ARMMi P.P.H.U. Roman Grabarz

Rusiec

Opinie o ARMMi P.P.H.U. Roman Grabarz

anonim 2011-10-04 10:07:51
ta jasne warunki pracy. pensje pod stołem na umowach najniższa krajowa, praca po 10+ godzin wszyscy, od produkcji po grafików, od 2011 pensje zamrożone, nie płacą nadgodzin, szkodliwego, ani innych wynikających z kodeksu pracy. Szefostwo od momentu postawienia nowej hali stało się jaśniepaństwem. Szef mimo zakazu pali fajki po całym budynku, a pracownikowi jak go zobaczył z papierosem dał naganę na piśmie za palenie w miejscu pracy. Paranoja jakaś. A na sąsiedniej hali palą jak smoki i nic. Super pracownicy. Jak przychodzi do wypłaty to pierwsze 7 dni szef chowa się przed pracownikami żeby czasem żaden się o wypłatę nie zapytał. Ale są tacy co ich to nie rusza i robią jak te barany. Szefie już idę, szefie zaraz będę, tak szefie... A ten mądrala wymyśla, jak nie betonowanie stawu to sypanie kamieni na skalniakach. Drukarnia [usunięte przez moderatora].Jakby nie to że dużo postawiłem na tą pracę to już dawno by mnie tam nie było. A tak BTW to pracuję tam prawie od początku i nigdy nie pracował tam żade
Zostaw swoją opinię o ARMMi P.P.H.U. Roman Grabarz - Rusiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARMMi P.P.H.U. Roman Grabarz