiadomo, że charakter pracy pod ciągłum dozorem wyczerpuje warunki umowy o prace. A tak 700 złotych na rączkę.Przy minimalnej w Polsce ok.1200. Rotacja pracowników jak na ruchomych schodach. Dziadostwo. Ciekawe ile dostają od zamawiających ochronę.
roki 2015-04-08 14:30
tragedia!!!nie polecam. 4 zł to maks a prezes kupuje nowe auta a pracownik to dla nich smieci!!!!
Praca 2015-05-20 13:07
Kiedy Baranie nie dostałeś wynagrodzenia na czas?
to sa fakty 2015-08-30 19:39
Kobieto o czym ty bredzisz! 4 zl na godzine na reke to jest fakt. Przestan sie sprzedawac za takie wpisy.
Y 2015-11-28 21:33
ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Banzaj 2016-01-30 10:09
Odradzam te firme każdemu kto ma chociaż troszke oleju w głowie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kłamcy. Niestety miałem nie przyjemność pracować u nich. Wypłata ciagle sie nie zgadzała a jak była na czas to było świeto. NIE NIE POLECAM sa inne firmy o wiele lepsze
pergola 2016-07-16 17:50
Krytyka jest adekwatna do kierownictwa tej firmy. Tragedia!!!!!!!! Nie polecam!!!!!!!!
kilka. 2016-07-18 04:12
Faktycznie wystarczy zwolnić prezesie jednego dyr a wróci do firmy ładnie i super atmosfera
pks 2016-09-26 00:16
Panie Darku o czym pan pieprz.. Syf
cuś 2016-10-02 17:42
No dobra, ale to jakich zarobków można się teraz spodziewać? Na pewno dorzucają jakieś premie do podstawy.
ja 2016-11-26 19:46
Ludziska jak najdalej od tej pseudo agencji ochrony, chloptasie naogladali sie amerykańskich filmów np o SWAT albo lizneli troszeczkę służby w SPACIE i chcą to w Polsce zrobić. banda komuchow, płacą grosze służba od 12 do nawet 48 godzin, żenada, wyzysk człowieka, a jakie wymagania, czacha dymi, większe niż w Borze. Nie polecam, a nawet bardzo odradzam!!!!!!!!!!!
jorgus 2016-11-26 19:54
Straszyć to pan możesz swoich wazeliniarzy ewentualnie żonę (syndrom munduru) jeżeli to panu coś powie. Ende!!!!!!
Pracownik 2016-12-13 10:25
Nie wiem skad wy bierzecie takie brednie ! Jedna z lepszych firm na rynku w chwili obecnej, wynagrodzenie zawsze ! Na czas nigdy chocby jeden dzien sie nie spoznili, wszystko jest poukładane w firmie. Stawki sa dobre tak jak obiekty, jak slysze o innych firmach konkurencyjnych to ciagle jakies spoznienia, koordynatorzy ktorzy nieinteresuja sie pracownikami. Ja polecam!
Janko 2017-01-20 21:58
Hahaha!
monica 2017-01-21 15:23
ja też mam dosyc naszczescie pracowalam juz dawno, bo ponad poltora roku temu. ciagle jakies alarmy bez powodu , wolalam spalic te robote za te 4,5 zl niz narazac sie na pierdoly widac ze tam nic do roboty nie bylo . sa tacy co wola zbierac puszki , sprzedawac je na zlomie, brac palety na bagaznik , zbierac co popadnie , zebrac na dworcach i podziemiach , to dopiero jaja . takich to trzymaja - jak ktos bierze cos dla siebie to normalne , pomijam otwarte szafki i warunki socjalne , szefo to ostatni cham , gbur i prostak , nawet o swojej zonie i kolezance z rownorzednego stanowiska , tez szefowej posrafil sie wyrazic z pogarda (dz***a , jest stara , brzydka , nawet sie nie r****ją, rura i inne - ) - jak by to kogos obchodzilo - lapy w kieszeniach... a koordynator cos chce i pracownik ochrony ma w tym cel - co to innych obchodzi jaki?! jeszcze raz pojedzie po obiekcie na kontrole , a bedzie odpowiedz od kontrahenta ze firma traci klienta...
Pan Nikt 2017-01-26 12:02
Widziałem dziś ich pracownika "w akcji". Chłopaczek pod bronią (o zgrozo) w kaburze. W jednej ręce telefon kom. w drugiej e- papieros. Gratuluję! Czuj się bezpieczny usługobiorco!
G 2017-01-26 14:14
A gdzie miał broń trzymać (o zgrozo) w spodniach? Czy konkurencję aż tak boli utrata ważnego obiektu:)?
Zostaw swoją opinię o Silezjan System Security Sp. z o.o. Biuro Ochrony Mienia - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silezjan System Security Sp. z o.o. Biuro Ochrony Mienia