Kołobrzeg

Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kołobrzegu Krzysztof Przybyłowicz Kancelaria Komornicza

jack 2011-12-28 09:47:16
slyszalem wrecz odwrotne opinie ze wyjatkowo zajadly i identyczny jak jego kolega po fachu z filmu komornik popytajcie ludzi
edzia2004 2012-02-23 21:05:55
Potwierdzam pracują tam osoby z którymi nie można się dogadać... niby też są ludźmi ale zero jakiejś wyrozumiałości nie potrafią się dogadać tylko najlepszym rozwiązaniem jest zająć 50% pensji.... Masakra
wszędzie kłamstwa 2013-03-08 21:34:23
Co wy ludzie opowiadacie-to jest strona dla potencjalnych pracowników a nie spluwaczka. Niczego nie można się dowiedzieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo [usunięte przez moderatora] pierdoły wypisują.To, co się wam wydaje zachowajcie dla siebie a nie czas innym zabieracie.
To strona dla- m.in.- poszukujących pracy a nie nie grupa anonimowych dłużników!!!!!!!!!!!!!!!
miron 2016-04-19 20:14:32
nie można oceniać całej spółki po jednym pracowniku @edzia2004, ludzie są różni, więc lepiej nie uogólniać
Zostaw swoją opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kołobrzegu Krzysztof Przybyłowicz Kancelaria Komornicza - Kołobrzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kołobrzegu Krzysztof Przybyłowicz Kancelaria Komornicza