Miranda

Opinie o Miranda

anonim 2009-04-03 17:25:50
Firma w miarę dobra
Bobas 2014-10-23 12:08:03
Pracowałem kiedyś w Mirandzie, część handlowców pracowali na podstawie umów cywilno-prawnych, musieli zakładać działalność gospodarczą i wystawiać faktury, a przychodzili do pracy jak pracownicy etatowi.
adminnn 2014-12-19 19:02:23
nie polecam nikomu pracy w tej firmie, zwłaszcza na dziale ''składalnia'' atmosfera jest straszna zwłaszcza po zmianie kierowika
zainteresowana 2015-02-01 12:09:44
Nieprawda na składalni nie jest źle od czasu pożaru wszystko się zmieniło a w najbliższym czasie ma być dużo zmian a obecny kierownik jest ok i nie wszyscy muszą wzystkich lubić a do pracy przychodzi się pracować
cower 2015-08-30 17:41:10
Jak jest na magazynie ?? jak wygladaja zarobki ??
były pracownik 2016-05-25 12:36:02
Z zarobkami w tej firmie jest różnie. Wszystko zależy od stanowiska. Najlepszy kierownik niemający sobie równych na magazynie. Super kierownicy również na składalni, szwalni oraz tkalni. O pozostałych działach się nie wypowiadam. Po Praca całkiem przyjemna ja mogę polecić.
Gieniu 2016-06-21 00:48:18
Ludzie czy ktos wam kazal pisac takie brednie?
przeciez ta firma to dno!!!
Nie szanuja ludzi, zarobki to najnizsza krajowa!
A pseudokieras arek to pajac jakich malo!
Zostaw swoją opinię o Miranda - Turek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miranda