Arciszewski Dominik Studio Nagrań

Stara Wieś

Opinie o Arciszewski Dominik Studio Nagrań

gosc 2012-04-16 23:50:10
Super Gość z tego [usunięte przez administratora] . Filmuje wesela z wielką pasją, co czuć "DUCHA" w filmie. Znalazłem go w necie przez www.arciszewski.eu
Sprawdziłem, jestem baardzo zadowolony z jego usługi i gorąco polecam innym.
Agnieszka 2012-04-23 21:12:47
Długo szukaliśmy kamerzysty,który mógłby zrobić to co sobie zaplanowaliśmy... Trafiliśmy do [usunięte przez administratora] ,wysłuchał nas i nie zawiódł. [usunięte przez administratora] i fotografka,która z nim pracowała tworzą niepowtarzalną atmosferę,fantastycznie się z nimi współpracuje. Efekty końcowe naprawdę zachwycające,polecam z czystym sercem. [usunięte przez administratora]
Basia i Marek 2012-09-26 09:35:24
Obsługa na najwyższym poziomie, miłe i profesjonalne podejście, film i zdjęcia super. Polecamy.
Agu 2012-10-08 21:17:56
U mnie też się sprawdził, gorzej było z zespołem muzycznym, ale to nie ten temat.
maja 2012-11-07 23:34:05
Byłam u [usunięte przez administratora] w firmie. Zaprezentował się rewelacyjnie. Podpisałam umowę u niego i niemal jestem pewna że nie będę żałować. :-)
Bernia 2013-03-17 16:48:14
hej, film jego realizacji i fotoalbum oglądam co parę dni, bo nie mogę się nacieszyć tak piękną pamiątką! mam album z sesją ślubną i juz nawet sesję foto naszej córci.Gorąco polecaaaaam
re: Mariusz 2013-12-21 14:30:03
Kamerzysta pochodzi ze wsi, co obniża koszty. Natomiast sprzętem i umiejętnościami spokojnie może konkurować z TVP. Pytanie , czy ma jeszcze wolny termin. Na fachową obsługę, trzeba szybko zaklepywać, by inni Cię nie ubiegli. Nam filmuje studniówkę 18 stycznie 2014r. a umowę spisaliśmy na początku września.
Samba 2014-04-17 08:31:11
A czy ktoś ostatnio miał okazję z Panem Arciszewskim współpracować? Mógłby powiedzieć jak wygląda jego warsztat pracy?
wokal 2015-01-31 22:47:36
wokal 2015-01-31 22:47:41
poszukuje soboy albo jakis osob ktore w ostatnim czsie wpsoplarpacowaly z panem d. arcisz. ktory prowadzi studio nagran. chcialbym sie doweidziec czego tak z pierwszej reki jak to tam wygalda praca i czy w ogole warto sie do tego studia pakowac. jest duza konkruencja i che wybrac najlepsze miesjce dfdaf
deiamo 2016-05-12 20:48:40
no właśnie tego nie wiadmo tak naparwde, bo to zależy od tego jak wygląda u nich premia, a wiem, ze ona bardzo opłaca się jeśli chodzi własnie o takie dodtaki kasowe.
Zostaw swoją opinię o Arciszewski Dominik Studio Nagrań - Stara Wieś
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arciszewski Dominik Studio Nagrań