GEDIA Poland Sp. zo.o.

Opinie o GEDIA Poland Sp. zo.o.

Łukasz

Nie polecam tej firmy nikomu to co się tam dzieje to jest jakaś paranoja kolesiostwo kierowników, liderów itp. ten kto podpierdziela i chodzi na piwko z kierownikiem lub liderem daje w siebie w chodzić bez wazeliny ma dobrze reszta ma przerąbane. Tak jak wspomniałem NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!

Alkohol
@Łukasz

To prawda, potwierdzam.

Mieczysław
@Łukasz

Rozumiem, że czujesz się rozczarowany współpraca z firmą, ale krytyka powinna być konstruktywna. Czy myślałeś jak mógłbyś poprawić atmosferę w firmie i sprawić, żeby relacje ze współpracownikami i przełożonym były lepsze? Praca w przyjaznej atmosferze jest bardziej motywująca. Na stronie Gedia Poland http://mojagedia.pl/oferty-pracy/ jest sporo ofert pracy. Pracodawca proponuje także praktyki i staże dla studentów i absolwentów.

Lukasz
@Mieczysław

I jeszcze odpowiem ze niektórzy zapierdzielaja starają się i są gojeni a niektórzy siedzą sobie u liderów w kanciapie czy tam akwarium i cisną bajerke przy okazji kogoś podpierdziela i lider da pochwałę do puki nie wyrabią kierowników zmianowych i liderów nie będzie w tej firmie dobrze

Inzynierek
@Lukasz

Tak tak łukaszku, nie ze*raj się.

Max

No to może ja dwa słowa od siebie,a w zasadzie mojej żony. Pracuje w Gedii 8 lat, podstawa 2700 zł. Nowy pracownik na dzień dobry 2500 zł, widziałem osobiście ofertę pracy. Od kilku tygodni kobiety z jej wydziału są kierowane do pracy na spawalni, ponieważ nasi goście z Ukrainy powiedzieli że nie będą tam pracować bo jest za ciężko. Rozumiem że kobietom z Polski jest lżej. Żona kilka razy miała propozycję z innej firmy ze strefy by zmienić pracę,za podobne pieniądze i bez pracy na trzy zmiany, oczywiście praca od poniedziałku do piątku. Nigdy za bardzo nie narzekała, przez osiem lat na zwolnieniu lekarskim była dwa razy. Uważam że jest dobrym pracownikiem, ale jej entuzjazm po mału wygasa, podobnie jak innych Pań z działu żony. Droga Gedio, nie tędy droga...

@Max

Jak pisałem, Gedia to dobra firma ale dla ludzi pracowitych a nie leni. Jak z żoną nie lubicie pracować to rzeczywiście idźcie do tych innych firm, tutaj leniuchowanie się skończyło, mamy mnóstwo chętnych na wasze miejsca za mniejsze pieniądze niż wy dostajecie. Powodzenia gdzie indziej jak się wam nie podoba.

@Max

Powiem coś Panu, firma regularnie daje podwyżki pracownikom. Skoro Pana żona jej nie dostała to warto się zastanowić, czy aby czasem na pewno posiada odpowiednie kompetencje na swoje stanowisko i czy dobrze wykonuje powierzone jej zadania. Może wystarczyłoby się trochę bardziej przyłożyć do pracy, a nie użalać się na forach. Z tymi Ukraińcami to jest tak, że wśród nich panuje mała rotacja i kierownictwo pewnie woli sprawdzonych i pewnych pracowników do tej pracy, więc może warto docenić tę szansę. Myślę wtedy przełożony na pewno by to zauważył i była by szansa na podwyżkę. :)

@Marcin

@Max mógł mieć nieco inne odczucia wobec pracodawcy, jakim jest Gedia Poland, niż Ty. Dlatego bardzo proszę, żebyś starał się tu szanować zdanie każdej osoby. Nie mniej jednak - cieszymy się, iż ten pracodawca Ci odpowiada. W swoim poście sporo piszesz na temat podwyżek. A czy dodatkowo macie ta dostęp do atrakcyjnych benefitów pozapłacowych?

Wigwam
@Marcin

Mnóstwo :) Przecież nawet zewnętrzna łata dziury 12.

rzygam POWSI

na 100km widać odpowiedź opłacanego idioty

@Marcin

Drogi Panie Marcinie proszę iść na magazyn części zamiennych wydziału W2 gdzie na półce 18 znajdują się części do maszyny Lewa5/Rampf znajdzie Pan tam odpowiednią ilość wazeliny .... Po tych wpisach na forum wydaje się że oderwany Pan jest od rzeczywistości panującej na wydziale produkcji. Suugerure więc wyciągnąć głowę z .... kierownika i czasami wystawić głowę z biura ;)

@Marcin

Niewolnicy system pracy tylko i d i o t a tego nie zauważy

Max
@Marcin

Drogi Panie Marcinie, to czy ja z żoną lubię pracować czy nie, nie powinno to Pana interesować. Tak się składa że pracuję w jednej firmie przez kilkanaście lat, i nie muszę się wysilać tak jak Pan na forach firmy Gedia, żeby mnie docenił przełożony. Ciekawi mnie, ile ma Pan płacone za pozytywny wpis?

Antypropagandzista

Witam, Uwaga na te propagandowe wpisy z HRu,że jest cudownie, super atmosfera, awanse, równe szanse i inne takie. Jak jest naprawdę to też na tym forum znajdziecie,czyli zakłamanie, kolesiostwo, przemiał pracowników zarówno na produkcji jak i w biurach, promowanie cwaniaków z koneksjami kosztem specjalistów, lojaleczki, inne brudne chwyty, co jakis czas jakiś (usunięte przez administratora) do podpisania. Nie polecam pracy tutaj, strata czasu przy tej konkurencji na rynku, są lepiej płatne zakłady, z duuużo lepszą atmosferą.

@Antypropagandzista

Zapewniam Cię, że nie wypowiada się tu żadna osoba z HR-u firmy Gedia Poland. Proszę zatem, żebyś nie rozprzestrzeniał na forum niesprawdzonych i w tym przypadku nieprawdziwych informacji. To, że Tobie praca w tym miejscu nie odpowiadała, nie oznacza wcale, iż innym też. Dlatego może chociaż powiesz, czy w najbliższym czasie planują tam rekrutację?

Kokomistrz

Lubię atmosferę w Gedia Poland Sp. zo.o. za: Jest ok

@Kokomistrz

To niezwykle ważne, by być zadowolonym ze swojego pracodawcy, a więc dobrze, że Ty jesteś. Tylko mógłbyś trochę rozwinąć swoją poprzednią myśl, gdyż w powyższej postaci raczej nic nie powie innym użytkownikom forum o firmie Gedia Poland. Czy wysokość wynagrodzenia podstawowego w ostatnim czasie nieco się podniosła?

.... a ja leżę i leżę i leżę i nikomu nie ufam i nikomu nie wierzę a ja czekam i czekam i czekam .... A ogólnie to w starej pracy w Gedii ( której straty bardzo żałuję) szykuje mi się pozew sądowy, a w nowej zwolnienie dyscyplinarne, ale życzę "Miłego Dnia", podobnie jak wszyscy mi zapewne.

A po co? Przecież .... Wszyscy są niewinni, dopóki nie udowodni im się winy. Ale nie ja. Ja jestem kłamcą, dopóki nie udowodnią, że mówię prawdę. .....

Daniel y

Omijać z daleka. Ludzie się tu nie szanują, niektórym brakuje kultury osobistej. Dużo stresu. Praca na produkcji to praca dla niewolników.

Jakub Przytomski

Polecam !!! super warunki na dziale prasach korbowych koledzy super pomocni na dziale. Moim celem jest ukończenie studiów ekonomicznych i zostać kierownikiem wózków widłowych.

@Jakub Przytomski

A mój wnuczek studiuje prawo!!!!

@Jakub Przytomski

Po takim komentarzu na pewno wiele osób zechce aplikować do Gedia Poland. Ale oczywiście dobrze, że akurat Tobie współpraca z tą firmą układa się owocnie i chciałbyś się z nią związać na stałe. Na podstawie jakiej umowy jesteś zatrudniony tam w tym momencie?

kierownik obracania kurczaków
@Gabriela

HA HA HA HA HA !!!Drogie kadry,ale ktoś z was zakpił!!! Nie nakręcajcie się następnym razem, bo może to kolejny sarkazm...Lepiej sami coś spreparujcie,niech remek walnie jakąś retrospekcję z przeszłości, najpierw kucanki a potem wizyty po sądach z pracownikami plus nasza gedia i do przodu. Nie polecam pracy tutaj, zakłamanie, kolesiostwo, brak szacunku, brudne chwyty, lojalki, brak perspektyw i rozwoju.

@kierownik obracania kurczaków

Bardzo proszę, żebyś na forum zachowywał jednak nieco większy spokój. Muszę Ci przypomnieć o regulaminie Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Jasno z niego wynika, że nie wolno tu posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób. A dalej pracujesz w Gedia Poland, czy już postanowiłeś pożegnać się z tym pracodawcą?

Jakub Przytomski

super praca super zarobki fajni ludzie szczerzy i pomocni . Polecam prace w Gedi w 100%.Studiuję ekonomię i mam nadzieję że zostanę kierownikiem wozka widlowego.

Były

Firma Gedia mogła mieć dawniej tyłu ludzi,ilu chcieli ,najlepszych specjalistów z każdej dziedziny!!!Wiernych ,zmotywowanych i wybranych wręcz pracowników,lecz Gedia poszła inną drogą.Tak jak inne podobne kołchozy wprowadziła system prawie obozowy,z tym że ludzie sami się tam pchali ,bo takie były perfidne czasy!!!Ludzi traktowano tak,że wielu przepłaciło tę "karierę"zdrowiem!!!! Zarówno psychicznie j a k i fizycznie.Często pracownicy przychodzili do roboty chorzy ,bo bali się zwolnienia!!!! Normy jakie ktoś sobie wymyślał siedząc za biurkiem w biurze z klimą,to prawdziwy horror!!!Na lidera wybierano ludzi,którzy potrafili sponiewierać robiła ,albo by się przypodobać przełożonym ,albo żeby zastraszyć pracowników.Byłem świadkiem takiego poniżania i eksploatowania załogi,że odszedłem bez żalu,na odchodne dowiadując się ,że będę żałował i żebym nie błagał o pracę w tej firmie,bo mosty spalone!!!Czasy troszkę się jednak zmieniły iteraz te same osoby przysyłają listy z ofertą pracy!!!Tyle ,że tam wcale nie jest lepiej bo ludzie są ci sami.Kasa niewiele lepsza.Nie polecam . Może te osoby ,które ustalały normy i warczały na robili czas pogonić do pracy na hali??

@Były

Widzę, że pisałeś ten post pod wpływem dużych emocji. Staram się to zrozumieć, ale jednak prosiłabym Cię, żebyś wypowiadał się tu nieco spokojniej. Piszesz, że mimo upływu czasu sytuacja w Gedia Poland nie uległa zmianie. Skąd takie przypuszczenia - dalej tam pracujesz?

PIES

Fajny zakład tylko jak coś powiesz w tajemnicy ( mega tabu) to druga osoba może stracić pracę szybciej niż myślisz ale to Koci rok

@PIES

@PIES Ostatnio wątek nieco przycichł, a zatem dobrze, że postanowiłeś zabrać tu głos. Po Twoim wpisie można powiedzieć, iż atmosfera w Gedia Poland jest średnia. Ale może warunki zatrudnienia są bardzo korzystne i warto tam złożyć swoje CV - co o tym sądzisz?

KOT
@Gabriela

Sądzę drogi dziale personalny że to są tanie chwyty akwizytora z twojej strony.Gedia to (usunięte przez administratora) nie warto tu aplikować, beznadziejna atmosfera z kapusiami naokoło, brak rozwoju i kasa przeciętna, nawet na strefie już można lepiej zarobić. W okręgu,i to dużym,wszyscy znają już gedie, firma bez perspektyw, wyzysk, kolesiostwo, strata czasu zwłaszcza dla młodych absolwentów,nie startujcie tu, jest tyle lepszych firm na start, z rozwojem. A tu się władujecie jak w nałóg, dostaniecie zaraz jakąś lojalkę na bzdury które wam nie są potrzebne i już się nie uwolnicie. Tutaj same najgorsze praktyki, lojalki, kolesiostwo, degradacje, obłuda, wypadki, praca ponad siły. Nie polecam.

Robot
@Gabriela

Po co? Żeby nerwowo się wykończyć! Komu się uśmiecha żyć kilka lat mniej.

@Robot

@Robot Rozumiem, że musisz być z jakiegoś powodu rozżalony, ale proszę Cię o jednak nieco spokojniejszy ton Twoich wypowiedzi. Staram się pomóc osobom chcącym podjąć pracę w Gedia Poland dowiedzieć się czegoś o tym pracodawcy - stąd moje dociekliwe pytania. To może wiesz chociaż, na jakie stanowiska trwa obecnie rekrutacja?

Do Gabrieli

O, przynajmniej nicka teraz odpowiedniego dla działu kadr przyjąłeś. Ale na tym się kończą pozytywy, reszta standardowo, zaklinanie rzeczywistości. Dział kadr to też kumoterstwo, to od was mnóstwo shitu wychodzi. Nie cieszycie się w firmie ani szacunkiem ani zaufaniem. Nie polecam pracy tutaj, zakłamanie, kolesiostwo, można się władować w lojalki( i tym sie kadry wykazują, to wasza inicjatywa i wkład, lojalki, promowanie kapusiów, zatrudnianie po koneksjach). Kasa mała, perspektyw żadnych, powoli kończy się złota myśl twórców: No bo kto jak nie my, jesteśmy tylko my w okolicy". Już nie, i coraz więcej firm na około, i coraz więcej ludzi woli wyjechać za pracą dalej, niż siedzieć w tym smutnym jak p....pidżama mieście.

Gabriela

@Kornik Bardzo serdecznie dziękuję Ci za tę niewątpliwie merytoryczną ocenę pracodawcy, jakim jest firma Gedia Poland. Musisz wiedzieć, że z całą pewnością pomożesz nią wielu osobom, które chciały dowiedzieć się czegoś konkretnego o działaniu tej firmy. W konkluzji piszesz, że ambitnym osobom nie polecasz pracy w tym miejscu. Czy zatem będzie ona bardziej odpowiednia dla osób, które dopiero poszukują swojej pierwszej pracy?

Kornik

Gedia to stabilny średniak. Do plusów pracy w tej firmie można zaliczyć wypłatę na czas, social, płaską strukturę, która pozwala awansować długoletnim pracownikom, stołówkę z jedzeniem za niewielkie pieniądze oraz możliwość wyjścia na fajkę. Sama praca może być mniej lub bardziej przyjemna w zależności od stanowiska. Jeśli komuś nie odpowiada system czterobrygadowy i praca to rano to w nocy, to niech nawet nie aplikuje, ponieważ większość zakładu działa właśnie w tym systemie. Dla produkcji organizowane są wątpliwej jakości szkolenia, dla pozostałych tzw. lojalki zabezpieczone na określone sumy pieniężne. Niby nie obowiązkowe, ale różnie to bywa ;) Ogólnie firma jest z branży motoryzacyjnej, więc wszystko obraca się głównie wokół detali do samochodów. Po latach stwierdzam, że kultura pracy idzie w dół, ze względu na spadek jakości produkcji oraz jej ciągłe zwiększanie. Skutkiem są ciągłe reklamacje, robi się bałagan, wszyscy zabiegani, zestresowani, zupełnie niepotrzebnie. O krok od afery, może czas wyluzować albo zatrudnić więcej osób? Ale to przecież niemiecka firma, (usunięte przez administratora). Jeśli chodzi o ludzi, to jak to z ludźmi - najlepiej żeby ich czasem w ogóle nie było. Można znaleźć sobie tutaj znajomych, zamienić słowo, ale można też się narazić, paść ofiarą plotek, DONOSZENIA, trafić na przełożonego idiotę, który tylko czeka na potknięcie. Podsumowując, ambitnym nie polecam.

Gabriela

@Dinozaur Masz do tego bardzo zdrowe podejście. Nadmieniasz, że czasami masz dość pracy w firmie Gedia, a czasami ją lubisz. Możesz nam w związku z tym podać argumenty, które będą przemawiały za Twoim tokiem myślenia? @Karolina @Kuba Trudno Wam nie przyznać racji. Proponuję jednak, żebyście napisali nam coś więcej o swojej współpracy z tym pracodawcą. Warto aplikować?

były
@Gabriela

Dziękujemy dziale HR za ten emocjonujący wpis.Wszyscy widzą i wiedzą że z pracownikami nie jest dobrze, ucieczki,brak chętnych,konkurencja na około.Byłoby łatwiej gdyby nie opinia na którą sztab ludzi tutaj pracował latami, firmy z układzikami, brudnymi chwytami, lojaleczkami, degradacjami dobrych specjalistów i awansami lamusów. Musicie z tym żyć. Nie polecam pracy tutaj, nawet na strefie są duuużo lepsze firmy,i już są one pełne byłych pracowników gedii, a w drugą stronę to nie działa. z uczelni też chętnych nie ma, bo ludzie chcą się rozwijać, dobrze zarabiać i pracować na swoje konto a nie kolegów wysokiego pana w okularach.

Czapla peło

Fajnie jest :) Reklamacji w pół roku od jednego klienta więcej niż kiedyś od wszystkich razem przez rok. Zagęszczona kontrola co godzinę za kogoś? sam nie umie? nie chce? czy ma w nosie? , może jeszcze tyłki wycierać albo jeszcze lepiej oddajmy część wynagrodzenia. A czemu co godzinę a nie co piętnaście minut. LOL Zamiast wykonywać czyjąś robotę lepiej oddam mu wypłatę na to samo wyjdzie. Brawo. Dodam że konstytucja zezwala mi do wyrażania własnej opinii.

Dinozaur

Są dni w których mam szczerze dosyć pracy w tym zakładzie ale i takie w których praca mi się w niej podoba. Niema pracy idealnej, tak samo jak idealnych ludzi, a ile ludzi tyle charakterów , a ludzi jest tam od cholery.

Antoniusz
@Dinozaur

dinozaur

Pracuje w tej firmie ponad 12 lat, w czasie tym przerobilem paru liderow, kierownikow zmianowych , i setki osób które przewineły sie przez ten zakład, rożnego rodzaju zmiany organizacyjne , mam zrobionych troche uprawnień i to nie wynikało z żadnego włażenia w (usunięte przez administratora) tylko z sumiennej pracy i zaangażowania,. Nie wszytko mi sie podoba ale też nie musi bo przychodze tu do pracy a nie do kawiarni,. Firma organizuje kursy i szkolenia ale ludzie niechcą na nie chodzidz jak też zmieniać stanowisk bo lepiej odpowiadać tylko za siebie i narzekać że jest źle i mieć wszystko w (usunięte przez administratora)

Rysiek
@dinozaur

Karnecik na rzutki w oazie to ci re...k da jak nic. ludzie nie chcą chodzić bo ładujecie lojalki na niebotyczne kwoty.teraz jest szkolenie na wózki w tym zakładzie na strefie gdzie najwięcej ostatnio logistyków uciekło, i ludzie są chętni i zmotywowani bo nie ma brudnych chwytów, jest dobra atmosfera i ludzie chcą się rozwijać. zresztą, na gedie to już wszyscy mają wyłożone od lat.jesteście jak Korea Północna - tu już żadna propaganda nie pomoże i żadne forum. Lata pracy tych dinozaurów z 12 letnim i więcej stażem tutaj. Nie polecam pracy tutaj, zła atmosfera, przeciętna kasa za cięzką pracę, brak rozwoju i perspektyw, i na produkcji i w biurach.

@dinozaur

Dzień dobry,z uwagi że pracujesz tak długo w firmie,to może wiesz od której godziny rozładowuje ciężarowe twoją firma z niedzieli na poniedziałek,lub poniedziałek?

Dinozaur
@Rysiek

Pamiętam czasy gdy każdemu robili kursy bez żadnych lojalek i tak szybko jak ktoś sobie zrobił uprawnienia tak samo szybko się zwalniał i uciekał zagranicę do pracy, więc niedziwi mnie to że pracodawca chce w jakiś sposób odzyskać swoje pieniądze które zainwestował ,to chyba logiczne.

Kuba

Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje i jaką sobie wypracowaliśmy pozycję w firmie!

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Kuna chytra jak lis
@Karolina

Oni mówią za plecami

Kuna chytra jak lis
@Karolina

one mówią za pleami

małaKrzykaczka

Pracowałam na Przemysłowej. Ludzie są różni, jak i kierownictwo. Najgorsze to wszechobecne donosicielstwo - i to nie z troski, a po złości. Takich bym wybiła w pień. Jak ktoś faktycznie chce pracować, to będzie pracował.Praca do najcięższych nie należy. Szkoda tylko,że bardziej stawiają na pracowników ze Wschodu niż na "starych Polaków". Kasa trochę poniżej oczekiwań i to przedłużanie umów w nieskończoność. Na pewno za mało jest doceniania pracownika. Bo jak coś złego, to widać odrazu i awantura, a jak jest dobrze, to ma być jeszcze lepiej. Ja osobiście trafiłam na fajną ekipę i to ich głównie mi brakuje. Nie ma co słuchać opinii z zewnątrz. Bo ktoś kto tam nie pracował - co On może wiedzieć?

janiewiem
@małaKrzykaczka

Pani ma racje dla nowych pracowników nie rozmawiajcie z nikim o kierownikach o kimkolwiek uwierzcie to dojdzie do kierownictwa szybciej niż Wam się wydaje, sprinterów sprinterek z newsami tam na Przemysłowej nie brakuje. Generalnie jeśli nie masz układów albo komuś się naraziłeś (aś) to nie ważna jest szkoła itd. masz prze..jebane co byś nie zrobił. Zresztą nawet jak podpadniecie to ludzie tam potrafią powtarzać coś w Waszym imieniu że to niby Wy powiedzieliście

bambam
@janiewiem

Myślę, że donosicielstwo jest w każdym zakładzie. Nie ma znaczenia jaka to firma. Nie zgodzę się, że bez układów tutaj nic nie osiągniesz. To tylko stereotypy, które panują na nowosolskiej strefie. Znam kilku ludzi, którzy dzięki zaangażowaniu i rzetelnej pracy dostali się na wyższe szczeble. Nie musieli znać kierownika, nie musieli donosić na innych. Wystarczyło się wykazać. Oczywiście najłatwiej jest narzekać jaki to zakład zły itd(nie mówię, że Gedia to zakład idealny) ale każdy zakład ma swoje wady i zalety.

Last Xmas Ghost
@bambam

Kolejny raz dziękujemy działowi HR za szybką i sprawną interwencję pod tytułem "wszędzie jest tyle kabli"...OTÓŻ NIE!! Są zakłady że takie praktyki to margines, a co niektórzy kierownicy wręcz wywalają za drzwi"Życzliwych". wiem bo przeszedłem dawno temu gedię i teraz w normalnej firmie pracuję, bez układzików, korupcji, knucia na każdym kroku. Nie polecam pracy tutaj, są lepsze firmy z rozwojem, dobrą atmosferą i lepszą pensją.

bambam
@Last Xmas Ghost

Jakie to typowe... Jeżeli ktoś pisze coś innego niż narzekania to musi być z HR. Na każdym forum znajdą się tacy co narzekają i tacy którym jest dobrze. Nie ma zakładów idealnych. Zawsze znajdą się jakieś minusy.

Gabriela

@Tymon @Gutek Na ich witrynie widziałam, że prowadzą aktualnie procesy rekrutacyjne http://mojagedia.pl/oferty-pracy/ Poszukują między innymi operatora pras. A jakie stanowisko by Was interesowało? @dinozaur Twój staż pracy w Gedia Poland jest godny podziwu. Czy oprócz pensji podstawowej pracodawca daje premie i dodatki pozapłacowe?

Mareczek
@Gabriela

dziękujemy ci dziale kadr!!! I tak nikt tu nie zaaplikuje....Macie już odpowiednią reputacje - i to jest raz. a dodatkowo przez te lata taki przemiał w soli i okolicach zrobiliście że trzeba by z innych województw ludzi na przemiał dowozić - i to jest dwa. nie polecam pracy tutaj,zła atmosfera, brak perspektyw, a najważniejsze są już na strefie lepsze firmy gdzie chociażby uciekło mnóstwo logistyków. I to jest trzy.

Substitute
@Gabriela

Tak jest miejsce w pewnym dziale jedną dziewczynę wyleją naprawdę męscy faceci z jajami hahahha Ale z tego co mi wiadomo od ludzi nie polecają lepiej juz na produkcję i z tymi "Stringmenami" się nie zadawać

Zostaw merytoryczną opinię o GEDIA Poland Sp. zo.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEDIA Poland Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEDIA Poland Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w GEDIA Poland Sp. zo.o. napisali 115 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEDIA Poland Sp. zo.o.