Opinie o Knight Frank Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Knight Frank Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Knight Frank Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knight Frank Sp. z o.o. w Warszawa

K Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jak wygląda staż w firmie w praktyce? Jaki procent czasu jest przeznaczony na wykonywanie indywidualnie powierzonych obowiązków, a ile czasu poświęca się na szkolenie z danego zakresu tematycznego?

Roxa Nowy wpis

Witam serdecznie. Widziałam ofertę dla recepcjonisty. zarobki wprost nie zostały w niej wskazane. zastanawiam się jednak czy obowiązuje sama podstawa czy może dorzucane są jakieś premie lub inne dodatki?

Dzień dobry. jest teraz dostępna oferta dla stażysty w dziale reprezentacji najemcy. Jest w nią wpisana umowa o pracę na okres próbny (3 miesiące) a co ma być potem? niektórzy pisali kiedyś o pracy przez 2 lata na zleceniu, więc wole się upewnić

Olga Nowy wpis

Dzień dobry, po okresie 3 miesięcy próbnych jeśli obie strony będą chciały kontynuować współpracę proponujemy umowę o pracę na czas nieokreślony - wszystkie informację powinny być opisane w ofercie :) Pozdrawiam, Olga Piotrowska Senior HR Specialist

Hej, więcej osób tak miało ze grubo po kwartale mimo wszystko się odezwali na aplikacje? Na stronie jest mail w karierze i myślę czy by nie podesłać dokumentów na Młodszego Negocjatora. Zastanawiam się tylko jak to potem wygląda, jeśli mnie przyjmą to poczekają z miesiąc aż będę mogła odejść z poprzedniej pracy?

Olga Piotrowska

Dzień dobry :) Jak najbardziej zachęcam do przesłania CV. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Młodszego Negocjatora do naszego krakowskiego biura, ale nie wykluczamy rozmów w innych miastach. Nie mamy problemu z poczekaniem na kandydata, rozumiemy że większość osób ma okresy wypowiedzenia i jak najbardziej to respektujemy. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego - 510 191 532. Pozdrawiam serdecznie, Olga Piotrowska Senior HR Specialist

Aplikowałeś do Knight Frank Sp. z o.o. na stanowisko Asystent / Asystentka Działu Wycen? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Maja

Ogólnie to ktokolwiek był w tym roku na rozmowie? Widzę, że ostatnio jeden kandydat pytał o prace negocjatora, z tym, że było to jeszcze w tamtym roku. jak teraz rekrutacja jest prowadzona i z kim? Po jakim czasie dostane zwrotkę?

Miłosz
@Maja

Jakiś czas temu wysłałem swoją aplikację na ofertę pracy i dostałem odpowiedź po 4 miesiącach.

Cześć, czy ktoś tu pracował jako rzeczoznawca majątkowy w tej firmie? Jakie wynagrodzenia są na tym stanowisku? Z góry dzięki za odpowiedź

K.

Ktoś tutaj wspomniał że firmie brakuje "ducha". Ja bym napisał że ostał się tylko "duch".

@K.

Serio już tu nikogo nie ma? To jak to działa? Bo jednak ktoś pracować musi :p

Józio
@K.

Już wiadomo kto ostatni gasi światło?

@Józio

Może nikt nie będzie musiał, być może ktoś nowy jest, bo z tego co widziałam w ostatnim czasie chyba żadnych ogłoszeń nie było a gdyby było pusto to by chyba kogoś szukali?

@Józio
@Agata

Agata teraz dopiero zwróciłem uwagę na twoje wcześniejsze wpisy w tym temacie - gratuluje nowego, ambitnego stanowiska!!

Jak wygląda kwestia awansu w Knight Frank Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Negocjator?

To piękne perspektywy. Ostatnio jeden Pan ze stanowiska negocjator awansował na Dyrektora. A nie wróć to syn właściciela ????

@Marta

No dobra, można się z tego nabijać, bo podejrzanie to wygląda ale chyba jednak musi mieć jakieś umiejętności, żeby na takim stołku sobie być?

śmieszno - strasznie
@Agata

teoretycznie taki awans powinien być poprzedzony długa karierą i dużą ilością wynajętych metrów kwadratowych powierzchni biurowej.... no chyba że się tego akurat nie spełnia, wszyscy pracownicy odeszli, a przy okazji się jest synem właściciela....

Bardzo nie polecam!

Bardzo przestrzegam każdego kto chciałby się zatrudnić w tej firmie. Zastanówcie się kilka razy. Przeanalizujcie ilu pracowników z firmy odeszło w ostatnich latach i z jakich powodów. Popytajcie osoby z branży jak postrzegają profesjonalizm aktualnie zatrudnionych pracowników i czemu nikt z dużym doświadczeniem nie przychodzi do firmy na wyższe stanowiska. Podobnie jak wielu innych byłych pracowników nie mogę wiele napisać i powiedzieć bo mściwość osób zatrudnionych na wysokich stanowiskach w KF jest niewyobrażalna i sięga daleko poza sferę zawodową. Mogę jedynie was poprosić abyście przemyśleli tą decyzję bardzo poważnie bo możecie później przez wiele lat odczuwać jej skutki.

@Bardzo nie polecam!

Ok, ta opinia została tak ujęta, że w zasadzie wzbudza trwogę. Ja rozumiem, że Ty masz już za sobą przeprowadzoną tę analizę? Czyli nie podzielisz się nią ze względu na tę wspomnianą "mściwość"?

Dorota

Na swojej stronie w zakładce Kariera forma Knight Frank napisała, że w pracownikach cenią sobie nie tylko doświadczenie, ale i osobowość. Jak mam to rozumieć? Piszą o odpowiedzialności, ambicjach, ja jednak obawiam się, że na rozmowie rekrutacyjnej " zje mnie stres". Podpowiecie o co mogą pytać? Czy ktoś jest tam obecnie zatrudniony?

@Dorota

Nie zastanawiaj się nad praca tutaj, (usunięte przez administratora) na porządku dziennym a zasady rics tu nie obowiązują

Rycerz frank
@Dorota

Cenią przystosowanie do rozkazów i brak własnego zdania, wszystko inne jest blokowane przez osoby które siedzą na jednym stanowisku przez całe swoje dorosłe życie. Jak chcesz się rozwijać to szukaj gdzie indziej tu stanowiska już są zarezerwowane. A najgorsze jest to ze szklany sufit tworzą kobiety kobietom.

Marzena
@Rycerz frank

Rozumiem, czyli bez znajomości nie ma co tam szukać tak? Dobrze zrozumiałam? I naprawdę nie mają żadnych nowych wakatów miejsc pracy nic, nie rozwijają się?

Olek
@Rycerz frank

Dużo prawdy jest w tym co napisałaś. Jeżeli chcesz się rozwijać, to niestety napewno nie tutaj i nie z tymi ludźmi. Ta firma juz dawno straciła ducha i charakter, a sama przestała się rozwijać. Patrząc na ostatnie zmiany kadrowe i to nie tylko wśród szeregowych pracowników widać doskonale o olbrzymim problemem, który zjada Knight Frank od środka..

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Knight Frank Sp. z o.o.?

odpowiedź

umowa o pracę i b2b - jak kto woli

Stazysta
@odpowiedź

A stażyści przez 2 lata na zleceniu

@Stazysta

czemu przez 2 lata ? Mi zaproponowali 3 miesiace na stazu a pozniej ewentualnie wyzsze stanowisko

Wojtek

Chyba w snach, u nas stażysta był zatrudniony na śmieciowke dwa lata. Oczywiście jego obowiązki to nie tylko support ale tez rozpakowywanie kawki szefowej, dostaw wody, wymiana żarówek itp.

Cześć, Bardzo poważnie zastanawiam się nad udziałem w rekrutacji do działu Reprezentacji Wynajmującego. Niestety nie mogę ustalić kim są Filip i Piotr??? O co to tutaj chodzi? Pytałem koleżankę, która pracuje od kilku lat w ich konkurencji i nie była w stanie ani mi wytłumaczyć kim są tajemniczy Panowie?

Olga
@Adam

Cześć Adam, postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na zadane pytania. Kim są tajemniczy koledzy? Piotr i Filip to nasi negocjatorzy z ok. 4 letnim stażem, którzy zapewniają wsparcie, osobom przyjętym na szkolenie. Dlaczego warto? Nowe doświadczenie w międzynarodowej firmie, która w tym roku obchodzi swoje 125 urodziny. Czy będę na stażu 2 lata? Nie, jeżeli spodoba Ci się praca i obie strony będą zadowolone z odpowiedniego zaangażowania, to już po 3 miesiącach otrzymasz umowę o pracę. Zależy nam na tym, aby chętni byli przekonani, że chcą u nas pracować. Tę turę stażu/szkolenia zaczynamy już od 18.10, ale jeśli miałbyś pytania z chęcią na nie odpowiem, możesz napisać do mnie maila olga.piotrowska@pl.knightfrank.com lub dzwonić pod numer 510 191 532 Miłego dnia :) Olga Piotrowska HR Specialist

Natalia
@Adam

Piotr to syn właściciela, Filip nie wiadomo może jakiś kuzyn.

Jerzy

@cdn., czy potwierdzasz informacje @lolek o czasie pracy w firmie Knight Frank? Czy praca po godzinach w tej firmie jest dodatkowo płatna? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

LOlo
@Jerzy

Dodatkowo to mogą cię pocałować, wiadomo gdzie.

Dddd

Najgorsza firma wyzyskujaca ludzi....powrót z pracy o godz 20 to norma...

@Dddd

Możesz powiedzieć w którym mieście się tak dzieje?

Irena
@Dddd

Oo czemu sądzisz, że firma wyzyskuje ludzi? W jaki dokładnie sposób? Niestety samo stwierdzenie nic mi nie mówi :( Wspomniałeś/aś, że powrót z pracy o godzinie 20 to norma. Czy to są nadgodziny? Ile w takim razie miesięcznie przepracowuje się godzin i jak wygląda w stosunku do tego wynagrodzenie?

Dorota
@Dddd

Hej @Dddd, czy ktoś kazał Ci zostawać po godzinach? Na czym polegał problem? Zbyt duży zakres obowiązków? Proszę podaj więcej szczegółów.

Dev
@Irena

Skoro cały dział lrep się zwolnił w ciągu miesiąca to chyba wynagrodzenie i szacunek nie jest adekwatny

Darek

@Kwj a jakieś bony na święta firma zapewnia?

XYZ
@Darek

Tak, na początku grudnia się dostaje.

Co wchodzi w socjal Knight Frank Sp. z o.o.?

Kwj

Polski standard: karta sportowa i medyczna, ubezpieczenie na życie.

Jerzy
@Kwj

Prócz tego są premie za dobre wyniki lub możliwość pracy w nadgodzinach, żeby więcej zarobić?

Kwj
@Jerzy

Możliwość pracy w nadgodzinach tak ale nie żeby z tego tytułu zarabiało się więcej. Czyli ... polski standard ;)

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma ma potrzebę zatrudnienia nowego pracownika/agenta?

Emka

Czy wiecie na jakie wynagrodzenie może liczyć u nich początkujący zarządcą (nieruchomości biurowe)?

lolek

Ludzie pracują po godzinach, moja żona wraca codziennie o 20 do domu,mamy dwójkę dzieci i stałem się kurą domową bo żona tylko siedzi w w robocie,brak jakiegokolwiek życia rodzinnego a zaraz rozbije ta firma małżeństwo. Jak można wyjść rano do pracy i wracać dzień w dzień o 20..Chora firma, chore zasady nikomu nie polecam tam pracy

cdn.
@lolek

Z ciekawości: czy możesz napisać jakie to miasto?

moze i duza dobra firma , alm

NIE ZNAM FIRMY OD GÓRY ALE NA OBIEKCIE LODZI WEDŁUG MNIE ZATRUDNIAJĄ ADMINISTRATOROW CHYBA Z NAJMNIEJSZEJ POLKI. JEDNA WULGARNA . ODESZLA A TA DRUGA , CHYBA W DOMU PRZEZ MĘŻA NIEDOWARTOŚCIOWANA . NA OBIEKCIE MA SWOJEGO PRZYDUPASA OD CZARNEJ ROBOTY I ZWALNIA LUDZI TAK JAK CHCE., TELEWIZJA CHYBA POWINNA TAM ZARZECZE . MOBBING I INWIGILACJA. POMOCY

Zostaw merytoryczną opinię o Knight Frank Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Knight Frank Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Knight Frank Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Knight Frank Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Mokotowska 49
    00-542 Warszawa