Tarczyński S.A.

Opinie o Tarczyński S.A.

Mechał

Witajcie, Właśnie dostałem od rekruterki z TSA zaproszenie na stanowsiko Mistrza Utrzymania Ruchu w obecnie trwającej rekrutacji. Jestem doświadczonym Mgr. inż, z pełnymi uprawnieniami SEP, znajomością utrzymania ruchu głównie w branży automotive i pracuje obecnie w jednym z dużych Wrocławskich Zakładów. Szukam rozwoju i stabilizacji, mam Żonę i robię inne rzeczy niż tylko praca. Oczekuje szacunku do pracy takiego jaki ja daje pracodawcy, godnego traktowania, dobrej atmosfery i stabilizacji zawodowej. Czytam wypowiedzi w internecie i włos się jeży. Mam już swoją opinię w której chce się utwierdzić więc proszę merytorycznie pomóżcie- czy warto się tam wybrać? Nie mówię o rozmowie bo wiem, że na takiej moge powiedzieć wszystko - chodzi o zatrudnienie. Z góry dziękuje za pomoc

Junior
@Mechał

Witaj, Wartości o których piszesz nie znajdziesz u tego pracodawcy. Masz rodzinę, wykształcenie więc trzymaj się z daleka od tej firmy. Tutaj wiodą prym ludzie bez wykształcenia ,kompetencji i bez rodzin(lub Ci co mało czasu lubią z nimi spędzać), zostaw dla nich ta firmę, odnajdą się w niej idealnie. Pozdrawiam

Xcc
@Mechał

Zależy. Jak lubisz żonę i rodzinę to szkoda. Stabilizacja? No jeśli pan X będzie miał zły dzień to stabilnie szybko polecisz

Miki Rurk
@Mechał

Szanowny Mechale, Nie wiem po co dopytujesz, gdyż na tym forum napisano już, chyba wszystko na co moderator pozwolił, a gdyby zniósł cenzurę to by Ci się włosy nie tylko na głowi zjeżyły. Pozwól zatem, że odpowiem Ci na poszczególne Twoje pytania/oczekiwania względem pracy w firmie Tarczyński: Oczekuje szacunku do pracy takiego jaki ja daje pracodawcy - kadra kierownicza, zarząd i właściciele nie przejawiają żadnego szacunku dla kogokolwiek poza grupą wybrańców, z której również raz na kilka lat wylatuje jakiś prominent "dla przykładu" Godnego traktowania - niestety będą wyzywany na każdym szczeblu, oraz mieszany z błotem za drobiazgi a jednocześnie Twój telefon i mail będą ciągle inwigilowane przez Najwyższe Oko, to godnego traktowania się nie spodziewaj Dobrej atmosfery - patrząc na punkty powyżej, to nie oczekuj dobrej atmosfery Stabilizacji zawodowej - jeżeli możesz wylecieć z tej pracy z dnia na dzień bo Twój pokłon nie spodobał się Najwyższemu to o stabilzacji też nie ma mowy

@Mechał

Dziękuję Panowie - to tylko formalność, dla uspokojenia sumienia - firma ma znakomity marketing i naprawdę profesjonalne HR co tworzy podłoże pod to by chcieć się tam zatrudnić. Czytając opinie pracowników, rozmawiając także na GL czi Li z kilkoma osobami z różnych komórek firmy, którzy ją juz opuścili upewniłem się, że szkoda zdrowia i czasu. Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam

Atomat
@Mechał

Z automotive do FMCG, gratuluję odwagi, ale to się nikomu nie udało

Stary człowiek

Witam, wszystkie zamieszczone tutaj opinie w większości są prawdziwe. Zarobki jak po studiach są raczej dobre, dlatego jest to dobra praca tylko na początek. Najlepiej odbyć staż i rozpocząć współpracę z inną poważniejszą firmą. Praca w dużym stresie, co chwila jesteś "obserwowany", a jak akurat robisz coś przy komputerze choćby czytasz maila, możesz spodziewać się telefonu od przełożonego. Im więcej pracujesz tym lepiej, wracasz do domu a i tak czytasz i odpisujesz na maile. Zero życia prywatnego, dla rodziny zostają tylko weekendy, chyba że akurat wypada Ci dyżur to wtedy z tym czasem jest ciężko. Praca teoretycznie na 3 zmiany bo przeważnie raz w miesiącu wypada nocka, niestety jesteś na niej sam, często jest tyle pracy że nie można iść na przerwę. Co do tego co oferuje firma, to są to standardy, które stosują wszystkie firmy, z tym że np. pakiet LUX MED jest najtańszym pakietem, więc tak czy siak często do wizyt trzeba dopłacić. Socjal jest bardzo dobry, mieszkania są zadbane, przeważnie mieszka się w 2-4 osób przy czym w większości każdy ma swój pokój. Ja sam, dobrze wspominam czas pracy w Tarczyńskim ale traktuję to raczej jako "wdrożenie" do prawdziwej, dobrej pracy.

rami
@Stary człowiek

A powiedz mi proszę na jakim stanowisku pracowałeś... Ja otrzymałem ofertę pracy na utrzymaniu ruchu stanowisko elektro mechanik, możesz mi coś więcej powiedzieć....

Hahaha
@rami

Hahaha

Salamandra
@Stary człowiek

Hej, mozesz opisac na czym polega na praca na 3 zmiany ?? jak to sie rozkłada i jak jest układany grafik ? jak często jest ten dyzur w weekendy ??

Mechał

Hmmm gdzie podziało się moje pytanie czy warto iść na rekrutacje na konkretne stanowisko? Czyżby moderacja z rana?

Jola

Witam! Kupiłam kiełbasę śląską 95% mięsa z logo,,jesz lepiej,żyjesz lepiej"-no i taki wstyd,kupiłam więcej,zgrzałam dla gości i uwaga...same perfumy,no nie dało się nawet ugryźć a co dopiero przełknąć????????????co Wy tam dodajcie?Porażka!

Zdzisław
@Jola

Ciężko mi się z Panią zgodzić. Wie Pani na czym polega fenomen tej firmy, że pomimo traktowania ludzi jak śmieci mają bardzo dobre produkty

Wlodziu
@Jola

pozostałe 5% to bąki szefa i przydupasów

dvxvxc
@Jola

pani jawnie bredzi. co jak co ale produkty Tarczynski ma dobre. co innego praca u nich. Jeszcze jedno. Na tym portalu nie ocenia się produktów tylko PRACĘ

@dvxvxc

Dzisiaj kupilam kielbase slaska w NETTO w Niemczech i niestety tez zawiodlam sie, Nie da sie jesc. Obrzydliwe. To sa stare indianskie mokasyny i bawoli nawoz. Popieram poprzednia opimie w 100 %

Rekrutacja o czasie, dość sympatyczny przebieg. Pytania standardowe. Rekruterka i człowiek bezpośrednio związany z zarządem zamiast kierownika czy menadżera komórki. Oferta przecietna

Standard

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
marketing

Jak wygląda atmosfera w dziale marketingu? Na co się przygotować? Aplikować czy lepiej sobie odpuścić?

Adi
@marketing

Hmmm a może zacząłbyś od poczytania forum. Ta firma to nie jest kwestia działu tylko firmy samej w sobie.

Gigi

To co tam się wyprawia jest przykre. Szkoda zdrowia waszego i waszych rodzin na pracę w tym miejscu. O pracy tutaj można napisać dobra książkę. Jest to bardzo dziwne że w dzisiejszych czasach istnieje jeszcze taki pracodawca, ale to do czasu, ludzie chyba nie sa aż tak ślepi i głupi...

Miki
@Gigi

Można o nich film nakręcić. Byłby to pierwszy taki gatunek: czarna komedia sensacyjna o podłoży thrillera z elementami horroru:))))

Pej
@Gigi

To prawda @Gigi

Lech

Nie polecam, zakład funkcjonuje jak (usunięte przez administratora), ludzie wykorzystywani do granic możliwości, atmosfera również podobna. Trzymać się z daleka, wszystkie negatywne opinie to 100% prawda, Wszechobecna rasa panów, nigdy więcej, to miejsce to stan umysłu.

Kuba

Pracuje w agro Rydzyna, Tarczyński jestem z wami.

Spoko

Witam komentujących przygłupów z antyPISowskiego psychiatryka ! Ale debile wypowiadają się na tym forum wszystko co dobre to jest złe a co złe to dobre. Chyba jedzą szczawiówkę niesiołowskiego, bo im mózgi zzieleniały do reszty. http://pl.memgenerator.pl/mem-image/ja-pierdole-ale-patologia-pl-ffffff

dsazcx
@Spoko

co twoja zdebilała wypowiedz ma wspólnego z firmą która nie ma nic wspólnego z posłem?

fighter

ja też wysyłam lotka ,ale jakby brakowało parę zł to pomogę . praca w tej firmie to kabaret.

Igor
@fighter

Napisz coś więcej o tym kabarecie. Niech ludzie wiedzą jak tam jest

Classico

Właśnie wysłałam totka. Wygram, kupię i zamknę Tarczńskiego ????

Jacek
@Classico

Masz pasję i za to Cię lubię, Misiu

Anonimek

Witam można się dowiedzieć o opiniach o UR w Bielsku-Białej ? Proszę

Wiktor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie?

@Wiktor

Tak. Jesteśmy pewni.

Lunatyk

A ten taki czarny łysiejący z brzuchem i sepleniący to co on robi? Taki odpicowany jak na kolędę?

Swojskawedzona
@Lunatyk

Kabanosy żre na produkcji, temu coraz grubszy.

Basia

Hej! Zastanawiałam się czy aplikować, ale... włos się jeży na głowie, jak się tutaj wszystko poczyta. Ten zakład to jest jakaś masakra. Dziękuję wszystkim za ich opinie, być może komuś również to rozwieje wątpliwości.

@Basia

Popytaj ludzi na innych portalach. Bardziej profesjonalnych, gdzie nikt nie ładuje odpowiedzi. Tam się dopiero dowiesz prawdy, jak właściciel i przydupasi traktują ludzi, jak ich wyciągają z innych firm i zwalniają po kilku dnia bez jasnego powodu, jak ludzie są wyzywani i poniżani. Poszukaj byłych pracowników na Li lub GL

rekruterka
@Ada

Słyszałam o tych sytuacjach, że ludzie rezygnują z dobrej, stabilnej pracy, po czym po dwóch tygodniach zostają zwolnieni. Wobec tego to dobra wskazówka dla działu rekrutacji: stworzyć takie AC/DC, aby ludzi ekstremalnie zestresować i zobaczyć jak się zachowują w takich sytuacjach, kandydaci też po takiej sesji będą wiedzieli jaka to firma i jeśli obie strony się zgodzą to będzie to bardziej fair niż obiecywanie super rozwoju i ciekawego zatrudnienia.

@rekruterka

Ależ oni na rekrutacji tontakie słodziaki, ze do rany przyłóż. Jak jeszcze czasami wejdzie Pan właściciel to nawet się wzruszyć można, ale pierwszy dzień za nie zgaszenie światła w kiblu zjedzie cię jak psa

Miki
@Basia

Pracowałem tam. Nigdzie, ale to nigdzie nie jest gorzej. Lepiej gryźć trawę i gruz niż u Tarczynskiego pracować

rekruterka
@Ada

Słyszałam też, że dostaje się oprdl za to, że idzie się zrobić herbatę czy kawę po godzinie 8:00, bo w praktyce wszyscy muszą byc w pracy max. do 7:45, bo te 15 minut, to czas, aby odpalić kompa, pójśc na siku i zrobic sobie coś do picia. Po 8 trzeba siedzieć przy biurkach i nie wychylać głowy zza drzwi. To chyba taka nowoczesna forma niewolnictwa.

Masz racje. Tak jest. Jaco i (usunięte przez administratora) tego pilnują

Aktualny pracownik
@rekruterka

Potwierdzam. Dokładnie tak jest. Dodatkowo na stołówce jest kamera k jak zbyt długo jesz to na dywanik. Przy biurkach jak ktoś się zbyt często i zbyt długo śmieje to tez dywanik

EX Technolog
@Aktualny pracownik

Najlepsza rzecz :D Zostaniesz na przerwie 2 minuty dłużej = problemy. Rąbiesz codziennie po 10-12 godzin nie mając płaconych ani oddawanych nadgodzin + masz przychodzić 20 minut przed rozpoczęciem zmiany = nie ma problemu.

Monia
@EX Technolog

Czy tam jeszcze oprócz klakierów ktoś pracuje?

Basia
@Aktualny pracownik

Dziękuję wszystkim za te opinie. Zastanawiam, jakim cudem ta firma jeszcze nie ma związków zawodowych. Prawa pracownika wydają się tutaj być łamane na każdym kroku. Smutne to bardzo.

Może podpowiecie jaką macie atmosferę i czy warto aplikować?

Janusz
@Piotr

Atmosfera jest super! Wszyscy są fajni i pomocni. Właściciel osobiście dogląda biur i sprawia, że chce się pracować. Zawsze ma dla nas dobre słowo i jakąś poradę życiową. Bardzo się nami interesuje, pyta co słychać co podrabiany w wolnym czasie, a jak ktoś nie jest rozmowny to właściciel z troski i tak się dowie (usunięte przez administratora) Ogólnie polecam

Jacek z okolic Trzebnicy
@Piotr

Jest super. Polecam. Wszyscy są koleżeńscy, pomocni, oraz zmotywowani. Właściciel z Zarządem bardzo jasno wyznacza ambitne, czytelne oraz wykonalne cele. Bardzo nas wspierają i dzielą się swoim bogatym doświadczeniem. Zawsze możemy się do nich zwrócić z pytaniem, prośbą, czy problemem trudnym do rozwiązania. To wspaniała firma na miarę naszych czasów, bardzo dobrze zarządzana, skoncentrowana na ludziach i ich potrzebach. Zapewniająca balans pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym.

Master
@Piotr

Aplikuj. Choć może być problem z twoim analfabetyzmem, bo gdybyś umiał czytać, to byś głupi nie pytał. Poniżej masz wszystko jak czarno na białym. Poproś znajomego to ci poczyta

Mazgaj
@Janusz

Nie ma to jak głupiemu głupio odpowiedzieć.

Kaziu
@Jacek z okolic Trzebnicy

Rozumiem, że Pan Jacek pisze w swoim imieniu i przybocznej świty vel Zarząd?

PH

cześć, dostałem ofertę na Przedstawiciela Handlowego do spraw sieci, ktoś może powiedzieć coś więcej na temat atmosfery i warunków pracy ? Jaka podstawa premia itp?

ABC

jaki rejon ?

ko
@PH

Proszę, zrób to dla siebie i poczytaj opinie ludzi tutaj, na tej stronie.

Były PH
@PH

Kolego odpuść sobie pracę jako PH w TSA. Na jaki terenie miałbyś pracować?

Bydle

Do spraw śmieci?

Bola flaki

3 tyg. k***A boli, NIE

Aga
@Bola flaki

Jak widać, praca w Tarczynskim ci szkodzi. Zwolnij się zanim oni to zrobią i nie zaśmiecaj forum

Madzia

Kolejny ciekawy przypadek na portalu. Chciałem kliknąć na pomocną opinię. Wyskoczył mi komunikat, że już ten post oceniałem. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że użytkownik ma „0” pomocnych komentarzy.

Olo

To prawda!! Moją wypowiedź, pomimo tego, że się ukazała po paru godzinach zniknęła. Paranoja!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Tarczyński S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarczyński S.A.?

Kandydaci do pracy w Tarczyński S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarczyński S.A.