Opinie o Adeo Screen Sp. z o.o. w Złotoryja

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Adeo Screen Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adeo Screen Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adeo Screen Sp. z o.o. w Złotoryja

Gruby

Asy znow cos kreca z ciezarowka, awarie, awarie za awariami!!!! Amelinium juz nie waz to chociaz serwisami podkreca zarobki

były

dawno tu nie zaglądałem, coś się dzieje :) A ja powiem tak już nie jestem pracownikiem i w sumie tego żałuję, bo na prawde są tam fajne warunki do pracy, od pracownika produkcji po osoby zarządzające. Mam teraz poruwnanie i na prawdę żałuję ale cóż ... także docniajcie co macie bo może być gorzej, Pozdrawiam chłopaków z magazynu

bobul

Gdzie jest lola? spekała czy ją to przerosło!!!!

Kamil

Oj lola,lola.Co ty możesz wiedzieć o panu Mariuszu,skoro z nim nawet nie rozmawiasz.Już za późno na mylenie tropu,bo wszyscy już wiedzą kim jesteś.Czekamy tylko na dowody "na papierze".To dlatego z szedłeś tak późno z hali w piątek,bo pisałeś tego posta o 15.57.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Adeo Screen Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
lola

oli mnie też to że ja pracuję a inni spożywają napoje ...

Marek K

Panie lola mówisz że niekogo nie obrażasz a kilka postów wyżej administrator usunął Twoje brzydkie słowa, dzięki że jedziesz na całą grupę ... bez komentarza Panie lola i tak już wszyscy wiedzą ktoś Ty dlatego lepiej zostan w rajchu i nie pojawiaj sie na firmiee...

wodzu

Szkoda że mało zrobił kierownik dla ludzi, oj szkoda więc teraz juz nie będzie za nimi może wtedy ktos to doceni! Chłopie przeciez możesz śmiało pogadać z szefem nie rozumiem że piszesz tu pierdy, bo sa to pierdy daj chociaz cos mocnego!droga otwarta jest kilku pracownikow co ci z miłą chcęcią potłumaczą rozmowę z szefem,przecież nie lubia go w biurze jak pisałęś wcześniej zapraszam do biura, możesz jednocześnie wysłać emaila do szefa co ci tam leży email do szefa jest ogólnie dostepny a na pewno ktos z Twoich znajomych ci zrobi tłumaczenie, bądz odważny do końca i z jajami, a jak byś je miał to byś przyszedł do kierownika i powiedział co sądzisz o zarzadzaniu, on jeszcze nikomu nie urwał głowy! Chlopie pokaz jaja!

lola

Forum o pracodawcach racja... tylko co zrobić jak pracodawca jest daleko i ma swoich ludzi którzy teoretycznie maja kierować produkcja a zamiast tego tworzą prywatny folwark na swoje potrzeby?(usunięte przez administratora)nie zostawię w domu aluzji bo mam możliwość i prawo wypowiedzieć się na te tematy tu i teraz. Nikogo nie obrażam ja mówię tylko co widzę i co wiem, zawsze tak będzie że dla kogoś prawda będzie nie wygodna. Wpis wyżej wychodzi cała natura kierownika... (usunięte przez administratora) choć raz doceń ludzi, choć raz! Mnie nie musisz, ja sobie świetnie daję radę bez Ciebie ale inni naprawdę się starają doceń to!!!

Teresa

A ja chciałbym powiedzieć że jest to forum o pracodawcach a nie o pracownikach! Jakieś prywatne aluzje lola zostaw sobie w domu!

Rob

Kierownik mówi co następuje: podwyżek, premii, soboty nie będzie przez najbliższe 5 lat, umów już tez nie przedłużamy, wszyscy dziękują Loli Proszę nie przychodzić i nawet nie pytać!

lola

Jaja sobie robicie, lola z wczoraj to nie ja!!!! Nie wiem kim jest ten który podaje się za mnie i to nie mój wpis. Reasumując całość moich wypowiedzi. Kierownik to zaraza tej firmy, reszta nie najgorsza, świta cóż... albo czerpie korzyści ze strony (usunięte przez administratora)albo boi się że "Wielmożny" będzie się czepiał i kopał doły - z tego jest znany. Chciałem tylko zwrócić uwagę na pewne nieprawidłowości o których wszyscy wiedzą a nikt nie mówi to jest zatrudnianie osób z rodziny Kierownika. Nikt z poza nie ma wstępu na firmę aaa i jeszcze kwestia psa i dzieci. Ciekaw jestem jakby Kierownik zareagował jakbym swojego zwierzaka ze sobą do pracy zabrał albo gdybym miał potomstwo, jakby to było gdyby krzątało się między nogami podczas pracy? Panie(usunięte przez administratora)to jest firma a nie prywatne podwórko u Pana pod domem!!! To ostatni mój wpis no chyba że wydarzy się coś jeszcze ciekawego to nie omieszkam kliknąć... Ps.(usunięte przez administratora)nie ma z tymi wpisami nic wspólnego, ja to nie On, dajcie chłopakowi spokój!!!

lola

no dobra zgadłeś ale ja nie wracam wiec mam cie dalej (usunięte przez administratora)

BOGDAN

Powiem Ci tak Panie Gablota bo taką masz ksywe na firmie! Masz jeszcze inne ksywy jak brudas, potnik :) Smarujesz kierownika a on ci dał 2 miesiące bezpłatnego! Kasztan jestes lepiej nie wracaj!

Mariusz J.

Lola wszystko fajnie, ale nie rozumiem po co tam siedzisz, przecież ty kompletnie nie pasujesz do ekipy, ani rodzina ani mądry! A kierownik ci zaszedł chyba ostro chociaz on do złych nie należy, moze zazdrośc a może młodszy i musi Toba kierować, bo sam byś się zagubił! jak to mówią on nosił plecak i książki do szkoły a Ty wolałeś byka jaja ... Chyba Twoja pierwsza praca i nie masz porównania co do zlego kierownika, ale juz niedługo to się zmieni będziesz miał okazje porównac!

ex

Ciekway produkt ale zarządzanie poniżej oczekiwań. Na start dobra miejscówka ale jeśli ktoś chce się rozwijać i szukać profesjonalizmu to nie w tej firmie. Włoskie wizje z logika nic wspólnego nie mają.

JA

WSZYSTKO GIT TYLKO TE ROTACJE W KADRZE, SZEF MAKARON NIE POTRAFI SOBIE ZATRZYMAĆ WYKWALIFIKOWANEJ EKIPY, NIE DOCENIA ICH, ZAMIAST ZAPROPONOWAĆ GODNE WARUNKU DLA KADRY ŻAŁUJE KILKU GROSZY PREMII BĄDZ PODWYŻKI OBY SIĘ TO NA NIM NIE ODBIŁO I NIE ZOSTAŁ SAM JAK PALEC. LUDZIE SZUKAJĄ CZEGOS LEPSZEGO, TAM GDZIĘ BĘDĄ DOCENIANI FINANSOWO. PYTANIE JEST TYLKO JAK JEST GDZIEŚ INDZIEJ. WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA...

Miron Białoszewski

Fajna atmosfera fajni ludzie fajne zarobki jak na DZL, Jak ktoś chce to o awans można powalczyć, Polecam

kierownik

premii nie będzie

Tożsamość nieznana
@kierownik

A ta premia to kiedyś była?????

WcKaczka
@Tożsamość nieznana

jasne, tylko na premię trzeba sobie zapracować!!! za bimbanie jej nie otrzymasz :)

comunque

amelinum można wynosić ... i nikt nie sprawdza

pracownik roku

Paliwko po 3 PLN za litr. Zapraszamy na stację ADEO :)

Zostaw merytoryczną opinię o Adeo Screen Sp. z o.o. - Złotoryja

• Jak się pracuje w Adeo Screen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adeo Screen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Adeo Screen Sp. z o.o.