Agus Sp. z o.o.

Opinie o Agus Sp. z o.o.

tdifferent

Witajcie, pojawiło się ogłoszenie do pracy w Zakupach, widzę mnóstwo złych opinii i średnią ocenę bardzo niską na tak wiele głosów. Czy ktoś z działu zakupów może dać opinie czy warto składać swoje CV na to stanowisko - Purchase Manager?

Doswiadczony
@tdifferent

Purchase Manager to tylko nazwa stanowiska. Zakres obowiazkow w rzeczywistosci jak na stanowisku asystenta. Tyle, ze mocno odpornego na prostactwo, ktore jest wszchobecne w tej "miedzynarodowej" firmie.

Rak trzustki
@Doswiadczony

Trafiony, zatopiony. Słoma na wysokim piętrze. A jaka napinka przy tym!!! ;) kabaret

@tdifferent

Tam łącznie pracuje mniej niż 10 os w tym matka, dwoje dzieci ( bez żadnych doświadczeń poza ta „firma”) wiec sam odpowiedz sobie jaki to .. manager :)

Opuchnięty od wódy
@Marek

Manager pełną gębą - globalny!

Cezary

Jak jest taka cisza to mam wrażenie , że dobrze się pracuje.

@Cezary

Albo płaca za usuwanie ..

Paulina

@Kasandra @Asystentka @Lateksowa nasz serwis służy do wymieniania pomocnych opinii o pracodawcach. Nie jest to odpowiednie miejsce do dyskutowania o pracownikach firm. Według obowiązującego nas regulaminu, zabronione jest opisywanie konkretnych osób, w tym wymienianie imion i innych cech pozwalających na identyfikację. Tego typu wpisy mogą być usunięte. Zachęcam do zapoznania się z zasadami i proszę o respektowanie ich: https://www.gowork.pl/regulamin

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie?

Grabarz
@Marek

Tak, jestesmy pewni, że o firmie i całej rodzince nic pozytywnego nie-klakier nie jest w stanie napisać.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agus Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Paulina

Potrzebuje dowiedzieć się czegoś więcej na temat zatrudnienia w Agus Sp. z o.o., czy ktoś z Was mógłby napisać jakich kwalifikacji wymaga firma od nowo-przyjętych pracowników, jakie cele sobie zakładają? @Minerwa, możesz rozwinąć myśl o braku kompetencji biznesowych?

lol

Nie pomogą tutaj już żadne wpisy właścicieli. Smród za tą rodzinką ciągnie się od dawna. Niedługo już nawet "pies z kulawą nogą" nie przyjdzie na ich rekrutację. Cała ta "wielka" firma to mama, tata, syn i córunia oraz kilku smutnych pracowników, którzy rotują jak meteoryty. Najpóźniej drugiego dnia pracy będziesz już żałował, że przeczytałeś ich ogłoszenie. Później już tylko jak na plantacji bawełny, żadnych praw i traktowanie "z buta". Pamiętaj, za drzwiami tego biura prawa istnieją już tylko dla właścicieli.

Minerwa
@lol

Niestety to prawda. Sa tragiczni. Omijajcie ich szerokim lukiem. Zero kompetencji biznesowych.

Lola zna papieza

Brak szacunku wlascicieli do pracownikow to trade mark tej firemki udajacej miedzynarodowego gracza.

Paulina

Cześć! Próbowałam znaleźć w sieci jakieś informacje na temat Agus Sp. z o.o., niestety nie ma tego za wiele. Podzielcie się swoimi doświadczeniami, kogo szukają, jakie mają wymagania, czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? Pozdrawiam!

prac

Jeżeli przeczytasz opinię na tej stronie to ciężko się z nimi nie zgodzić. Już pierwszego dnia pożałujesz, że wysłałeś CV. Firma dla ludzi bez ambicji, którym nie przeszkadza traktowanie pracownika przez Zarząd jak delikatnie mówiąc podczłowieka co chyba powinna rekompensować wyższa niż średnia na rynku płaca.

Brad
@prac

W punkt! Wystarczy zasiegnac jezyka u szczesliwie juz bylych pracownikow.

Paulina

@Rennie, dlaczego masz takie zdanie na temat pracy w Agus w Warszawie? Czy mógłbyś poprzeć swoją wypowiedź jakimiś konkretami? W tym momencie niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Agus? Czy ktoś z Was chciałby coś dodać na temat pracy w tym miejscu?

Rennie

Agus - przerost formy nad trescia, toksyczny klimat, aroganccy i megalomanscy wlasciciele. Job dla desperatow. Stay away!

Paulina

@Ktos, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Jak oceniasz pracę w Agus Sp. z o.o.? Twój komentarz jest bardzo krótki i nie wnosi nic nowego do dyskusji - powinieneś poprzeć go odpowiednimi argumentami. Czy ktoś aplikował ostatnio do pracy w tej firmie?

Firemka bankrutów, którzy utrzymują sie na rynku tylko dla tego, że oszukują własnych pracowników. Szkoda czasu na to (usunięte przez administratora).

kkk

Firma dla osób kreatywnych, niestandardowych, szukających wyzwań a jednocześnie nie zabierająca całego Twojego życiowego czasu i energii. Rzeczywiście prowadzona przez rodzinę – to przyjaźni ludzie, bardzo doświadczeni – dużo się można nauczyć o biznesie. Wymagają ale wynagradzają wysiłki i zaangażowanie. Godziny pracy bardzo przyzwoite!

kkttt

Po okresie próbnym umowa na czas określony. O stabilności to świadczy, ale praca w której jesteś w stanie pracować dłużej niż okres próbny, gdzie nie traktują Cię jak wycieraczki do butów, mimo doświadczenia jakie posiadasz, firma gdzie wiesz co należy do Twoich obowiązków. Umowę o pracę dostaniesz niemal w każdej firmie. chyba, że mówimy o pracy fizycznej.

Paulina

@kkttt- a jakie są plusy związane z pracą w Agus Sp. z o.o.? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą? Czy jest możliwość pracy w ramach umowy o pracę? Jest to cenna informacja - bardzo często świadczy to o stabilności zatrudnienia.

Miro

Miejsce pracy dla ludzi zupełnie bez żadnych ambicji. Chyba, że ktos jest długotrwale bezrobotny, ale to na własne ryzyko. W biurze stare komputery, stare komórki, totalny syf.

Paulina

Jak w firmie wygląda możliwość rozwoju pracownika?

kkttt
@Paulina

Rozwój? Jedyne co można tu zrobić to się cofnąć, a nie rozwijać.

jasne, maja problemy finansowe i przenosza sie do lepszego i drozszego biura....co za bzdury.

Kandydatka na sekretarkę

Słyszałam, że z poprzedniego biura musieli się wynieść, bo mają kłopoty finansowe. Czy z pensją też są problemy?

Zostaw merytoryczną opinię o Agus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agus Sp. z o.o.?

Agus Sp. z o.o.