brak logo

Marconi-Pol Marek Kukliński

Chrzanów

Opinie o Marconi-Pol Marek Kukliński

aga-gaga 2011-08-17 14:00
ta zwłaszcza pani Krystyna jest super pomiatwynagrodzenie - podstawa plus premia od obrotów - czasem jest czasem nie ma... ale pozostałe osoby - sa ok.
4
Brak 2016-02-16 09:53
Firma nadająca się na bazar, a nie do biznesu. Zwłaszcza P. Krystyna.
4
tomek 2016-05-17 18:14
@MEDIPE, to kiepsko, że zbieracie takie opinie. W ogóle, że dochodzi do takich sytuacji jak opisał @gosc. Liczę, że to kwestia pomyłki, jednorazowa sytuacja, bo sam jestem zainteresowany pracą :) oferta na specjalistę od marketingu w sieci jest bardzo interesująca.
2
Natalia 2017-09-06 15:13
@tomek, zawsze możesz wysłać maila z zapytaniem czy nie są poszukiwani pracownicy. Niestety nie widziałam,żądnych ogłoszeń , w takich firmach jak Marconi-Pol Marek Kukliński, gdzie firma jest hurtownią bielizny, wydaje mi się ,że najwięcej ofert może być skierowanych do osób w z wykształceniem logistycznym? Czy na forum są osoby, które orientują się czy obecnie firma kogoś poszukuje?
Zostaw swoją opinię o Marconi-Pol Marek Kukliński - Chrzanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marconi-Pol Marek Kukliński