Opinie o Arciszewski Dominik Studio Nagrań w Stara Wieś

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Arciszewski Dominik Studio Nagrań. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Arciszewski Dominik Studio Nagrań o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arciszewski Dominik Studio Nagrań w Stara Wieś

Edyta Nowy wpis

Czy firma organizuje Wam imprezy świąteczne lub jakieś integracje ?

... Nowy wpis

Oszust !!!

Karolina Nowy wpis

@stokrotka widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi, jednak wydaje mi się, że jeśli chodzi o kwestie wyceny takich usług jak kręcenie filmów, czy też robienie zdjęć, to wiele zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Warto z takim pytaniem zgłosić się bezpośrednio do firmy. Od kliku miesięcy nie było nowych wpisów na temat pracy w tym studiu nagrań. Ktoś z Was obecnie jest w nim pracownikiem? Co możecie powiedzieć o swoich doświadczeniach? Co wyróżnia tą firmę jako pracodawcę?

deiamo

no właśnie tego nie wiadmo tak naparwde, bo to zależy od tego jak wygląda u nich premia, a wiem, ze ona bardzo opłaca się jeśli chodzi własnie o takie dodtaki kasowe.

stokrotka Nowy wpis
@deiamo

A ile bierze na zdjęcia i film ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Arciszewski Dominik Studio Nagrań spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
wokal

poszukuje soboy albo jakis osob ktore w ostatnim czsie wpsoplarpacowaly z panem d. arcisz. ktory prowadzi studio nagran. chcialbym sie doweidziec czego tak z pierwszej reki jak to tam wygalda praca i czy w ogole warto sie do tego studia pakowac. jest duza konkruencja i che wybrac najlepsze miesjce dfdaf

wokal

Samba

A czy ktoś ostatnio miał okazję z Panem Arciszewskim współpracować? Mógłby powiedzieć jak wygląda jego warsztat pracy?

re: Mariusz

Kamerzysta pochodzi ze wsi, co obniża koszty. Natomiast sprzętem i umiejętnościami spokojnie może konkurować z TVP. Pytanie , czy ma jeszcze wolny termin. Na fachową obsługę, trzeba szybko zaklepywać, by inni Cię nie ubiegli. Nam filmuje studniówkę 18 stycznie 2014r. a umowę spisaliśmy na początku września.

Bernia

hej, film jego realizacji i fotoalbum oglądam co parę dni, bo nie mogę się nacieszyć tak piękną pamiątką! mam album z sesją ślubną i juz nawet sesję foto naszej córci.Gorąco polecaaaaam

maja

Byłam u [usunięte przez administratora] w firmie. Zaprezentował się rewelacyjnie. Podpisałam umowę u niego i niemal jestem pewna że nie będę żałować. :-)

Agu

U mnie też się sprawdził, gorzej było z zespołem muzycznym, ale to nie ten temat.

Basia i Marek

Obsługa na najwyższym poziomie, miłe i profesjonalne podejście, film i zdjęcia super. Polecamy.

Agnieszka

Długo szukaliśmy kamerzysty,który mógłby zrobić to co sobie zaplanowaliśmy... Trafiliśmy do [usunięte przez administratora] ,wysłuchał nas i nie zawiódł. [usunięte przez administratora] i fotografka,która z nim pracowała tworzą niepowtarzalną atmosferę,fantastycznie się z nimi współpracuje. Efekty końcowe naprawdę zachwycające,polecam z czystym sercem. [usunięte przez administratora]

gosc

Super Gość z tego [usunięte przez administratora] . Filmuje wesela z wielką pasją, co czuć "DUCHA" w filmie. Znalazłem go w necie przez www.arciszewski.eu Sprawdziłem, jestem baardzo zadowolony z jego usługi i gorąco polecam innym.

Zostaw merytoryczną opinię o Arciszewski Dominik Studio Nagrań - Stara Wieś

Arciszewski Dominik Studio Nagrań