Opinie o Business Bridge Group w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Business Bridge Group. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Business Bridge Group o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Drukarnie gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Bridge Group w Wrocław

baner wywiady
Administrator

Business Bridge Group zatrudni osobę na stanowisko Przedstawiciel medyczny. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

vika22
Były pracownik
@Zorientowana

Zapraszam na wywiad z Lesławem Czapskim współzałożycielem sekty Wrocław Dla Jezusa i wieloletnim pracownikiem biura, które dzieliło pomieszczenie z firmą Business Bridge, wszak Adam, przywódca sekty był przez lata Prezesem sekciarskiej firmy, później całość władzy w pseudo firmie, która zatrudnia pracowników na śmieciowej umowie i każe pracować jak na etacie . Wywiad zobaczycie na w necie. Omijajcie tą pseudo agencję Arkadiusza / Narcyza / i nie dajcie zaprosić się na spotkania niedzielne , na których dopominają się o kasę.

QB Nowy wpis
Inne

No okej, a specjalista ds kadr też ma śmieciówkę? Jest nabór jak gdyby oddzielny do Sopotu, Gdyni i Gdańska, jestem osobą z 3City i ogłoszenie wygląda w porządku, jest jasno napisane: umowa o pracę. Ale potrzebuję Waszej wiedzy, czy te wieczne umowy zlecenia dotyczą tylko pracowników centrali wrocławskiej? Może gdyby ktoś z Was pracował właśnie poza centralą i mógł powiedzieć, czy są wtedy inne warunki?

Ada
Inne

Czyli z tego co piszecie, to nie warto pracować jako rekruter w tej agencji. Ale, uwaga! Agencja poszukuje dla swojego klienta Specjalistę ds. rekrutacji (b. fotowoltaiczna)! I tu już umowa o pracę jest i wynagrodzenie 8-8,5 k brutto. A może ktoś napisze, jak wyglądają etapy rekrutacji w wykonaniu tej agencji, żeby można było je gładko przejść i trafić na posadę u jej klienta?

Zorientowany Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Ada

Ada? Kobietki, jesteś pracownikiem tej lewej firmy? Mam inne pytanie : czy Business Bridge Group nadal zatrudnia pracowników a właściwie współpracowników na umowie zlecenie, nie dając umowy o pracę nawet po okresie próbnym ? Czy na umowach śmieciowych każecie pracować jak na etacie? Jeśli tak to jest to niezgodne z prawem. Ada? Może Katarzyna ? Może Katarzyna ? Może Arek ? " Ada":to zapewne fikcyjne imię kogoś związanego z tą dyletancką agencja kto próbuje ratować ich reputację.

Roxa Nowy wpis
Inne
@Zorientowany

Spokojnie, jak na moje ktoś po prostu pyta, czy stawka sie zgadza i chce rady co do rozmowy. Ja sama jestem tu z tego powodu, też znalazłam ofertę pracy. Taka kolej rzeczy. No ale mniejsza z tym, czyli co, zakładam, że lepiej znasz firmę i te 8,5k brutto jest nierealne? Umowa o pracę też? A na początku deklarują, że po okresie próbnym dostanie się tę umowę, czy jak to wygląda?

Zorientowany Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Ada

Znam prowadzących firmę i jednocześnie liderów charyzmatycznej sekty. Mnie bardziej interesują warunki zatrudnienia w tej nędznej firmie ( Business Bridge) tzn.czy nadal zatrudniają na umowach cywilnoprawnych i każą pracować jak na etacie. Prześledź sobie dokładnie wpisy w tej grupie. Co do oferty firmy współpracującej z Business Bridge i oferującej rzekomo znakomite warunki zatrudnienia : dlaczego nikt z agencji nie wypowie się na ten temat ? Kiedyś reagowali i odpowiadali na pytania. Inne firmy reagują . Wiem, jak działają inne agencje a BB przy nich to lipa . Inne agencje tej branży dają etat pracownikom. BB zawsze oferował śmieciówki. (usunięte przez administratora)

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera panuje w firmie Business Bridge Group? Są ogłoszenia na Lento.pl z 26 lipca. Czy jest rotacja?

Administrator

Business Bridge Group zatrudni osobę na stanowisko Przedstawiciel medyczny. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Zorientowana
Pracownik
 Pytanie
@Administrator

Mam inne pytanie : czy Business Bridge dalej zatrudnia pracowników na podstawi umowy zlecenia , zatrudniając pracowników pod nadzorem, w określonych godzinach ? Czy wiecie, że za takie naruszenie możecie grozi kara od 1 000 zł. do 30 000 zł. ?

Marcin
Inne
@Zorientowana

Nie miałem pojęcia, że to takie kary. Dużo osób tu pracuje na zleceniu i jaka jest możliwość pracy na UoP? Zależy mi na płatnym urlopie. Co jeszcze wg. Ciebie warto wiedzieć o pracy w Business Bridge Group?

Zorientowana
Były pracownik
@Marcin

(usunięte przez administratora) O płatnym urlopie zapomnij w przypadku pracy na umowie zlecenie. Nie sądzę, żeby teraz B. B.dawało etat.

Bronisław
Inne
@Zorientowana

Czyli tylko zlecenie? A przy dłuższej współpracy zdarzało się że ludzie dostawali lepszy kontrakt? Czy pracownicy z długim stażem też jadą tylko na śmieciówkach?

Zorientowana
Były pracownik
@Bronisław

Kiedyś jechali wyłącznie na śmieciówkach. Obawiam się, że teraz jest podobnie. Najlepiej zadaj to pytanie Arkadiuszowi i Adamowi.

Maja
Inne
@Zorientowana

Ale to Ty podjęlaś tutaj misję informowania ludzi, dlaczego więc kandydata odsyłasz do (chyba) szefostwa, skoro wiadomo, że nikt mu takiej odpowiedzi nie udzieli? I jest to profil agencji zatrudnienia. Ja szukam info o pracy rekruterki, a z Twoich licznych wpisów nadal nie wiem, czy masz na myśli zrekrutowanych, czy pracowników sensu stricte. Możesz to wyjaśnić?

Zorientowana
Były pracownik
 Pytanie
@Maja

Misję ? Kobieto, rekruterka a ostatnio chyba rekruterki to jednocześnie członkinie sekty Wrocław dla Jezusa. Prawdopodobnie nic się nie zmieniło . Agencji wiele brakuje do profesjonalizmu a zatrudnianie pracowników na umowach śmieciowych bez możliwości przejścia na umowę o pracę to jawne naruszenie prawa . Na umowę zlecenie, jak i na pozostałych umowach cywilnoprawnych nawet nie wolno sprawować nad pracownikami stałego nadzoru. Wiesz, że w świetle przepisów polskiego prawa z ostatnich lat za zatrudnianie pracowników na umowach cywilnoprawnych w warunkach takich , jak na umowę o pracę grozi kara finansowa od 1 000 zł. do 30 000 zł. ? Sprawdź to sobie.To i tak nic w porównaniu z nadużyciami z przeszłości, kiedy pracownicy musieli sami czyścić wychodki i myć podłogi, chociaż nie należało to do ich obowiązków a jednej z byłych pracownic i jednocześnie członkini sekty, zatrudnianej bez umowy, nie dano urlopu macierzyńskiego i prawie do chwili rozwiązania musiała sprzątać pomieszczenia i czyścić ubikacje oraz podłogi z użyciem toksycznych chemikaliów ? Tak, nikt mu takiej odpowiedzi nie udzieli i to świadczy jeszcze gorzej o Adamie i Arkadiuszu, przywódcach sekty, którzy jednocześnie szefują tej pożal się Boże "firmie" . Co to znaczy : nikt mu tej odpowiedzi nie udzieli ? Dlaczego nie wypowiedzą się na temat firmy, jej funkcjonowania, wspomnianej przez ciebie " pracy rekruterki', czemu publicznie nie zdementują negatywnych opinii ? Bo są prawdziwe a za takie nadużycia pracownicze i (usunięte przez administratora)w białych rękawiczkach, o jakim pisali niektórzy eks pracownicy a ich opinie są zbieżne grożą kary . W ogóle dociera do ciebie, że fatalne warunki w pracy wpływają negatywnie na atmosferę w miejscu pracy i w efekcie na efektywność i rotację ? Mam na myśli całokształt bo przez lata przez B.B przewinęło się wiele osób. Sprawdź sobie pozostałe opinie. Nie tylko ja informuję o nadużyciach w B.B., bo niestety smutni panowie przenoszą swoje toksyczne zachowania z sekty do firmy, nie ma innej możliwości . Nie pisz mi tutaj o jakiejś mojej misji, negatywnych opinii jest więcej. Dziewczyno, wiesz, jak powinna funkcjonować firma szkoleniowa i profesjonalny dział HR ? Jest organizacja, która skupia hr-wcó we Wrocławiu. Ostatnio, kiedy w komentarzu podałam nazwę , admin ją usunął. Maja, nie pisz jakichś wymysłów o mojej rzekomej misji i o misji kogokolwiek z osób ostrzegających przed pracą w BB bo tylko się ośmieszasz .

Maja
Inne
@Zorientowana

Czyli nadal polecasz mi zapytać tych panów, a następnie w kolejnym zdaniu gorąco potwierdzasz moje przekonanie, że mi nie odpowiedzą. I nadal nie wiem od Ciebie, kto pracuje na śmieciówkach, zrekrutowani, czy sami rekruterzy. Niestety, jak widać, zdenerwowanie nie sprzyja wypowiedziom na forum. Ja nadal liczę, że ktoś spokojnie wyjaśni te dwie kwestie. PS. podkreślam, szukam pracy w rekrutacji, stąd zainteresowanie firmą i pracą.

Zorientowana
Były pracownik
 Pytanie
@Maja

Wyluzuj. Panowie z Business Bridge powinni odpowiedzieć ci na forum. Sprawdź posty sprzed lat, kiedyś to robili. Na umowach zlecenia pracowali do tej pory rekruterzy a z przepisów jasno wynika, że na umowie zlecenia, jak i na umowie cywilnoprawnej nadzór i stałe godziny pracy nie mają racji bytu. Do niedawna BB zajmowała małe pomieszczenie na strychu a służbowe laptopy, telefony i klimatyzator ( czyli standardowe wyposażenie biur) było przedstawiane jako aspekt dodatni pracy w Business Bridge. Od pewnego czasu mają siedzibę na Strzegomskiej. Odradzam pracę w tej nieprofesjonalnej firmie. Poczytaj również o tym, że w 2023 roku zatrudnianie na umowach cywilnoprawnych będzie karane grzywną od 1000 do 30000. BB, jeśli nie zmieni zasad zatrudniania czeka to samo. Jeśli jesteś zainteresowana pracą pod nadzorem, w stałych godzinach, bez premii, bez płatnego urlopu a służbowy laptop i telefon są dla ciebie wystarczającą atrakcją - praca jest dla ciebie. Tak w ogóle długo czekasz na merytoryczną opinię. Dlaczego? ???? Maju ( Karolino? Katarzyno?), gdyby zależało Ci na zatrudnieniu to już dawno umówiłabyś się na spotkanie i dowiedziała się szczegółów. O co ci chodzi?

Zorientowana
Były pracownik
 Pytanie
@Maja

Jeszcze jedno : Maju ( Karolino? Katarzyno) , sprawdź sobie iine fora na go work i zobaczysz, że szefostwo firmy zazwyczaj reaguje na opinie zainteresowanych i byłych pracowników. Arkadiusz i Adam tego nie robią. Moja poprzednia odpowiedź jest bardzo merytoryczna. Piszę o tym wszystkim z całkowitym spokojem, daruj sobie uwagi o moich emocjach. We Wrocławiu jest organizacja HR, która organizuje comiesięczne spotkania. Tam można dowiedzieć się, jak funkcjonujă profesjonalne firmy szkoleniowe. W Business Bridge nie ma umowy o pracę po okresie próbnym a w innych firmach tego rodzaju to standard. Niektóre dają etat od początku. Może ktoś z byłych pracowników udzieli Pani Maji (?) merytorycznej opinii? Panowie Prezesi, w przeciwieństwie do wielu innych osób decyzyjnych, nie uczynią tego i nawet nie będą odpierać prawdziwych zarzutów. Za dużo przemawia przeciwko nim. Arkadiuszu, Adamie, Katarzyno, Karolino, oprócz służbowych telefonów i laptopów oferujecie rekruterom pomieszczenie w nowej lokalizacji. No, no, to dopiero atrakcyjna praca, cha, cha, cha. Arku, czy dalej jesteś zatrudniony jako prezes na najniższej krajowej? Tak było przez lata.

vika22
Były pracownik
@Zorientowana

Zapraszam na wywiad z Lesławem Czapskim współzałożycielem sekty Wrocław Dla Jezusa i wieloletnim pracownikiem biura, które dzieliło pomieszczenie z firmą Business Bridge, wszak Adam, przywódca sekty był przez lata Prezesem sekciarskiej firmy, później całość władzy w pseudo firmie, która zatrudnia pracowników na śmieciowej umowie i każe pracować jak na etacie . Wywiad zobaczycie na w necie. Omijajcie tą pseudo agencję Arkadiusza / Narcyza / i nie dajcie zaprosić się na spotkania niedzielne , na których dopominają się o kasę.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Zespołu Koordynatorów z j. niemieckim w firmie Business Bridge Group? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy B2B Sales Engineer
Oleśnica
debesto.com
(91 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Export Manager z językiem niemieckim
Źródła
Pro-Inżynier sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Handlowy D2D
Katowice
Zesstos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Sprzedawca - Doradca klienta
Marki
PIANKAELECTRO Sp. z o.o.
(14 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy Business Bridge Group zapewnia kartę multisportu?

Andrzej
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

Taką kartę zapewniają dziś awet hopermarkety, więc nie jest to żadna rewelacja. Czy dają umowę o pracę, choćby po okresie próbnym? Jeśli nie to lipa.

Zorientowana
Były pracownik
 Pytanie

Business Bridge to firma, która powstała, by finansować charyzmatyczną sektę samozwańczego proroka Adama Piątkowskiego czyli Wrocław Dla Jezusa. Poczytajcie trochę więcej na temat sekty i przedsiębiorstwa, pracy na czarno ciężarnej kobiety, której nie dano urlopu i musiała pracować do końca. Toksyczna atmosfera i manipulacja panują nie tylko w samej sekcie, ale też w 'firmie". Panów prezesów jakoś nie porusza to, że zatrudnianie ludzi na czarno, praca poniżej średniej krajowej urągają ludzkiej godności i są wyrazem braku zawodowej etyki? Uważajcie się za chrześcijan? Jesteście zakłamanymi faryzeuszami. Co z tego, że ostatnio pewne szczegóły zmieniły się na lepsze? Ludzie, wy w swoim mniemaniu jesteście kryształowi a Prezes co tydzień głosi kazania i mówi o Bożej miłości. Robił to również, kiedy w BB kazano czyścić pracownikom wychodki, czekać na wymęczoną umowę miesiąc i naruszano przepisy dając im nadprogramową pracę do domu. Arkadiuszu, czy opowiesz o tym, jak kazałeś praktykantom kilka lat temu wykonywać telefony sprzedażowe do klientów, chociaż praktykanci absolutnie nie powinni się tym zajmować? Tylko nie zaprzeczaj bo są ludzie, którzy mogą to potwierdzić.

Zorientowana
Były pracownik
 Pytanie
@Zorientowana

Adam, czy ty masz w ogóle sumienie, nie odczuwasz moralnego dyskomfortu z powodu tego, co zaistniało w przeszłości? To samo pytanie mogę zadać Arkadiuszowi. Wasze sumienia zostały zgwałcone przez lata prowadzenia sekty?

Zorientowany
Były pracownik
@Zorientowana

Prawda.

Vika22
Pracownik
 Pytanie
@Zorientowana

Adam Piątkowski- samozwańczy prorok i zwodziciel, który wymyślił sobie wizję i stworzył sektę, by zarabiać pieniądze na naiwnych. Przyjrzyjmy się bliżej spółce z o.o., w której Prezesem Zarządu jest Pan Adam Piątkowski, pastor wspólnoty Wrocław dla Jezusa, który utrzymuje, że Bóg w cudownej futurystycznej wizji podarował Wrocław.. Poniżej zamieszczam linki do strony, na której znajdują się opinie byłych pracowników ( bardzo interesujące opinie...) , strony oficjalnej "Business Bridge Group" ( na stronie już nie ma zdjęć członków zespołu...) i strony KRS, na której widnieją dane firmy i skład dwuosobowego zarządu: pana Adama Piątkowskiego i głównego lidera wspólnoty pana Arkadiusza. Czy pan Adam, pastor i jednocześnie prezes zarządu spółki odniesie się publicznie do opinii byłych pracowników? Linki: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,877437(usunięte przez administratora)

Mirka
Pracownik
@Zorientowana

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,877437 Prezesem firmy "Business Bridge Group " jest Adam Piątkowski - samozwańczy prorok i " pastor" " wspólnoty" Wrocław dla Jezusa - głównego organizatora ekumenicznego festiwalu "Odnowienie ", podczas , którego po raz kolejny zbratają się uzurpastorzy wrocławskich wspólnot, w większości pentakostalnych oraz maryjnych wspólnot katolickich. Zapraszam do lektury opinii byłych pracowników "Business Bridge". Pod pozorem pomocy dla Ukrainy odbędzie się werbunek do sekt. Nie dajcie się nabrać !

Zawiedziona
Kandydat

4 lata temu otrzymałam ofertę współpracy od firmy, wtedy jeszcze jako młody nieopierzony rekruter nie potrafiłam "wyczuć" pracodawcy. Po złożeniu oferty powiedziałam, że potrzebuje chwili na zastanowienie (2 dni). Jakież było moje zdziwienie, że kolejnego dnia po oficjalnym złożeniu oferty kierownictwo zadzwoniło do mnie, że jednak zdecydowali się złożyć ofertę komu innemu, kto już ją przyjął więc nieaktualne. Kompletny brak profesjonalizmu i etyki pracy. Jedyna firma w której spotkałam się z takim podejściem do kandydata, że składają mu wiążącą ofertę, a na drugi dzień dzwonią i mówią z pretensją, że długo czekają na decyzję więc wybrali kogo innego, kto ofertę przyjął. Być może coś się zmieniło w firmie od tego czasu, natomiast patrząc na opinie poniżej nie tylko ja mam z firmą złe wspomnienia.

Bronisław
Inne
@Zawiedziona

Rozumiem, że się rozczarowałaś, ale nawet jeszcze nie zaczęłaś pracować więc skąd ta zła opinia o firmie? Może potrzebowali kogoś na już i dlatego nie mogli czekać aż się zdecydujesz. Przez te 4 lata mogło się wiele zmienić, nie?

Zorientowany
Były pracownik
 Pytanie
@Bronisław

Bronisław, czy jesteś ich pracownikiem? Dlaczego ich bronisz? Człowieku, wystarczy zweryfikować firmę i przywódcę sekty oraz jego prawą rękę. Adam głosi wszem i wobec, że miał wizję od Boga , który oznajmił: daję Ci to miasto. W przeszłości był problem z uzyskaniem od firmy umowy, kobieta w ciąży nie dostała urlopu macierzyńskiego a niejaki Jarek, były pracownik i członek sekty został wyrzucony z firmy w biały dzień. Jeśli jesteś człowiekiem nie związanym z firmą i nie zorientowany to dlaczego bronisz tych ludzi? O co ci chodzi?

vika 22
Były pracownik
 Pytanie
@Bronisław

Bronisław, dlaczego ich bronisz. Jak wynika z twojej wypowiedzi, że nie wierzysz, aby firmę prowadziła sekta to można wywnioskować, że jesteś osobą niezorientowaną i postronną. Na logikę: nikt taki ie stawałby w ich obronie. Co spowodowało, że zajrzałeś do opinii na temat B.B. na go work ? O co ci chodzi ? Pracujesz tam obecnie? Proste pytania i proste odpowiedzi.

Vika22
Były pracownik
@Bronisław

To prawda. Pracowałam w firmie.

Julia
Inne
@vika 22

Bronek chyba wypowiadał się obiektywnie, bo ja też sobie czytam forum ot tak, czasem szukam pracy czasem nie. On pewnie był w tej samej sytuacji :)

Zorientowany
Były pracownik
@Julia

Kobieto, zanim zaczniesz wypowiadać się w czyjejś obronie - zweryfikuj informacje na temat tego pseudo przedsiębiorstwa i sekty WDJ a także proroka Adama ( sic!). Trochę osobistego myślenia. Wrocław dla Jezusa to charyzmatyczna sekta ewangelii sukcesu a manipulacja, despotyzm znajdujă przełożenie w działaniu tej amatorskiej firemki.

Zorientowany
Były pracownik
@Julia

Bronek nie zweryfikował Business Bridge, nie sprawdził informacji o Adamie, Arkadiuszu oraz tej sekcie. Gratuluję inteligencji i logiki.

Ona
Były pracownik
@Bronisław

Nic się nie zmieniło raczej.

Zorientowany
Były pracownik
@Ona

Nie jestem zaskoczony.

Mirka
Były pracownik
@Zawiedziona

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,877437 Prezesem firmy "Business Bridge Group " jest Adam Piątkowski - samozwańczy prorok i " pastor" " wspólnoty" Wrocław dla Jezusa - głównego organizatora ekumenicznego festiwalu "Odnowienie ", podczas , którego po raz kolejny zbratają się uzurpastorzy wrocławskich wspólnot, w większości pentakostalnych oraz maryjnych wspólnot katolickich. Zapraszam do lektury opinii byłych pracowników "Business Bridge". Pod pozorem pomocy dla Ukrainy odbędzie się werbunek do sekt. Nie dajcie się nabrać !

Administrator

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Business Bridge Group? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Lin
Były pracownik
@Administrator

Nie warto. Wynagrodzenie słabe, premie za realizację tak samo. Warunki pracy tak jak wielu pisało wcześniej- żenujące. Nauczyć się można czegoś, ale raczej na zasadzie własnych prób i błędów. Micromangment na porządku dziennym.

Administrator

Jak wygląda praca w firmie Business Bridge Group? Czy można liczyć na premię?

Stazystka
Były pracownik
@Administrator

Kiedyś można było liczyć tylko na uśmiech prezesa, teraz nie wiem, ale nie oczekiwalabym za wiele.

Bobek
 Pytanie

Czy daje szefostwo wybiera sobie jednego pracownika, którego wychwala pod niebiosa? A może już się nauczyli, ze takie faworyzowanie niczego dobrego do wypracowania „zgranego teamu” (o którym Arkadiusz tak dużo mówi) nie wnosi.

Stone
Były pracownik
@Bobek

Jakiś czas temu było podobnie. Po dwóch dniach pracy od razu było wiadomo kto jest top of the top.

Stazystka
Były pracownik
@Bobek

O tak, tak kiedyś było. Cebula Group. Pan Arek wypominał nam nawet że powinien nas opodatkować za każdą kolejną kawę poza pierwszą ???? piękne czasy... jak dobrze ze bezpowrotnie minęły.

rekruterka
Były pracownik

Firma poszukuje nowych osób, więc pewnie część z potencjalnie zainteresowanych kandydatów tutaj zajrzy. Opinie poniżej są zgodne z prawdą. W przypadku Goworka często są one oderwane od rzeczywistości, ale tutaj 90% się zgadza. Stawki są śmieszne, atmosfera w pracy tragiczna, a w dodatku nie ma tam żadnych perspektyw rozwoju. Żaden rekruter, który przepracował jakiś czas w normalnej firmie tam nie przejdzie, dlatego celują w ludzi młodych, bez doświadczenia. Zanim podejmiecie decyzję zastanówcie się i sprawdźcie powiązania firmy z organizacją "religijną" :)

bejbe
Były pracownik
@rekruterka

A już myślałam, że coś się zmieniło u nich na lepsze ... Nie uczą się na błędach.

Elwira
Były pracownik
@rekruterka

Członkowie charyzmatycznej sekty uważają, że opinie na go work to stek kłamstw, że tutaj kłamstwo goni kłamstwo, tak są zaślepieni.

Zorientowany
Były pracownik
 Pytanie
@rekruterka

Firmę prowadzi sekta, którą manipuluje i wyłudza pieniądze. Dowód Wielu wierzących uważa, że chrześcijanin powinien dawać dziesięcinę, przez którą rozumie się 10% osiąganych przychodów osobistych. Mówi się często, że dziesięciny i składane ofiary pieniężne są niezbędnym elementem adoracji Boga i mają ścisły związek z Bożymi błogosławieństwami. Z drugiej strony istnieje przekonanie, że składanie dziesięciny nie należy do chrześcijańskich obowiązków. Który punkt widzenia jest zgodny z nauką Pisma Świętego? Z pewnością kwestia, którą poruszymy w niniejszym artykule nie powinna mieć żadnego wpływu na koinonię pomiędzy chrześcijanami, gdyż miłość jest o wiele ważniejsza niż nasza opinia na temat dziesięciny (1 Kor. 13). Przedstawimy jednak argumenty wskazujące na to, że dziesięcina nie jest obowiązkowa i nie powinna być nakładana na wierzących w Jezusa Chrystusa. Przejdźmy zatem do rzeczy.

Zorientowany
Były pracownik
@rekruterka

Nie dajcie zaprosić się na spotkania sekty.

Julia
Inne
@Zorientowany

Kurde.... czemu sekta? Toż to mega poważne określenie...

Zorientowany
Były pracownik
 Pytanie
@Julia

Masz emocjonalny stosunek do tej firmy, do merytorycznej krytyki B. B. Dlaczego?

Beata
Były pracownik
@Julia

Manipulują, wyłudzają pieniądzę, nie wiem czy wiesz ale popierają bicie dzieci w ramach kary - bo bóg tak karze, jak odejdziesz to jestes "wyklęty", inwigilują życie prywante

Pytanie
 Pytanie

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Elwira
@Pytanie

(usunięte przez administratora) Zero klimy, nadprogramowe obowiązki np.czyszczenie kibla i mycie podłogi do tego kiepska kasa i sztucznie miły szef.

Elwira
Były pracownik
@Elwira

Admin zaczyna cenzurować moje komentarze. Nie napisałam nic złego, tylko, że dziadowska kasa i amatorszczyzna.

Teresa
Inne
@Elwira

Napiszesz jaka kasa? :P Ile wynoszą zarobki w Business Bridge? Czy są dodatki, Benefity?

Magda
Były pracownik
 Pytanie
@Teresa

Kobieto, może po prostu zgłoś się do nich i dowiedz się na miejscu. Pytasz o benefity, premie itd. Może jesteś członkinią sekty, która jest właścicielem firmy i chcesz skierować uwagę na drobne pozytywne zmiany, które wprowadzili ostatnio, żeby zmienić złą reputację? Wszystkie negatywne rzeczy , które miały miejsce w tej "firmie" są prawdą, a niektóre są nadal / śmieciowe umowy, nędzny pokoik na strychu/. Moje domysły mają swoje podstawy- używali lajków ze sfejkowanych kont na fejsie, opinii stażystów , wyproszonych i pisanych na pokaz.. Wiecie, że wśród rekruterów są członkowie ich wspólnoty " religijnej" ? Teresa, czemu nie zwrócisz się z tym pytaniem do zarządu "Business Bridge", do pracowników np. Pani Karoliny, Zuzanny, Prezesa i "pastora" Adama albo Arkadiusza i Katarzyny? Informacje o kobiecie w ciąży, która pracowała na czarno i będąc w ciąży nie dostała urlopu macierzyńskiego też są prawdziwe.

Beata
Inne
@Magda

Niezłe z tą członkinią sekty :D O co chodzi z tym pokoikiem na strychu? Brzmi trochę strasznie, szczerze mówiąc. Wyjasnij, jeśli to nie tajemnica.

Magda
Były pracownik
 Pytanie
@Beata

Teoria? Poczytaj sobie opinie byłych pracowników. Firmę prowadzi charyzmatyczna sekta, Pan Adam jest jej guru i twierdzi, że Bóg dał mu miasto Wrocław, Arkadiusz jest w gronie liderów tej sekty tak samo jak Karolina. Łatwo zweryfikować te informacje w necie. Pokoik na strychu jest jednocześnie biurem pracowników w " Tratwie" Teoria? Osoby zainteresowane, które chcą sprawdzić prawdziwość krytycznych informacji i uwag nie robią tego na forum, żeby nieudolnie bronić teji nie profesjonalnej firmy, która dopiero niedawno zakupiła niezbędny sprzęt dla pracujących, który według przepisów BHP jest standardowym wyposażeniem biura i należy się doradcom. Sprawdź sobie przepisy prawa pracy. Dziewczyna, która przedstawiła sprzęt jako ewidentny walor pracy BB, jak pozostali byli stażyści napisała wyproszoną opinię na pokaz. W ogóle ta pseudofirma opiera się na stażystach, absolwentach uczelni wkraczajcych na rynek pracy bo osoby z doświadczeniem od razu odejdą. Teoria? Business Bridge należy do sekty Wrocław dla Jezusa, to też można łatwo sprawdzić. Krytycznych opinii jest za dużo i są że sobą zbieżne co potwierdza smutną prawdę o braku profesjonalizmu i poszanowania praw pracowniczych i godności ludzkiej. Zarządzający miną się chrześcijanami. Beata, najlepiej prześledź opinie, później idź na spotkanie, zobacz nędzne warunki lokalowe w Tratwie koło zajezdni tramwajowej na Popowicach a jeśli chcesz doświadczyć sztucznej atmosfery, zarabiać najniższą krajową na śmieciowej umowie i pracować na stryszku - idź na rozmowę kwalifikacyjną.

Zorientowana
Pracownik
 Pytanie
@Beata

Proszę bardzo (usunięte przez administratora) Beneficjentem rzeczywistym jest Pani Agnieszka, pracownik sekty Wrocław Dla Jezusa a Prezesem Zarządu Arkadiusz, mąż Katarzyny. Wrocław Dla Jezusa z Prezesem- guru czyli Adamem jako pastorem- prorokiem jest obecnie wspólnikiem Business Bridge Group. Mąż wspomnianej Pani Agnieszki został wyrzucony w biały dzień przez imć Adama po karczemnej awanturze. Dodam, że Agnieszka była wtedy pracownikiem biura sekty a jej małżonek- pracownikiem firmy. Pan Adam nie lubi merytorycznej krytyki a sposób prowadzenia przedsiębiorstwa, bałagan i inne szczegóły pozostawiały wtedy wiele do życzenia. Niektóre praktyki i zachowania członkowie zarządu przenosili z "wspólnoty" do agencji np. chłód emocjonalny, kiedy kto nie spełniał oczekiwań i sztucznie miłą atmosferę. Beata, w rejestrze znajdziesz jeszcze mapę, na której znajduje się siedziba agencji w "Tratwie" na terenie dawnej zajezdni tramwajowej przy ul. Legnickiej. Tam znajduje się ten pokoik na strychu. Beata, czy twoja wypowiedź jest ironiczna? Tu nie ma z czego kpić. Business Bridge to dyletanctwo, lipa, kiepskie zarobki i pomieszczenie poniżej norm z Polski Ludowej.

Bronisław
Inne
@Zorientowana

Nie wierze w to co czytam. Serio istnieją jeszcze takie firmy pracujące na zasadzie sekty? I jeszcze słabo płacą. Ktoś tam w ogóle zgłasza się na rekrutacje?

Pytanie
 Pytanie

Wiecie może, czy w Business Bridge Group szukają chętnych na staż?

Marta
Były pracownik
@Pytanie

Firma nalży do charyzmatycznej sekty. Szukają naiwnych i niedoświadczonych frajerów, którzy będą pracować za nędzne wynagrodzenie. Każdy myślący człowiek dokładnie weryfikuje firmę , w której zamierza podjąć pracę.

AL
Były pracownik

Pracowałam w firmie prawie dwa lata - pierwsza praca po studiach, dużo się nauczyłam i myślę, że ludzi tam ze mną pracujących będę pamiętać jeszcze przez długi czas bo mamy bardzo fajne relacje :) Atmosfera przyjemna, na luzie, wszyscy na Ty, brak dress code, zamawianie jedzenia na koszt firmy, świętowanie urodzin, rocznic w pracy, sukcesów, Wigilii + dużo śmiechu. W zespole panowała atmosfera wsparcia sobie nawzajem - graliśmy jako jeden team. Jeżeli chodzi o samą pracę uważam, że miałam możliwość spróbowania swoich sił w różnorodnych rekrutacjach, co jest bardzo na plus, bezpośrednio kontaktowałam się z Klientami, co również jest ciekawym wyzwaniem, w razie jakichkolwiek pomysłów, wątpliwości czy problemów mogłam otwarcie porozmawiać z Arkiem, który zawsze starał się coś z tym zrobić. Uważam, że dużą wartością firmy jest stawianie na profesjonalizm i prawdę, co chyba też widać po opiniach Klientów i Kandydatów na Google. Dla zainteresowanych - pracę zmieniłam, bo chciałam przejść do wewnętrznego HRu. Co do wcześniejszych komentarzy - wydaje mi się, że dużo się zmieniło. Biuro jest małe, ale wystarczające, kuchnia została doposażona, jest klimatyzator, wiem też, że rozglądają się za nowym miejscem dla firmy. Prezes również się zmienił, biuro sprząta osoba zewnętrzna, przez większość pandemii pracowaliśmy całkowicie zdalnie. Umowa jest w pierwszy dzień, oprócz wynagrodzeń są premie za każdą zamkniętą rekrutację. Każdy ma laptop + monitor + nowy telefon. Wydaje mi się, że jak na tak malutką firmę, to jest okej :) Mi się podobało i polecam każdemu zainteresowanem pójść na rozmowę, poznać Kasię i Arka i samemu zdecydować, czy coś takiego będzie mu odpowiadać :)

Elwira
Pracownik
 Pytanie
@AL

Bardzo laurowy opinia, aż za bardzo. Arek i Kasia się zmienili? Daj Boże, żeby tak było. Oni i Adam przez lata pokiereszowali niejednego pracownika i niejednego członka/ członkinię" wspolnoty Wrocław dla Jezusa. Sami bardzo impulsywnych i wybuchowi innych napominali, aby zachowywali spokój, powstrzymał się od nerwowych reakcji. Ech.. Mam wrażenie, że opinia jest na zamówienie, w ten sposób szefostwo ratuje reputację firmy. Opowieści o kobiecie w ciąży, która pracowała bez umowy, nie dostała urlopu macierzyńskiego a jeszcze wcześniej okrutne i chamskie wyrzucenie J. Ch., wkrótce po tym odejście Leszka... Prezes mieni się prorokiem, któremu Bóg powiedział, że daje mu Wrocław i na tym zbudował teologię wspólnoty, w której jest duże nastawienie na kasę. Nie mam już do czynienia z tymi ludźmi i dopiero teraz czuję, że żyję. Nie tylko ja.

Elwira
Były pracownik
@Elwira

Miało być : laurkowa opinia zamiast laurowy. Literówka.

Żaneta
Były pracownik
@AL

Ciężko mi w to uwierzyć, naprawdę. Nie zdziwię się, jeśli opinia była napisana na prośbę w/w państwa - tak jak było w przypadku nas i dodawania opinii w Google. Ludzie aż tak się nie zmieniają.

Żaneta
Były pracownik
@Elwira

Bardziej mi się wydaje, że po prostu wpisałaś się w ich styl bycia i sposób zarządzania, oczywiście bez obrazy :)

LA
Były pracownik
 Pytanie
@AL

Jeśli jest tyle opinii o toksycznej, sekciarskiej i sztucznie miłej atmosferze, a według Ciebie była na luzie i przyjemna to zastanów się, masz dwie opcje... albo nadajecie na tych samych falach, albo zostałeś wciągnięty w sidła :) Biuro małe ale wystarczające?? Mówisz o tym pokoiku na strychu? Być może nie masz porównania względem normalnych firm, bo to Twoja pierwsza praca (skoro w XXI w. doceniasz służbowy laptop, monitor i telefon). Opinie na Google nie są wymierne. Są wyproszone od kandydatów albo znajomych z "świętej rodziny". Co do nowego miejsca, to faktycznie się rozglądają. Od jakichś 6 lat xD

Elwira
Były pracownik
 Pytanie
@LA

Właśnie. Pracują nad zmianą wizerunku, rozpaczliwie bronią reputacji a reputację mają złą. Do tego ta pazerność i toksyczność w sekcie będącej właścicielem " firmy", brak poszanowania dla cudzych granic, presja. Na " nabożeństwach żona pastora mówiła nie jeden raz, że Bóg nie jest surowym nauczycielem, który poniżej publicznie a ile razy Adam czy Arek zbesztali jak dzieci członków sekty lub pracowników BB? Cały czas Arek i Adam podkreślają, że chrześcijanie nigdy się nie obrażają, ale sami nieraz strzelili focha, gdy ktoś nie chciał im się podporządkować? Te toksyczne zachowania przejawiają również w firmie. Pracownica i jednocześnie członkini w ciąży pracująca na czarno prawie do samego końca bo nie dano jej urlopu macierzyńskiego, Jarek potraktowany jak pętak i wyrzucony bo odważył się sprzeciwić prezesowi. Arku, pamiętasz jak nie witałeś się z nim przed nabożeństwem przez długi czas? Co innego mówisz a co innego robisz. To samo dotyczy wierchuszki w gronie liderskim. Czy przypadkiem autorka laurkowej opinii nie jest członkinią waszej wspólnoty?

Nope
Były pracownik
 Pytanie
@AL

"Stawianie na profesionalizm" - muahahaha serio? Dla mnie to miejsce było zaprzeczeniem profesionalizmu praktycznie w każdym aspekcie . Z tym profesionalizmem w tym wypadku to wygląda trochę tak: "znam ładne słówko, nie wiem co dokładnie znaczy, ale będę używać bo dobrze brzmi". Twoja wypowiedź, która jest próbą wybielenia tej firmy, ma dokładnie odwrotny skutek. Pierwsze zdanie" to moja pierwsza praca po studiach" załatwia temat, i jest tylko potwierdzeniem tego wszystkiego o czym tu się "mówi". Jeśli ktoś wcześniej pracował w innym miejscu i ma porównanie, to nie zagrzeje długo miejsca w BBG. Mówisz, że się zmieniło bo "kuchnia" doposażona, jest klimatyzator i nowe telefony, pracownicy nie sprzątają już biura- wow, czapki z głów, to jest standard! Co więcej pracodawca ma OBOWIĄZEK zapewnić godne warunki pracy. PS. Temat zmiany biura - od jakichś dobrych 5 lat.

xD
Były pracownik
@Nope

Jeśli dla kogoś "doposażona kuchnia, brak obowiązku sprzątania biura czy "telefon służbowy" na stanowisku rekrutera jest czymś, co warto podkreślać jako atut tej pracy to albo wcześniej pracował w gułagu albo nie wie jak zachwalić te niebywałe miejsce pracy xD

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Elwira
Były pracownik
 Pytanie

Radzę poszukać profesjonalnej agencji HR a BB do takich nie należy. Radzę sprawdzić, kto jest właścicielem Business Bridge i poszukać informacji w Googlach. Jeszcze są jakieś firmy, które z nimi współpracują?

Lalala
Były pracownik
 Pytanie

Jak wygląda praca w BBG podczas pandemii COVID-19? Czy Pani Kasia nadal wierzy, że witamina C leczy raka i w inne teorie spiskowe, i naraża życie pracowników każąc im się kotłować w tej klitce? Czy jednak szefostwo zachowało się jak należy i pozwoliło na pracę zdalną? Bo pracowałam tam i wiem doskonale, że wszystkie obowiązki można by było spokojnie wykonywać w domu będąc po prostu pod telefonem.

kandydat
Były pracownik
 Pytanie

Czy doświadczenie w myciu wychodka jest wymagane na stanowisko w tej firmie?

Zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Czy poszukiwanie nowej osoby do firmy jako HR Konsultant jest związane z rozszerzaniem zespołu czy rotacją? Ile osób jest w zespole? Nie ma tych informacji na stronie.

Vika22
Były pracownik
 Pytanie
@Zainteresowana

Wystarczy przeczytać opinie poniżej. Co do zespołu: kiedyś na stronie były zdjęcia członków zespołu z Arkadiusz na czele. Zdjęcia opatrzone opisami. Dlaczego od co najmniej dwóch lat już ich nie ma? Dodam, że firmę prowadzi charyzmatyczną sekta.

Pytanie
 Pytanie

Mógłbyś napisać czy poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe?

Vika 22
Były pracownik
@Pytanie

Odpowiedź na pytanie znajdziesz w postach i komentarzach byłych pracowników poniżej.

spacja
Kandydat

rekruterka bardzo przyjazna i ogarnięta, niestety firma płaci poniżej dolnej granicy stawek rynkowych

vika22
Były pracownik
@spacja

Firma należy do charyzmatycznej sekty a o ile wiem to rekruterka jest psychologiem i członkinią tej sekty. Nie daj się omamić pierwszym wrażeniem i poczytaj opinie poniżej. Jest ich dość dużo.

Ewelina
Inne
@spacja

Uważaj, ta sekta niestety uzależnia od siebie ludzi. Znam tę rekruterkę osobiście. Kochana kobieta, ale niestety bezkrytycznie zapatrzona w sektę i jej lidera. Techniki manipulacyjne tej grupy są bardzo skuteczne - niestety. Wyciągali od moich znajomych duże sumy pieniędzy. Lider grupy pożyczał od ludzi pieniądze, nie oddawał w terminie, ośmieszał i obgadywał.

Vika22
Były pracownik
 Pytanie
@Ewelina

Techniki manipulacyjne:sztuczna serdeczność, gra świateł i transowe uwielbienie podczas niedzielnych show nabożeństw, techniki hipoteczne i meta programy. Wszyscy liderzy są ślepo zapatrzeni w charyzmatycznego lidera Adama P., bezmyślnie podporządkowania i oczekujący bezrefleksyjniego podporządkowania od członków prowadzonych przez siebie grup. Publicznie podkreślają wolną wolę, ale krytyczne myślenie nie jest tam mile widziane a niechęć przyjmowania niechcianych powołań przez niektórych liderów karną jest chłodem emocjonalnym. Ewelina, potwierdzam wszystko co piszesz o pracowniku usuniętym przez Adama i kobiecie, której nie dano urlopu macierzyńskiego, członkini tej sekty, pracującej zresztą na czarno. Pan Arkadiusz też oczekuje całkowitego podporządkowania, potrafi wpaść we wściekłość w razie odmowy. Ewelina, czy możemy się skontaktować choćby online?

Andrzej.
Były pracownik
@Ewelina

Arkadiusz jest człowiekiem gwałtownym, impulsywnych, nie znoszacym sprzeciwu i rozstawiajacym ludzi po kątach, przynajmniej tak zachowuje się jako główny lider tej sekty. To samo można powiedzieć o Adamie.Byłem członkiem tej sekty przez rok, za dużo zobaczyłem i doszedłem. Ta " kochana kobieta" też jest choleryczką potrafi wpaść w furię, obraża się, kiedy ktoś zwróci uwagę na złe zachowanie jej dzieci. On i jej mąż należą do grupy liderskiej, mówią, że trzeba we wszystkim słuchać pastora i liderów. Jej mąż podczas jakiegoś kursu w ostrych słowach krytykował ludzi, którzy nie chcą tego robić, krzyczał że nie chcą poddać się pod autorytet. Nie jeden raz słyszałem Adama nasmiewającego się z ludzi, krytykującego ich, Arkadiusza tak samo. Omijajcie szerokim łukiem tę sektę i to całe przedsiębiorstwo.

Jakub
Inne
@Andrzej.

Super że dodałeś taki obszerny wpis, choć widzę że nie masz najlepszego zdania na temat atmosfery panującej w pracy. Jak z kolei oceniasz Business Bridge Group pod względem poziomu wynagrodzenia, jest w porządku? Liczę że powiesz coś więcej, czekam na Twój wpis.

Andrzej
Były pracownik
@Jakub

Nie chodzi o to, czy atmosfera mi się nie podoba tylko o to, że jest fatalna nie tylko w moich oczach. Prześledź inne opinie. Są zbieżne. Zarobki poniżej średniej krajowej na umowie śmieciowej, o którą dodatkowo trzeba się upominać. Oszczędzają też na serwisie sprzątająca i każą pracownikom czyścić szale i myć podłogi. Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Business Bridge Group - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Business Bridge Group?

    Zobacz opinie na temat firmy Business Bridge Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Business Bridge Group
3.5/5 Na podstawie 31 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Business Bridge Group
Przejdź do nowych opinii