brak logo

Europlast Sp. z o.o.

Strzałkowo

Opinie o Europlast Sp. z o.o.

EuroDonosy 2012-04-06 01:10
Ta firma to EuroTragedia. Płaca marna , i dziwna atmosfera. Ogólnie nie polecam.

olga 2012-07-21 22:33
Jeden się cieszy, że ma pracę, a drugi będzie tylko narzekał i wystawiał uczciwym ludziom jakieś chamskie opinie; tragedia to może być jak pracodawca ma cię gdzieś, nie płaci składek, nie rozlicza urlopu - ja jestem zadowolona pracując tutaj; atmosfera jest ok; wypłata zawsze na czas, a jak potrzebujesz to i zaliczkę wcześniej dadzą, więc nie narzekam; szanuję co mam.
200 2016-04-28 20:03
to dobrze..teraz wiem ze poszukuja doradcy techniczno- handlowego w Białymstoku na przyklad oferuja atrakcyjny system wynagrodzeń, uzależniony od wyników,dużą samodzielność w działaniu, niezbędne narzędzia do pracy
Maria 2017-09-02 00:44
Do" euro donosy " . Firma nie działa w Białystoku to raz a po drugie nie toleruje lewusów i alkoholików . Działa w okolicach Poznania i ja jestem dumna że tam pracuję , atmosfera fajna i koleżeńska .
Zostaw swoją opinię o Europlast Sp. z o.o. - Strzałkowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europlast Sp. z o.o.