Opinie o Miranda w Turek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Miranda. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Miranda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja tkanin z włókien chemicznych, tekstylnych i nici

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miranda w Turek

Przeciek ??

Prawda że mają nam w listopadzie wypłacić 13 pensje ? Fajnie jakby to nie była plotka

Krystyna
@Przeciek ??

Czy potwierdzili już tą informację że będziecie mieć 13-stkę?

Ale czy te postojowe to jakoś jest pewne ze bedzie czy to narzie tylko firmowe plotki

XYZ

Plotki nie biorą się znikąd.

Paulina
@XYZ

A kiedy one w sumie miałyby być? Bo to jednak z datą powinno się zapowiadać?

standard

kiedy bedzie wiadomo w jakim terminie staje firma we wakacje? na dzień przed? czy 3 dni po?

70 lat

Jutro zobaczymy w wypłacie co miranda nam zaoferowała za 70 lecie

Max
@70 lat

Czego oczekujesz? Podpisałeś umowę na konkretną kwotę i taką dostaniesz. Naprawdę sądzisz, że jak już jest jakiś jubileusz to od razu należy ci się coś więcej?

Dorota
@70 lat

jutro juz minelo ... i co zaoferowali ? co bylo na imprezie ?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Miranda? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko SZWACZKA/SZWACZ
Pani od BHP

Czy pani od BHP mogłaby zwrócić uwagę jednej z pań z biura która wczoraj paradowała po hali w klapach ? Czy takiej osobie BHP nie obowiązuje? Pomijam fakt że chodzi środkiem ścieżki jak " królowa " i tylko utrudnia w transporcie. Bardzo proszę o reakcje

Bouu
@Pani od BHP

Zdajesz sobie sprawę, że strona służy do wyrażania opinii o pracodawcach? To nie jest forum pracowników, pani od BHP niekoniecznie musi czytać twoje żale, więc lepiej iść do niej osobiście i opisać sprawę.

We
@Bouu

Napisze tu aby też inni widzieli co ludzie z biur robią

Żal

Z Mirandy aż sie śmiać chce szczerze... 70 lecie to raczej jubileusz ale nie.. trzeba dać w kość i wymyslec błachy powód

żal Ci
@Żal

juz za wczasu szukaj roboty moze jeszcze w sun garden zalapiesz sie na piknik

Żałosne

Piknik odwołać bo wojna? Hahahaha wojny nie ma u nas więc się ogarnijcie bo wszyscy was wyśmiali ze taki powod dalisice ... (usunięte przez administratora) Przyznajcie się że nie macie pieniędzy i tyle

ogarniety
@Żałosne

ktora firma w tych czasach ma? Ogarniesz sie jak Cie zwolnią a w okolicy wszedzie przestój

Ehh
@ogarniety

Na przykład czubku jeden piknik będzie organizować Sun Garden więc nie manipuluj

ogarniety
@Ehh

a kto CI broni isc do sun garden? i ja Cie nie wyzywałem

bucu

nie jestem emerytem

Solidarni ??

Miranda chce być solidarna z Ukrainą i odwołuje piknik z powodu wojny hahahaha Pytanie wojna jest tu czy tam? Skoro chcecie być tacy solidarni to dlaczego bierzecie pieniądze od Ukrainy za dostawę tkanin??? Zarząd myślał że na (usunięte przez administratora) trafił i się nie domyślą że chodzi o brak kasy hahah

HIHI

CZEMU PRACOWNICY KOTŁOWNI WCHODZĄ BRAMĄ TOWAROWĄ SĄ TO ŚWIĘTE KROWY NIKT TEGO NIE WIDZI ???????

Kominiarz
@HIHI

A co to Cie, zajmuj się swoimi zadaniami a nie tym co nie trzeba. Skąd wiesz gdzie są zatrudnieni? I jak rozliczani? Moda na wszystko wiedzenie w Mirandzie panuje

@HIHI

Bo na bramie towarowej nie muszą się odbijać identyfikatorem i nikt tego nie sprawdzi, że się spóźniają, nie tylko oni tak robią.

Mir.
@HIHI

Nie tylko, bo z narzędziowni też-czyli wszystkie święte krowy z Utrzymania Ruchu????

Każdy taki sam
@HIHI

Świętych krów w Mirandzie jest wiele. Nie tylko w utrzymaniu. Palacze potrafią przechodzić pod bramka siedzieć pół zmiany i tez się im nic nie robi. A przed budynkiem nie raz grupkami pala nawet na admin. pod oknami i na co ta strata kasy mirandowskiej na bramki? Jak się dopier….. to do wszystkich a niw rylko jednego. Nie ma osoby która się porządnie za to wszystko weźmie. Niestety. Skończyły się czasy dobrych pracowników

HIHI

Koronawirus

No jak tam wypłaty? Na chleb i masło starczy?

Smutny
@Koronawirus

Niestety nie, na życie zostało mi 740 zł... podziel to na 30 dni

Wojna

Czy w wyniku wojny zaczną nas wyrzucać z pracy ? Taki zakład powinien utrzymać pracowników i dbać o przedłużanie umow

nadzieja

Czy nastaną normalne czasy na chow? ludzie gdy przyjda do pracy beda chcieli zostac,,, tylu bylo i ile przez ostatnie 10 lat zostalo,, chcemy normalnosci jak na innych dzialach i kierownika ktory bedzie nas szanowal

Ohhh
@nadzieja

To nie wina kierownika... wina tych dziadków którzy chcą zaistnieć... wywalić starych i postawić na młodych lub na ukrainców

Były Pracownik

Witam Chciałem się tylko wypowiedzieć na temat ludzi którzy tu narzekają na zarobki. Ja pracowałem w Mirandzie 10 lat temu i wtedy zarabiałem jakieś 2 tys oczywiście było to dla mnie za mało wiec się zwolniłem wyjechałem za granice i teraz zarabiam 10 razy tyle na miesiąc wiec wszystko jest w waszych rękach. Rynek pracy jest otwarty a gorzej niż w tym zakładzie z placami to nie ma nigdzie wiec co stoi na przeszkodzie zmienić prace - wasze lenistwo wiec proponuje nie narzekać tylko nos w (usunięte przez administratora) i ryć to emerytury jak wam to pasuje. Pozdrawiam

Damian

Czemu pomocnicy mają większą stawkę od operatorów ?

Operator
@Damian

Bo za stawkę operatora już nikt nie chce pracować.

chaowu
@Operator

Zapytaj kierownika powie że to nagroda od prezesa

Max
@Damian

Widocznie sobie zasłużyli, skąd ta skłonność do zaglądania innym do portfela?

Wydzialowiec

Chodzenie za pracownikami firma oszczędności niezyska. Ktoś nadzoruje nowy nabytek prezesa ? Chłop chodzi opowiada tanie kawały i zaoszczędzi tym kasę dla firmy? Ma o tym pojęcie ?

Klient Pan
@Wydzialowiec

Firma to zaoszczędziłaby gdyby się ktoś wziął za tą pseudo narzędziownie nic tam nie ma chodzi się po rzeczy niezbędne do pracy po kilka razy. To jest szanowanie czasu pracy służb technicznych a później wymagania ? Wszystko oppmiarowane rozliczane a tu państwo i państwie

Składania

Jak tam "królowe " z składani? Czyścić tam te tkaniny od tego tam jesteście Hahaha i co nadal panika ze KTOŚ za szybko wózkiem jedzie? Stały dwie "damy" na środku i wielce oburzone hahaha śmieszne

glupek
@Składania

Chopie zastanów sie co Ty piszesz... składalnia to przeglądanie a nie pranie. zacznij sprzatac stanowisko pracy i maszyne to nie bedziesz mial zalu za brak premii za ilosc bubbli. Skoro na CHOWIE są takie gł***ąby to ja się nie dziwie, ze jest jak jest

Xxx

Można wiedzieć jakiej wartości jest ten bon świąteczny

Tkaczka
@Xxx

150 - 300

@Tkaczka

To nie za wiele. A inne benefity? Coś jeszcze dają z socjala? Np. prywatną opiekę lekarską?

abc
@Adam

tak całodobowy dyżur zakładu pogrzebowego.

buc
@abc

niezwykle błyskotliwy komentarz

robol

jak my robole mamy miec wieksza podwyzke zalezna od ilosci wyprodukowanych metrow to od czego beda mialy inne dzialy uzalezniona? sluzby utrzymania pseudo ruchu od szybkosci reakcji na usterki i awarie ? moze ktos zainteresuje sie w koncu dzialami działow wspieracacych? ktos ich sprawdza? ktos zacznie rozliczac jak produkcje ? produkcja nie zalezy tylko od roboli ale od tych co sa od handlu, planowania i utrzymania maszyn !

@robol

Uważasz że podwyżki są uzależnione od wydajności? A w ogóle są zapowiedziane? Myślisz że o ile podniosą wypłatę?

robolek
@Adam

Podniosą to ci ciśnienie. Dostaniesz "podwyżkę" do 3010.. czy pracujesz 40 lat, czy 2 miesiące. Mam nadzieję, że ten "zakład" niebawem sam się zaorze, czego w nowym roku szczerze życzę zarządowi i panu L.

Skladalnia

Niech się baby z skladalni nie unoszą honorem bo są tak samo zwykłym działem jak chow czy farbiarnia. To że u was prezesi mają codziennie spotkania nie oznacza ze jesteście kimś nadzwyczajnym bo tak nie jest. Po prostu u was jest Cicho w porównaniu do innych.

A
@Skladalnia

To nie składania zaczęła tylko CHOW miało pretensje, że brakarki nie piorą na maszynie zabrudzeń.A jeśli chodzi o spotkania na dziale to nikt nie uznaje ich za wyróżnienie.

Skladalnia
@A

Od tego tam jesteście aby czyścić co się da. Wiaderko ścierka i szorować bo mało was tam nie jest a nie tylko popisywanie sie

Ustanie jakości
@Skladalnia

Spotkania zarządu określające jakość towaru w zależności od opóźnienia do klienta. Najważniejsze strategiczne decyzja każdego dnia pracy prezesów. Wyślemy towar do klienta ale już uruchamiany nowa parte bo ta napewno wróci jako reklamacja.

Prawnik

A kto dal Ci prawo opisywać kogoś w internecie czy ta Aśka jest osoba publiczna ? Jeśli jest jedna osoba na tym dziale o tym imieniu to powinna pozwać Cie do sadu za jednoznaczne wskaznie i zniewagę.

Grażyna

Oj, to ci nierobie musiala na odcisk nadepnąć. Czy ty sądzisz, że jak pójdzie do prawnika to się nie dowie kto to napisał. Jeżeli masz honor to nie ukrywaj się tylko napisz pod swoim nazwiskiem. A może by się chciało tez posiedzieć na kolanach to siadaj. Ale najgorzej jak nie ma komu i źal (usunięte przez administratora) ściska. Trudno ciebie nazwać człowiekiem żeby publicznie kogoś opisać,ukryć się i nie dać komuś się wypowiedzieć. Karma wróci tylko musisz troszeczkę poczekać. Pani Asiu głowa do góry bo wokół nas zawsze się znajdzie jakaś (usunięte przez administratora) pospolita.

Zostaw merytoryczną opinię o Miranda - Turek

• Jak się pracuje w Miranda?

Zobacz opinie na temat firmy Miranda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miranda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 21 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miranda
2.5/5 Na podstawie 139 ocen.
  • Jedwabnicza 1
    62-700 Turek