Opinie o Kukliński Marek Marconi-Pol Centrum Pończoszniczo-Bieliźniarskie w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kukliński Marek Marconi-Pol Centrum Pończoszniczo-Bieliźniarskie. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kukliński Marek Marconi-Pol Centrum Pończoszniczo-Bieliźniarskie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kukliński Marek Marconi-Pol Centrum Pończoszniczo-Bieliźniarskie w Chrzanów

Karol Nowy wpis

Można dostawać wynagrodzenie w gotowce czy raczej całość na konto?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kukliński Marek Marconi-Pol Centrum Pończoszniczo-Bieliźniarskie?

Wanda Nowy wpis

Źle, z tego co słyszałam i widziałam to nie polecam pracy w tym miejscu, mobbing gwarantowany

Dominika Nowy wpis

Tak dobrze się pracuje, ze nie korzystacie z tego forum?

Joanna

Dzień Dobry, Czy może ktoś powiedzieć na jaka pensję mogę liczyć, stanowisko do pakowania ? czy do kwoty najniższej krajowej dochodzą jakieś premie itp.? czy są nadgodziny płatne? na wstępnej rozmowie powiedziano iż są premie za wynik w sprzedaży a soboty jak są to płacone 100 %.

@Joanna

Widzę, że już byłeś na wstępnym spotkaniu rekrutacyjnym w Kukliński Marek Marconi-Pol Centrum Pończoszniczo-Bieliźniarskie. Kiedy możesz spodziewać się odpowiedzi zwrotnej? Chciałbyś podjąć pracę w tym miejscu, czy jeszcze się nad tym zastanawiasz? Trzymam kciuki, aby jakieś osoby zatrudnione obecnie u tego pracodawcy umiały odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytania!

Ala
@Joanna

oprócz pensji jest premia, nadgodziny płatne

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kukliński Marek Marconi-Pol Centrum Pończoszniczo-Bieliźniarskie spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Natalia

@Mała, napisałaś w swoim komentarzu, że pracowałaś kilka lat w Marconi-Pol Marek Kukliński. Czy w związku z tym faktem, mogłabyś opisać dokładniej swoje obowiązki, atmosferę jaka na co dzień towarzyszyła pracownikom w trakcie pracy i warunki zatrudnienia, które były podstawą Twojej współpracy z tym pracodawcą?

aga-gaga

ta zwłaszcza pani Krystyna jest super pomiatwynagrodzenie - podstawa plus premia od obrotów - czasem jest czasem nie ma... ale pozostałe osoby - sa ok.

@aga-gaga

Tak co prawda to prawda. Ludzi traktuje jak śmieci. Uważa się za lepszych od innych. Stare pracownice maja fory .porabia podpisy na fakturach żeby tylko zwolnić tych co jej nie pasują

Jeżeli ktokolwiek z Was pragnie raz jeszcze przenieść się do czasów głębokiego PRL-u, jeśli chodzi o mentalność kierownictwa, wystrój wnętrz, to muzeum handlu przy ulicy Stara Huta 7 jest idealnym miejscem do fundamentów pod powyższą refleksję. Odesłałbym na stronę - www, ale nie ... istnieje. Może z czasem rozrostu firmy, jak również szefa (ok. 170 cm w przysłowiowym kapeluszu), ruszy witryna w sieci, ale nie liczyłbym na to, wszak idąc tokiem myślowym - głupota nie lubi rosnąć, bo musi zacząć działać, nie jest to możliwe. Pozdrawiam.

Natalia

@tomek, zawsze możesz wysłać maila z zapytaniem czy nie są poszukiwani pracownicy. Niestety nie widziałam,żądnych ogłoszeń , w takich firmach jak Marconi-Pol Marek Kukliński, gdzie firma jest hurtownią bielizny, wydaje mi się ,że najwięcej ofert może być skierowanych do osób w z wykształceniem logistycznym? Czy na forum są osoby, które orientują się czy obecnie firma kogoś poszukuje?

tomek

@MEDIPE, to kiepsko, że zbieracie takie opinie. W ogóle, że dochodzi do takich sytuacji jak opisał @gosc. Liczę, że to kwestia pomyłki, jednorazowa sytuacja, bo sam jestem zainteresowany pracą :) oferta na specjalistę od marketingu w sieci jest bardzo interesująca.

Brak

Firma nadająca się na bazar, a nie do biznesu. Zwłaszcza P. Krystyna.

Zostaw merytoryczną opinię o Kukliński Marek Marconi-Pol Centrum Pończoszniczo-Bieliźniarskie - Chrzanów

Kukliński Marek Marconi-Pol Centrum Pończoszniczo-Bieliźniarskie
  • Stara Huta 7