Euro-Faro Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Euro-Faro Sp. z o.o.

dawno dawno temu 2011-04-06 08:59:54
nie polecam pracy w tak niezgranym zespole ludzi. Może ludzie i fajni ale rządzi tam "(usunięte przez administratora)" nie przystosowana do pracy w zespole dzieki niej atmosfera w firmie jest nie do zniesienia - jednocześnie chcą ludzi myślących ale myślenie w tej firmie jest rzeczą dzieki której szybko wylecisz. Jedno wyklucza więc drugie. - bez szefowej będzie to inna firma - z resztą popytajcie w środowisku - powiedzą wam jak jest.
niedoszły klient 2011-04-06 09:11:28
Dajcie spokój z tą firmą ceny z kosmosu a klienta traktują jak głupka - pani która chciała sprzedać mi skórę ma o niej takie pojęcie jak jej wzrost - przedstawiła się jako szefowa więc podziękowałem za współpracę - paranoja jakaś -żeby w mojej firmie rządziła mi jakaś przyjezdna baba - no coś nie do opisania - zero taktu i wyczucia - chamstwo z jakim nie mam do czynienia na codzień - szok
euro faro sp z.o.o 2011-04-06 10:07:22
Jestem tego samego zdania co mój przedmówca z firmą euro faro miałam do czynienia ale przez krótki czas. Wystarczyło poznać co reprezentują - myślałam że jako jedyna mam takie odczucie dotyczące w/w osoby ale to jest naprawdę dramat dla tej kobiety. Z daleka widać wielką samotność i nudę w wykonywanym zawodzie - podkreślam jedno - to ja jestem klientem a nie odwrotnie - mam wrażenie że pisząc te słowa zniżam się do jej poziomu, który jest mi obcy.
anonim 2011-04-29 09:37:01
Jeżeli odpowiada Wam obłuda, fałsz, zdrada i głupota wypisana na CZOLE gruobym markerem wyberajcie eurofaro.com.pl
praca w eurofaro.com.pl 2011-05-23 02:16:37
Praca w eurofaro.com.pl to naprawdę wyczyn. Jak masz trochę oleju w głowie to Ciebie zwolnią - bo masz swoje zdanie, a jak jesteś jak to mówi sz.p. (usunięte przez administratora). niemyślący to wylecisz za brak wyników - choć wyniki dla pracodawcy są mało ważne - ważne są natomiast intrygi, pierdoły i sensacje "biurowe".
eurofarowiec to nie ja 2011-08-09 05:12:26
Mam dosyć krótkie wspomnienie o tej firmie, ale mam wrażenie, że wpisy powyżej oddają całokształt tego co tam się dzieje. Szkoda mi tylko kilku fajnych osób, które tam pracują i nie zaliczam do nich miss mokrego podkoszulka panią(usunięte przez administratora) - każda księgowa jak patrzy w papiery to znika po 2 miesiacach. Euro faro notuje chyba najwyższy współczynnik rotacji pracowników - szok - szok - szok -
Gia 2012-01-31 10:44:38
Witryna Euro Faro – MASAKRA!!! Grafika bardzo średnia. Tekst… Kto to pisał? Czy ten ktoś zna język polski? Ani ładu ani składu… Niezła wizytówka firmy;)
Jedyna osobą, która ma łeb na karku jest Pani projektantka, Pani (usunięte przez administratora)– polecam!!!
były pracownik 2012-07-29 21:44:05
No cóz…. Dziwie się, że firma jeszcze istnieje… Widać jest dobry grunt dla przemytników ,chamów, lawirantów, którzy nie tylko nie liczą się z pracownikami(usunięte przez administratora)), ale nie szanują i obrażają własnych klientów.Chyba, że się zmienili, ale na początku swojej działalności rokowali bardzo źle...
Radze aktualnym , przyszłym pracownikom firmy Euro-Faro zachowac duża ostrożność i czujność.
switch 2012-08-24 21:26:35
W firmie Euro Faro każdy pracownik jest zatrudniony na umowe o pracę, wiem bo kiedyś tak pracowałam, także z tym zarzutem sie nie zgodzę, bo to jest przestrzegane. co do p. (usunięte przez administratora) to wszystko prawda..
były pracownik 2012-08-27 22:50:39
ale moje doświadczenia są już trochę przeterminowane.. Może teraz wszystko się rozwija zgodnie z prawem i rzetelnie. .Choć z powyższym postów wynika, że klimat aż tak bardzo się nie zmienił.. Braku klasy nie da się widać wypracować : ) Zresztą na pewno nie jest intencją właścicieli, aby postępować z klasą.
doni 2014-05-27 16:40:29
Czy są jacyś obecni pracownicy euro-farro na forum? Ostatnio widziałem, jakąś ofertę od nich i nie ukrywam, że tak samo jak kolega wyżej dowiedziałbym się czegoś więcej. Pozdrawiam.
robert 2014-05-30 22:45:52
@doni, a co to za oferta, bo ja słyszałem sporo dobrego o Euro-Faro, ale nic nie moge niestety znaleźć.
KASIA 2014-06-03 09:13:52
A CZY NADAL PRACUJE TAM PANI [usunięte przez administratoraKIEROWNIK ŚWIATA ? POLECAM FIRMĘ, ZWŁASZCZA DLA TYCH KTÓRZY LUBIĄ PRANIE MÓZGU I LECZENIE U KARDIOLOGA I PSYCHIATRY. MAM NADZIEJĘ ŻE PANOWIE Z WŁOCH ZNAJDĄ TO CZEGO SZUKAJĄ, ZRESZTĄ JUŻ PALĄ IM FABRYKI WE WŁOSZECH ....
gas 2015-01-18 21:28:17
Hej, a może ktoś mnie troche pokierować i napisac, gdzie ja moge znaleźć aktualne ogłoszenia pracy od Euro-faro? Tylko takie, które zawierają opis stanowiska, czyli obowiązki, wymagania, ale także ofertę w zamian. Zapytam również na jaki przedział pensji można tu liczyć, bo zawsze mam z tym problem jak zapytają na rozmowie rekrutacyjnej.
switch 2015-01-26 18:51:20
nigdzie nie znajdziesz dokładnego opisu stanowiska, wszystko wychodzi w praniu.
switch 2015-04-30 19:46:56
staś - zakres twoich obowiązków jest przedstawiony bardzo ogolnikowo, jak coś jest niedopilnowane, to nagle sie dowiadujesz że to też należy do twoich obowiązków, o czym nie miales bladego pojęcia wcześniej.
switch 2015-04-30 19:47:51
Ajax 2015-05-07 15:47:00
pracowałam w tej firmie i nic mi nie wiadomo o brakach w umowie czy problemach z wypłatami...zawsze wszystko było na czas.co do obowiązków to ludzie jak nie masz nic do roboty prze pół dnia i szef poprosi cie o zrobienie czegoś co wykracza poza twoje "obowiązki" to chyba nie jest jakaś tragedia....
mariusz 2015-05-07 15:53:16
z tego co wiem ceny poszły w dół bardzo... i obsługa jakby milsza , zmiany na plus jednym słowem, zobaczymy dalej
miła 2015-10-09 11:38:44
Ludzie praca w eurofaro to jakaś farsa, ci co mądrzejsi to odeszli, zostali sami obstawieni, 2 księgowe w firmie 8 osobowej, w której nie ma co robić, wiadomo po co, jedna mała chamska, dwulicowa gwiazda w biurze, nazywajaca siebie handlowcem,wiedząca wszystko najlepiej na świecie, której klienci nie lubią , zresztą jak i samej firmy. Szef cham i prostak, tylko ładnie ubrany, klasy się nie kupi. Taktyka jak w wielu firmach, na początku ładnie, pięknie, a później jak ci się nie podoba to wyp...Rozwój zawodowy żaden, postój w miejscu i tyle.Odradzam wszystkim.
donatella 2015-10-20 09:27:17
Ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tym roku. Rozmowa ku mojemu zdziwieniu przebiegała w języku angielskim, ale nie to było najgorsze (angielski akurat znam), zadano mi dwa pytania po których mnie zatkało: 1. Czy mam męża? po odpowiedzi że "Tak" zapytano mi się 2. czy mam dzieci?!! Odpowiadając "nie" wiedziałam że nie zostanę zatrudniona w tej firmie. To się nazywa dyskryminacja, a tego typu pytania są niezgodnie z kodeksem pracy, ale niestety często padają na rozmowach.
ja 2015-11-13 03:23:51
zastanawiam sie, wszyscy wy, którzy krytujujecie, gdzie dotąd pracowaliście!!! rozumiem, zawiść, to dopiero brak klasy, a w tej nieobiektywnej krytyce wy macie klase ??? jak w PRL czy się stoi czy się leży..... żal
ja 2015-11-13 03:32:45
to dobrze,że znasz angielski.... poradzisz sobie w innej firmie zgodnie z kodeksem....
pukanto 2016-05-11 21:16:17
tutki, z tego co wiem to oni chcą takich pracowników, którzy będą w stu procentach skoncentrowani na wykonywaniu swoich obowiązków. Nie wiem czy jest możliwość uzyskania wówczas chwili dla rodziny czy życia prywatnego, ale można ich o to zapytać i dajcie znać :)
Zostaw swoją opinię o Euro-Faro Sp. z o.o. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Faro Sp. z o.o.