Opinie o Glasswall w Zielonki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Glasswall. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Glasswall o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glasswall w Zielonki

Karol Nowy wpis

Czy po okresie próbnym dostaje się umowę o prace ?

igorek Nowy wpis

no niby tak, ale jednak nie tylko klienci tworzą firmę. Pracownik powinien czuć się tutaj doceniony :)

mam sitko Nowy wpis

ja to mam takie sitkow glowie i widze jak ktos sie chce po prsotu wyzyc albo jak ktos chce cos mdrego poweidzeici przekazac jakies informacje - szkoda tylko ze takich ludzi ktorz chca cos przekazac jest tak malo. mianowicie najistotniejsze jest to dla mnie ILE SIE ZARABIA tutaj ? jak ktos napisze mam dla niego nagrode

LEman Nowy wpis

ja to myślę @mario, że każde opinie w internecie trzeba brać przez "swoje sitko" bo nigdy nie wiadomo kto i w jakiej intencji pisze i szczerze. Dlatego myślę że zamiast polemizować z opiniami w internecie to spróbuj się sam przekonać i jak już to zrobisz to daj tu znać, bo myślę że znajdzie się kilka osób którym może to pomóc ;)

Brałeś udział w rekrutacji do Glasswall. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Redjasper

Witam, Czy ktoś uzyskał jakieś dane przebywania Państwa.(usunięte przez administratora)? Zniknęli i ciężko ich namierzyć. Może ktoś nie tyle wygrał sprawę (również mam dwa prawomocne wyroki), ale udało mu się wyegzekwować wygraną w postaci zwrotu pieniędzy? Proszę o kontakt..(usunięte przez administratora)

wieslaw

Niestety również należę do grona oszukanych przez firmę Glasswall. Sytuacja podobna do innych...Jako firma w lutym 2011 złożyłem zamówienie, dokonałem wpłaty zaliczki, następnie czekałem na kontakt z p..(usunięte przez administratora)na temat dogadania dokładnego terminu montażu... i oczywiście nie było możliwości aby skontaktować się z kimkolwiek z tej firmy... Sprawa została złożona do sądu, wygrana rok temu i obecnie jest u komornika...

oszukana

Ja równiez zostałam oszukana przez tego .(usunięte przez administratora),miał wykonać zabudowę do 21.04. 2012 r. a zaliczkę wpłaciłam OSZUSTOWI 5.100 zł po wpłaceniu zaliczki nie odbiera telefonu. OSZUST...

Redjasper

Również zostałem oszukany przez firmę Glasswall. Zajmowałem się promowaniem strony www w wyszukiwarce - dlatego też tak wysoko nadal znajduje się w wynikach. Niestety Państwo Jasińscy nie płacą od lutego 2011 roku - co daje ponad 7 000 zł. Sprawa trafiła do sądu i jest już u komornika z wyrokiem zwrócenia należności. Prosiłbym o kontakt osoby, które zostały oszukane i wpłacały jakiekolwiek pieniądze na konta glasswall - prosiłbym o kontakt osoby chętne do współpracy przy wyegzekwowaniu swoich należności.

oszukany

proszę o kontakt osoby oszukane przez firmę glasswall .(usunięte przez administratora)

Madzia

Witam niestety tak jak i wy zostalam oszukana i wplacilam tak ja wy zaliczke-bardzo spora w lipcu i do dzis nie mam mojej zabudowy.Tak jak piszecie do momentu wplaty facet mily,wydawalo by sie zetelny a po wplacie czar prysnal....nie odpowiada na telefon,maile itd...Ani kasy ani calego systemu jaki mial mi zrobic a inwestycjy byla spora bo 40.000zl.Co robic z draniem?Ja probuje przez prawnika ale jast bardzo ciezko i nie ma narazie widoku na zwrot zaliczki. Radze trzymac sie zdala od tego czlowieka bo to zwykly oszust!!!!!!

oszukany

Potwierdzam! Firma to OSZUSCI, ludzie nie dajcie sie nabrac, nie wplacajcie im ani jednej zlotowki. Do momentu pobrania zaliczki wszystko jest ladnie i pieknie, a po przeslaniu pieniedzy kontakt sie urywa.Same klamstwa. Czekam na wykonanie uslugi juz 3 miesiace i moge sie pozegnac z pieniedzmi. Sprawe zglaszam do prokuratury.

Niestety potwierdzam negatywne opinie o tej firmie. Ja również mam poważne problemy nie mam ogrodu ani bardzo wysokiej zaliczki. W firmie nikt nie odbiera telefonów a zabudowa miała być już miesiąc temu.Ta firma ma poważne problemy i trzeba na nich uważać naciągają ludzi na wysokie zaliczki.

Oszukany

Glasswall to firma krzak a Pan .(usunięte przez administratora)to zwykły oszust - radze trzymać się z daleka!!

POZnaniak

Produkty ok, ludzie ok, ceny nie najniższe, zabudowa tarasu wyszła tak jak chciałem i w terminie. Polecam.

Mirek

Mam od nich zabudowę tarsu z dachem szklanym, dostawa i montaż trochę po terminie ale jak już zrobili to wszystko działa i jest zgodne z moimi oczekiwaniami, za opóźnienie dali rabat.

elfuello

Koszmarna firma!Nie wiem kto napisał ten pozytyw-chyba właściciel!Wystarczy phone do Oslo o opinię o firmie w Zielonkach-ehhhh Zero kontaktu po wpłacenie zaliczki!Ludzie -nie dajcie się nabrać,bo oni za wasze pieniądze jeżdżą sobie na wczasy za granicę!

eWika_

Włściciel to zwykły naciągacz!Bardzo miły aż się nie wpłaci zalczki!Potem brak kontaktu-nie odbiera maili,telefonu i ma wszysttko w D.......Nie dajcie się nabrać!!!!!!!!!!!!!!!

marian

FIRMA KRZAK!2 M-CE BEZ WYKONANIA USŁUGI-WZIĘTE 6000 I SZUKAJ WIATRU W POLU!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Glasswall - Zielonki

Glasswall