Business Bridge Group

Arek 2011-12-05 04:16:22
pracownik 2012-04-26 22:54:30
firma jest spoko
Jarek 2013-10-10 10:13:15
Ja postrzegam ta firmę negatywnie. Ciężko się rozmawia i masz wrażenie, że osoby niewiele wiedza o tym, co oferuja. Na stronie internetowej chaos. Nie polecam.
natalia 2014-09-18 10:35:36
Firma Business... prowadziła rekrutację dla swojego klienta. Najpierw została przeprowadzona ze mną rozmowa telefoniczna 30 minutowa, potem zostałam zaproszona do siedziby firmy i nie uwierzycie Pani która prowadziła ze mną rozmowę powtarzała te same pytania na które odpowiadałam telefonicznie tylko zadawała je bardziej chaotycznie. Rozmowa była beznadziejna a na dodatek trwała godzinę czasu i nie dostałam nawet szklanki wody. Pracodawcy dzięki tej firmie nie zdobędziecie dobrych pracowników.
sytuacjon 2014-11-21 13:26:15
Sytuacja sytuacjom, a wrażenie, wrażeniem. To kwestia utrzymania podstawowych standardów, których z opisu Natalii zwyczajnie zabrakło. Czasy traktowania kandydatów do pracy jak petentów w socjalistycznym urzędzie dawno się skończyły. A takie wrażenie się odnosi czytając jej opis. Nawet oszczędność na szklance wody się nie opłaca. Kto poza tym obecnie w profesjonalnych agencjach rekrutacyjnych prowadzi rozmowy kwalifikacyjne w pojedynkę - ja bym oferując rekrutacje takiej jakości swoim klientom z pewnoscią nie oferował...
sytuacjon 2014-11-21 13:28:58
Własciwie nie chodzi nawet o oszczędność na szklance wody, ale potraktowanie człowieka, jak człowieka:( Wiadomo, że rozmowy kwalifikacyjne to stres, sama takie przechodziłam i w gardle zasychało ze stresu:(
Business Bridge Group Sp. z o.o. z o.o. 2014-11-28 11:17:26 [pracodawca]
Pani Natalio, jeżeli zdarzyło się, że nie otrzymała Pani wody, oczywiście przepraszamy za ten fakt.
stroo 2014-12-01 17:02:50
Jak ktoś szuka pracy w Business Bridge Group Sp. z o.o. to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną poszukującą specjalistów i m...
Business Bridge Group Sp. z o.o. 2014-12-12 09:42:29
Bardzo dziękujemy za miłą opinię. W sprawie aplikacji na stanowisko trenera prosimy o przesłanie CV na adres szkolenia@bbgroup.pl lub kontakt telefoniczny 71 788 05 88 bardzo chętnie udzielimy dodatkowych informacji :)
HRowiec 2015-08-19 15:28:29
Pracowałem w firmie całkiem niedawno. Realistycznie patrząc to wiadomo, że firma ma plusy i minusy, też mi odkrycie. Dobrze wspominam okres tam spędzony, ponieważ, pomimo minusów, firma jest w stanie zaoferować parę korzyści,o które trudno wśród firm rekrutacyjnych, które nie są światowymi graczami: duże zaufanie do początkujących rekruterów z potencjałem (dobry wybór na początek kariery), BBG wykształciło paru naprawdę dobrych fachowców; stałe zapotrzebowanie na rekrutacje, nie było raczej przestojów; trenerzy bardzo doświadczeni i wysoko oceniani; fajna wizja rozwoju z szansami na powodzenie. Jest jeszcze w BBG sporo miejsca do rozwoju, jak ktoś lubi pracę w małej, ale mniej biurokratycznej, partnerskiej firmie to warto spróbować.
Anna Staniucha 2015-08-26 09:34:24
W Business Bridge Group odbywałam praktyki. Moja współpraca z firmą trwała 3 miesiące. Jestem bardzo zadowolona ponieważ dużo się nauczyłam przez ten czas. Trafiłam pod skrzydła kompetentnych, profesjonalnych i otwartych na pomoc ludzi. W ciągu tego czasu miałam szanse prowadzić m.in. rozmowy rekrutacyjne z kandydatami na stanowiska menedżerskie, sprzedażowe oraz techniczne, nauczyć się aktywnie poszukiwać kandydatów metodą "Direct Search", sporządzać raporty kompetencyjne po każdym etapie rekrutacji, nawiązywać i podtrzymywać relacje z kandydatami. To się rzadko zdarza, żeby na praktykach pozwalano praktykantom poznać tak szeroki zakres pracy na danym stanowisku.Zespół BBG nauczył mnie również regularnej pracy oraz pomogli mi rozwinąć moje umiejętności dotyczące kontaktu z drugim człowiekiem. Niestety nie mogłam kontynuować współpracy z BBG ponieważ musiałam wyprowadzić się z Wrocławia. Jednak zdobyte doświadczenie pozwoli mi na wykorzystanie moich umiejętności na obecnym, bardzo podobnym stanowisku pracy. To właśnie dzięki ludziom z BBG odkryłam co chciałabym robić w przyszłości. Z przyjemnością polecam Business Bridge Group jako solidnego pracodawcę, który gwarantuje satysfakcjonującą współpracę, pozwala zdobywać nowe doświadczenia i coraz większe umiejętności. Business Bridge Group to godny zaufania pracodawca.
maciek 2016-05-07 16:05:38
widze, ze teraz rekrutują osoby do nich do pracy na stanowisko jako Specjalista ds.logistyki i administracji, ale nie wiem czy na pewno można u nich się zatrudnić na stałe?
Zostaw swoją opinię o Business Bridge Group - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Bridge Group