Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK

Fernando

Pan Józef znów szuka ludzi.

driver

jak było ok bo siedział gość który wiedział co i jak zrobić żeby usprawnić co może tak odkąd zmiany kadrowe to porażka , ludzie nie mają pojęcia co to za branża i nic nie umieją , tak to jest ... pozdrawiamy byłego kierownika ;) było ok

wwww
@driver

a pan józef m. nadal jest kierownikiem na rybitwach??

vfgiuol

@ alka - i to juz długo w sumie nic nie widać, ale to chyba tylko dobrze waidczy o firmie, zapewne zatrudnienie u nich jest w miarę stabilne jak sądze

zenek

Witam moze ktos napisać coś o firmie Barzak-konstrukcje stalowe,jak sprawa finansowa,wypłacalność,warunki,moja oferte pracy i rozwarzam pracy tam.

Monter Konstrukcji Stalowych

rozmawialem zkierownikiem na pierwszy rzut oka gosc wydaje sie ok krotko zwiezle i na temat.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Felek

Najważniejszy argument to terminowość w wypłacaniu pieniędzy i ich kwota oraz rodzaj umowy o pracę. Zachowanie właściciela i kierownictwa też pozostawia wiele do życzenia.

krzys

hm z tego co widziałem to żadnych ogłoszeń na razie nie ma @misza wczesniej słyszalem dużo negatywnych komentarzy moze wypowiesz sie jak jest naprawde np. z terminowym wypłacaniem pieniędzy

misza

macie racje zapewniają umowę o pracę ale od najniższej krajowej

grigorij

nikomo się źle niepowinno życzyć ale temu Panu się to należy :)

robolek

Ja tam na (usunięte przez administratora)nic złego nie powiem nieraz była wypłata później ale była z tego co wiemy na budowach to jemu też nie popłacili jak w Polskiej budowlance

feliks k

proszę tych którzy wiedzą cokolwiek o tej firemce, czy warto się z nimi związać. jakie tam panują zwyczaje, czy ludzie są kulturalni, czy się szanują i czy szanują klientów, jak się zarabia itd. dziękuję z góry

sobi

to chyba w sumie jesteś jednym z nielicznych o których dba. Większość informacji na temat tej firmy jakie udaje mi się znaleźć to niestety niezbyt pochlebne opinie. Choć zawsze można tu zwalać winę na specyfikę branży budowlanej to jednak coś w tym musi być. Przecież ludzie z nudów by takich rzeczy nie pisali

robotnik

A ja jestem zadowolony. Pracuję już kilka lat. Nigdy nie było problemów z wypłatą. Właściciel jest dobrym człowiekiem i dba o pracowników.

bujak

czyli rozumiem, że jednak coś jest na rzeczy jeśli chodzi o problemy z gotówką w Barzaku... od jak dawna nie dostaliście kasy?

xxx

Firma bardzo profesjonalna, świetne warunki pracy, bogaty pakiet socjalny, właściciel szanuje ludzi i kobiety, traktuje wszystkich równo.

lol

Słyszałem, ze kiepski zarząd tam jest no i podobno firma spalona w Krakowie ale jak jest... to są tylko opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowlane BARZAK