SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.

gość 2014-02-28 12:34
Wczoraj Silezjan chciał ze mną podpisać umowę Ochrona budowy Uwaga stawka 2,75 netto (usunięte przez administratora)
. 2014-03-10 12:01
A czy chce Pan ponieść odpowiedzialność karną za kłamstwa? Proszę powiedzieć kto rzekomo zaproponował Panu taką stawkę.
mercury 2014-04-25 20:23
to prawda takie stawki to codziennośc
Yeti 2014-10-19 09:15
Nie wiem ile tam się zarabia jako wykwalifikowana ochrona bo mieszkam koło nowo wybudowanego sądu i widzę tych samych ochroniarzy którzy tam siedzą przez 3 lub 4 dni bez przerwy a potem zmiana na dzień lub dwa i znów ci sami ludzie. Nie wiem ile mogą tam zarabiać ale z tego co widzę ile nadgodzin biorą to muszą bardzo niewiele.

Do tego trzeba mieć nie równo pod deklem by pracować tyle godzin za śmieszne pieniądze mimo że się praktycznie nic nie robi w pracy i to w większości młodzi ludzie którzy powinni coś wykonywać a nie brać się za pracę dla geriatryków nie widzących co zrobić z czasem.
ana 2014-10-22 20:33
Dyżury 24 godzinne,po 4!! zl /h ,wielkie wymagania ,to normalka ,oczywiscie na U-Zl.,oczywiscie bez dodatku za godziny nocne i za świątek. itp .Wiadomo, że charakter pracy pod ciągłum dozorem wyczerpuje warunki umowy o prace. A tak 700 złotych na rączkę.Przy minimalnej w Polsce ok.1200. Rotacja pracowników jak na ruchomych schodach. Dziadostwo. Ciekawe ile dostają od zamawiających ochronę.
to sa fakty 2015-08-30 19:39
Kobieto o czym ty bredzisz! 4 zl na godzine na reke to jest fakt. Przestan sie sprzedawac za takie wpisy.
Y 2015-11-28 21:33
ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
pergola 2016-07-16 17:50
Krytyka jest adekwatna do kierownictwa tej firmy. Tragedia!!!!!!!! Nie polecam!!!!!!!!
kilka. 2016-07-18 04:12
Faktycznie wystarczy zwolnić prezesie jednego dyr a wróci do firmy ładnie i super atmosfera
cuś 2016-10-02 17:42
No dobra, ale to jakich zarobków można się teraz spodziewać? Na pewno dorzucają jakieś premie do podstawy.
jorgus 2016-11-26 19:54
Straszyć to pan możesz swoich wazeliniarzy ewentualnie żonę (syndrom munduru) jeżeli to panu coś powie. Ende!!!!!!
Pracownik 2016-12-13 10:25
Nie wiem skad wy bierzecie takie brednie ! Jedna z lepszych firm na rynku w chwili obecnej, wynagrodzenie zawsze ! Na czas nigdy chocby jeden dzien sie nie spoznili, wszystko jest poukładane w firmie. Stawki sa dobre tak jak obiekty, jak slysze o innych firmach konkurencyjnych to ciagle jakies spoznienia, koordynatorzy ktorzy nieinteresuja sie pracownikami. Ja polecam!
Janko 2017-01-20 21:58
Hahaha!
monica 2017-01-21 15:23
ja też mam dosyc naszczescie pracowalam juz dawno, bo ponad poltora roku temu. ciagle jakies alarmy bez powodu , wolalam spalic te robote za te 4,5 zl niz narazac sie na pierdoly widac ze tam nic do roboty nie bylo . sa tacy co wola zbierac puszki , sprzedawac je na zlomie, brac palety na bagaznik , zbierac co popadnie , zebrac na dworcach i podziemiach , to dopiero jaja . takich to trzymaja - jak ktos bierze cos dla siebie to normalne , pomijam otwarte szafki i warunki socjalne , szefo to ostatni cham , gbur i prostak , nawet o swojej zonie i kolezance z rownorzednego stanowiska , tez szefowej posrafil sie wyrazic z pogarda (dz***a , jest stara , brzydka , nawet sie nie r****ją, rura i inne - ) - jak by to kogos obchodzilo - lapy w kieszeniach... a koordynator cos chce i pracownik ochrony ma w tym cel - co to innych obchodzi jaki?! jeszcze raz pojedzie po obiekcie na kontrole , a bedzie odpowiedz od kontrahenta ze firma traci klienta...
G 2017-01-26 14:14
A gdzie miał broń trzymać (o zgrozo) w spodniach? Czy konkurencję aż tak boli utrata ważnego obiektu:)?
bolo 2017-02-22 14:01
Od 1 stycznia 2017 dużą zmiana. Pracą na czas. Dużo zmian i atmosfera lepsza.
zert 2017-03-26 22:26
Jak myślicie czy po straceniu MPK we wrocku dostaniemy jakieś ciekawe obiekty?
Hanna 2017-04-04 15:48
@bolo, co jeszcze powiesz o warunkach pracy?
danuta 2017-06-02 18:51
Czy ktoś coś wie o pracy w administracji? Warunki, atmosfera, wynagrodzenie, relacje..??
To sa fakty 2017-07-09 10:16
Facet nie pozwalaj sobie!
To sa fakty ktore doskonale znasz!
Ile ci placa za pilnowanie budy?
To sa fakty! Takie firmy zakladaja" roboty"! 2017-07-09 10:27
Maz pracowal w tej firmie.Dostawal 4 zlote za h.24 godzinne dyzury.bez mozliwosci odpoczynku.tak.wielkie wymagania.no na Hallera lokatorka powodowala wyrzucenie ochroniarza za za krotkie spodnie .i to sie powtarzalo kilkakrotnie w ciagu roku.a szefowie firmy dostosowywali sie do tych fanaberii.ale i tak stracili to miejsce.
Maz spadl z niezabezpieczonych schodow.teraz od dwoch lat ciezko choruje.ale nikt z tej firmy ani razu nie zadzwonil i nie zapytal .co z nim.jak sie czuje.To nie sa ludzie.to roboty.
Hanna 2017-08-04 09:15
A ktoś z Was obecnie pracuje w firmie? Jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia? Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w tej kwestii? Takie informacje będą bardzo pomocne dla osób, które własnie są w trakcie poszukiwania pracy.
obserwator 2017-08-18 09:18
jak młody przejął kierownictwo to widać że się coś ruszyło tylko powinien się przyjrzeć co nie którym koordynatorom i pseudo dyrektorom ale firmę polecam
Zostaw swoją opinię o SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.